Muži A Muži B Muži C Muži D Ženy A Ženy B Jun. A Jun. B Extraliga Muži Extraliga Ženy Liga Muži Liga Ženy Trenéři Rozhodčí
Termín | Kategorie | Název | Pořadatel (Místo) |
|
---|---|---|---|---|
září 2017 | ||||
02.09.-03.09.2017 | JB | Junioři B | Sportovní hala - Squashcentrum (TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Uherské Hradiště) | Propozice Výsledky |
08.09.-10.09.2017 | JM | Welsh Junior Open 2017 (GP) | Propozice | |
09.09.-09.09.2017 | MB | 1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B | Sportcentrum Evropská (Omega - tělovýchovný klub Chodov Praha z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
09.09.-09.09.2017 | MB | AB SQUASH CUP - muži "B" | AB SQUASH CUP - muži "B" (AB Squash klub, z.s. Opava) | Propozice Výsledky |
09.09.-11.09.2017 | OST | Školení trenérů II. třídy (obecná část 1/3) | ||
13.09.-16.09.2017 | SM | European Club Championships 2017 | Propozice | |
15.09.-17.09.2017 | OST | Školení trenérů II. třídy (obecná část 2/3) | ||
15.09.-17.09.2017 | VM | Italian Masters | Propozice | |
16.09.-17.09.2017 | JA | TECOM CUP JA | Squash Bowling Centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
23.09.-24.09.2017 | MA | Strahov muži A | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
23.09.-23.09.2017 | MC | RT TORAX CUP 2017 | SBA Sportcentrum Havránek (SBA Squash club, z.s. Ostrava - Zábřeh) | Propozice Výsledky |
23.09.-23.09.2017 | MC | HAMR HEAD Turnaj muži C | HAMR HEAD Muži C (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
23.09.-24.09.2017 | ZA | Excelent Cup | Squash Sport (DRAKUN Praha Lovosice) | Propozice Výsledky |
29.09.-01.10.2017 | VM | German Masters 2017 | Propozice | |
30.09.-01.10.2017 | JA | HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
30.09.-01.10.2017 | V | SQUASH OHRADNÍ TOUR - 1. turnaj masters 2017/2018 | Squash Ohradní (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
říjen 2017 | ||||
05.10.-08.10.2017 | JM | Nordic Junior Open 2017 (SS) | Propozice | |
06.10.-08.10.2017 | JM | Serbian Junior Open 2017 (SS) | Propozice | |
07.10.-08.10.2017 | MA | Memoriál Jany Kosinkové | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
07.10.-07.10.2017 | MC | Céčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
07.10.-07.10.2017 | MC | SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
07.10.-07.10.2017 | MC | Slovácký turnaj-muži C | Squashcentrum Slovácká (TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Uherské Hradiště) | Propozice Výsledky |
07.10.-08.10.2017 | ZA | Strahov ženy A | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
12.10.-15.10.2017 | JM | Hungarian Junior Open 2017 (GP) | ||
12.10.-15.10.2017 | JM | Danish Junior Open 2017 (GP) | Propozice | |
12.10.-15.10.2017 | OST | Školení trenérů III. třídy (ESF level 1) | ||
14.10.-15.10.2017 | DM1 | Extraliga muži | ||
14.10.-15.10.2017 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
14.10.-15.10.2017 | JB | Junioři B - Strahov | Squash Centrum Strahov (Omega - tělovýchovný klub Chodov Praha z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
14.10.-15.10.2017 | OST | Školení trenérů IV. třídy | ||
20.10.-22.10.2017 | JM | Slovak Junior Open 2017 (JO) | Propozice | |
21.10.-22.10.2017 | DM | 1+2+3.liga muži | ||
21.10.-22.10.2017 | DZ | 1.liga ženy | ||
22.10.-22.10.2017 | OST | Školení trenérů II. třídy (obecná část 3/3 zkoušen | ||
27.10.-29.10.2017 | VM | Polish Masters 2017 | Propozice | |
28.10.-29.10.2017 | MB | Muži B Omega centrum Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Výsledky |
28.10.-29.10.2017 | MB | Credit Czech Poděbrady Open 2017 - muži B | Bowling Squash Relax Poděbrady (Squash klub Poděbrady, z.s. Poděbrady) | Propozice Výsledky |
28.10.-29.10.2017 | ZB | LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2017 | SQUASH HAŠTAL (SK Prague United, z.s. Praha) | Propozice Výsledky |
listopad 2017 | ||||
02.11.-05.11.2017 | JM | Belgian Junior Open 2017 (SS) | Propozice | |
03.11.-05.11.2017 | VM | Belgian Masters 2017 (SS) | Propozice | |
04.11.-05.11.2017 | JB | IMPEXTA ČRO CUP 2017 | SBA Sportcentrum Havránek (SBA Squash club, z.s. Ostrava - Zábřeh) | Propozice Výsledky |
09.11.-11.11.2017 | JM | Jersey Junior Open 2017 (JO) | ||
11.11.-12.11.2017 | MA | HUSLÍK Cup | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
11.11.-11.11.2017 | MC | PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA | SC FAJNE Ostrava (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
11.11.-11.11.2017 | MC | Poděbradské "Céčko" | Bowling Squash Relax Poděbrady (Squash klub Poděbrady, z.s. Poděbrady) | Propozice Výsledky |
11.11.-11.11.2017 | MC | TORNÁDO CUP - Most muži C | Tornádo Squash Most, z.s. (TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. Most) | Propozice Výsledky |
11.11.-12.11.2017 | ZA | KABEL - A.T. Cup | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
12.11.-13.11.2017 | OST | Školení pro trenéry mládeže v projektu LSCM | ||
17.11.-19.11.2017 | JM | Polish Junior Open 2017 (JO) | ||
17.11.-19.11.2017 | VM | Dutch Masters Grand Prix 2017 | ||
18.11.-19.11.2017 | DM1 | Extraliga muži | ||
18.11.-19.11.2017 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
24.11.-26.11.2017 | JM | Irish Junior Open 2017 (GP) | Propozice | |
25.11.-26.11.2017 | JA | HUSLÍK Cup | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
25.11.-25.11.2017 | MB | Apple Point - HAMR turnaj mužů B | Sportovní areál Hamr sport (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
25.11.-25.11.2017 | ZB | AB SQUASH CUP - ženy B | Squash Centrum Mar. Hory Ostrava (AB Squash klub, z.s. Opava) | Propozice Přihl. hráči |
27.11.-03.12.2017 | SM | Men´s World Team Championships | ||
prosinec 2017 | ||||
02.12.-03.12.2017 | DM | 1+2+3.liga muži | ||
02.12.-03.12.2017 | DZ | 1.liga ženy | ||
07.12.-10.12.2017 | JM | Swiss Junior Open 2017 (SS) | Propozice | |
08.12.-09.12.2017 | OST | Kurz rozhodčích III. třídy ČASQ | ČASQ, | Propozice |
08.12.-10.12.2017 | VM | Welsh Masters Open 2017 | ||
09.12.-10.12.2017 | MA | Strahov muži "A" | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
09.12.-09.12.2017 | MC | "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v Brně | Centrum Viktoria (SQ Haná Vyškov Vyškov) | Propozice Výsledky |
09.12.-09.12.2017 | MC | Muži C SBC Praha | SB Centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
09.12.-10.12.2017 | ZA | Excelent Cup Nr. 2 | Squash Sport (DRAKUN Praha Lovosice) | Propozice Výsledky |
10.12.-17.12.2017 | SM | Men´s and Women´s World Championships | ||
16.12.-17.12.2017 | JA | Velká cena Prahy | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
16.12.-16.12.2017 | MB | SKUS - PETR´S CUP | SQUASHPARK Cibulka (SK US Praha, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
16.12.-16.12.2017 | MB | CNC PRODUKT CUP 2017 | Squash Centrum Ostrava - Mar. Hory (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
16.12.-17.12.2017 | OST | Školení trenérů IV. třídy | ||
16.12.-16.12.2017 | ZB | LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2017 | SQUASH HAŠTAL (SK Prague United, z.s. Praha) | Propozice Výsledky |
17.12.-17.12.2017 | V | HANYA Cup masters | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
28.12.-30.12.2017 | JM | Scottish Junior Open 2017 (GP) | ||
leden 2018 | ||||
03.01.-07.01.2018 | JM | British Junior Open 2018 (SS) | ||
06.01.-07.01.2018 | JB | AMMBRA CUP JB | SB Centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
06.01.-06.01.2018 | MB | Béčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
06.01.-06.01.2018 | MB | SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
06.01.-06.01.2018 | ZB | STRAHOV ŽENY B | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
13.01.-14.01.2018 | JA | MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN | SC FAJNE Ostrava (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
18.01.-21.01.2018 | JM | Czech Junior Open 2018 (SS) | Česká asociace squashe, | |
19.01.-21.01.2018 | VM | Portuguese Masters Open 2018 | ||
20.01.-21.01.2018 | MA | TECNIFIBER CUP Squashové Akademie | Sport Centrum Evropská (Squashová akademie, z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
20.01.-20.01.2018 | MC | SKUS - PETR´S CUP | SQUASHPARK Cibulka (SK US Praha, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
20.01.-20.01.2018 | MC | GALVA OPEN - Muži C Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Výsledky |
20.01.-21.01.2018 | ZA | FLONTEX CUP 2018 | Squash Centrum Ostrava - Mariánské Hory (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
27.01.-28.01.2018 | DM | 1+2+3.liga muži | ||
27.01.-28.01.2018 | DZ | 1.liga ženy | ||
únor 2018 | ||||
02.02.-04.02.2018 | JM | Slovenian Junior Open 2018 (JO) | ||
02.02.-04.02.2018 | MRJ | Mistrovství republiky juniorů | Squash Bowling Centrum (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Výsledky |
10.02.-11.02.2018 | MA | MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muži | SC FAJNE Ostrava (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
10.02.-10.02.2018 | MC | Albatros Media - Muži "C" | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
10.02.-10.02.2018 | MC | Huslík Cup - muži C | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
10.02.-11.02.2018 | ZA | MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Ženy | SC FAJNE Ostrava (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
15.02.-18.02.2018 | JM | French Junior Open 2018 (SS) | ||
16.02.-18.02.2018 | VM | Swedish Masters Open 2018 | ||
17.02.-18.02.2018 | JB | junioři B FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
17.02.-17.02.2018 | V | MASTERS HAMR sport | MASTERS HAMR sport (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
23.02.-25.02.2018 | JM | Austrian Junior Open 2018 (GP) | ||
24.02.-25.02.2018 | DM1 | Extraliga muži | ||
24.02.-25.02.2018 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
24.02.-24.02.2018 | MB | STRAHOV MUŽI B | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
24.02.-24.02.2018 | ZB | Poděbradské Béčko | Bowling Squash Relax Poděbrady (Squash klub Poděbrady, z.s. Poděbrady) | Propozice Výsledky |
březen 2018 | ||||
01.03.-04.03.2018 | MR | MR ženy, muži, masters | Galerie Harfa (skleněný kurt), Hector sport centre, Squash Bowling Centrum (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Výsledky |
02.03.-04.03.2018 | JM | German Junior Open 2018 (SS) | ||
09.03.-11.03.2018 | VM | Spanish Masters Open 2018 | ||
10.03.-10.03.2018 | MC | RT TORAX CUP 2018 | SBA Sportcentrum Havránek (SBA Squash club, z.s. Ostrava - Zábřeh) | Propozice Výsledky |
10.03.-10.03.2018 | MC | Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr | Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
17.03.-18.03.2018 | JA | Albatros Media - Junior "A" | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
24.03.-25.03.2018 | JB | HRADECKÝ CUP | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
24.03.-01.04.2018 | JME | European U19 Individual and Team Champisonships 2 | ||
24.03.-24.03.2018 | MB | SKUS - PETR´S CUP | SQUASHPARK Cibulka (SK US Praha, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
24.03.-24.03.2018 | MB | CNC PRODUKT CUP 2018 | SQC Ostrava - Mariánské Hory (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
24.03.-24.03.2018 | ZB | STRAHOV ŽENY B | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
duben 2018 | ||||
07.04.-08.04.2018 | DM | 1+2+3.liga muži | ||
07.04.-08.04.2018 | DZ | 1.liga ženy | ||
07.04.-08.04.2018 | JB | Turnaj JB | SQUASHPARK Cibulka (SK US Praha, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
13.04.-15.04.2018 | JM | Luxembourg Junior Open 2018 (JO) | ||
14.04.-15.04.2018 | MA | STRAHOV MUŽI A | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
14.04.-14.04.2018 | MC | "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v Brně | CENTRUM VIKTORIA, s. r. o. (SQ Haná Vyškov Vyškov) | Propozice Výsledky |
14.04.-14.04.2018 | MC | SquashArena Muži C | SquashArena (SK SquashArena z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
14.04.-15.04.2018 | OST | Školení pro trenéry mládeže v projektu LSCM | ||
14.04.-15.04.2018 | ZA | STRAHOV ŽENY A | Squashcentrum Strahov (Omega - tělovýchovný klub Chodov Praha z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
19.04.-22.04.2018 | OST | Školení trenérů III. třídy (ESF level 1) | ||
19.04.-22.04.2018 | OST | Školení trenérů II. třídy (1. část) | ||
