Profil hráče

Benjamin Bergel

Ročník: 2000
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 112

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 25.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 18. (05/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 4. (09/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1. (02/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 3. (09/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2020 25 (-2) 18692 (-1250)
01.03.2020 23 (2) 19942 (-360)
01.02.2020 25 (0) 20302 (480)
01.01.2020 25 (0) 19822 (-332)
01.12.2019 25 (0) 20154 (785)
01.11.2019 25 (-4) 19369 (-2794)
01.10.2019 21 (0) 22163 (-18)
01.09.2019 21 (0) 22181 (0)
01.08.2019 21 (0) 22181 (0)
01.07.2019 21 (0) 22181 (0)
01.06.2019 21 (2) 22181 (331)
01.05.2019 23 (-1) 21850 (-943)
01.04.2019 22 (-2) 22793 (-83)
01.03.2019 20 (0) 22876 (-312)
01.02.2019 20 (4) 23188 (1822)
01.01.2019 24 (-4) 21366 (-2439)
01.12.2018 20 (1) 23805 (-201)
01.11.2018 21 (4) 24006 (3165)
01.10.2018 25 (-4) 20841 (-1497)
01.09.2018 21 (0) 22338 (0)
01.08.2018 21 (0) 22338 (0)
01.07.2018 21 (0) 22338 (0)
01.06.2018 21 (-3) 22338 (-1044)
01.05.2018 18 (1) 23382 (45)
01.04.2018 19 (1) 23337 (1139)
01.03.2018 20 (-1) 22198 (4)
01.02.2018 19 (4) 22194 (1603)
01.01.2018 23 (7) 20591 (459)
01.12.2017 30 (1) 20132 (1196)
01.11.2017 31 (9) 18936 (1320)
01.10.2017 40 (-1) 17616 (515)
01.09.2017 39 (0) 17101 (0)
01.07.2017 39 (0) 17101 (0)
01.06.2017 39 (0) 17101 (273)
01.05.2017 39 (3) 16828 (965)
01.04.2017 42 (3) 15863 (0)
01.03.2017 45 (-1) 15863 (190)
01.02.2017 44 (3) 15673 (780)
01.01.2017 47 (-4) 14893 (-443)
01.12.2016 43 (3) 15336 (528)
01.11.2016 46 (0) 14808 (250)
01.10.2016 46 (6) 14558 (1247)
01.09.2016 52 (0) 13311 (0)
01.06.2016 52 (12) 13311 (2014)
01.05.2016 64 (0) 11297 (540)
01.04.2016 64 (-1) 10757 (0)
01.03.2016 63 (18) 10757 (2218)
01.02.2016 81 (-3) 8539 (0)
01.01.2016 78 (6) 8539 (4655)
01.12.2015 84 (8) 3884 (565)
01.11.2015 92 (30) 3319 (856)
01.10.2015 122 (71) 2463 (1018)
01.09.2015 193 (0) 1445 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2020252523252020
20192420202223212121212125252019
20182319201918212121212521202018
201747444542393939394031302017
2016788163646452524646432016
201519312292842015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
194
Body celkem:
2258
Petr Kopecký  2 : 0 49.2 5. - 6.
Michal Vaněk  2 : 0 49.2 5. - 8.
Martin Ředina  1 : 3 9.84 čtvrtfinále
Jan Ryšavý  3 : 0 41 1. - 16.
Petr Nesládek  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Strahov Muži A, 07.12.2019
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1541
Body za soupeře:
216
Body celkem:
1757
Vlastimil Kozák  2 : 0 wo. 27 33. - 34.
Miloš Liška  2 : 0 54 33. - 36.
Walter Herold  Veedla  2 : 0 54 33. - 40.
Pavel Jakubů  2 : 0 54 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 64.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 1. - 64.
 Strahov Muži A, 09.11.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
243
Body celkem:
3090
Matouš Sochůrek  0 : 2 0 11. - 12.
Petr Nohel ml.  1 : 2 36 9. - 12.
Petr Veselý st.  2 : 0 90 9. - 16.
Michal Jadrníček  1 : 3 18 1. - 16.
Marek Koutník  3 : 0 72 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
255
Body celkem:
2711
Jaroslav Cerman  2 : 0 70 9. - 10.
Filip Kočárek  2 : 0 70 9. - 12.
Ondřej Kožina  2 : 0 70 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Bodiš  3 : 1 44.8 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3018
Dan Teuchner  2 : 0 80 17. - 18.
Vojtěch Hanzal  2 : 0 80 17. - 20.
Petr Kopecký  2 : 1 48 17. - 24.
