Ročník: 2005
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:SquashEspecial "C"
Registrační číslo: 6177
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 32 | (0) | 6786 | (0) | ||
01.02.2024 | 32 | (2) | 6786 | (1914) | ||
01.01.2024 | 34 | (-3) | 4872 | (-3034) | ||
01.12.2023 | 31 | (-3) | 7906 | (646) | ||
01.11.2023 | 28 | (2) | 7260 | (0) | ||
01.10.2023 | 30 | (6) | 7260 | (2064) | ||
01.09.2023 | 36 | (0) | 5196 | (0) | ||
01.08.2023 | 36 | (0) | 5196 | (0) | ||
01.07.2023 | 36 | (1) | 5196 | (0) | ||
01.06.2023 | 37 | (0) | 5196 | (0) | ||
01.05.2023 | 37 | (-5) | 5196 | (0) | ||
01.04.2023 | 32 | (-7) | 5196 | (-3946) | ||
01.03.2023 | 25 | (-1) | 9142 | (-1934) | ||
01.02.2023 | 24 | (-1) | 11076 | (-1730) | ||
01.01.2023 | 23 | (1) | 12806 | (3034) | ||
01.12.2022 | 24 | (2) | 9772 | (2162) | ||
01.11.2022 | 26 | (-2) | 7610 | (0) | ||
01.10.2022 | 24 | (-1) | 7610 | (0) | ||
01.09.2022 | 23 | (1) | 7610 | (0) | ||
01.08.2022 | 24 | (0) | 7610 | (0) | ||
01.07.2022 | 24 | (0) | 7610 | (0) | ||
01.06.2022 | 24 | (2) | 7610 | (0) | ||
01.05.2022 | 26 | (1) | 7610 | (0) | ||
01.04.2022 | 27 | (10) | 7610 | (3946) | ||
01.03.2022 | 37 | (15) | 3664 | (1934) | ||
01.02.2022 | 52 | (-52) | 1730 | (1730) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 34 | 32 | 32 | 2024 | |||||||||
2023 | 23 | 24 | 25 | 32 | 37 | 37 | 36 | 36 | 36 | 30 | 28 | 31 | 2023 |
2022 | 52 | 37 | 27 | 26 | 24 | 24 | 24 | 23 | 24 | 26 | 24 | 2022 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G19), 02.02.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5363 |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Anna Pavelková | 3 : 0 wo. | 0 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marie Holendová | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
3. liga muži C, 27.01.2024 | Body celkem: 0 | ||
Jan Bílý | 0 : 3 | 0 | |
David Skulina | 0 : 3 | 0 | |
ELEKTRO MAHL - Ženy B, 13.01.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Anna Plačková | 2 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Tereza Stejspalová | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vánoční PJT G19, (G19), 17.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
3. liga muži C, 26.11.2023 | Body celkem: 180 | ||
Jan Jícha | 3 : 1 | 80 | |
David Ryba | 3 : 0 | 100 | |
3. liga muži C, 25.11.2023 | Body celkem: 100 | ||
Jan Hummel | 0 : 3 | 0 | |
Radek Zachariáš | 3 : 0 | 100 | |
Ženy B, 04.11.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 0 | |
Anna Plačková | 2 : 3 | 0 | |
3. liga muži C, 21.10.2023 | Body celkem: 0 | ||
Pavel Vlášek | 0 : 3 | 0 | |
Radomír Ungr | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G19), 16.09.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 2 : 3 | 0 | |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
Ženy B, 02.09.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2064 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Sonja Schwarzer | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plačková | 0 : 3 | 0 | |
PJT JD 23.6.2023 G19, (G19), 23.06.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
MČR U23 2023 žen, (), 28.05.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 5938 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 2 | 93.6 | |
3. liga muži C, 22.04.2023 | Body celkem: 75 | ||
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Hanžl | 3 : 0 | 75 | |
HRADECKÝ CUP JA, (G19), 15.04.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 2995 |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 38.4 | |
PJT SBC 18.12.2022 G19, (G19), 18.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Strahov - ženy A, 03.12.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 3034 |
Lucie Luksová | 3 : 2 | 54 | 11. - 12. |
Petra Václavková | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
3. liga muži C, 27.11.2022 | Body celkem: 60 | ||
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | |
Jan Kučera | 3 : 1 | 60 | |
3. liga muži C, 26.11.2022 | Body celkem: 140 | ||
David Čemus | 2 : 3 | 40 | |
Michael Friedmann | 3 : 0 | 100 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G19), 19.11.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 235 | Body celkem: 4926 |
Tereza Stejspalová | 3 : 0 | 84 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 84 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 67.2 | |
ELEKTRO MAHL - ŽENY B, 05.11.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2162 |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 9.84 | čtvrtfinále |
Anna Plačková | 3 : 1 | 39.36 | |
Tereza Stejspalová | 3 : 0 | 49.2 | |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G19), 22.10.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3405 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 84 | |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 84 | |
JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (G19), 01.10.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3524 |
Tereza Stejspalová | 3 : 0 | 80 | |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G19), 17.09.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 4232 |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2022, (G19), 30.05.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 5488 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Klára Nováková | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2022, (G17), 30.05.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 4775 |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 31.2 | 7. - 8. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 16.04.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3975 |
Klára Nováková | 2 : 3 | 38.4 | |
Tereza Tichá | 3 : 2 | 57.6 | |
MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 3946 |