20.04.-22.04.2018 | JM | Salming Norwegian Junior Open 2018 (JO) | ||
20.04.-22.04.2018 | VM | Czech Masters Open 2018 | ||
21.04.-22.04.2018 | DM1 | Extraliga muži | ||
21.04.-22.04.2018 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
21.04.-22.04.2018 | JA | PRIMA stavebniny Cup | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
28.04.-28.04.2018 | MB | Albatros Media - Muži "B" | Albatros Media Muži "B" (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
28.04.-28.04.2018 | ZB | HRADECKÝ CUP ŽEN | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Přihl. hráči |
květen 2018 | ||||
02.05.-05.05.2018 | SM | European Women Team Championships 2018 | ||
02.05.-05.05.2018 | SM | European Men Team Championships 2018 | ||
04.05.-06.05.2018 | JM | Croatian Junior Open 2018 (JO) | ||
05.05.-06.05.2018 | JA | VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A" | VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A" (AB Squash klub, z.s. Opava) | Propozice Výsledky |
10.05.-13.05.2018 | JME | European Junior U15/U17 Team Championships 2018 | ||
12.05.-13.05.2018 | MA | HANYA corporation Cup | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
12.05.-12.05.2018 | MC | Oliver Cup Poděbrady - Muži C | BSR Poděbrady (Omega - tělovýchovný klub Chodov Praha z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
12.05.-12.05.2018 | MC | GALVA Muži C Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Výsledky |
12.05.-13.05.2018 | ZA | Kabel-A.T. Cup | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
18.05.-20.05.2018 | JM | Romania Junior Open 2018 (JO) | ||
18.05.-20.05.2018 | VM | Vapiano Hungarian Masters Open 2018 | ||
19.05.-20.05.2018 | DM | 1+2+3.liga muži (baráž) | PropoziceVýsledky | |
19.05.-20.05.2018 | DM1 | Extraliga muži (play off) | PropoziceVýsledky | |
19.05.-20.05.2018 | DZ | 1.liga ženy (baráž) | PropoziceVýsledky | |
19.05.-20.05.2018 | DZ1 | Extraliga ženy (play off) | PropoziceVýsledky | |
23.05.-26.05.2018 | OST | Školení 3. trenérské třídy ČASQ | Praha, | |
24.05.-27.05.2018 | OST | Školení trenérů II. třídy (2. část) | ||
25.05.-27.05.2018 | JM | Spanish Junior Open 2018 (JO) | ||
26.05.-27.05.2018 | JB | BÁSTR Cup junioři B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
26.05.-26.05.2018 | MB | SquashArena Muži B | SquashArena (SK SquashArena z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
26.05.-27.05.2018 | MRJ | VEEM Trading Mistrovství republiky U23 | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
26.05.-26.05.2018 | ZB | STRAHOV ŽENY B | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Přihl. hráči |
31.05.-31.05.2018 | MRA | Akademickém mistrovství ČR družstev | Squashcentrum Strahov, | Propozice |
červen 2018 | ||||
01.06.-03.06.2018 | JM | Bakarat Squash Junior Open 2018 (JO) | ||
02.06.-03.06.2018 | JM | Lichtenstein Squash Junior Open 2018 (JO) | ||
02.06.-03.06.2018 | MRJ | Mistrovství republiky družstev juniorů | (Squash Viktoria, z.s. Brno) | PropozicePřihl. hráči |
08.06.-10.06.2018 | VM | French Masters Open 2018 | ||
14.06.-17.06.2018 | OST | Školení trenérů II. třídy (závěrečná část) | ||
15.06.-17.06.2018 | JM | Italian Junior Open 2018 (GP) | Propozice | |
16.06.-16.06.2018 | OST | Valná hromada ČASQ | ||
17.06.-22.06.2018 | MRA | Akademickém mistrovství ČR jednotlivců | ČAUS, | Propozice |
22.06.-24.06.2018 | JM | Portuguese Junior Open 2018 (JO) | ||
29.06.-01.07.2018 | VM | Swiss Masters Open 2018 | ||
červenec 2018 | ||||
06.07.-09.07.2018 | JM | Cologne Junior Open 2018 (SS) | ||
12.07.-15.07.2018 | JM | Dutch Junior Opoen 2018 (SS) | ||
18.07.-23.07.2018 | JME | Men´s & Women´s World Junior Individual Championsh | ||
24.07.-29.07.2018 | JME | Men´s World Junior Team Chapionships | ||
srpen 2018 | ||||
17.08.-19.08.2018 | VM | Finish Masters 2018 (MO) | ||
29.08.-01.09.2018 | EICC | ME jednotlivců 2018 | ||
září 2018 | ||||
06.09.-13.09.2018 | SM | MS akademiků 2018 | Birmingham, Anglie, | |
07.09.-09.09.2018 | JM | Welsh Junior Open 2018 (GP) | ||
08.09.-09.09.2018 | JB | Žebříčkový turnaj juniorů ČR ve squashi | Sportovní hala - Squashcentrum (TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Uherské Hradiště) | Propozice Výsledky |
08.09.-08.09.2018 | MB | Huslík Cup | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
08.09.-08.09.2018 | OST | Seminář pro aktivní rozhodčí ČASQ | Brno - Viktoria, | |
08.09.-08.09.2018 | ZB | Poděbrady Ženy B | BSR Poděbrady (Sportovní Klub Jižní Město z.s. Praha 4) | Propozice Přihl. hráči |
14.09.-16.09.2018 | JM | Finish Junior Open 2018 (JO) | ||
14.09.-16.09.2018 | VM | Italian Masters 2018 (MO) | ||
15.09.-16.09.2018 | JA | ALBATROS MEDIA JUNIOR A | Squash Bowling centrum Chodov (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
19.09.-22.09.2018 | EICC | ME klubů 2018 | ||
21.09.-23.09.2018 | JM | Russian Junior Open 2018 (JO) | ||
21.09.-23.09.2018 | JM | Slovak Junior Open 2018 (JO) | ||
22.09.-23.09.2018 | MA | Strahov muži A | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
22.09.-22.09.2018 | MC | impexta Cup 2018 | SBA Sportcentrum Havránek (SBA Squash club, z.s. Ostrava - Zábřeh) | Propozice Výsledky |
22.09.-22.09.2018 | MC | HAMR sport HEAD - Muži C | Hamr sport (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
22.09.-22.09.2018 | MC | "Céčkový" RESTAART CUP | RESTAART (Squashová akademie, z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
22.09.-22.09.2018 | OST | Seminář pro aktivní rozhodčí ČASQ | Praha - Hamr sport, | |
22.09.-23.09.2018 | ZA | Ženy A | Squash Sport (SK Squash Sport Čimice, z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
28.09.-30.09.2018 | JM | Danish Junior Open (GP) | ||
říjen 2018 | ||||
05.10.-07.10.2018 | VM | German Masters 2018 (GP) | ||
06.10.-07.10.2018 | JA | Velká ceny Prahy - junioři A | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
06.10.-07.10.2018 | MA | MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A" | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
06.10.-06.10.2018 | MC | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - Muži C | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
06.10.-06.10.2018 | MC | CNC PRODUKT CUP | Squash Centrum Ostrava Mar. Hory (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
06.10.-06.10.2018 | MC | Muži C | TORNÁDO CUP (TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. Most) | Propozice Přihl. hráči |
06.10.-07.10.2018 | ZA | CARent Praha FORD - ženy A | CARent Praha FORD - ženy A (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
07.10.-12.10.2018 | JM | Olympijské hry mládeže 2018 | ||
11.10.-14.10.2018 | JM | Nordic Junior Open 2018 (SS) | ||
13.10.-14.10.2018 | DM | 1., 2., 3. liga muži | ||
13.10.-14.10.2018 | DZ | 1. liga ženy | ||
13.10.-14.10.2018 | JB | HRADECKÝ CUP | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
18.10.-21.10.2018 | OST | Školení 3. trenérské třídy ČASQ | Praha, | |
19.10.-21.10.2018 | JM | Hungarian Junior Open (GP) | ||
20.10.-21.10.2018 | DM1 | Extraliga muži | ||
20.10.-21.10.2018 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
20.10.-21.10.2018 | OST | Školení 4. trenérské třídy ČASQ | Praha, | |
20.10.-20.10.2018 | V | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - 1. turnaj Masters | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - 1. MASTERS (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
26.10.-28.10.2018 | VM | Polish Masters 2018 (MO) | ||
27.10.-27.10.2018 | MB | HAMR HEAD muži B | HAMR HEAD muži B (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
27.10.-27.10.2018 | MB | AB SQUASH CUP - muži B | Squash Centrum Mar. Hory Ostrava (AB Squash klub, z.s. Opava) | Propozice Výsledky |
27.10.-27.10.2018 | ZB | LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2018 | Squash Haštal (SK Prague United, z.s. Praha) | Propozice Výsledky |
listopad 2018 | ||||
02.11.-04.11.2018 | JM | Belgian Junior Open 2018 (SS) | ||
03.11.-04.11.2018 | JB | ALBATROS MEDIA - Junioři B | Squash bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
09.11.-11.11.2018 | VM | Belgian Masters 2018 (MO) | ||
10.11.-11.11.2018 | MA | Prima stavebniny Cup | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
10.11.-10.11.2018 | MC | Muži C Uherské Hradiště | Sportovní hala - Squashcentrum (TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Uherské Hradiště) | Propozice Výsledky |
10.11.-10.11.2018 | MC | Muži C | SQUASHPARK Cibulka (SK US Praha, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
10.11.-10.11.2018 | MC | OLZA CUP | Squash Centrum Třinec (SC Squash Třinec z.s. Třinec) | Propozice Výsledky |
10.11.-11.11.2018 | ZA | BÁSTR CUP | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
16.11.-18.11.2018 | JM | Polish Junior Open 2018 (GP) | ||
17.11.-18.11.2018 | DM1 | Extraliga muži | ||
17.11.-18.11.2018 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
23.11.-25.11.2018 | JM | Irish Junior Open 2018 (GP) | ||
23.11.-25.11.2018 | VM | Dutch Masters 2018 (GP) | ||
23.11.-25.11.2018 | VM | Dutch Masters 2018 (GP) | ||
24.11.-25.11.2018 | JA | PNEUKOMPLET Cup | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
24.11.-24.11.2018 | MB | Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B | Bowling Squash Relax Poděbrady (Squash klub Poděbrady, z.s. Poděbrady) | Propozice Výsledky |
24.11.-24.11.2018 | MB | CNC PRODUKT CUP | Squash Centrum Ostrava - Mariánské Hory (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
24.11.-24.11.2018 | ZB | Ženy B | ||
prosinec 2018 | ||||
01.12.-02.12.2018 | DM | 1., 2., 3. liga muži | ||
01.12.-02.12.2018 | DZ | 1. liga ženy | ||
06.12.-09.12.2018 | JM | Swiss Junior Open 2018 (SS) | ||
07.12.-09.12.2018 | VM | Welsh Masters Open 2018 (MO) | ||
08.12.-09.12.2018 | MA | Strahov - muži A | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
08.12.-08.12.2018 | MC | Céčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
08.12.-08.12.2018 | MC | Muži C Squash Bowling centrum | Squash Bowling centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
08.12.-08.12.2018 | MC | Muži C - BRNO | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
08.12.-09.12.2018 | ZA | AB SQUASH CUP - ženy A | Squash Centrum Mar. Hory Ostrava (AB Squash klub, z.s. Opava) | Propozice Výsledky |
15.12.-16.12.2018 | JA | MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioři A | SC FAJNE Ostrava / SBA Squash Havránek (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
15.12.-15.12.2018 | MB | Muži B | SQUASHPARK Cibulka (SK US Praha, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
15.12.-15.12.2018 | ZB | Ženy B Strahov | Squash Centrum Strahov (Omega - tělovýchovný klub Chodov Praha z.s. Praha 4) | Propozice Přihl. hráči |
22.12.-22.12.2018 | V | Masters Praha 11 | SB Centrum Chodov (Omega - tělovýchovný klub Chodov Praha z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
28.12.-30.12.2018 | JM | Scottish Junior Open 2018 (GP) | ||
leden 2019 | ||||
02.01.-06.01.2019 | JM | British Junior Open 2019 (SS) | ||
05.01.-06.01.2019 | JB | Juniorské Béčko - Brno | Sportcentrum Ivanovice, (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
05.01.-05.01.2019 | MB | Béčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
05.01.-05.01.2019 | MB | Tornádo cup 2019 | Tornádo Sport (TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. Most) | Propozice Výsledky |
05.01.-05.01.2019 | ZB | Strahov - ženy B | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
11.01.-13.01.2019 | JM | Malta Junior Open 2019 | ||
12.01.-13.01.2019 | JA | AMMBRA CUP Junioři A | SB Centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
17.01.-20.01.2019 | JM | Czech Junior Open 2019 (SS) | Česká asociace squashe, | Propozice |
18.01.-20.01.2019 | VM | Portuguese Masters Open 2019 (GP) | ||
19.01.-20.01.2019 | MA | HRADECKÝ CUP | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
19.01.-19.01.2019 | MC | CNC PRODUKT CUP 2019 | Squash Centrum Ostrava - Mar. Hory (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
19.01.-19.01.2019 | MC | Muži C | SQUASHPARK Cibulka (SK US Praha, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
19.01.-20.01.2019 | ZA | Ženy A - Strahov | Squash Centrum Strahov (Omega - tělovýchovný klub Chodov Praha z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
26.01.-27.01.2019 | DM | 1., 2., 3. liga muži | ||
26.01.-27.01.2019 | DZ | 1. liga ženy | ||
únor 2019 | ||||
01.02.-03.02.2019 | JM | Slovenian Junior Open 2019 (JO) | ||
