Ročník: 1992
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:1.SQ Teplice C
Registrační číslo: 1948
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 36 | (-5) | 15539 | (-676) | ||
01.02.2024 | 31 | (0) | 16215 | (242) | ||
01.01.2024 | 31 | (4) | 15973 | (462) | ||
01.12.2023 | 35 | (-2) | 15511 | (336) | ||
01.11.2023 | 33 | (5) | 15175 | (341) | ||
01.10.2023 | 38 | (1) | 14834 | (426) | ||
01.09.2023 | 39 | (0) | 14408 | (0) | ||
01.08.2023 | 39 | (0) | 14408 | (0) | ||
01.07.2023 | 39 | (0) | 14408 | (0) | ||
01.06.2023 | 39 | (-2) | 14408 | (0) | ||
01.05.2023 | 37 | (5) | 14408 | (406) | ||
01.04.2023 | 42 | (7) | 14002 | (1678) | ||
01.03.2023 | 49 | (1) | 12324 | (2) | ||
01.02.2023 | 50 | (2) | 12322 | (-1173) | ||
01.01.2023 | 52 | (-5) | 13495 | (-254) | ||
01.12.2022 | 47 | (-5) | 13749 | (-192) | ||
01.11.2022 | 42 | (3) | 13941 | (88) | ||
01.10.2022 | 45 | (1) | 13853 | (-726) | ||
01.09.2022 | 46 | (0) | 14579 | (0) | ||
01.08.2022 | 46 | (0) | 14579 | (0) | ||
01.07.2022 | 46 | (2) | 14579 | (0) | ||
01.06.2022 | 48 | (1) | 14579 | (0) | ||
01.05.2022 | 49 | (-2) | 14579 | (117) | ||
01.04.2022 | 47 | (3) | 14462 | (0) | ||
01.03.2022 | 50 | (4) | 14462 | (1191) | ||
01.02.2022 | 54 | (6) | 13271 | (1414) | ||
01.01.2022 | 60 | (1) | 11857 | (-71) | ||
01.12.2021 | 61 | (5) | 11928 | (572) | ||
01.11.2021 | 66 | (-2) | 11356 | (-533) | ||
01.10.2021 | 64 | (10) | 11889 | (777) | ||
01.09.2021 | 74 | (-1) | 11112 | (0) | ||
01.08.2021 | 73 | (0) | 11112 | (0) | ||
01.07.2021 | 73 | (-3) | 11112 | (156) | ||
01.06.2021 | 70 | (0) | 10956 | (0) | ||
01.03.2021 | 70 | (-1) | 10956 | (0) | ||
01.11.2020 | 69 | (8) | 10956 | (359) | ||
01.10.2020 | 77 | (-4) | 10597 | (200) | ||
01.04.2020 | 73 | (1) | 10397 | (-280) | ||
01.03.2020 | 74 | (1) | 10677 | (0) | ||
01.02.2020 | 75 | (-3) | 10677 | (302) | ||
01.01.2020 | 72 | (0) | 10375 | (-172) | ||
01.12.2019 | 72 | (9) | 10547 | (885) | ||
01.11.2019 | 81 | (10) | 9662 | (820) | ||
01.10.2019 | 91 | (7) | 8842 | (214) | ||
01.09.2019 | 98 | (0) | 8628 | (0) | ||
01.08.2019 | 98 | (0) | 8628 | (0) | ||
01.07.2019 | 98 | (-1) | 8628 | (0) | ||
01.06.2019 | 97 | (1) | 8628 | (-59) | ||
01.05.2019 | 98 | (-1) | 8687 | (-236) | ||
01.04.2019 | 97 | (-2) | 8923 | (360) | ||
01.03.2019 | 95 | (1) | 8563 | (0) | ||
01.02.2019 | 96 | (0) | 8563 | (-293) | ||
01.01.2019 | 96 | (5) | 8856 | (618) | ||
01.12.2018 | 101 | (4) | 8238 | (0) | ||
01.11.2018 | 105 | (-2) | 8238 | (-44) | ||
01.10.2018 | 103 | (0) | 8282 | (0) | ||
01.09.2018 | 103 | (0) | 8282 | (0) | ||
01.08.2018 | 103 | (0) | 8282 | (0) | ||
01.07.2018 | 103 | (0) | 8282 | (0) | ||
01.06.2018 | 103 | (-3) | 8282 | (-132) | ||
01.05.2018 | 100 | (-5) | 8414 | (-227) | ||
01.04.2018 | 95 | (1) | 8641 | (-175) | ||
01.03.2018 | 96 | (0) | 8816 | (0) | ||
01.02.2018 | 96 | (12) | 8816 | (630) | ||
01.01.2018 | 108 | (0) | 8186 | (40) | ||
01.12.2017 | 108 | (-1) | 8146 | (-1) | ||
01.11.2017 | 107 | (-2) | 8147 | (-234) | ||
01.10.2017 | 105 | (-3) | 8381 | (0) | ||
01.09.2017 | 102 | (0) | 8381 | (0) | ||
01.07.2017 | 102 | (2) | 8381 | (0) | ||
01.06.2017 | 104 | (-4) | 8381 | (233) | ||
01.05.2017 | 100 | (14) | 8148 | (879) | ||
01.04.2017 | 114 | (16) | 7269 | (902) | ||
01.03.2017 | 130 | (14) | 6367 | (658) | ||
01.02.2017 | 144 | (-2) | 5709 | (0) | ||
01.01.2017 | 142 | (25) | 5709 | (1147) | ||
01.12.2016 | 167 | (12) | 4562 | (556) | ||
01.11.2016 | 179 | (17) | 4006 | (602) | ||
01.10.2016 | 196 | (38) | 3404 | (713) | ||
01.09.2016 | 234 | (1) | 2691 | (0) | ||
01.06.2016 | 235 | (-60) | 2691 | (-1210) | ||
01.05.2016 | 175 | (-27) | 3901 | (-999) | ||
01.04.2016 | 148 | (-46) | 4900 | (-2549) | ||
01.03.2016 | 102 | (8) | 7449 | (881) | ||
01.02.2016 | 110 | (-16) | 6568 | (-897) | ||
01.01.2016 | 94 | (12) | 7465 | (4318) | ||
01.12.2015 | 106 | (-21) | 3147 | (-496) | ||
01.11.2015 | 85 | (-4) | 3643 | (-100) | ||
01.10.2015 | 81 | (3) | 3743 | (-89) | ||
01.09.2015 | 84 | (0) | 3832 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 31 | 31 | 36 | 2024 | |||||||||
2023 | 52 | 50 | 49 | 42 | 37 | 39 | 39 | 39 | 39 | 38 | 33 | 35 | 2023 |
2022 | 60 | 54 | 50 | 47 | 49 | 48 | 46 | 46 | 46 | 45 | 42 | 47 | 2022 |
2021 | 70 | 70 | 73 | 73 | 74 | 64 | 66 | 61 | 2021 | ||||
2020 | 72 | 75 | 74 | 73 | 77 | 69 | 2020 | ||||||
2019 | 96 | 96 | 95 | 97 | 98 | 97 | 98 | 98 | 98 | 91 | 81 | 72 | 2019 |
2018 | 108 | 96 | 96 | 95 | 100 | 103 | 103 | 103 | 103 | 103 | 105 | 101 | 2018 |
2017 | 142 | 144 | 130 | 114 | 100 | 104 | 102 | 102 | 105 | 107 | 108 | 2017 | |
2016 | 94 | 110 | 102 | 148 | 175 | 235 | 234 | 196 | 179 | 167 | 2016 | ||
2015 | 84 | 81 | 85 | 106 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 2217 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2217 |
Alex Kelar | 1 : 3 | 0 | 31. - 32. |
Václav Pavlovec | 2 : 3 | 0 | 29. - 32. |
Jan Šťastník | 2 : 3 | 0 | 25. - 32. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1344 |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 15. - 16. |
Tomáš Havlík | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Ondřej Souhrada | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Ladislav Burián | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 11.02.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1692 |
Michal Kareš | 0 : 2 | 0 | 7. - 8. |
Martin Sládeček | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Petr Zlámal | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Čimické Déčko leden, 09.01.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
Squash Arena Liberec - MB, 07.01.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1499 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1499 |
Petr Volný | 2 : 0 | 0 | 11. - 12. |
Ondřej Souhrada | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Rudolf Korbelář | 2 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Vavřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
SLOVÁCKÝ SQUASH OTVÍRÁK 2023, 16.12.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Michal Jadrníček | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Aleš Kubíček | 2 : 3 | 0 | semifinále |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Ladislav Burián | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Dietz Cup - Muži B, 03.12.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1692 |
Michal Jirka | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Václav Pavlovec | 1 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Pavel Jakubů | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Cigánek | 3 : 2 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1791 |
Ladislav Burián | 3 : 2 | 0 | 7. - 8. |
Jakub Vavřík | 1 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jan Šťastník | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Cigánek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Ohradní D 13.10.2023, 13.10.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Aleš Kubíček | 1 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Adam Sinkule | 2 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Šťastník | 3 : 2 | 0 | 1. - 16. |
Petr Vosátka | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Strahov - muži B, 24.09.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1455 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1455 |
Pavel Jakubů | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Pavel Bodiš | 1 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Jan Mastný | 2 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Novák | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Norbert Paňko | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Ohradní D 11.8.2023, 11.08.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Ohradní D 4.8.2023, 04.08.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Ohradní D 21.7.2023, 21.07.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Ohradní D 14.7.2023, 14.07.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Ohradní D 30.6.2023, 30.06.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Ohradní D 23.6.2023, 23.06.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Ohradní D 16.6.2023, 16.06.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Ohradní D 19.5.2023, 19.05.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži B, 29.04.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 1405 |
Michal Jurášek | 3 : 0 wo. | 18.6 | 7. - 8. |
Tomáš Havlík | 2 : 3 | 14.88 | 5. - 8. |
Jan Šťastník | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Blažíček | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Strahov - muži B, 02.04.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1122 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1196 |
Petr Podaný | 2 : 0 | 31 | 11. - 12. |
Marek Hlaváč | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Jakub Strauss | 2 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Filip Richtárech | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Strahov - muži B, 18.03.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 97 | Body celkem: 2011 |
Petr Volný | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Adolf Středa | 3 : 1 | 39.36 | 5. - 8. |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Strauss | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 2503 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 2581 |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | 27. - 28. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 62.4 | 25. - 32. |
Tomáš Novák | 1 : 3 | 15.6 | 17. - 32. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , 25.02.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1693 | Body za soupeře: 95 | Body celkem: 1788 |
Adolf Středa | 1 : 3 | 10 | 13. - 14. |
Pavel Beneš | 3 : 0 wo. | 25 | 13. - 16. |
Eva Feřteková | 2 : 3 | 20 | 9. - 16. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Strauss | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 12.02.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 1398 |
Petr Rohun | 3 : 0 wo. | 18.6 | 7. - 8. |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Adolf Středa | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
Michal Zappa | 3 : 2 | 18.6 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2023!, 21.01.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2146 |
Tomáš Novák | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Michal Bodiš | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
Michal Kulhánek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Port Cup 2022, turnaj D, 18.12.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Strahov Muži B, 17.12.2022 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1329 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 1401 |
Tomáš Divák | 2 : 0 | 40 | 23. - 24. |
Šimon Rynt | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Josef Růžek | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Viktor Nezveda | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Strahov - muži B, 04.12.2022 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1135 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 1204 |
Petr Podaný | 2 : 0 wo. | 15 | 29. - 30. |
Jakub Strauss | 2 : 0 | 30 | 29. - 32. |
Pavel Bodiš | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Jakub Zapala | 1 : 2 | 16 | 17. - 32. |
Jakub Vavřík | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Teplice D 19.11.2022, 19.11.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1290 | Body za soupeře: 28 | Body celkem: 1318 |
Jan Nožka | 0 : 3 wo. | 0 | 23. - 24. |
Pavel Bodiš | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 24. |
Rudolf Korbelář | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
Václav Pavlovec | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 30.10.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1433 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1488 |
Pavel Bodiš | 1 : 3 | 7.44 | 5. - 6. |
Adolf Středa | 3 : 2 | 22.32 | 5. - 8. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Popelka | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
Teplice D 28.10.2022, 28.10.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
SBCentrum muži B, 08.10.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1649 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 1714 |
Tomáš Novák | 2 : 0 wo. | 25 | 15. - 16. |
Pavel Jakubů | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Matěj Slabý | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Miroslav Kolář | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Vosátka | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Vorlajs Cup D 30.9.2022, 30.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Strahov - Muži B, 03.09.2022 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1313 |
Jakub Strauss | 2 : 1 | 18 | 25. - 26. |
Martin Mazur | 2 : 1 | 18 | 25. - 28. |
Pavel Mraček | 2 : 1 | 18 | 25. - 32. |
Faríd Farrag | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Pavel Jakubů | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1115 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1186 |
Pavel Bodiš | 1 : 2 | 13.12 | 21. - 22. |
Mikuláš Dufek | 2 : 0 | 32.8 | 21. - 24. |
Jan Mastný | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Jaroslav Sezemský | 2 : 0 | 24.6 | 17. - 32. |
Martin Sopko | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 23.04.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1722 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1782 |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Petr Podaný | 3 : 2 | 36 | 13. - 16. |
Damon Macmillan | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 1. - 32. |
Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ, 02.04.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 1426 |
Lukáš Stupka | 2 : 1 | 24.6 | 15. - 16. |
Faríd Farrag | 1 : 2 | 16.4 | 13. - 16. |
Hai Nguyen Nguyen | 1 : 2 | 16.4 | 9. - 16. |
Michal Kudela | 1 : 3 | 8.2 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
Muži A, 12.02.2022 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 2566 |
Petr Kopecký | 1 : 2 | 35.2 | 23. - 24. |
Aleš Kubíček | 1 : 2 | 35.2 | 21. - 24. |
Vlastimil Kozák | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Tomáš Holinka | 2 : 0 | 88 | 17. - 32. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D únor, 08.02.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
Strahov - muži A, 22.01.2022 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2923 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3019 |
Vlastimil Kozák | 0 : 2 | 0 | 19. - 20. |
Viktor Byrtus | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Damon Macmillan | 2 : 0 wo. | 48 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022 Pořadí: 48 |
Body za pořadí: 689 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 710 |
Radek Dudešek | 0 : 2 wo. | 0 | 47. - 48. |
Josef Fanta | 0 : 2 wo. | 0 | 41. - 48. |
Adam Čumpel | 0 : 2 wo. | 0 | 41. - 48. |
Adolf Středa | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Václav Pavlovec | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
Albatros Media Muži B, 18.12.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1605 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1680 |
Pavel Bodiš | 0 : 2 | 0 | 15. - 16. |
Vlastimil Kozák | 1 : 2 | 20 | 13. - 16. |
Miroslav Kolář | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Strauss | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 13.11.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2480 |
Kristián Mraček | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 14. |
Karím Farrag | 2 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Petr Veselý st. | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 18.09.2021 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 2092 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2152 |
Jakub Vavřík | 0 : 2 | 0 | 25. - 26. |
Petr Veselý st. | 2 : 0 wo. | 30 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 25. - 32. |
Petr Marek | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 484 | Body za soupeře: 6 | Body celkem: 490 |
Petr Nezveda | 0 : 2 wo. | 0 | 31. - 32. |
Štěpán Hájek | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Tomáš Císařovský | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Matěj Bomba | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Ondřej Souhrada | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1007 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1057 |
Radim Jurášek | 3 : 2 | 18.6 | 15. - 16. |
Tomáš Tauš | 2 : 3 | 12.4 | 13. - 16. |
Pavel Mraček | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 16. |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Strahov - Muži C, 24.07.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 858 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 880 |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 12 | 15. - 16. |
Ondrej Mazanec | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Miloš Pospíšil | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Rudolf Korbelář | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
HAMR HEAD Muži C, 19.06.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 1219 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Rudolf Korbelář | 2 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 8. |
Dan Kolínský | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1309 | Body za soupeře: 66 | Body celkem: 1375 |
Pavel Bodiš | 1 : 2 | 16.4 | 15. - 16. |
Miloš Pospíšil | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Miloš Liška | 1 : 2 | 16.4 | 9. - 16. |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Jícha | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Muži C Tornádo cup, 10.10.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1432 | Body za soupeře: 83 | Body celkem: 1515 |
Marek Hlaváč | 2 : 3 | 16.8 | finále |
Václav Uhlíř | 3 : 2 | 20.16 | semifinále |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Richard Hron | 3 : 2 | 12.6 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Muži C, 15.02.2020 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 562 | Body za soupeře: 7 | Body celkem: 569 |
Josef Fanta | 0 : 2 wo. | 0 | 31. - 32. |
Botond-Töhötöm Nagy | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Lukáš Stupka | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Faríd Farrag | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Jiří Vlček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Muži C, 18.01.2020 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 762 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 815 |
Jan Špinka | 0 : 2 wo. | 0 | 19. - 20. |
Miloš Pospíšil | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Milan Vlasák | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
Filip Šilhavý | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Tomáš Divák | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
TORNÁDO CUP 2020 - Muži B, 04.01.2020 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1368 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 1455 |
Matěj Slabý | 0 : 2 | 0 | 21. - 22. |
Štěpán Holub | 2 : 0 | 40 | 21. - 24. |
Ondřej Kožina | 1 : 2 | 16 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 17. - 32. |
David Orálek | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
Strahov Muži A, 07.12.2019 Pořadí: 39 |
Body za pořadí: 1321 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 1451 |
Jan Čaboun | 2 : 0 wo. | 27 | 39. - 40. |
Vojtěch Hanzal | 0 : 2 | 0 | 37. - 40. |
Pavel Bodiš | 1 : 2 | 21.6 | 33. - 40. |
Tomáš Strmiska | 2 : 0 | 54 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 33. - 64. |
Petr Steiner | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Muži B - Poděbrady , 23.11.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1550 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 1658 |
Hai Nguyen Nguyen | 1 : 2 | 16.4 | 9. - 10. |
Luboš Walter ml. | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 12. |
Pavel Mraček | 2 : 0 | 41 | 9. - 16. |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Josef Růžek | 3 : 1 | 26.24 | 1. - 32. |
Pivson Cup, 09.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 1219 |
Jan Čaboun | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Václav Uhlíř | 2 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 8. |
Matěj Slabý | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Miloš Pospíšil | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Tomáš Císařovský | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
Strahov Muži B, 26.10.2019 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1368 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1458 |
Šimon Makovský | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 22. |
Tomáš Herold | 2 : 0 wo. | 20 | 21. - 24. |
Hai Nguyen Nguyen | 1 : 2 | 16 | 17. - 24. |
Milan Beránek | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Petr Veselý | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Daniel Vrána | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
ELEKTRO MAHL Muži C, 19.10.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 1156 |
Matěj Slabý | 2 : 0 wo. | 14.4 | 7. - 8. |
Zbyněk Bašta | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Jan Roll | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Pluhař | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Miloš Pospíšil | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Muži C, 14.09.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1019 |
Jan Špinka | 2 : 1 | 14.4 | 11. - 12. |
František Procházka | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 12. |
Adolf Středa | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 16. |
Luboš Walter ml. | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Petr Březina | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 1077 | Body za soupeře: 66 | Body celkem: 1143 |
Tomáš Strmiska | 2 : 0 wo. | 20 | 31. - 32. |
Jan Špinka | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Aleš Novák | 1 : 2 | 16 | 25. - 32. |
Miloš Liška | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Josef Fanta | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
Muži C, 11.05.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 974 |
Tomáš Císařovský | 2 : 1 | 14.4 | 13. - 14. |
Martin Němec | 2 : 0 | 24 | 13. - 16. |
Karel Matoušek | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 16. |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Bohuslav Zajkr | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D duben, 09.04.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 655 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 704 |