Barbora Brodová | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Vendula Boháčová | 3 : 2 | 78 | 13. - 16. |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 26 | 9. - 16. |
Anna Serme | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lucie Luksová | 3 : 1 | 83.2 | 1. - 32. |
LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2022, 26.02.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 1934 |
Marcela Štochlová | 3 : 1 | 39.68 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Nela Reková | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Especial D G19 18.2.2022, (G19), 18.02.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Junioři A, (G17), 15.01.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 4042 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 wo. | 48 | |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 19.2 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 96 | |
Ženy B, 08.01.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 1730 |
Zuzana Severinová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Sonja Schwarzer | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 1. - 16. |
PJT D G19 19.12.2021, (G19), 19.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 4442 |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Jana Brodová | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Anna Pavelková | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4809 |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 130 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (G17), 12.06.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 2664 |
Eva Klimešová | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 48 | |
Eliška Hostáková | 3 : 0 | 60 | |
HRADECKÝ CUP , (G17), 03.10.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 4210 |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 25.6 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 wo. | 48 | čtvrtfinále |
Strahov - junioři B, (G17), 29.02.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Dominika Karbanová | 3 : 0 | 60 | |
Eliška Hostáková | 3 : 0 | 60 | |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 20 | |
PJT - Pražská juniorská tour únor G17, (G17), 23.02.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 239 | Body celkem: 5224 |
Klára Hamáčková | 3 : 0 wo. | 78 | 7. - 8. |
Klára Nováková | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 351 | Body celkem: 4785 |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G17), 04.01.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3556 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 80 | |
Klára Nováková | 2 : 3 | 32 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G15), 04.01.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 167 | Body celkem: 2975 |
Ella Pelikánová | 2 : 3 | 19.68 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 49.2 | |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 49.2 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 49.2 | |
PJT - Pražská juniorská tour prosinec G17, (G17), 22.12.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 3985 |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 90 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 2 : 3 | 43.2 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4072 |
Klára Nováková | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP - JB, (G17), 05.10.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 4076 |
Dominika Karbanová | 3 : 0 | 80 | |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 48 | |
HRADECKÝ CUP - JB, (G15), 05.10.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 148 | Body celkem: 3592 |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 60 | |
Anna Pavelková | 3 : 1 | 48 | |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 40 | |
Prima stavebniny Cup, (G15), 27.04.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3975 |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 96 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
PJT - Pražská juniorská tour G15, březen, (G15), 31.03.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
PJT - Pražská juniorská tour G17, březen, (G17), 31.03.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
HRADECKÝ CUP, (G15), 16.03.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 4170 |
Lucie Kolářová | 3 : 0 wo. | 35 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 56 | |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 44.8 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.02.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 204 | Body celkem: 3648 |
Lucie Kozelková | 3 : 0 | 60 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 60 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 60 | |
Klára Nováková | 2 : 3 | 24 | |
MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 4396 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Valerie Hradilová | 3 : 2 | 78 | 9. - 12. |
Anna Pavelková | 3 : 2 | 78 | 9. - 16. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 5245 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Julie Trollerová | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
PJT - Pražská juniorská tour G15, leden, (G15), 27.01.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 12.01.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
Valerie Hradilová | 0 : 3 wo. | 0 | |
Kateřina Lindovská | 0 : 3 wo. | 0 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 3725 |
Nikol Štěpánová | 2 : 3 | 40 | 1. - 16. |
Klára Nováková | 3 : 1 | 80 | |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 100 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G15), 05.01.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2676 |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Eliška Janoušková | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Klára Nováková | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 3747 |