01.02.-03.02.2019 | MRJ | MČR juniorů 2019 | Squash Bowling Centrum (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Výsledky |
09.02.-10.02.2019 | MA | Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A | SC FAJNE Ostrava (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
09.02.-09.02.2019 | MC | Pilsner Urquell Cup | Squash Sport (SK Squash Sport Čimice, z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
09.02.-09.02.2019 | MC | OLZA CUP | OLZA CUP (SC Squash Třinec z.s. Třinec) | Propozice Výsledky |
09.02.-09.02.2019 | MC | Huslík Cup | Huslík Cup (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
09.02.-10.02.2019 | ZA | CNC PRODUKT CUP 2019 | CNC PRODUKT CUP 2019 (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
16.02.-17.02.2019 | DM1 | Extraliga muži | ||
16.02.-17.02.2019 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
16.02.-17.02.2019 | JB | junioři B FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
16.02.-16.02.2019 | V | Erin´s Flag Cup | Erin´s Flag Cup - masters (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
21.02.-24.02.2019 | JM | French Junior Open 2019 (SS) | ||
22.02.-24.02.2019 | VM | Swedish Masters Open 2019 (MO) | ||
23.02.-23.02.2019 | MB | Mužské "Béčko" - Brno | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
23.02.-23.02.2019 | MB | HRADECKÝ OLIVER CUP | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
23.02.-23.02.2019 | ZB | LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2019 | Squash Haštal (SK Prague United, z.s. Praha) | Propozice Výsledky |
28.02.-03.03.2019 | JM | German Junior Open 2019 (SS) | ||
březen 2019 | ||||
02.03.-02.03.2019 | MC | RT TORAX Cup 2019 | SBA Sportcentrum Havránek (SBA Squash club, z.s. Ostrava - Zábřeh) | Propozice Výsledky |
02.03.-02.03.2019 | MC | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
02.03.-02.03.2019 | MC | Muži C | (TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. Most) | Propozice Přihl. hráči |
07.03.-10.03.2019 | MR | MČR žen, mužů a masters 2019 | Galerie Harfa (skleněný kurt), Hector sport centre, Squash Bowling Centrum Harfa (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Výsledky |
08.03.-10.03.2019 | JM | Austrian Junior Open 2019 (GP) | ||
15.03.-17.03.2019 | VM | Spanish Masters Open 2019 (MO) | ||
16.03.-17.03.2019 | JA | HRADECKÝ CUP | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
23.03.-24.03.2019 | JB | Junioři B-SBCentrum | SB Centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
23.03.-23.03.2019 | MB | Muži B - Strahov | Squash centrum Strahov (Sportovní Klub Jižní Město z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
23.03.-23.03.2019 | ZB | Strahov - ženy B | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Přihl. hráči |
29.03.-31.03.2019 | JM | Norwegian Junior Open 2019 (JO) | ||
30.03.-31.03.2019 | DM | 1., 2., 3. liga muži | ||
30.03.-31.03.2019 | DZ | 1. liga ženy | ||
duben 2019 | ||||
05.04.-07.04.2019 | JM | Luxembourg Junior Open 2019 (JO) | ||
05.04.-07.04.2019 | JM | Ukraine Junior Open 2019 (JO) | ||
05.04.-07.04.2019 | VM | Slovenian Masters Open 2019 (MO) | ||
06.04.-07.04.2019 | DM1 | Extraliga muži | ||
06.04.-07.04.2019 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
06.04.-07.04.2019 | JB | Juniorské Béčko - Brno | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
13.04.-21.04.2019 | EICC | European U19 junior championships | (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Přihl. hráči |
13.04.-14.04.2019 | MA | Muži A - Poděbrady Open | BSR Poděbrady (Sportovní Klub Jižní Město z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
13.04.-13.04.2019 | MC | SquashAréna Muži C | SquashArena (SK SquashArena z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
13.04.-13.04.2019 | MC | Céčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
13.04.-13.04.2019 | MC | Muži C | CENTRUM VIKTORIA, s. r. o. (SQ Haná Vyškov Vyškov) | Propozice Výsledky |
13.04.-14.04.2019 | ZA | Ženy A | Squash Sport (SK Squash Sport Čimice, z.s. Praha 8) | Propozice Přihl. hráči |
20.04.-20.04.2019 | MB | Muži B | Muži B (TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Uherské Hradiště) | Propozice Výsledky |
20.04.-20.04.2019 | ZB | Strahov ženy B | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Přihl. hráči |
26.04.-28.04.2019 | JM | Croatian Junior Open 2019 (JO) | ||
26.04.-28.04.2019 | VM | Czech Masters Open 2019 (GP) | ||
27.04.-28.04.2019 | JA | Prima stavebniny Cup | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
květen 2019 | ||||
01.05.-04.05.2019 | EICC | ME družstev 2019 | ||
04.05.-05.05.2019 | JB | AB SQUASH CUP - junioři B | AB Squash Cup - junioři B (AB Squash klub, z.s. Opava) | Propozice Výsledky |
09.05.-12.05.2019 | EICC | ME juniorů do 15 a 17 let | ||
09.05.-12.05.2019 | EICC | ME juniorů do 15 a 17 let | ||
11.05.-12.05.2019 | MA | Muži A - BÁSTR CUP | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
11.05.-11.05.2019 | MC | Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍK | SC FAJNE Ostrava (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
11.05.-11.05.2019 | MC | ELEKTRO MAHL Muži C | Hamr sport (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
11.05.-12.05.2019 | ZA | Ženy A - PV RECYKLING CUP | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
17.05.-19.05.2019 | JM | Romania Junior Open 2019 (JO) | ||
17.05.-19.05.2019 | VM | Hungarian Masters 2019 (MO) | ||
18.05.-19.05.2019 | DM | 1., 2., 3. liga muži - baráž | Squash Viktoria, Brno, | |
18.05.-19.05.2019 | DM1 | Extraliga muži - play off | Squash Viktoria, Brno, | |
18.05.-19.05.2019 | DZ | 1. liga ženy - baráž | Squash Viktoria, Brno, | |
18.05.-19.05.2019 | DZ1 | Extraliga ženy - play off | Squash Viktoria, Brno, | |
23.05.-26.05.2019 | OST | Školení 3. trenérské třídy ČASQ | ||
24.05.-26.05.2019 | JM | Spanish Junior Open 2019 (JO) | ||
25.05.-26.05.2019 | JA | ALBATROS MEDIA Junior A | Squash bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
25.05.-25.05.2019 | MB | SquashArena Muži B | SquashArena (SK SquashArena z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
25.05.-26.05.2019 | OST | Školení 4. trenérské třídy ČASQ | ||
25.05.-25.05.2019 | ZB | Ženy B | ||
26.05.-26.05.2019 | MRU23 | MČR mužů a žen do 23 let 2019 | Squash bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
červen 2019 | ||||
01.06.-02.06.2019 | MRJ | Huslík MČR juniorů družstev 2019 | Huslík MČR juniorů družstev 2019 (Squash Viktoria, z.s. Brno) | PropozicePřihl. hráči |
07.06.-09.06.2019 | VM | French Masters Open 2019 (MO) | ||
08.06.-09.06.2019 | JM | Liechtenstein Junior Open 2019 (JO) | ||
08.06.-09.06.2019 | MR | MČR čtyřhry 2019 | Bowling Squash Sadská s.r.o. (Squash klub Poděbrady, z.s. Poděbrady) | Propozice Přihl. hráči |
14.06.-16.06.2019 | JM | Italian Junior Open 2019 (GP) | ||
14.06.-16.06.2019 | JM | Portuguese Junior Open 2019 (JO) | ||
28.06.-30.06.2019 | VM | Swiss Masters 2019 (MO) | ||
červenec 2019 | ||||
05.07.-08.07.2019 | JM | Cologne Junior Open 2019 (SS) | ||
11.07.-14.07.2019 | JM | Dutch Junior Open 2019 (SS) | ||
září 2019 | ||||
07.09.-07.09.2019 | MB | GALVA Olomouc Open | GALVA Olomouc Open (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Výsledky |
07.09.-07.09.2019 | MB | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
07.09.-07.09.2019 | ZB | Ženy B - Poděbrady | Ženy B - Poděbrady (Sportovní Klub Jižní Město z.s. Praha 4) | Propozice Přihl. hráči |
08.09.-08.09.2019 | MC | Muži C | Squashclub Strahov z.s., | |
14.09.-15.09.2019 | JB | Junioři B | Junioři B (TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Uherské Hradiště) | Propozice Výsledky |
14.09.-15.09.2019 | MA | Prima stavebniny Cup muži "A" | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
14.09.-14.09.2019 | MC | IMPEXTA ČRO CUP 2019 | SBA Sportcentrum Havránek (SBA Squash club, z.s. Ostrava - Zábřeh) | Propozice Výsledky |
14.09.-14.09.2019 | MC | Muži C | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
14.09.-15.09.2019 | ZA | Bástr Cup ženy "A" | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
21.09.-21.09.2019 | V | Masters na HAMRu | MASTERS na HAMRu (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
28.09.-29.09.2019 | JA | TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019 | SC FAJNE Ostrava (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
říjen 2019 | ||||
05.10.-06.10.2019 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
05.10.-06.10.2019 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
05.10.-06.10.2019 | JB | HRADECKÝ CUP - JB | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
12.10.-13.10.2019 | DM1 | Extraliga mužů | ||
12.10.-13.10.2019 | DZ1 | Extraliga žen | ||
19.10.-20.10.2019 | MA | Memoriál Jany Kosinkové | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
19.10.-19.10.2019 | MC | ELEKTRO MAHL Muži C | ELEKTRO MAHL Muži C (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
19.10.-19.10.2019 | MC | Muži C | (SQ Haná Vyškov Vyškov) | Propozice Výsledky |
19.10.-19.10.2019 | MC | CNC PRODUKT CUP 2019 - Muži C | Squash Centrum Ostrava - Mariánské Hory (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
19.10.-20.10.2019 | ZA | Adidas Woman Cup | Squash Sport (SK Squash Sport Čimice, z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
26.10.-27.10.2019 | JA | HUSLÍK CUP - Junioři A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
26.10.-26.10.2019 | MB | Strahov Muži B | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
26.10.-26.10.2019 | ZB | Ženy B | Squashcentrum Strahov (Omega - tělovýchovný klub Chodov Praha z.s. Praha 4) | Propozice Přihl. hráči |
listopad 2019 | ||||
02.11.-03.11.2019 | JB | Juniorské Béčko - Brno | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
09.11.-10.11.2019 | MA | Strahov Muži A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
09.11.-09.11.2019 | MC | OLZA CUP | Squash Centrum Třinec (SC Squash Třinec z.s. Třinec) | Propozice Výsledky |
09.11.-09.11.2019 | MC | Pivson Cup | Jeremi Sport (SK JEREMI, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
09.11.-09.11.2019 | MC | HANYA CUP - Muži C | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
09.11.-10.11.2019 | ZA | AB SQUASH CUP -ženy A | AB SQUASH CUP - ženy "A" (AB Squash klub, z.s. Opava) | Propozice Výsledky |
16.11.-17.11.2019 | DM1 | Extraliga mužů | ||
16.11.-17.11.2019 | DZ1 | Extraliga žen | ||
16.11.-16.11.2019 | V | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - listopadové Masters | Squash Ohradní (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
23.11.-24.11.2019 | JA | ALBATROS MEDIA Junioři A | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
23.11.-23.11.2019 | MB | Muži B - Poděbrady | CREDIT CZECH Poděbrady Open 2019 (Squash klub Poděbrady, z.s. Poděbrady) | Propozice Výsledky |
23.11.-23.11.2019 | MB | Mužské Béčko - Brno | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
23.11.-23.11.2019 | ZB | LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2019 | Squash Haštal (SK Prague United, z.s. Praha) | Propozice Výsledky |
30.11.-01.12.2019 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
30.11.-01.12.2019 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
prosinec 2019 | ||||
07.12.-08.12.2019 | MA | Strahov Muži A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
07.12.-07.12.2019 | MC | Céčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
07.12.-07.12.2019 | MC | HAMR Muži C | HAMR MUži C (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
07.12.-08.12.2019 | ZA | Strahov Ženy A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
14.12.-15.12.2019 | JA | MSSJO 2019 | SC FAJNE Ostrava (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
14.12.-14.12.2019 | MB | GALVA Muži B Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Výsledky |
14.12.-14.12.2019 | MB | Muži B | SQUASHPARK Cibulka (SK US Praha, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
14.12.-14.12.2019 | ZB | Ženy B | ||
leden 2020 | ||||
04.01.-05.01.2020 | JB | Prima stavebniny Cup - Junioři B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
04.01.-04.01.2020 | MB | Béčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
04.01.-04.01.2020 | MB | TORNÁDO CUP 2020 - Muži B | TORNÁDO CUP 2020 (TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. Most) | Propozice Výsledky |
