Ročník: 2006
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 300 | (-76) | 1550 | (-1116) | ||
01.02.2024 | 224 | (-12) | 2666 | (0) | ||
01.01.2024 | 212 | (6) | 2666 | (0) | ||
01.12.2023 | 218 | (-67) | 2666 | (-1549) | ||
01.11.2023 | 151 | (1) | 4215 | (-35) | ||
01.10.2023 | 152 | (-5) | 4250 | (0) | ||
01.09.2023 | 147 | (-1) | 4250 | (0) | ||
01.08.2023 | 146 | (1) | 4250 | (0) | ||
01.07.2023 | 147 | (-1) | 4250 | (0) | ||
01.06.2023 | 146 | (3) | 4250 | (0) | ||
01.05.2023 | 149 | (8) | 4250 | (343) | ||
01.04.2023 | 157 | (0) | 3907 | (0) | ||
01.03.2023 | 157 | (35) | 3907 | (936) | ||
01.02.2023 | 192 | (-1) | 2971 | (-155) | ||
01.01.2023 | 191 | (-4) | 3126 | (0) | ||
01.12.2022 | 187 | (97) | 3126 | (1554) | ||
01.11.2022 | 284 | (22) | 1572 | (200) | ||
01.10.2022 | 306 | (-6) | 1372 | (0) | ||
01.09.2022 | 300 | (1) | 1372 | (0) | ||
01.08.2022 | 301 | (0) | 1372 | (0) | ||
01.07.2022 | 301 | (5) | 1372 | (0) | ||
01.06.2022 | 306 | (7) | 1372 | (0) | ||
01.05.2022 | 313 | (252) | 1372 | (1072) | ||
01.04.2022 | 565 | (-14) | 300 | (0) | ||
01.03.2022 | 551 | (10) | 300 | (0) | ||
01.02.2022 | 561 | (124) | 300 | (200) | ||
01.01.2022 | 685 | (39) | 100 | (0) | ||
01.12.2021 | 724 | (-724) | 100 | (100) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 212 | 224 | 300 | 2024 | |||||||||
2023 | 191 | 192 | 157 | 157 | 149 | 146 | 147 | 146 | 147 | 152 | 151 | 218 | 2023 |
2022 | 685 | 561 | 551 | 565 | 313 | 306 | 301 | 301 | 300 | 306 | 284 | 187 | 2022 |
2021 | 724 | 2021 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 6742 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 253 | Body celkem: 3997 |
Jakub Novák | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Jan Vaněk | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Patrik Edelmann | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 4300 |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Burget | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Matěj Volf | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 213 | Body celkem: 6669 |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 41.6 | 3. - 4. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 2 | 93.6 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 78 | 1. - 16. |
Junioři A, (B17), 15.01.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 4768 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Matěj Bomba | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3128 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 80 | 9. - 10. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Jan Holuša | 3 : 1 | 64 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Filip Crhonek | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 3163 |
Patrik Závacký | 3 : 2 | 60 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 13. - 16. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 2956 |
Filip Walter | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 16 | |
Matěj Kolpak | 3 : 2 | 48 | |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 64 | |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | |
HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2618 |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | 13. - 14. |
Adam Škrobánek | 3 : 1 | 64 | 13. - 16. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.