Vlastimil Kozák  2 : 0 80 17. - 32.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 32.
 Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
157
Body celkem:
2918
Michal Jadrníček  3 : 0 wo. 42 7. - 8.
Petr Marek  1 : 3 16.8 5. - 8.
Jakub Solnický  0 : 3 0 čtvrtfinále
Miloš Liška  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2587
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 5. - 6.
Petr Nohel ml.  3 : 1 57.6 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristián Mráček  3 : 1 48 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 24 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
3269
Body za soupeře:
239
Body celkem:
3508
Petr Veselý st.  3 : 0 wo. 52 19. - 20.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 17. - 20.
Michal Kareš  3 : 1 83.2 17. - 24.
Jaroslav Cerman  3 : 0 104 17. - 32.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 32.
 Strahov - muži A, 08.12.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
203
Body celkem:
2919
Marek Panáček  0 : 2 0 9. - 10.
Jakub Vavřík  2 : 1 48 9. - 12.
Ladislav Procházka  2 : 0 80 9. - 16.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 16.
Jaroslav Cerman  3 : 1 51.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 24 1. - 64.
 Prima stavebniny Cup, 10.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
259
Body celkem:
2715
Michal Jirka  2 : 0 70 9. - 10.
Michal Bodiš  2 : 1 42 9. - 12.
Petr Marek  2 : 0 70 9. - 16.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Schuller  3 : 0 56 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 21 1. - 64.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
3177
Body za soupeře:
408
Body celkem:
3585
Jakub Zapala  2 : 0 96 17. - 18.
Michal Jirka  2 : 0 96 17. - 20.
Petr Steiner  2 : 0 96 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 48 17. - 32.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 32.
Vojtěch Hanzal  3 : 0 72 1. - 64.
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3036
Petr Marek  0 : 2 0 11. - 12.
Michal Bodiš  0 : 2 0 9. - 12.
Filip Kočárek  2 : 0 90 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
Marek Hlaváč  3 : 0 72 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 MR ženy, muži, masters, 01.03.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
3269
Body za soupeře:
322
Body celkem:
3591
Pavel Jakubů  3 : 0 wo. 52 19. - 20.
Petr Veselý st.  2 : 3 41.6 17. - 20.
Petr Veselý  3 : 1 83.2 17. - 24.
Vlastimil Kozák  3 : 0 104 17. - 32.
Michal Kareš  2 : 3 41.6 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
240
Body celkem:
2452
Petr Veselý st.  2 : 0 64 17. - 18.
Michal Jirka  2 : 0 64 17. - 20.
Filip Nosek  2 : 0 64 17. - 24.
Jaroslav Kaleta  2 : 0 48 17. - 32.
Tomáš Tóth  0 : 3 0 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2666
Martin Ředina  2 : 1 39.36 3. - 4.
Jakub Šichnárek  0 : 3 0 semifinále
Jiří Dušek  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Lukáš  Kamp  3 : 0 41 1. - 16.
Milan Hamřík  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 HUSLÍK Cup, 11.11.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2645
Body za soupeře:
271
Body celkem:
2916
Jaroslav Cerman  2 : 1 52.8 21. - 22.
Dan Teuchner  2 : 0 wo. 44 21. - 24.
Jaroslav Kaleta  1 : 2 35.2 17. - 24.
Matouš Sochůrek  2 : 0 88 17. - 32.
Jakub Zapala  1 : 3 17.6 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 33 1. - 64.
 Strahov muži A, 23.09.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2584
Body za soupeře:
286
Body celkem:
2870
Matouš Sochůrek  2 : 0 80 19. - 20.
Harry Londy   0 : 2 0 17. - 20.
Vlastimil Kozák  2 : 0 80 17. - 24.
Martin Volf  2 : 0 80 17. - 32.
Jaroslav Čech  1 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
118
Body celkem:
1663
Jakub Slavíček  2 : 0 37.2 5. - 6.
Jiří Dušek  2 : 0 37.2 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Strouhal  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2707
Vojtěch Ryba  1 : 3 16.8 7. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 5. - 8.
Jakub Solnický  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Kočárek  3 : 2 42 1. - 16.
Petr Rohun  3 : 0 56 1. - 32.
 OC Arkady squash cup 2017, 15.04.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
187
Body celkem:
2887
Petr Steiner  2 : 3 36 13. - 14.
Jan Daňsa  3 : 0 90 13. - 16.
Marek Wojnarski  1 : 3 18 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Kočárek  3 : 2 43.2 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2017, 11.02.2017
Pořadí: 25
Body za pořadí:
2148
Body za soupeře:
300
Body celkem:
2448
Jaroslav Kaleta  3 : 0 80 25. - 26.