04.01.-04.01.2020 | ZB | Ženy B | Squash Sport Čimice (SK Squash Sport Čimice, z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
11.01.-12.01.2020 | JA | AMMBRA CUP Junioři A | SB Centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
16.01.-19.01.2020 | JM | Czech Junior Open 2020 (SS) | Česká asociace squashe, | Propozice |
18.01.-19.01.2020 | MA | Strahov - muži A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
18.01.-18.01.2020 | MC | CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C | Squash Centrum Ostrava - Mariánské Hory (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
18.01.-18.01.2020 | MC | Muži C | SQUASHPARK Cibulka (SK US Praha, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
18.01.-19.01.2020 | ZA | Strahov - Ženy A | Squashclub Strahov (Omega - tělovýchovný klub Chodov Praha z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
25.01.-26.01.2020 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
25.01.-26.01.2020 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
únor 2020 | ||||
01.02.-02.02.2020 | DM1 | Extraliga mužů | ||
01.02.-02.02.2020 | DZ1 | Extraliga žen | ||
01.02.-01.02.2020 | V | ERIN´S FLAG Cup Masters | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
07.02.-09.02.2020 | MRJ | PINEHILL MČR juniorů | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
15.02.-16.02.2020 | MA | MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020 | SC FAJNE (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
15.02.-15.02.2020 | MC | OLZA CUP | Squash Centrum Třinec (SC Squash Třinec z.s. Třinec) | Propozice Výsledky |
15.02.-15.02.2020 | MC | ALBATROS MEDIA - Muži C | ALBATROS MEDIA - Muži "C" (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
15.02.-16.02.2020 | ZA | MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020 | SC FAJNE (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
22.02.-22.02.2020 | MB | HANYA corporation Cup - Muži B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
22.02.-22.02.2020 | MB | HRADECKÝ CUP | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
22.02.-22.02.2020 | ZB | LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2020 | Squash Haštal (SK Prague United, z.s. Praha) | Propozice Výsledky |
29.02.-01.03.2020 | JB | Strahov - junioři B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
březen 2020 | ||||
05.03.-08.03.2020 | MR | MČR žen, mužů a masters 2020 | Sportovní centrum FAJNE (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
14.03.-15.03.2020 | JA | HRADECKÝ CUP | (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Přihl. hráči |
21.03.-21.03.2020 | MB | OLIVER Muži B | Sport centrum Evropská (Sportovní Klub Jižní Město z.s. Praha 4) | Propozice Přihl. hráči |
21.03.-21.03.2020 | ZB | Strahov - ženy B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Přihl. hráči |
28.03.-29.03.2020 | JB | Junioři B | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s., | |
28.03.-28.03.2020 | MC | IMPEXTA Cup 2020 | SBA Sportcentrum Havránek (SBA Squash club, z.s. Ostrava - Zábřeh) | Propozice Přihl. hráči |
28.03.-28.03.2020 | MC | Muži C | VAMOS DRIVE - Muži "C" (Sportovní Klub Sport drive, z.s. Praha 9) | Propozice Přihl. hráči |
28.03.-28.03.2020 | MC | Muži C - Brno Sportcentrum Ivanovice | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Přihl. hráči |
duben 2020 | ||||
04.04.-05.04.2020 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
04.04.-05.04.2020 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
04.04.-05.04.2020 | JB | Junioři B | Squash Moravská Slavia Brno, z.s., | |
11.04.-12.04.2020 | MA | Muži A | Sportovní Klub Jižní Město z.s., | |
11.04.-11.04.2020 | MC | Muži C | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s., | |
11.04.-11.04.2020 | MC | SquashArena Muži C | SquashArena (SK SquashArena z.s. Praha 4) | Propozice Přihl. hráči |
11.04.-12.04.2020 | ZA | Ženy A | JEREMI Ženy A (SK JEREMI, z.s. Praha 5) | Propozice Přihl. hráči |
18.04.-19.04.2020 | DM1 | Extraliga muži | ||
18.04.-19.04.2020 | DZ1 | Extraliga žen | ||
18.04.-19.04.2020 | JA | Junioři A | Squash Especial, z.s., | |
19.04.-20.04.2020 | DM1 | Play off mužů 2019/2020 | Squash Viktoria, z.s., | |
19.04.-20.04.2020 | DZ1 | Play off žen 2019/2020 | Squash Viktoria, z.s., | |
20.04.-20.04.2020 | DZ | Baráže žen 2019/2020 | Squash Viktoria, z.s., | |
25.04.-25.04.2020 | MB | Muži B | Squash club Háje z.s., | |
25.04.-25.04.2020 | MB | Muži B | AB Squash klub, z.s., | |
25.04.-25.04.2020 | ZB | VAMOS WOMEN DRIVE - Ženy B | VAMOS WOMAN DRIVE-ženy "B" (Sportovní Klub Sport drive, z.s. Praha 9) | Propozice Přihl. hráči |
květen 2020 | ||||
02.05.-03.05.2020 | JA | Junioři A | Squash Viktoria, z.s., | |
09.05.-10.05.2020 | MA | Muži A | Squash Viktoria, z.s., | |
09.05.-09.05.2020 | MC | Muži C | Squash Especial, z.s., | |
09.05.-09.05.2020 | MC | Muži C | Squash Klub Krnov z.s., | |
09.05.-10.05.2020 | ZA | Ženy A | Squash Viktoria, z.s., | |
23.05.-24.05.2020 | JB | Junioři B | Squash club Háje z.s., | |
23.05.-23.05.2020 | MB | Muži B | SK SquashArena z.s., | |
23.05.-23.05.2020 | ZB | Ženy B | ||
červen 2020 | ||||
06.06.-07.06.2020 | Č | MČR čtyřhry 2020 | Squash klub Poděbrady, z.s., | |
září 2020 | ||||
05.09.-06.09.2020 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů 2019/2020 | ||
05.09.-06.09.2020 | DM1 | Extraliga mužů 2019/2020 | ||
05.09.-06.09.2020 | DZ | 1. liga družstev žen 2019/2020 | ||
05.09.-06.09.2020 | DZ1 | Extraliga žen 2019/2020 | ||
12.09.-13.09.2020 | MRJ | MČR družstev juniorů 2020 | SC FAJNE (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Přihl. hráči |
12.09.-13.09.2020 | MRU23 | MČR U23 2020 | SC FAJNE (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
19.09.-19.09.2020 | DM | Baráže o 2.ligu mužů 2019/2020 | Squash Viktoria, z.s., | |
20.09.-20.09.2020 | DM | Baráže o extraligu mužů 2019/2020 | Squash Viktoria, z.s., | |
26.09.-27.09.2020 | Č | MČR čtyřhry 2020 | Bowling Squash Sadská (Squash klub Poděbrady, z.s. Poděbrady) | Propozice Přihl. hráči |
říjen 2020 | ||||
03.10.-04.10.2020 | JA | HRADECKÝ CUP | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
03.10.-03.10.2020 | MB | PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B | BSR Poděbrady (Sportovní Klub Jižní Město z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
03.10.-03.10.2020 | ZB | Ženy B | ||
10.10.-11.10.2020 | MA | MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ - muži "A" | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
10.10.-10.10.2020 | MC | ELEKTRO MAHL Muži C | HAMR SPORT (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
10.10.-10.10.2020 | MC | Muži C Tornádo cup | Tornádo Sport (TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. Most) | Propozice Výsledky |
10.10.-10.10.2020 | MC | Impexta ČRO Cup 2020 | SBA Sportcentrum Havránek (SBA Squash club, z.s. Ostrava - Zábřeh) | Propozice Výsledky |
10.10.-11.10.2020 | ZA | Ženy A | Jeremi Sport (SK JEREMI, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
17.10.-18.10.2020 | DM1 | Extraliga muži | ||
17.10.-18.10.2020 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
17.10.-18.10.2020 | JB | Junioři B | Squash Moravská Slavia Brno, z.s., | |
17.10.-17.10.2020 | V | Masters | SquashYard, | |
24.10.-25.10.2020 | DM | 1., 2., 3. liga družstev muži | ||
24.10.-25.10.2020 | DZ | 1. liga družstev ženy | ||
31.10.-01.11.2020 | JA | Junioři A | Squash Viktoria, z.s., | |
listopad 2020 | ||||
07.11.-07.11.2020 | MB | Muži B | SK US Praha, z.s., | |
07.11.-07.11.2020 | MB | Muži B | Squash Moravská Slavia Brno, z.s., | |
07.11.-07.11.2020 | ZB | Ženy B | SK Prague United, z.s., | |
14.11.-15.11.2020 | MA | Muži A | Squash Viktoria, z.s., | |
14.11.-14.11.2020 | MC | Muži C | Squash club Háje z.s., | |
14.11.-14.11.2020 | MC | Muži C | Spolek sportu Ostrava, | |
14.11.-15.11.2020 | ZA | Ženy A | Squash Viktoria, z.s., | |
21.11.-22.11.2020 | DM1 | Extraliga muži | ||
21.11.-22.11.2020 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
21.11.-22.11.2020 | JB | Junioři B | Squash centrum club HK z.s., | |
28.11.-29.11.2020 | DM | 1., 2., 3. liga družstev muži | ||
28.11.-29.11.2020 | DZ | 1. liga družstev ženy | ||
prosinec 2020 | ||||
05.12.-06.12.2020 | MA | Muži A | Squash Viktoria, z.s., | |
05.12.-05.12.2020 | MC | Muži C | SquashYard, | |
05.12.-05.12.2020 | MC | Muži C | Squash centrum club HK z.s., | |
05.12.-05.12.2020 | MC | Muži C | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s., | |
05.12.-06.12.2020 | ZA | Ženy A | Squash Viktoria, z.s., | |
12.12.-13.12.2020 | JA | Junioři A | Squash Klub Krnov z.s., | |
12.12.-12.12.2020 | V | Masters | SK HAMR, z.s., | |
19.12.-19.12.2020 | MB | Muži B | Squashový klub mládeže Olomouc, z.s., | |
19.12.-19.12.2020 | MB | Muži B | Squash klub Poděbrady, z.s., | |
19.12.-19.12.2020 | ZB | Ženy B | SK Prague United, z.s., | |
31.12.-31.12.2020 | OST | |||
leden 2021 | ||||
09.01.-10.01.2021 | JB | Junioři B | AB Squash klub, z.s., | |
09.01.-09.01.2021 | MB | Muži B | ||
09.01.-09.01.2021 | MB | Muži B | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s., | |
09.01.-09.01.2021 | ZB | Ženy B | ||
16.01.-17.01.2021 | MA | Muži A | Squashclub Strahov z.s., | |
16.01.-16.01.2021 | MC | Muži C | SK Squash Sport Čimice, z.s., | |
16.01.-16.01.2021 | MC | Muži C | Squash Viktoria, z.s., | |
16.01.-16.01.2021 | MC | Muži C | Spolek sportu Ostrava, | |
16.01.-17.01.2021 | ZA | Ženy A | Squashclub Strahov z.s., | |
23.01.-24.01.2021 | JA | Junioři A | Squash Especial, z.s., | |
23.01.-23.01.2021 | V | Masters | Squash Viktoria, z.s., | |
30.01.-31.01.2021 | DM | 1., 2., 3. liga družstev muži | ||
30.01.-31.01.2021 | DZ | 1. liga družstev ženy | ||
únor 2021 | ||||
05.02.-07.02.2021 | MRJ | MČR juniorů | Squash Viktoria, z.s., | |
13.02.-14.02.2021 | MA | Muži A | Squash Klub Krnov z.s., | |
13.02.-13.02.2021 | MC | Muži C | SK US Praha, z.s., | |
13.02.-13.02.2021 | MC | Muži C | Squashový klub mládeže Olomouc, z.s., | |
13.02.-14.02.2021 | ZA | Ženy A | Squash Klub Krnov z.s., | |
20.02.-21.02.2021 | DM1 | Extraliga muži | ||
20.02.-21.02.2021 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
27.02.-28.02.2021 | JB | Junioři B | Squashclub Strahov z.s., | |
27.02.-27.02.2021 | MB | Muži B | Squash Viktoria, z.s., | |
27.02.-27.02.2021 | MB | Muži B | Squash centrum club HK z.s., | |
27.02.-27.02.2021 | ZB | Ženy B | Squash Viktoria, z.s., | |
březen 2021 | ||||
04.03.-07.03.2021 | MR | MČR muži | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s., | |
05.03.-07.03.2021 | MR | MČR ženy | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s., | |
05.03.-06.03.2021 | MR | MČR masters | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s., | |
13.03.-13.03.2021 | MB | Muži B | Squashclub Strahov z.s., | |
13.03.-13.03.2021 | ZB | Ženy B | Sportovní Klub Sport drive, z.s., | |
20.03.-21.03.2021 | JA | Junioři A | Squash club Háje z.s., | |
27.03.-28.03.2021 | JB | Junioři B | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s., | |
27.03.-27.03.2021 | MC | Muži C | SQ Haná Vyškov, | |
27.03.-27.03.2021 | MC | Muži C | SK JEREMI, z.s., | |
27.03.-27.03.2021 | MC | Muži C | ||
duben 2021 | ||||
03.04.-03.04.2021 | MB | Muži B | SK HAMR, z.s., | |
03.04.-03.04.2021 | ZB | Ženy B | Spolek sportu Ostrava, | |
10.04.-11.04.2021 | DM | 1., 2., 3. liga družstev muži | ||
10.04.-11.04.2021 | DZ | 1. liga družstev ženy | ||
10.04.-11.04.2021 | JB | Junioři B | Squash Especial, z.s., | |
17.04.-18.04.2021 | DM1 | Extraliga muži | ||
17.04.-18.04.2021 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
17.04.-18.04.2021 | JA | Junioři A | Squash Viktoria, z.s., | |
24.04.-24.04.2021 | MC | Muži C | Squash Especial, z.s., | |
květen 2021 | ||||
01.05.-02.05.2021 | JA | Junioři A | Squashclub Strahov z.s., | |
08.05.-09.05.2021 | MA | Muži A | Squash Viktoria, z.s., | |
08.05.-08.05.2021 | MC | Muži C | Squashclub Strahov z.s., | |
08.05.-08.05.2021 | MC | Muži C | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s., | |
08.05.-09.05.2021 | ZA | Ženy A | Squash Viktoria, z.s., | |
14.05.-16.05.2021 | DM1 | Extraliga mužů 2020/2021 | Squash Viktoria, z.s., | |
14.05.-16.05.2021 | DZ1 | Extraliga ženy 2020/2021 | Squash Viktoria, z.s., | |
15.05.-16.05.2021 | DM | Baráže mužů | Squash Viktoria, z.s., | |
15.05.-16.05.2021 | DZ | Baráže žen | Squash Viktoria, z.s., | |
23.05.-23.05.2021 | MRU23 | MČR mužů a žen do 23 let 2021 | ||
29.05.-30.05.2021 | Č | MČR čtyřhry | Squash klub Poděbrady, z.s., | |
29.05.-30.05.2021 | MRJ | MČR družstev juniorů | ||
červen 2021 | ||||
12.06.-13.06.2021 | JB | ALBATROS MEDIA Junioři B | Squash Bowling centrum Chodov (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
12.06.-12.06.2021 | MB | Béčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
12.06.-12.06.2021 | MB | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021 | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
12.06.-12.06.2021 | ZB | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Ženy B 2021 | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Přihl. hráči |
19.06.-20.06.2021 | MA | Strahov - muži A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
19.06.-19.06.2021 | MC | GALVA Olomouc Open | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Výsledky |
19.06.-19.06.2021 | MC | HAMR HEAD Muži C | Turnaj muži C HAMR HEAD (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
20.06.-20.06.2021 | ZA | Strahov - ženy A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
26.06.-27.06.2021 | JA | Prima stavebniny Cup - Junioři A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
červenec 2021 | ||||
24.07.-24.07.2021 | MC | CNC PRODUKT CUP 2021 - Ostrava - Muži C | Squash Centrum Ostrava - Mariánské Hory (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Přihl. hráči |
24.07.-24.07.2021 | MC | Strahov - Muži C | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
31.07.-01.08.2021 | JB | Strahov - Junioři B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
srpen 2021 | ||||
07.08.-07.08.2021 | V | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2021 - LETNÍ MASTERS | Squash Ohradní (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
14.08.-14.08.2021 | MB | Hanya Corporatin Cup - Muži B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
14.08.-14.08.2021 | ZB | Prima stavebniny Cup - Ženy B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Přihl. hráči |
21.08.-22.08.2021 | JA | Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
28.08.-29.08.2021 | MA | DIETZ CUP - Muži A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
28.08.-28.08.2021 | MC | Ostrava Muži C | Squash Centrum Ostrava - Mariánské Hory (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
28.08.-28.08.2021 | MC | HAMR HEAD Muži C | Turnaj muži C HAMR HEAD (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
28.08.-29.08.2021 | ZA | BÁSTR CUP - Ženy A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
září 2021 | ||||
03.09.-05.09.2021 | DM1 | Extraliga mužů 2020/2021 | Squashcentrum Strahov, Praha, | |
03.09.-05.09.2021 | DZ1 | Extraliga žen 2020/2021 | Squashcentrum Strahov, Praha, | |
04.09.-05.09.2021 | JB | HANYA corporation cup - Junioři B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
11.09.-11.09.2021 | MB | FAJNE Béčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
11.09.-12.09.2021 | MRJ | ALBATROS MEDIA - MČR družstev juniorů 2021 | Squash Bowling Centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Přihl. hráči |
11.09.-12.09.2021 | MRU23 | MČR U23 2021 | Squash Bowling Centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
11.09.-11.09.2021 | ZB | FAJNE Béčko ženy | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Přihl. hráči |
18.09.-19.09.2021 | MA | Strahov - muži A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
18.09.-18.09.2021 | MC | FAJNE Céčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
18.09.-18.09.2021 | MC | ELEKTRO MAHL - HAMR Muži C | ELEKTRO MAHL - HAMRsport Muži C (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
18.09.-19.09.2021 | ZA | "KIK SQUASH OPEN" | Jeremi Sport (SK JEREMI, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
25.09.-26.09.2021 | JA | HRADECKÝ CUP | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
25.09.-25.09.2021 | V | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2021 - PODZIMNÍ MASTERS | Squash Ohradní (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
říjen 2021 | ||||
02.10.-02.10.2021 | MB | POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR | Hamrsport Záběhlice (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
02.10.-02.10.2021 | MB | GALVA Muži B Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Výsledky |
02.10.-02.10.2021 | ZB | LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2021 | Squash Haštal (SK Prague United, z.s. Praha) | Propozice Přihl. hráči |
08.10.-10.10.2021 | MRJ | MČR juniorů 2021 | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
09.10.-09.10.2021 | MC | Sadská Open 2021 | Sadská Open 2021 (Squash klub Poděbrady, z.s. Poděbrady) | Propozice Přihl. hráči |
09.10.-09.10.2021 | MC | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2021 | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
09.10.-09.10.2021 | MC | IMPEXTA ČRO Cup 2021 | SBA Sportcentrum Havránek (SBA Squash club, z.s. Ostrava - Zábřeh) | Propozice Výsledky |
16.10.-17.10.2021 | DM | 1., 2., 3. liga družstev muži | ||
16.10.-17.10.2021 | DZ | 1. liga družstev ženy | ||
16.10.-17.10.2021 | JB | Velká cena Prahy | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
21.10.-24.10.2021 | MR | MČR žen, mužů a masters 2021 | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
listopad 2021 | ||||
06.11.-07.11.2021 | JA | Czech junior open 2021 | Squash Bowling Centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
06.11.-06.11.2021 | MB | Poděbrady OPEN 2021 - muži B | Bowling squash Relax Poděbrady (Squash klub Poděbrady, z.s. Poděbrady) | Propozice Výsledky |
06.11.-06.11.2021 | MB | Ostravský Kahan - Muži B | Squash Centrum Ostrava - Mariánské Hory (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
06.11.-06.11.2021 | ZB | Ženy B | Jeremi Sport (SK JEREMI, z.s. Praha 5) | Propozice Přihl. hráči |
13.11.-14.11.2021 | MA | MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A" | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
13.11.-13.11.2021 | MC | SquashEspecial - Muži C | Squash Bowling centrum Chodov (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
13.11.-13.11.2021 | MC | Muži C | Ostravský Kahan - Muži C (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
13.11.-13.11.2021 | MC | Morenda - Muži C | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
13.11.-14.11.2021 | ZA | Strahov - ženy A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
20.11.-21.11.2021 | DM1 | Extraliga muži | ||
20.11.-21.11.2021 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
20.11.-21.11.2021 | JB | Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
23.11.-23.11.2021 | DM1 | Extraliga muži | ||
27.11.-28.11.2021 | DM | 1., 2., 3. liga družstev muži | ||
27.11.-28.11.2021 | DZ | 1. liga družstev ženy | ||
prosinec 2021 | ||||
04.12.-05.12.2021 | MA | HANYA CUP - Muži A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
04.12.-04.12.2021 | MC | FIDOR cup - Muži C | Sportovní Centrum FIDOR (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
04.12.-04.12.2021 | MC | Strahov - muži C | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
04.12.-05.12.2021 | ZA | ERIN´S FLAG IRISH PUB - ženy A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
11.12.-12.12.2021 | JA | Moravian Silesian Squash Junior open 2021 | SC FAJNE (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
11.12.-11.12.2021 | V | Masters HAMR | MASTERS HAMR (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
18.12.-19.12.2021 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
18.12.-18.12.2021 | MB | Albatros Media Muži B | Squash Bowling centrum Chodov (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
18.12.-18.12.2021 | ZB | Ženy B | ||
leden 2022 | ||||
08.01.-09.01.2022 | JB | Prima Cup - Junioři B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
08.01.-08.01.2022 | MB | ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA CUP 2022 | SBA Sportcentrum Havránek (SBA Squash club, z.s. Ostrava - Zábřeh) | Propozice Výsledky |
08.01.-08.01.2022 | MB | Oxytherapy Squash Open | HECTOR SPORT CENTRUM (Squashová akademie, z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
08.01.-08.01.2022 | ZB | Ženy B | Jeremi Sport (SK JEREMI, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
15.01.-16.01.2022 | JA | Junioři A | Squash Bowling Centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
15.01.-15.01.2022 | V | Bástr Cup - Masters | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
21.01.-23.01.2022 | JM | Czech Junior Open 2022 | Česká asociace squashe, | Propozice |
22.01.-23.01.2022 | MA | Strahov - muži A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
22.01.-22.01.2022 | MC | FAJNE Céčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
22.01.-22.01.2022 | MC | Muži C JEREMI sport | Jeremi Sport (SK JEREMI, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
22.01.-22.01.2022 | MC | Sadská Open - muži C | Bowling Squash Sadská (Squash klub Poděbrady, z.s. Poděbrady) | Propozice Přihl. hráči |
22.01.-23.01.2022 | ZA | AB SQUASH CUP - ženy A | AB SQUASH CUP - ženy A (AB Squash klub, z.s. Opava) | Propozice Přihl. hráči |
29.01.-30.01.2022 | DM | 1., 2., 3. liga družstev muži | ||
29.01.-30.01.2022 | DZ | 1. liga družstev ženy | ||
únor 2022 | ||||
05.02.-06.02.2022 | JA | DIETZ CUP - Junioři A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
12.02.-13.02.2022 | MA | Muži A | SC FAJNE (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
12.02.-12.02.2022 | MC | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C - 2022 | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
12.02.-12.02.2022 | MC | Ostravský Kahan 2022 - Muži C | Squash Centrum Ostrava - Mariánské Hory (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
12.02.-12.02.2022 | MC | Muži C - Squashový turnaj ve Vyškově | Squashový turnaj kat. C ve Vyškově (SQ Haná Vyškov Vyškov) | Propozice Výsledky |
12.02.-13.02.2022 | ZA | Ženy A | SC FAJNE (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
15.02.-15.02.2022 | DM1 | Extraliga muži | ||
19.02.-20.02.2022 | DM1 | Extraliga muži | ||
19.02.-20.02.2022 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
26.02.-27.02.2022 | JB | HRADECKÝ CUP JB | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
26.02.-26.02.2022 | MB | ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
26.02.-26.02.2022 | ZB | LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2022 | Squash Haštal (SK Prague United, z.s. Praha) | Propozice Výsledky |
březen 2022 | ||||
03.03.-06.03.2022 | MR | MČR žen, mužů a masters 2022 | Sportovní centrum Hector, SBC (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Výsledky |
12.03.-13.03.2022 | JA | AMMBRA CUP junioři A | Squash Bowling Centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
19.03.-19.03.2022 | MB | HRADECKÝ CUP | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
19.03.-19.03.2022 | MB | FAJNE Béčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
19.03.-19.03.2022 | ZB | Ženy B | ||
24.03.-24.03.2022 | DM1 | Extraliga muži | Viktoria Brno Sportprofit, | |
26.03.-27.03.2022 | JB | AMMBRA CUP junioři B | Squash Bowling Centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
26.03.-26.03.2022 | MC | DR Development Cup - Muži C | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
26.03.-26.03.2022 | MC | Muži C - HAMR sport POTISKOMANIE.CZ | Muži C HAMR sport POTISKOMANIE.CZ (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
26.03.-26.03.2022 | MC | IMPEXTA CUP 2022 | SBA Sportcentrum Havránek (SBA Squash club, z.s. Ostrava - Zábřeh) | Propozice Přihl. hráči |
duben 2022 | ||||
02.04.-02.04.2022 | MB | Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ | Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
02.04.-02.04.2022 | MB | Morenda - Muži B | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
02.04.-02.04.2022 | ZB | Ženy B | ||
08.04.-17.04.2022 | ME | U19 Individual & Team Championships 2022 | ||
09.04.-10.04.2022 | DM | 1., 2., 3. liga družstev muži | ||
09.04.-10.04.2022 | DZ | 1. liga družstev ženy | ||
09.04.-10.04.2022 | JB | Strahov - junioři B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
12.04.-12.04.2022 | DM1 | Extraliga muži | Buldoci SCC HK, Praha Hector, | |
16.04.-17.04.2022 | DM1 | Extraliga muži | ||
16.04.-17.04.2022 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
16.04.-17.04.2022 | JA | Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
23.04.-24.04.2022 | MA | Strahov - muži A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
23.04.-23.04.2022 | MC | HRADECKÝ CUP | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Přihl. hráči |
23.04.-23.04.2022 | MC | iRadio21_muži C | SQUASH centrum Hájek (Sportovní Klub Sport drive, z.s. Praha 9) | Propozice Výsledky |
23.04.-23.04.2022 | MC | Muži C | GALVA Muži C Olomouc (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Výsledky |
23.04.-24.04.2022 | ZA | Ženy A | (SK JEREMI, z.s. Praha 5) | Propozice Přihl. hráči |
27.04.-30.04.2022 | ME | European Women Team Championships 2022 | ||
27.04.-30.04.2022 | ME | European Men Team Championships 2022 | ||
30.04.-01.05.2022 | MRJ | MČR družstev juniorů 2022 | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Přihl. hráči |
30.04.-30.04.2022 | V | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2022 - Aprílové masters | Squash Ohradní (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
květen 2022 | ||||
07.05.-08.05.2022 | MA | Prima stavebniny Cup - Muži A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
07.05.-07.05.2022 | MC | FAJNE Céčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
07.05.-07.05.2022 | MC | Strahov - muži C | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
07.05.-08.05.2022 | ZA | Bastr Cup - Ženy A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
12.05.-15.05.2022 | ME | European Junior U15/U17 Team Championships 2022 | ||
14.05.-15.05.2022 | DM1 | Play off mužů 2021/2022 | Squash Viktoria, z.s., | |
14.05.-15.05.2022 | DZ | Baráže žen | Squash Viktoria, z.s., | |
14.05.-15.05.2022 | DZ1 | Play off žen 2021/2022 | Squash Viktoria, z.s., | |
15.05.-15.05.2022 | DM | Baráže mužů | Squash Viktoria, z.s., | |
21.05.-22.05.2022 | JB | Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
21.05.-21.05.2022 | MB | GALVA Muži B Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Přihl. hráči |
21.05.-21.05.2022 | MB | B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022 | SquashArena (SK SquashArena z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
21.05.-22.05.2022 | MRU23 | MČR U23 2022 | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
21.05.-21.05.2022 | ZB | Ženy B | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Přihl. hráči |
27.05.-29.05.2022 | MRJ | MČR juniorů 2022 | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
červen 2022 | ||||
04.06.-04.06.2022 | Č | MISTROVSTVÍ ČR ve squashové čtyřhře 2022 | Bowling Squash Sadská (Squash klub Poděbrady, z.s. Poděbrady) | Propozice Přihl. hráči |
22.06.-25.06.2022 | ME | European Masters Individual Championships 2022 | ||
září 2022 | ||||
03.09.-03.09.2022 | MB | FAJNE Béčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
03.09.-03.09.2022 | MB | Strahov - Muži B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
03.09.-03.09.2022 | MC | FAJNE Céčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Přihl. hráči |
03.09.-03.09.2022 | MC | Strahov - Muži C | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Přihl. hráči |
03.09.-03.09.2022 | ZB | FAJNE Béčko ženy | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
03.09.-03.09.2022 | ZB | Strahov - Ženy B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
09.09.-11.09.2022 | JM | Welsh Junior Open 2022 (GP) | ||
10.09.-11.09.2022 | JB | DR DEVELOPMENT Cup - Junioři B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
10.09.-11.09.2022 | OST | Kemp juniorské reprezentace | Ostrava, FAJNE, | |
10.09.-10.09.2022 | V | PNEUKOMPLET Cup - Masters | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
16.09.-18.09.2022 | VM | Belgian Masters 2022 (MO) - ZRUŠENO | ||
16.09.-16.09.2022 | TR | Dialogy: Psychologie trenéra | ČTA Nymburk, | Propozice |
16.09.-16.09.2022 | TR | Silové schopnosti a jejich rozvoj v tréninku dětí | UK FTVS, | Propozice |
16.09.-16.09.2022 | TR | Dialogy: Fyziologie výkonu | ČTA Nymburk, | Propozice |
16.09.-16.09.2022 | TR | Dialogy: Posturální funkce | ČTA Nymburk, | Propozice |
17.09.-18.09.2022 | JA | ALBATROS MEDIA JUNIOR "A" | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
17.09.-17.09.2022 | TR | Dialogy: Výživa a pitný režim | ČTA Nymburk, | Propozice |
17.09.-17.09.2022 | TR | Rychlostní schopnosti a jejich rozvoj v tréninku d | UK FTVS, | Propozice |
18.09.-18.09.2022 | TR | Dialogy: Hodnotový leadership | ČTA Nymburk, | Propozice |
23.09.-25.09.2022 | JM | Danish Junior Open 2022 (GP) | ||
24.09.-25.09.2022 | MA | FAJNE Áčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
24.09.-24.09.2022 | TR | Nutriční poradenství v praxi | UK FTVS Praha, | Propozice |
24.09.-24.09.2022 | ZA | FAJNE Áčko ženy | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
24.09.-25.09.2022 | ROZ | Kurz rozhodčích III. třídy | Ostrava, SC FAJNE, | Propozice |
25.09.-25.09.2022 | MB | FAJNE Béčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
29.09.-01.12.0222 | TR | Sportovci v právu | UK FTVS Praha, | Propozice |
29.09.-30.09.2022 | MRA | Akademické mistrovství ČR 2022 | Squashclub Strahov, | Propozice |
30.09.-02.10.2022 | JM | Slovak Junior Open 2022 (JO) | ||
říjen 2022 | ||||
01.10.-02.10.2022 | DM1 | Extraliga mužů | ||
01.10.-02.10.2022 | DZ1 | Extraliga žen | ||
01.10.-02.10.2022 | JB | JUNIORSKÝ TURNAJ - B | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
01.10.-03.10.2022 | VM | German Masters 2022 (GP) | ||
06.10.-09.10.2022 | JM | Nordic Junior Open 2022 (SS) | ||
08.10.-08.10.2022 | MB | GALVA Muži B Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Výsledky |
08.10.-08.10.2022 | MB | SBCentrum muži B | SB centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
08.10.-08.10.2022 | MC | GALVA Muži C Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Přihl. hráči |
08.10.-08.10.2022 | MC | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2022 | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
08.10.-08.10.2022 | ZB | GALVA Ženy B Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Přihl. hráči |
08.10.-08.10.2022 | ZB | SBCentrum ženy B | SB centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
14.10.-16.10.2022 | TR | 6th ESF Coaching Conference | Vídeň, Rakousko, | Propozice |
15.10.-16.10.2022 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
15.10.-16.10.2022 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
21.10.-23.10.2022 | VM | Polish Masters 2022 (MO) | ||
22.10.-23.10.2022 | JA | Prima stavebniny cup - Junioři A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
26.10.-28.10.2022 | OST | Kemp juniorské reprezentace | Viktoria Brno, | |
29.10.-30.10.2022 | MA | MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A" | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
29.10.-29.10.2022 | ZA | MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A" | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
30.10.-30.10.2022 | MB | MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
listopad 2022 | ||||
04.11.-06.11.2018 | JM | Belgian Junior Open 2022 (SS) - ZRUŠENO | ||
05.11.-06.11.2022 | JB | HRADECKÝ CUP | SQ Centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
05.11.-05.11.2022 | MB | Morenda - Muži B | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
05.11.-05.11.2022 | MB | ELEKTRO MAHL - MUŽI B | ELEKTRO MAHL- MUŽI B (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
05.11.-05.11.2022 | MC | Muži C a PSA Czech Open | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
05.11.-05.11.2022 | MC | Muži C - Čimice | Squash Sport Čimice (SK JEREMI, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
05.11.-05.11.2022 | ZB | Morenda - Ženy B | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Přihl. hráči |
05.11.-05.11.2022 | ZB | ELEKTRO MAHL - ŽENY B | ELEKTRO MAHL / REKLAMALEVNEJI.CZ - ŽENY B (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
11.11.-13.11.2022 | JM | Malta Masters Open 2022 | ||
11.11.-13.11.2022 | JM | Polish Junior Open 2022 (GP) | ||
12.11.-13.11.2022 | MA | M&S fair Cup - Muži A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
12.11.-12.11.2022 | ZA | Erins´s Flag Irish Pub - Ženy A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
13.11.-13.11.2022 | MB | Dietz Cup - Muži B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
18.11.-20.11.2022 | JM | Irish Junior Open 2022 (GP) | ||
18.11.-20.11.2022 | VM | Dutch Masters 2022 (GP) | ||
18.11.-18.11.2022 | TR | FUNKČNÍ a INTERVALOVÝ trénink | Brno, MUNI Fakulta sportovních studií , | Propozice |
19.11.-20.11.2022 | DZ1 | Extraliga žen | ||
19.11.-20.11.2022 | JA | ALBATROS MEDIA JUNIOR "A" | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
19.11.-19.11.2022 | V | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2022 - Podzimní masters | Squash Ohradní (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
26.11.-27.11.2022 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
26.11.-26.11.2022 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
prosinec 2022 | ||||
01.12.-04.12.2022 | JM | Swiss Junior Open 2022 (SS) | ||
02.12.-04.12.2022 | VM | Welsh Masters Open 2022 (MO) | ||
03.12.-04.12.2022 | MA | Strahov - muži A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
03.12.-03.12.2022 | ZA | Strahov - ženy A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
03.12.-04.12.2022 | ROZ | Kurz rozhodčích III. třídy | Praha, Strahov, | Propozice |
04.12.-04.12.2022 | MB | Strahov - muži B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
04.12.-04.12.2022 | TR | Školení trenérů mládeže LSCM | Praha, Strahov, | Propozice |
09.12.-09.12.2022 | MIX | Smíšená liga | Squash Viktoria, | |
09.12.-10.12.2022 | TR | DIAGNOSTIKA SPORTOVNÍCH PŘEDPOKLADŮ A VÝBĚR SPORTO | Praha, UK FTVS, | Propozice |
10.12.-11.12.2022 | JA | Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
13.12.-13.12.2022 | MIX | Smíšená liga | OSTRAVA SQUASH KLUB, | |
14.12.-14.12.2022 | TR | Konference MOSTY | Praha, ČTA, | Propozice |
16.12.-18.12.2022 | VM | Slovakian Masters Open 2022 (MO) | ||
17.12.-17.12.2022 | MB | FAJNE Béčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
17.12.-17.12.2022 | MB | Strahov Muži B | Strahclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
17.12.-17.12.2022 | MC | IMPEXTA CUP 2022 | SBA Sportcentrum Havránek (SBA Squash club, z.s. Ostrava - Zábřeh) | Propozice Přihl. hráči |
17.12.-17.12.2022 | MC | ALBATROS MEDIA - Muži C | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
17.12.-17.12.2022 | ZB | FAJNE Béčko ženy | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Přihl. hráči |
17.12.-17.12.2022 | ZB | Strahov - ženy B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
28.12.-30.12.2022 | JM | Scottish Junior Open 2022 (GP) | ||
leden 2023 | ||||
04.01.-08.01.2023 | JM | British Junior Open 2023 (SS) | ||
06.01.-06.01.2023 | MIX | Smíšená liga | Ostrava Squash Klub, | |
07.01.-08.01.2023 | JA | AMMBRA CUP Junioři A | Squash Bowling Centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
07.01.-07.01.2023 | V | Masters HAMR | Masters HAMR (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
14.01.-15.01.2023 | MA | PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
14.01.-14.01.2023 | ZA | BÁSTR CUP - Ženy A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
15.01.-15.01.2023 | MB | Dietz Cup - Muži B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
19.01.-22.01.2023 | JM | Czech Junior Open 2023 (SS) | Česká asociace squashe, | |
19.01.-22.01.2023 | JM | Czech Junior Open 2023 (SS) | Česká asociace squashe, | |
21.01.-21.01.2023 | MB | GALVA Muži B Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Výsledky |
21.01.-21.01.2023 | MB | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2023! | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
21.01.-21.01.2023 | MC | GALVA Muži C Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Přihl. hráči |
21.01.-21.01.2023 | MC | Muži C | Jeremi Sport (SK JEREMI, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
21.01.-21.01.2023 | ZB | GALVA Ženy B Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Přihl. hráči |
21.01.-21.01.2023 | ZB | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Ženy B 2023! | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Přihl. hráči |
28.01.-29.01.2023 | DM1 | Extraliga mužů | ||
28.01.-29.01.2023 | DZ1 | Extraliga žen | ||
28.01.-29.01.2023 | JB | Juniorské Béčko - Brno | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
únor 2023 | ||||
03.02.-05.02.2023 | MRJ | MČR juniorů 2023 | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
07.02.-07.02.2023 | MIX | Smíšená liga | Squashclub Strahov, | |
11.02.-12.02.2023 | MA | FAJNE Áčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
11.02.-11.02.2023 | ZA | FAJNE Áčko ženy | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
12.02.-12.02.2023 | MB | FAJNE Béčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
16.02.-19.02.2023 | JM | French Junior Open 2023 (SS) | ||
18.02.-19.02.2023 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
18.02.-18.02.2023 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
23.02.-26.02.2023 | JM | German Junior Open 2023 (SS) | ||
25.02.-26.02.2023 | JB | Strahov - junioři B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
25.02.-25.02.2023 | MB | Freshbox Cup - Muži B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
25.02.-25.02.2023 | MB | HRADECKÝ CUP | SQ Centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
25.02.-25.02.2023 | MC | MORENDA - MUŽI C | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
25.02.-25.02.2023 | MC | RESTAART céčko | RESTAART SPORTOVNÍ CENTRUM (Squashová akademie, z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
25.02.-25.02.2023 | ZB | ERIN´S Cup - Ženy B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Přihl. hráči |
25.02.-25.02.2023 | ZB | HRADECKÝ CUP ženy | SQ Centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Přihl. hráči |
březen 2023 | ||||
03.03.-05.03.2023 | JM | Austrian Junior Open 2023 (GP) | ||
11.03.-12.03.2023 | MR | MČR žen, mužů a masters 2023 | Galerie Harfa (skleněný kurt), Hector sport centre, Squash Bowling Centrum (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Výsledky |
18.03.-19.03.2023 | JB | AB Squash Cup - junioři B | Squash Centrum Ostrava - Mariánské Hory (AB Squash klub, z.s. Opava) | Propozice Výsledky |
18.03.-18.03.2023 | MB | FAJNE Béčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
18.03.-18.03.2023 | MB | Strahov - muži B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
18.03.-18.03.2023 | MC | FIDOR cup | SC FIDOR Opava (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Přihl. hráči |
18.03.-18.03.2023 | MC | PoctiveDezerty.cz Muži C - HAMR | PoctiveDezerty.cz Muži C - HAMR (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
18.03.-19.03.2023 | OST | Kemp juniorské reprezentace - U17/U19 | SBC Praha, | |
18.03.-18.03.2023 | ZB | FAJNE Béčko ženy | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Přihl. hráči |
18.03.-18.03.2023 | ZB | PoctiveDezerty.cz Ženy B - HAMR | PoctiveDezerty.cz ženy B - HAMR (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Přihl. hráči |
24.03.-26.03.2023 | JM | Norwegian Junior Open 2023 (JO) | ||
25.03.-26.03.2023 | DM1 | Extraliga mužů | ||
25.03.-26.03.2023 | DZ1 | Extraliga žen | ||
25.03.-26.03.2023 | JA | AMMBRA CUP Junioři A | Squash Bowling Centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
31.03.-31.03.2023 | MIX | Smíšená liga | SCC HK, SBC Chodov, | |
duben 2023 | ||||
01.04.-02.04.2023 | MA | Strahov - muži A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
01.04.-09.04.2023 | ME | U19 Individual & Team Championships 2023 | ||
01.04.-01.04.2023 | ZA | Strahov - ženy A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
02.04.-02.04.2023 | MB | Strahov - muži B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
07.04.-07.04.2023 | MIX | Smíšená liga | 16:00, Squash Viktoria, | |
15.04.-16.04.2023 | JA | HRADECKÝ CUP JA | SQ Centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
22.04.-23.04.2023 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
22.04.-23.04.2023 | OST | Kemp juniorské reprezentace - U11/U13/U15/U17 | HECTOR Praha, | |
26.04.-29.04.2023 | ME | European Women Team Championships 2023 | ||
26.04.-29.04.2023 | ME | European Men Team Championships 2022 | ||
27.04.-27.04.2023 | TR | Webinář Testing - What you need to know | Praha, UK FTVS, | Propozice |
29.04.-29.04.2023 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
29.04.-30.04.2023 | JB | Strahov - junioři B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
29.04.-29.04.2023 | MB | PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
29.04.-29.04.2023 | MB | RESTAART béčko | RESTAART SPORTOVNÍ CENTRUM (Squashová akademie, z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
29.04.-29.04.2023 | MC | Muži C | Squash centrum Vyškov (SQ Haná Vyškov Vyškov) | Propozice Přihl. hráči |
29.04.-29.04.2023 | MC | Muži C Čimice | Čimické Céčko (SK Squash Sport Čimice, z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
29.04.-29.04.2023 | ZB | BÁSTR CUP - Ženy B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Přihl. hráči |
29.04.-29.04.2023 | ZB | Ženy B - Restaart Pardubice | RESTAART SPORTOVNÍ CENTRUM (Squashová akademie, z.s. Praha 6) | Propozice Přihl. hráči |
květen 2023 | ||||
06.05.-07.05.2023 | JA | Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
06.05.-07.05.2023 | MA | DIETZ Cup - Muži A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
06.05.-06.05.2023 | ZA | ERIN´S Cup - Ženy A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
07.05.-07.05.2023 | MB | Freshbox Cup - Muži B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
11.05.-14.05.2023 | EICC | ESF European Mixed Team U15&U17 Championships 2023 | Hector Sport Centre, Infinit STEP (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Přihl. hráči |
11.05.-14.05.2023 | TR | Školení trenérů III. třídy ČASQ a WSC level 1 | Praha, Haštal, | Propozice |
12.05.-13.05.2023 | TR | Kompenzační cvičení u dětí a mládeže ve sportovní | Praha, UK FTVS, | Propozice |
13.05.-14.05.2023 | ME | Mezistátní utkání U11/U13 2023 | ||
13.05.-13.05.2023 | V | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Jarní masters | Squash Ohradní (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
20.05.-21.05.2023 | DM | Baráže mužů | FAJNE Ostrava, | PropoziceVýsledky |
20.05.-21.05.2023 | DM1 | Play off mužů 2022/2023 | FAJNE Ostrava, | PropoziceVýsledky |
20.05.-21.05.2023 | DM1 | Play out mužů 2022/2023 | FAJNE Ostrava, | Propozice |
20.05.-21.05.2023 | DZ | Baráže žen | FAJNE Ostrava, | |
20.05.-21.05.2023 | DZ1 | Play off žen 2022/2023 | FAJNE Ostrava, | PropoziceVýsledky |
20.05.-21.05.2023 | JB | CARTEL PASKOV CUP | Squash Centrum Ostrava - Mariánské Hory (AB Squash klub, z.s. Opava) | Propozice Výsledky |
27.05.-27.05.2023 | MB | Squasharena Muži B 27.5.2023 | Squasharena (SK SquashArena z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
27.05.-27.05.2023 | MB | Muži B | ||
27.05.-27.05.2023 | MC | Strahov - muži C | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Přihl. hráči |
27.05.-27.05.2023 | MC | Muži C | ||
27.05.-27.05.2023 | MIX | Finále smíšené ligy 2022/2023 | SBCentrum Chodov, | PropoziceVýsledky |
27.05.-28.05.2023 | MRJ | MČR družstev juniorů 2023 | SBCentrum Chodov (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Přihl. hráči |
27.05.-27.05.2023 | ZB | Ženy B | ||
27.05.-27.05.2023 | ZB | Ženy B | ||
28.05.-28.05.2023 | MRU23 | MČR U23 2023 žen | SBCentrum Chodov (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
28.05.-28.05.2023 | MRU23 | MČR U23 2023 mužů | SBCentrum Chodov (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
červen 2023 | ||||
02.06.-02.06.2023 | TR | Školení trenérů mládeže LSCM | Skype, | Propozice |
03.06.-03.06.2023 | Č | MČR čtyřhry 2023 | Bowling Squash Sadská (Squash klub Poděbrady, z.s. Poděbrady) | Propozice Přihl. hráči |
08.06.-09.06.2023 | MRA | Akademické mistrovství ČR 2023 | Squashclub Strahov, | Propozice |
15.06.-18.06.2023 | JM | Italian Junior Open 2023 (GP) | ||
18.06.-18.06.2023 | DM | Baráže mužů | Sadská, | |
26.06.-09.07.2023 | OST | European Masters Games 2023 | Propozice | |
29.06.-03.07.2023 | JM | European Junior Open 2023 (SS) | ||
červenec 2023 | ||||
06.07.-09.07.2023 | JM | Dutch Junior Open 2023 (SS) | ||
srpen 2023 | ||||
22.08.-25.08.2023 | EICC | Mistrovství Evropy 2023 | Vratislav, Polsko, | |
září 2023 | ||||
02.09.-02.09.2023 | MB | Muži B | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
02.09.-02.09.2023 | ZB | Ženy B | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
06.09.-09.09.2023 | EICC | Mistrovství Evropy Masters 2023 | Hamburk, Německo, | |
14.09.-14.09.2023 | TR | Prevence rizik v práci s dětmi a mladými dospělými | Fakulta sportovních studií MU Brno, | Propozice |
16.09.-17.09.2023 | JA | ALBATROS MEDIA - Junioři A | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
21.09.-21.09.2023 | TR | PSYCHOMOTORIKA VE VZDĚLÁVÁNÍ | UK FTVS Praha, | Propozice |
23.09.-24.09.2023 | MA | Strahov - muži A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
23.09.-23.09.2023 | MC | MORENDA - MUŽI C | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
23.09.-23.09.2023 | ZA | Strahov - ženy A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
24.09.-24.09.2023 | MB | Strahov - muži B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
29.09.-01.10.2023 | JM | Slovak Junior Open 2023 (JO) | ||
30.09.-30.09.2023 | MB | GALVA Muži B Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Výsledky |
30.09.-01.10.2023 | TK | Kemp kuniorské reprezentace | Ostrava, FAJNE, | |
30.09.-30.09.2023 | TR | KURZ ZVLÁDÁNÍ STRESU | UK FTVS Praha, | Propozice |
30.09.-30.09.2023 | ZB | GALVA Ženy B Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Přihl. hráči |
říjen 2023 | ||||
02.10.-02.10.2023 | MIX | Extraliga smíšených družstev | Viktoria Brno Sportprofit, | |
03.10.-03.10.2023 | MIX | Extraliga smíšených družstev | SC FAJNE, | |
03.10.-03.10.2023 | MIX | Extraliga smíšených družstev | SC Strahov A, | |
05.10.-08.10.2023 | JM | Nordic Junior Open 2023 (SS) | ||
07.10.-08.10.2023 | JB | Velká cena Prahy | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
07.10.-07.10.2023 | V | Masters HAMR | Masters HAMR (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
12.10.-22.10.2023 | TR | VÝŽIVA A VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ 2023 | UK FTVS Praha, | Propozice |
13.10.-15.10.2023 | JM | Hungarian Junior Open 2023 | ||
13.10.-14.10.2023 | TR | SPORTOVNÍ PŘÍPRAVA DĚTÍ 2023 | UK FTVS Praha, | Propozice |
14.10.-15.10.2023 | JA | DR Development Cup - Junioři A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
19.10.-22.10.2023 | VM | Irish Masters 2023 (GP) | ||
21.10.-22.10.2023 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
21.10.-22.10.2023 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
24.10.-24.10.2023 | TR | Mentální příprava pro sportovní trenéry I | SMT Academy Praha, | Propozice |
27.10.-29.10.2023 | VM | Polish Masters 2023 (MO) | ||
27.10.-29.10.2023 | VM | Malta Junior Open 2023 | ||
28.10.-29.10.2023 | MA | MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A" | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
28.10.-28.10.2023 | MC | FAJNE Céčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
28.10.-28.10.2023 | ZA | MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A" | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
29.10.-29.10.2023 | MB | MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži B" | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
listopad 2023 | ||||
02.11.-05.11.2023 | JM | Belgian Junior Open 2023 (SS) | ||
03.11.-05.11.2023 | JM | Malta Masters Open 2023 | ||
03.11.-04.11.2023 | TR | Diagnostika pohyb.předpokladů a výběr sport.talent | UK FTVS Praha, | Propozice |
03.11.-12.11.2023 | TR | Vědecký základ sportovního tréninku LICENCE B | Fakulta sportovních studií MU Brno, | Propozice |
04.11.-05.11.2023 | JA | HRADECKÝ CUP | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
04.11.-04.11.2023 | MB | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
04.11.-04.11.2023 | MB | Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023 | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
04.11.-04.11.2023 | ZB | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Ženy B | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Ženy B (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
09.11.-12.11.2023 | JM | Polish Junior Open 2023 (GP) | ||
11.11.-12.11.2023 | MA | Strahov - muži A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
11.11.-11.11.2023 | MC | GALVA Muži C Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Přihl. hráči |
11.11.-11.11.2023 | ZA | Strahov - ženy A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
