Ročník: 1997
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno DR Development
Registrační číslo: 4205
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2024 | 38 | (-7) | 14901 | (-1440) | ||
01.03.2024 | 31 | (16) | 16341 | (3219) | ||
01.02.2024 | 47 | (-8) | 13122 | (-980) | ||
01.01.2024 | 39 | (29) | 14102 | (4637) | ||
01.12.2023 | 68 | (21) | 9465 | (2064) | ||
01.11.2023 | 89 | (14) | 7401 | (600) | ||
01.10.2023 | 103 | (0) | 6801 | (0) | ||
01.09.2023 | 103 | (0) | 6801 | (0) | ||
01.08.2023 | 103 | (1) | 6801 | (0) | ||
01.07.2023 | 104 | (1) | 6801 | (0) | ||
01.06.2023 | 105 | (-16) | 6801 | (-791) | ||
01.05.2023 | 89 | (-12) | 7592 | (-1300) | ||
01.04.2023 | 77 | (14) | 8892 | (1260) | ||
01.03.2023 | 91 | (-49) | 7632 | (-6641) | ||
01.02.2023 | 42 | (-11) | 14273 | (-3556) | ||
01.01.2023 | 31 | (-8) | 17829 | (-4070) | ||
01.12.2022 | 23 | (-6) | 21899 | (-2700) | ||
01.11.2022 | 17 | (-2) | 24599 | (0) | ||
01.10.2022 | 15 | (-5) | 24599 | (-4504) | ||
01.09.2022 | 10 | (-1) | 29103 | (-4521) | ||
01.08.2022 | 9 | (0) | 33624 | (0) | ||
01.07.2022 | 9 | (0) | 33624 | (0) | ||
01.06.2022 | 9 | (1) | 33624 | (4272) | ||
01.05.2022 | 10 | (3) | 29352 | (1100) | ||
01.04.2022 | 13 | (-1) | 28252 | (180) | ||
01.03.2022 | 12 | (0) | 28072 | (967) | ||
01.02.2022 | 12 | (0) | 27105 | (313) | ||
01.01.2022 | 12 | (1) | 26792 | (264) | ||
01.12.2021 | 13 | (-4) | 26528 | (-3915) | ||
01.11.2021 | 9 | (0) | 30443 | (-1800) | ||
01.10.2021 | 9 | (-1) | 32243 | (659) | ||
01.09.2021 | 8 | (1) | 31584 | (1018) | ||
01.08.2021 | 9 | (0) | 30566 | (0) | ||
01.07.2021 | 9 | (0) | 30566 | (0) | ||
01.06.2021 | 9 | (1) | 30566 | (0) | ||
01.03.2021 | 10 | (-1) | 30566 | (0) | ||
01.11.2020 | 9 | (0) | 30566 | (-2340) | ||
01.10.2020 | 9 | (0) | 32906 | (920) | ||
01.04.2020 | 9 | (0) | 31986 | (0) | ||
01.03.2020 | 9 | (0) | 31986 | (3874) | ||
01.02.2020 | 9 | (1) | 28112 | (679) | ||
01.01.2020 | 10 | (1) | 27433 | (1092) | ||
01.12.2019 | 11 | (0) | 26341 | (1149) | ||
01.11.2019 | 11 | (14) | 25192 | (3303) | ||
01.10.2019 | 25 | (10) | 21889 | (3845) | ||
01.09.2019 | 35 | (0) | 18044 | (0) | ||
01.08.2019 | 35 | (0) | 18044 | (0) | ||
01.07.2019 | 35 | (0) | 18044 | (0) | ||
01.06.2019 | 35 | (-1) | 18044 | (0) | ||
01.05.2019 | 34 | (5) | 18044 | (960) | ||
01.04.2019 | 39 | (0) | 17084 | (0) | ||
01.03.2019 | 39 | (-11) | 17084 | (-2820) | ||
01.02.2019 | 28 | (1) | 19904 | (-9) | ||
01.01.2019 | 29 | (9) | 19913 | (2714) | ||
01.12.2018 | 38 | (-5) | 17199 | (-562) | ||
01.11.2018 | 33 | (-9) | 17761 | (-3436) | ||
01.10.2018 | 24 | (0) | 21197 | (0) | ||
01.09.2018 | 24 | (0) | 21197 | (0) | ||
01.08.2018 | 24 | (0) | 21197 | (0) | ||
01.07.2018 | 24 | (0) | 21197 | (0) | ||
01.06.2018 | 24 | (-10) | 21197 | (-3517) | ||
01.05.2018 | 14 | (-3) | 24714 | (-1742) | ||
01.04.2018 | 11 | (2) | 26456 | (0) | ||
01.03.2018 | 13 | (5) | 26456 | (3860) | ||
01.02.2018 | 18 | (11) | 22596 | (3553) | ||
01.01.2018 | 29 | (-8) | 19043 | (-3820) | ||
01.12.2017 | 21 | (3) | 22863 | (518) | ||
01.11.2017 | 24 | (0) | 22345 | (-4) | ||
01.10.2017 | 24 | (-1) | 22349 | (0) | ||
01.09.2017 | 23 | (0) | 22349 | (0) | ||
01.07.2017 | 23 | (0) | 22349 | (0) | ||
01.06.2017 | 23 | (10) | 22349 | (3517) | ||
01.05.2017 | 33 | (10) | 18832 | (3042) | ||
01.04.2017 | 43 | (3) | 15790 | (0) | ||
01.03.2017 | 46 | (-7) | 15790 | (-1132) | ||
01.02.2017 | 39 | (-1) | 16922 | (-260) | ||
01.01.2017 | 38 | (13) | 17182 | (3820) | ||
01.12.2016 | 51 | (41) | 13362 | (4850) | ||
01.11.2016 | 92 | (59) | 8512 | (3660) | ||
01.10.2016 | 151 | (-55) | 4852 | (-2982) | ||
01.09.2016 | 96 | (0) | 7834 | (0) | ||
01.06.2016 | 96 | (-1) | 7834 | (0) | ||
01.05.2016 | 95 | (-2) | 7834 | (0) | ||
01.04.2016 | 93 | (0) | 7834 | (0) | ||
01.03.2016 | 93 | (43) | 7834 | (2712) | ||
01.02.2016 | 136 | (5) | 5122 | (260) | ||
01.01.2016 | 141 | (-74) | 4862 | (-271) | ||
01.12.2015 | 67 | (-6) | 5133 | (0) | ||
01.11.2015 | 61 | (12) | 5133 | (1080) | ||
01.10.2015 | 73 | (60) | 4053 | (1653) | ||
01.09.2015 | 133 | (0) | 2400 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 39 | 47 | 31 | 38 | 2024 | ||||||||
2023 | 31 | 42 | 91 | 77 | 89 | 105 | 104 | 103 | 103 | 103 | 89 | 68 | 2023 |
2022 | 12 | 12 | 12 | 13 | 10 | 9 | 9 | 9 | 10 | 15 | 17 | 23 | 2022 |
2021 | 10 | 9 | 9 | 9 | 8 | 9 | 9 | 13 | 2021 | ||||
2020 | 10 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 2020 | ||||||
2019 | 29 | 28 | 39 | 39 | 34 | 35 | 35 | 35 | 35 | 25 | 11 | 11 | 2019 |
2018 | 29 | 18 | 13 | 11 | 14 | 24 | 24 | 24 | 24 | 24 | 33 | 38 | 2018 |
2017 | 38 | 39 | 46 | 43 | 33 | 23 | 23 | 23 | 24 | 24 | 21 | 2017 | |