bye | 3 : 0 wo. | 54 | 7. - 8. |
Jagoda Góra | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 3330 |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 11. - 12. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Ella Gálová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 3544 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 90 | |
Alžběta Obrdlíková | 3 : 0 | 90 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 90 | |
Jasmína Absolonová | 3 : 0 | 90 | |
HRADECKÝ CUP, (G15), 13.10.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 2678 |
Veronika Pavlatová | 3 : 1 | 48 | 5. - 6. |
Anna Pavelková | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G17), 06.10.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 2676 |
Veronika Vejrostová | 1 : 3 | 14 | |
Klara Herzog | 0 : 3 | 0 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 70 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 3825 |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 100 | 9. - 10. |
Valerie Hradilová | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 20 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G17), 15.09.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 3135 |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (G13), 25.03.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 3636 |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 32 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 80 | |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 80 | |
Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 262 | Body celkem: 5366 |
Klára Nováková | 3 : 0 wo. | 50 | |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 20 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 1 | 96 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 1 | 96 | |
Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 129 | Body celkem: 3705 |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Sofie Hausknotzová | 2 : 3 | 44.8 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 42 | čtvrtfinále |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 42 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 348 | Body celkem: 5333 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Nikol Štěpánová | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP JB, (G13), 07.01.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 3208 |
Klára Nováková | 1 : 3 | 12 | |
Kristýna Radová | 3 : 0 | 60 | |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 80 | |
Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 223 | Body celkem: 4860 |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 57.6 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 57.6 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Junioři B - Strahov , (G13), 15.10.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3620 |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 16 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 80 | |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 80 | |
TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 3551 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 96 | |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 19.2 | |
Strahov Junioři B, (G13), 18.02.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 2836 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Julie Trollerová | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Nela Frombergerová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 4083 |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 104 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 16. |
Nikol Štěpánová | 2 : 3 | 52 | 9. - 16. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3271 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3451 |
Nikol Štěpánová | 3 : 2 | 72 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 13. - 16. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 48 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 05.11.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2491 |
bye | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Veronika Vejrostová | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 12 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 60 | |
Chodovské A, (G13), 17.09.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 155 | Body celkem: 3515 |
Veronika Vejrostová | 2 : 3 | 43.2 | 7. - 8. |
Anna Vrbová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Albatros Media junior B, (G13), 28.05.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 2079 |
Valerie Vohánková | 3 : 0 | 50 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Final del Torneo de Juniors "B", (G13), 20.02.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2433 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 50 | |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 12 | |
Anna Michalcová | 2 : 3 | 24 | |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G11), 05.02.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6997 | Body za soupeře: 375 | Body celkem: 7372 |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 160 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 2 | 90 | čtvrtfinále |
Valerie Vohánková | 3 : 0 | 125 | 1. - 16. |
junioři A, (G11), 19.12.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 3080 |
bye | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Anna Pavelková | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
Viktorie Benešová | 3 : 0 | 80 | |
Valerie Vohánková | 3 : 1 | 64 | |
junioři B, (G11), 07.11.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3056 |
Anna Pavelková | 0 : 3 | 0 | |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.