12.11.-12.11.2023 | MB | Strahov - muži B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
17.11.-19.11.2023 | JM | Irish Junior Open 2023 (GP) | ||
17.11.-18.11.2023 | TK | Kemp juniorské reprezentace | Hradec Králové, | |
17.11.-19.11.2023 | VM | Dutch Masters 2023 (GP) | ||
18.11.-19.11.2023 | JB | Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
18.11.-18.11.2023 | V | Masters FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
19.11.-19.11.2023 | DZ1 | Extraliga ženy 2023/2024 | SCC Hradec Králové, | |
20.11.-20.11.2023 | MIX | SC FAJNE vs SC STRAHOV B | Ostrava FAJNE 17:00, | |
22.11.-22.11.2023 | MIX | SCC HK - BULDOCI vs SQUASHEXPERT.CZ Haštal A | Praha SBC 17:00, | |
23.11.-23.11.2023 | MIX | VIKTORIA BRNO SPORTPROFIT vs SC STRAHOV A | Brno Vodařská 17:00, | |
24.11.-24.11.2023 | MIX | SCC HK - BULDOCI vs SC STRAHOV A | Praha HECTOR 17:00, | |
25.11.-26.11.2023 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
25.11.-26.11.2023 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
28.11.-28.11.2023 | MIX | VIKTORIA BRNO SPORTPROFIT vs SC FAJNE | Brno Vodařská 18:00, | |
28.11.-28.11.2023 | MIX | SC STRAHOV B vs SQUASHEXPERT.CZ Haštal A | Praha Strahov 18:00, | |
30.11.-03.12.2023 | JM | Swiss Junior Open 2023 (SS) | ||
prosinec 2023 | ||||
01.12.-13.12.2023 | VM | Slovakian Masters Open 2023 (MO) | ||
02.12.-03.12.2023 | JB | Juniorské B-éčko na Morendě | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
02.12.-03.12.2023 | MA | DR Development Cup - Muži A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
02.12.-02.12.2023 | MC | Muži C SB Centrum | Squash Bowling centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
02.12.-02.12.2023 | ZA | Promedeus Cup - Ženy A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
03.12.-03.12.2023 | MB | Dietz Cup - Muži B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
09.12.-10.12.2023 | JA | CARTEL PASKOV CUP - junioři A | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (AB Squash klub, z.s. Opava) | Propozice Výsledky |
15.12.-15.12.2023 | TR | Školení trenérů mládeže LSCM | ČASQ v Brně, | Propozice |
16.12.-16.12.2023 | MB | ALBATROS MEDIA - Muži B | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
16.12.-16.12.2023 | MB | SLOVÁCKÝ SQUASH OTVÍRÁK 2023 | Sportovní hala Uherské Hradiště (TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Uherské Hradiště) | Propozice Výsledky |
16.12.-16.12.2023 | ZB | ALBATROS MEDIA - Ženy B | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
28.12.-30.12.2023 | JM | Scottish Junior Open 2023 (GP) | ||
leden 2024 | ||||
03.01.-07.01.2024 | JM | British Junior Open 2024 (SS) | ||
06.01.-07.01.2024 | JB | DR Development Cup - Junioři B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
06.01.-07.01.2024 | MA | Squash Arena Liberec - MA | Squash Arena Liberec (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Výsledky |
06.01.-06.01.2024 | MC | FIDOR CUP 2024 - Muži C | SC FIDOR - Opava (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
06.01.-06.01.2024 | ZA | Squash Arena Liberec - ŽA | Squash Arena Liberec (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Výsledky |
07.01.-07.01.2024 | MB | Squash Arena Liberec - MB | Sqush Arena Liberec (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Výsledky |
12.01.-12.01.2024 | MIX | SC STRAHOV B vs VIKTORIA BRNO SPORTPROFIT | Praha Strahov 18:00, | |
12.01.-12.01.2024 | MIX | SQUASHEXPERT.CZ Haštal A vs SC STRAHOV A | Praha Haštal 18:00, | |
12.01.-12.01.2024 | MIX | SCC HK - BULDOCI vs SC FAJNE | SCC Hradec Králové 18:00, | |
12.01.-12.01.2024 | TR | Školení trenérů mládeže LSCM | ČASQ v Ostravě, | |
13.01.-14.01.2024 | JA | Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
13.01.-13.01.2024 | MB | ELEKTRO MAHL - MUŽI B | ELEKTRO MAHL - MUŽI B (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
13.01.-13.01.2024 | MB | Muži B - Morenďácké mužské Béééčko | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
13.01.-13.01.2024 | MIX | Smíšená extraliga družstev | Squashclub Strahov, | |
13.01.-13.01.2024 | ZB | ELEKTRO MAHL - Ženy B | ELEKTRO MAHL - ženy B (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
14.01.-14.01.2024 | MIX | Smíšená extraliga družstev | Squash Stará Praha, | |
18.01.-21.01.2024 | JM | Czech Junior Open 2024 (SS) | Česká asociace squashe, | |
19.01.-21.01.2024 | VM | Portuguese Masters Open 2024 (MO) | ||
20.01.-20.01.2024 | V | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Masters 2024 | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Masters 2024 (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
27.01.-28.01.2024 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
27.01.-28.01.2024 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
únor 2024 | ||||
02.02.-04.02.2024 | JM | Slovenian Junior Open 2023 | ||
02.02.-04.02.2024 | MRJ | BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024 | Centrum Viktoria Vodařská 2 619 00 Brno tel.:776282575 (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
10.02.-11.02.2024 | MA | FAJNE Áčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
10.02.-10.02.2024 | MC | RESTAART céčko | RESTAART SPORTOVNÍ CENTRUM (Squashová akademie, z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
10.02.-10.02.2024 | ZA | FAJNE Áčko ženy | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
11.02.-11.02.2024 | MB | FAJNE Béčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
15.02.-18.02.2024 | JM | French Junior Open 2024 (SS) | ||
15.02.-18.02.2024 | TR | WSF level 2 Coaching course | WSF a ČASQ v Praze, | |
17.02.-18.02.2024 | DZ1 | Extraliga ženy 2023/2024 | ||
17.02.-18.02.2024 | JB | Albatros Media - Junioři B | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
22.02.-25.02.2024 | JM | German Junior Open 2024 (SS) | ||
24.02.-24.02.2024 | MB | HAMR SPORT - Muži B | HAMR SPORT - Muži B (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
24.02.-24.02.2024 | MB | ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA | Squash Centrum Ostrava - Mariánské Hory (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
24.02.-24.02.2024 | ZB | HAMR SPORT - Ženy B | HAMR SPORT - Ženy B (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
27.02.-27.02.2024 | MIX | SQUASHEXPERT.CZ HAŠTAL A vs SC STRAHOV B | Praha Haštal 18:00, | |
27.02.-27.02.2024 | MIX | SC STRAHOV A vs. SCC HK - BULDOCI | Praha Strahov 18:00, | |
březen 2024 | ||||
06.03.-09.03.2024 | MR | MČR žen, mužů a masters 2024 | MČR žen, mužů a masters 2024 (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Výsledky |
08.03.-10.03.2024 | JM | Austrian Junior Open 2024 (GP) | ||
11.03.-11.03.2024 | MIX | SC FAJNE vs. VIKTORIA BRNO SPORTPROFIT | Ostrava Fajne 18:00, | |
12.03.-12.03.2024 | MIX | SC Strahov A vs SQUASH STARÁ PRAHA | Squash Strahov 18:00, | |
12.03.-12.03.2024 | MIX | SC FAJNE vs SCC HK - Buldoci | Ostrava Fajne 18:00, | |
13.03.-13.03.2024 | MIX | Viktoria Brno Sportprofit vs SC STRAHOV B | Viktoria Brno 16:45, | |
15.03.-17.03.2024 | JM | Croatian Junior Open 2024 (GP) | ||
16.03.-17.03.2024 | JB | O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI | Sportovní hala Uherské Hradiště (TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Uherské Hradiště) | Propozice Výsledky |
16.03.-16.03.2024 | MC | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2024 | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
16.03.-18.03.2024 | VM | Spanish Masters Open 2024 (MO) | ||
23.03.-24.03.2024 | JA | Junioři A | Squash Bowling Centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
23.03.-23.03.2024 | MB | HRADECKÝ CUP MUŽI | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
23.03.-23.03.2024 | MB | ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA | Squash Centrum Ostrava - Mariánské Hory (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
23.03.-31.03.2024 | ME | U19 Individual & Team Championships 2024 | ||
23.03.-23.03.2024 | ZB | HRADECKÝ CUP ŽENY | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Přihl. hráči |
29.03.-31.03.2024 | JM | Ukrainian Junior Open 2024 | ||
duben 2024 | ||||
03.04.-03.04.2024 | MIX | Viktoria Brno Sportprofit vs Squash Stará Praha | Viktoria Brno 17:00, | |
04.04.-07.04.2024 | VM | Slovenian Masters Open 2024 (MO) | ||
06.04.-07.04.2024 | JB | HRADECKÝ CUP JUNIORŮ | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
06.04.-07.04.2024 | MA | Prima Stavebniny Cup - Muži A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
06.04.-06.04.2024 | MC | HAMR SPORT Muži C | HAMR SPORT Muži C (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
06.04.-06.04.2024 | ZA | BASTR CUP - Ženy A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
07.04.-07.04.2024 | MB | DIETZ Cup - Muži B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
10.04.-10.04.2024 | MIX | SCC HK - BULDOCI vs SC Strahov B | SBCentrum Chodov 18:00, | |
12.04.-14.04.2024 | JM | Norwegian Junior Open 2024 | ||
12.04.-14.04.2024 | VM | Swiss Masters Open 2024 (MO) | ||
13.04.-14.04.2024 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
13.04.-14.04.2024 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
16.04.-16.04.2024 | MIX | SC FAJNE vs SC Strahov A | Ostrava Fajne 18:00, | |
19.04.-21.04.2024 | VM | Hungarian Masters Open 2024 (MO) | ||
20.04.-21.04.2024 | JA | Freshbox Cup - Junioři A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Přihl. hráči |
20.04.-20.04.2024 | V | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Masters duben 2024 | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Přihl. hráči |
21.04.-21.04.2024 | MRU23 | BESTBUILD Mistrovství republiky U23 | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Přihl. hráči |
27.04.-28.04.2024 | DZ1 | Extraliga ženy 2023/2024 | ||
27.04.-27.04.2024 | MB | Muži B - Mrenďácké B-čko | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Přihl. hráči |
27.04.-27.04.2024 | MB | RESTAART béčko | RESTAART SPORTOVNÍ CENTRUM (Squashová akademie, z.s. Praha 6) | Propozice Přihl. hráči |
27.04.-28.04.2024 | TK | Kemp juniorské reprezentace | Uherské Hradiště, | |
27.04.-27.04.2024 | ZB | Ženy B - Morenďácké ženské B-čko | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Přihl. hráči |
květen 2024 | ||||
01.05.-04.05.2024 | ME | European Women Team Championships 2024 | ||
01.05.-04.05.2024 | ME | European Men Team Championships 2024 | ||
04.05.-05.05.2024 | JA | Junioři A | Squash Especial, z.s., | |
08.05.-11.05.2024 | EICC | ESF European Mixed Team U15 & U17 Championships 2 | ||
10.05.-11.05.2024 | ME | Mezistátní utkání U11/U13 2024 | ||
10.05.-12.05.2024 | VM | Gibraltar Masters Open 2024 (MO) | ||
11.05.-12.05.2024 | MA | Muži A | Squashclub Strahov z.s., | |
11.05.-11.05.2024 | MC | FIDOR CUP - Muži C | SC FIDOR Opava (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Přihl. hráči |
11.05.-11.05.2024 | ZA | Ženy A | Squashclub Strahov z.s., | |
12.05.-12.05.2024 | MB | Muži B | Squashclub Strahov z.s., | |
18.05.-19.05.2024 | DM | Baráže mužské ligy | Squash Moravská Slavia Brno, | |
18.05.-19.05.2024 | DZ | Baráž 1. ligy žen | ||
18.05.-19.05.2024 | DZ1 | Play off extraligy žen | Squash Moravská Slavia Brno, | |
18.05.-19.05.2024 | JB | Junioři B | Squash Moravská Slavia Brno, z.s., | |
24.05.-26.05.2024 | VM | Luxembourg Masters Open 2024 (MO) | ||
25.05.-25.05.2024 | MB | Muži B | SK SquashArena z.s., | |
25.05.-25.05.2024 | MB | Muži B | TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s., | |
25.05.-26.05.2024 | MIX | Play off smíšené ligy | OSTRAVA SQUASH KLUB, | |
25.05.-26.05.2024 | MRJ | Mistrovství republiky družstev juniorů 2024 | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s., | |
25.05.-25.05.2024 | ZB | Ženy B | SK SquashArena z.s., | |
31.05.-31.05.2024 | TR | Školení trenérů mládeže LSCM | ČASQ v Praze, | |
červen 2024 | ||||
01.06.-02.06.2024 | Č | MČR čtyřhry 2024 | Squash klub Poděbrady, z.s., | |
07.06.-09.06.2024 | VM | Croatian Masters Open 2024 (MO) | ||
08.06.-08.06.2024 | OST | Valná hromada ČASQ | ||
13.06.-16.06.2024 | JM | Italian Junior Open 2024 | ||
14.06.-16.06.2024 | VM | Danish Masters Open 2024 (MO) | ||
21.06.-23.06.2024 | JM | Portuguese Junior Open 2024 | ||
27.06.-01.07.2024 | JM | European Junior Open 2024 | ||
červenec 2024 | ||||
04.07.-07.07.2024 | JM | Dutch Junior Open 2024 | ||
05.07.-07.07.2024 | VM | French Masters Open 2024 (MO) |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.