Ladislav Burián  3 : 0 80 25. - 28.
Miroslav Kolář  3 : 1 64 25. - 32.
Jakub Wasilewski  1 : 3 16 17. - 32.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 32.
Marek Hlaváč  3 : 0 60 1. - 64.
 KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1849
Body za soupeře:
135
Body celkem:
1984
Aleš Kubíček  3 : 0 wo. 36 27. - 28.
Martin Ředina  1 : 3 14.4 25. - 28.
Vlastimil Kozák  3 : 2 43.2 25. - 32.
Petr Marek  0 : 3 0 17. - 32.
Dominik Dubský  1 : 3 14.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 muži A, 12.11.2016
Pořadí: 41
Body za pořadí:
1489
Body za soupeře:
231
Body celkem:
1720
Roman Kubričan  3 : 2 39.6 41. - 42.
Radim Valášek  3 : 0 66 41. - 48.
David Orálek  3 : 0 66 41. - 48.
Petr Volný  2 : 3 26.4 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 33 33. - 64.
Dominik Dubský  0 : 3 0 1. - 64.
 Strahov A, 24.09.2016
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2150
Body za soupeře:
205
Body celkem:
2355
Marek Koutník  2 : 3 28.8 21. - 22.
Karel Kudláček  3 : 0 wo. 36 21. - 24.
Petr Marek  0 : 3 0 17. - 24.
Jan Daňsa  3 : 0 72 17. - 32.
Jan Ryba  1 : 3 14.4 1. - 32.
Roman Kubričan  3 : 0 54 1. - 64.
 "Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
138
Body celkem:
1622
Radim Valášek  3 : 2 24 19. - 20.
Petr Steiner  2 : 3 16 17. - 20.
Martin Volf  3 : 0 wo. 20 17. - 24.
Martin Štěpán  3 : 0 40 17. - 32.
Lukáš Jelínek  1 : 3 8 1. - 32.
Martin Schuller  3 : 0 30 1. - 64.
 HANYA CUP, 14.05.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
91
Body celkem:
2434
Marek Lapáček  3 : 0 wo. 40 15. - 16.
Marek Hlaváč  0 : 3 0 13. - 16.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 9. - 16.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 16.
Radovan Kojecký  3 : 1 51.2 1. - 32.
 YONTA CUP, 13.02.2016
Pořadí: 26
Body za pořadí:
2092
Body za soupeře:
166
Body celkem:
2258
Dominik Dubský  0 : 3 0 25. - 26.
Petr Kopecký  3 : 0 wo. 40 25. - 28.
Miroslav Kolář  3 : 1 64 25. - 32.
Štěpán Václavek  0 : 3 0 17. - 32.
Marek Lapáček  2 : 3 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 muži C, 05.12.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
113
Body celkem:
1747
Dan Teuchner  3 : 1 33.6 finále
Lukáš  Kamp  3 : 0 33.6 semifinále
Lumír Klímek  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Tomáš Wrona  3 : 0 21 1. - 16.
 muži C, 21.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1131
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1192
Miroslav Ondruška  3 : 0 29.6 3. - 4.
Pavel Sládeček ml.  0 : 3 0 semifinále
Jiří Kašpárek  3 : 0 22.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 9.25 1. - 16.
 Muži B, 26.09.2015
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
96
Body celkem:
1580
Tomáš Herold  3 : 0 wo. 20 19. - 20.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 17. - 20.
Tomáš Tlustý  3 : 0 wo. 20 17. - 24.
Dan Teuchner  3 : 2 24 17. - 32.
Petr Steiner  1 : 3 8 1. - 32.
Milan Vlasák  3 : 1 24 1. - 64.
 "MatchToMe.com Cup 2015", 12.09.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1150
Michal Štěpán  3 : 0 25.2 5. - 6.
Aleš Kubíček  3 : 1 20.16 5. - 8.
Vojtěch Babišta  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Dvořáček  3 : 1 16.8 1. - 16.
Vítězslav Lazar  3 : 2 10.08 1. - 32.
 Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013
Pořadí: 10
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
19
Body celkem:
763
Martin Hučka  3 : 0 0
Patrik Žák  0 : 3 0
Roman Marek  3 : 2 0
Petr Stryja  3 : 1 0
Miroslav Ondruška  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži C, 14.09.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
891
Body za soupeře:
20
Body celkem:
911
Viktor Byrtus  1 : 3 0
Klára Doležalová  3 : 0 wo. 0
Tomáš Drozd  3 : 0 0
Petr Stryja  2 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot