OSTRAVA SQUASH KLUB ve spolupráci se
sportovním centrem FAJNE Ostrava Vás zvou na turnaj mužů kategorie C.
Každý obdrží startovní balíček.
Malé občerstvení v průběhu turnaje.
Těšíme se na vás.
1. - 32. | 1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|---|
Aleš Kubíček | |||||
Aleš Kubíček | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Aleš Kubíček | |||||
Radovan Šmíd | 7/11, 11/8, 9/11, 11/7, 11/7 | ||||
Miroslav Sikora | |||||
Miroslav Sikora | 11/2, 11/4, 11/9 | ||||
Aleš Kubíček | |||||
Tomáš Havlík | 12/10, 11/7, 7/11, 11/5 | ||||
Tomáš Havlík | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Tomáš Havlík | |||||
bye | 11/9, 8/11, 11/7, 11/5 | ||||
Martin Němec | |||||
Martin Němec | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Dan Teuchner | |||||
Marek Holuša | 11/7, 11/3, 11/2 | ||||
Marek Holuša | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Marek Holuša | |||||
Marián Hauser | 11/8, 11/5, 8/11, 11/6 | ||||
Marián Hauser | |||||
Filip Rozprým | 12/10, 11/7, 11/3 | ||||
Dan Teuchner | |||||
Michal Kubíček | 11/2, 11/6, 11/5 | ||||
Michal Kubíček | |||||
Milan Hamřík | 11/7, 11/9, 11/5 | ||||
Dan Teuchner | |||||
bye | 11/4, 11/9, 11/3 | ||||
Dan Teuchner | |||||
Dan Teuchner | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Benjamin Bergel | |||||
Libor Přibyl | 11/6, 3/11, 11/7, 11/4 | ||||
Libor Přibyl | |||||
Bye | Čas: 10:30 | ||||
Martin Dvořáček | |||||
Martin Dvořáček | 9/11, 11/9, 11/8, 11/8 | ||||
Martin Dvořáček | |||||
Michal Štěpán | 11/2, 5/11, 11/8, 8/11, 11/5 | ||||
Lukáš Kamp | |||||
Petr Šimeček | 11/2, 11/4, 6/11, 11/8 | ||||
Petr Šimeček | |||||
Bye | Čas: 09:30 | ||||
Lukáš Kamp | |||||
Bye | 12/10, 11/7, 13/11 | ||||
Lukáš Kamp | |||||
Lukáš Kamp | |||||
Benjamin Bergel | |||||
Lumír Klímek | 11/4, 11/5, 11/7 | ||||
Lumír Klímek | |||||
Bye | Čas: 09:30 | ||||
Lumír Klímek | |||||
Bye | 11/9, 11/7, 11/5 | ||||
Veronika Badalová | |||||
Veronika Badalová | |||||
Benjamin Bergel | |||||
Zdeněk Žák | 11/5, 11/6, 11/4 | ||||
Tomáš Wrona | |||||
Tomáš Wrona | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Benjamin Bergel | |||||
Bye | 11/6, 11/5, 11/2 | ||||
Benjamin Bergel | |||||
Benjamin Bergel | |||||
3. - 4. | 3. místo | ||||
Aleš Kubíček | |||||
Lukáš Kamp | |||||
8/11, 11/8, 11/0, 11/0 | |||||
Lukáš Kamp | |||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | |||
Tomáš Havlík | |||||
Marek Holuša | |||||
3/11, 11/6, 11/8, 11/3 | |||||
Marek Holuša | |||||
Marek Holuša | |||||
2/11, 11/8, 9/11, 11/3, 11/9 | |||||
Martin Dvořáček | |||||
Lumír Klímek | |||||
11/5, 11/0, 11/4 | |||||
Lumír Klímek | |||||
7. - 8. | 7. místo | ||||
Tomáš Havlík | |||||
Tomáš Havlík | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Martin Dvořáček | |||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | ||
Miroslav Sikora | |||||
Martin Němec | |||||
11/5, 11/3, 11/5 | |||||
Martin Němec | |||||
Michal Kubíček | |||||
5/11, 11/4, 12/14, 11/9, 11/7 | |||||
Marián Hauser | |||||
Michal Kubíček | |||||
11/2, 11/8, 8/11, 10/12, 11/8 | |||||
Michal Kubíček | |||||
Tomáš Wrona | |||||
12/10, 11/6, 11/8 | |||||
Libor Přibyl | |||||
Libor Přibyl | |||||
11/8, 11/4, 11/6 | |||||
Petr Šimeček | |||||
Tomáš Wrona | |||||
11/4, 11/5, 4/11, 3/11, 11/9 | |||||
Veronika Badalová | |||||
Tomáš Wrona | |||||
11/7, 11/6, 11/9 | |||||
Tomáš Wrona | |||||
11. - 12. | 11. místo | ||||
Martin Němec | |||||
Martin Němec | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Libor Přibyl | |||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | |||
Miroslav Sikora | |||||
Miroslav Sikora | |||||
11/5, 11/8, 11/2 | |||||
Marián Hauser | |||||
Miroslav Sikora | |||||
10/12, 11/9, 7/11, 11/9, 11/8 | |||||
Petr Šimeček | |||||
Veronika Badalová | |||||
8/11, 11/9, 11/5, 8/11, 11/6 | |||||
Veronika Badalová | |||||
15. - 16. | 16. místo | ||||
Marián Hauser | |||||
Marián Hauser | |||||
11/8, 9/11, 8/11, 11/7, 11/9 | |||||
Petr Šimeček | |||||
17. - 32. | 17. - 24. | 17. - 20. | 17. - 18. | 17. místo | |
bye | |||||
Radovan Šmíd | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Radovan Šmíd | |||||
Radovan Šmíd | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
Radovan Šmíd | |||||
11/6, 11/6, 11/7 | |||||
bye | |||||
Filip Rozprým | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Filip Rozprým | |||||
Filip Rozprým | |||||
11/0, 11/4, 11/7 | |||||
Milan Hamřík | |||||
Milan Hamřík | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
Michal Štěpán | |||||
11/7, 10/12, 13/11, 7/11, 17/15 | |||||
bye | |||||
Michal Štěpán | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Michal Štěpán | |||||
Michal Štěpán | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
Michal Štěpán | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
Zdeněk Žák | |||||
19. - 20. | 19. místo | ||||
Filip Rozprým | |||||
Filip Rozprým | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
21. - 24. | 21. - 22. | 21. místo | |||
bye | |||||
Milan Hamřík | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Milan Hamřík | |||||
Milan Hamřík | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.