2016 | 141 | 136 | 93 | 93 | 95 | 96 | 96 | 151 | 92 | 51 | 2016 | ||
2015 | 133 | 73 | 61 | 67 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Prima Stavebniny Cup - Muži A, 06.04.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Martin Sládeček | 3 : 0 | 0 | 9. - 10. |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Muži A, 02.12.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Ondřej Ertl | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Jakub Solnický | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Ředina | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
DIETZ Cup - Muži A, 06.05.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 147 | Body celkem: 3341 |
Martin Štěpán ml. | 3 : 0 wo. | 48 | 7. - 8. |
José Gallegos | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 238 | Body celkem: 4272 |
Martin Švec | 3 : 0 wo. | 56 | 3. - 4. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Martin Štěpán ml. | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Alex Kelar | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Muži A, 12.02.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4597 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4821 |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Marek Panáček | 3 : 0 wo. | 66 | 5. - 8. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
František Procházka | 3 : 1 | 88 | 1. - 16. |
Petr Kopecký | 3 : 1 | 70.4 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 22.01.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4080 | Body za soupeře: 456 | Body celkem: 4536 |
Jaroslav Čech | 2 : 0 | 120 | 9. - 10. |
Adam Sinkule | 2 : 0 | 120 | 9. - 12. |
Michal Bodiš | 2 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Miloš Liška | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 326 | Body celkem: 4070 |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Ondřej Uherka | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 8. |
Daniel Mekbib | 2 : 3 | 38.4 | čtvrtfinále |
Roman Švec | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 18.09.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4504 |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 wo. | 60 | 5. - 8. |
Martin Švec | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Martin Štěpán ml. | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Pavel Cigánek | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 324 | Body celkem: 4521 |
Ondřej Vorlíček | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
František Procházka | 3 : 0 wo. | 54 | 5. - 8. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Boris Heneš | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 334 | Body celkem: 4574 |
Jaroslav Čech | 2 : 3 | 48 | 5. - 6. |
Marek Panáček | 3 : 1 | 96 | 5. - 8. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Veselý st. | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
Michal Kareš | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 18.01.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 282 | Body celkem: 4223 |
Martin Švec | 3 : 0 wo. | 60 | 7. - 8. |
Michal Jadrníček | 2 : 3 | 48 | 5. - 8. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vojtěch Ryba | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
Piotr Hemmerling | 3 : 1 | 64 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Strahov Muži A, 07.12.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 225 | Body celkem: 3806 |
Jaroslav Čech | 3 : 2 | 64.8 | 7. - 8. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Bodiš | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Jaroslav Cerman | 3 : 2 | 43.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Strahov Muži A, 09.11.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 351 | Body celkem: 3535 |
Petr Nohel ml. | 2 : 0 | 90 | 9. - 10. |
Matouš Sochůrek | 2 : 1 | 54 | 9. - 12. |
Petr Marek | 2 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Ondřej Ertl | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Dan Teuchner | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 3503 |
Michal Bodiš | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 6. |
Petr Marek | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Daňsa | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Petr Veselý st. | 3 : 1 | 44.8 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 340 | Body celkem: 3845 |
Karím Farrag | 2 : 0 | 100 | 9. - 10. |
Dalibor Procházka ml. | 2 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Petr Nohel ml. | 2 : 1 | 60 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, 19.01.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 3544 |