Tomáš Kolár | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 26. |
Petr Brňák | 2 : 1 | 11.52 | 25. - 28. |
Wojcziech Janusz | 2 : 0 | 19.2 | 25. - 32. |
Petr Nezveda | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 32. |
Tomáš Valta | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Pilsner Urquell Cup, 09.02.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 775 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 823 |
Tomáš Císařovský | 2 : 0 | 21 | 13. - 14. |
Pavel Trávníček | 2 : 0 wo. | 10.5 | 13. - 16. |
Jaroslav Sezemský | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Matej Polák | 2 : 3 | 8.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Muži C, 19.01.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 978 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 1043 |
Roman Pross | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 10. |
Matěj Slabý | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 12. |
Alexander Kuklovský | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 16. |
Tomáš Strmiska | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Tůma | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D leden, 08.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Tornádo cup 2019, 05.01.2019 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 925 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 962 |
Pavel Popelka | 2 : 0 wo. | 12.3 | 29. - 30. |
David Doležel | 2 : 1 | 14.76 | 29. - 32. |
Matěj Slabý | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Hai Nguyen Nguyen | 1 : 2 | 9.84 | 17. - 32. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Muži B, 15.12.2018 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1445 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 1543 |
Miroslav Kousalík | 0 : 2 | 0 | 19. - 20. |
Miroslav Kolář | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Aleš Novák | 2 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Tomáš Herold | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Daniel Vrána | 3 : 2 | 18 | 1. - 64. |
Muži C Squash Bowling centrum, 08.12.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 932 |
Aleš Hantl | 1 : 2 | 9.6 | 13. - 14. |
Jan Špinka | 2 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Hai Nguyen Nguyen | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Dan Kolínský | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Martin Bašta | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Muži C, 10.11.2018 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 719 |
Luboš Walter ml. | 2 : 1 | 11.52 | 25. - 26. |
Karel Matoušek | 2 : 1 | 11.52 | 25. - 28. |
Lukáš Klinecký | 2 : 0 wo. | 9.6 | 25. - 32. |
Ondřej Souhrada | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Tomáš Novák | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
HAMR HEAD muži B, 27.10.2018 Pořadí: 34 |
Body za pořadí: 994 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1069 |
Jaroslav Sezemský | 1 : 2 | 12 | 33. - 34. |
Vojtěch Hanzal | 2 : 1 | 18 | 33. - 36. |
Tomáš Herold | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 40. |
Radek Dudešek | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Jan Daňsa | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D říjen, 09.10.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - Muži C, 06.10.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 1105 |
Matěj Slabý | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Walter Herold Veedla | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Filip Nosek | 2 : 3 | 11.52 | čtvrtfinále |
Petr Podaný | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Tomáš Novák | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
HAMR sport HEAD - Muži C, 22.09.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 923 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 974 |
Radek Dudešek | 1 : 2 | 9.6 | 11. - 12. |
Pavel Beneš | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
David Doležel | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 16. |
Luboš Walter ml. | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Josef Fanta | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D září, 11.09.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Mistrovský turnaj mužů D, 12.06.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
SquashArena Muži B, 26.05.2018 Pořadí: 35 |
Body za pořadí: 970 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 1033 |
David Doležel | 2 : 1 | 18 | 35. - 36. |