Jason Turner | 3 : 0 | 90 | 9. - 10. |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Michal Jirka | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Jaroslav Čech | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Michal Kareš | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 08.12.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 2714 |
Ladislav Procházka | 2 : 0 wo. | 40 | 13. - 14. |
Petr Veselý st. | 2 : 0 | 80 | 13. - 16. |
Marek Panáček | 1 : 2 | 32 | 9. - 16. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 1. - 64. |
Prima stavebniny Cup, 10.11.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 225 | Body celkem: 2986 |
Michal Jadrníček | 3 : 1 | 67.2 | 7. - 8. |
Marek Panáček | 2 : 3 | 33.6 | 5. - 8. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Steiner | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Petr Nohel ml. | 3 : 2 | 33.6 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 21 | 1. - 64. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 3160 |
Martin Ředina | 2 : 0 | 80 | 9. - 10. |
Petr Nohel ml. | 2 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Michal Jadrníček | 2 : 0 | 80 | 9. - 16. |
David Zeman | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
Miroslav Sikora | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 369 | Body celkem: 3553 |
Petr Marek | 2 : 0 | 90 | 9. - 10. |
Jiří Vlček | 2 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Heiko Schwarzer | 2 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Stupka | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
HUSLÍK Cup, 11.11.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5009 | Body za soupeře: 359 | Body celkem: 5368 |
Michal Jadrníček | 3 : 1 | 105.6 | 5. - 6. |
Petr Martin | 3 : 0 wo. | 66 | 5. - 8. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Ertl | 3 : 2 | 66 | 1. - 16. |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 88 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 33 | 1. - 64. |
Memoriál Jany Kosinkové, 07.10.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 3176 |
Jakub Kosinka | 2 : 0 | 80 | 9. - 10. |
Petr Veselý st. | 2 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Jan Čaboun | 2 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Lukáš Jelínek | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
Michal Jirka | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 280 | Body celkem: 3517 |
Ondřej Vorlíček | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Roman Kubričan | 3 : 1 | 56 | 1. - 16. |
Martin Ředina | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
OC Arkady squash cup 2017, 15.04.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 302 | Body celkem: 2782 |
Marek Lapáček | 3 : 0 | 72 | 17. - 18. |
Filip Kočárek | 3 : 0 | 72 | 17. - 20. |
Michal Bodiš | 3 : 0 | 72 | 17. - 24. |
Tomáš Holub | 3 : 0 | 72 | 17. - 32. |
Jakub Solnický | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 32. |
KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 239 | Body celkem: 3820 |
Michal Jadrníček | 3 : 1 | 86.4 | 7. - 8. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Ertl | 3 : 2 | 54 | 1. - 16. |
Martin Volf | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
muži A, 12.11.2016 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3503 | Body za soupeře: 367 | Body celkem: 3870 |
Petr Zatřepálek | 3 : 0 | 110 | 11. - 12. |
Jaroslav Čech | 2 : 3 | 44 | 9. - 12. |
Viktor Byrtus | 3 : 0 | 110 | 9. - 16. |
Mahesh Mangaonkar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Harry Londy | 3 : 1 | 70.4 | 1. - 32. |
Petr Marek | 3 : 0 wo. | 33 | 1. - 64. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2810 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2940 |
Petr Kopecký | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Petr Steiner | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Ertl | 1 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Martin Schuller | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
YONTA CUP, 13.02.2016 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 282 | Body celkem: 3512 |
Petr Veselý st. | 3 : 0 wo. | 50 | 11. - 12. |
Marek Lapáček | 1 : 3 | 20 | 9. - 12. |
Martin Volf | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Ryba | 3 : 1 | 64 | 1. - 32. |
Michal Jirka | 3 : 1 | 48 | 1. - 64. |
SquashArena Praha muži A, 12.09.2015 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2802 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2982 |
Ján Fecák | 3 : 0 wo. | 44 | 19. - 20. |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Aleš Král | 3 : 1 | 70.4 | 17. - 24. |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 66 | 17. - 32. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.