Aleš Novák | 0 : 2 | 0 | 33. - 36. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Matyáš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Baráž o 1. ligu muži 2017/2018, 19.05.2018 | Body celkem: 240 | ||
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | |
Petr Veselý | 2 : 3 | 240 | |
SquashArena Muži C, 14.04.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 1090 |
Adam Hexner | 0 : 2 | 0 | 7. - 8. |
Tomáš Herold | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Václav Uhlíř | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Radek Dudešek | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Radomír Ungr | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 10.04.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018 Pořadí: 41 |
Body za pořadí: 825 | Body za soupeře: 93 | Body celkem: 918 |
Aleš Novák | 2 : 1 | 18 | 41. - 42. |
Petr Podaný | 2 : 1 | 18 | 41. - 48. |
Daniel Vrána | 2 : 0 | 30 | 41. - 48. |
Jan Ryšavý | 1 : 2 | 12 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 858 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 916 |
Martin Němec | 2 : 0 wo. | 12 | 15. - 16. |
Vlastimil Zeman | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Václav Uhlíř | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 16. |
Martin Sochůrek | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Jiří Škop | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018 Pořadí: 38 |
Body za pořadí: 897 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 993 |
Petr Volný | 1 : 2 | 12 | 37. - 38. |
Pavel Bodiš | 2 : 0 wo. | 15 | 37. - 40. |
Vojtěch Kolomičenko | 1 : 2 | 12 | 33. - 40. |
Miroslav Kolář | 2 : 0 | 30 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Tomáš Herold | 2 : 3 | 12 | 1. - 64. |
Albatros Media - Muži "C", 10.02.2018 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 577 | Body za soupeře: 17 | Body celkem: 594 |
Martin Bašta | 2 : 0 wo. | 9.6 | 31. - 32. |
Petr Nohel | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Miron Krejčí | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Pavel Mraček | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SKUS - PETR´S CUP, 20.01.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 1028 |
Robert Jeníček | 2 : 1 | 14.4 | 11. - 12. |
Aleš Hantl | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 12. |
Hai Nguyen Nguyen | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Natálie Babjuková | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B, 06.01.2018 Pořadí: 34 |
Body za pořadí: 994 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 1096 |
Radim Valášek | 1 : 2 | 12 | 33. - 34. |
Radek Dudešek | 2 : 1 | 18 | 33. - 36. |
Jan Jícha | 2 : 0 | 30 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Pavel Bodiš | 2 : 3 | 12 | 1. - 64. |
SKUS - PETR´S CUP, 16.12.2017 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 973 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 1045 |
Chris Owen | 2 : 0 wo. | 16.4 | 27. - 28. |
Roman Pross | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Martin Sopko | 2 : 0 wo. | 16.4 | 25. - 32. |
Lukáš Matoušek | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 32. |
Tomáš Herold | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
Martin Němec | 3 : 1 | 19.68 | 1. - 64. |
Muzi C, 09.12.2017 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 837 | Body za soupeře: 31 | Body celkem: 868 |
Michal Viktora | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Martin Němec | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Rudolf Korbelář | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Strmiska | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Václav Kubát | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017 Pořadí: 36 |
Body za pořadí: 946 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 1026 |
Milan Tecl | 1 : 2 | 12 | 35. - 36. |
David Orálek | 0 : 2 | 0 | 33. - 36. |
Daniel Vrána | 2 : 0 | 30 | 33. - 40. |
Tomáš Novák | 2 : 1 | 18 | 33. - 48. |
Pavel Brož | 2 : 0 | 20 | 33. - 64. |
Jiří Vlček | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 14.11.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
, 11.11.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 868 |
Roman Filip | 2 : 1 | 12.6 | 11. - 12. |
Vojtěch Kolomičenko | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Radek Dudešek | 2 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Milan Beránek | 2 : 3 | 8.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Credit Czech Poděbrady Open 2017 - muži B, 28.10.2017 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1135 | Body za soupeře: 33 | Body celkem: 1168 |
Vojtěch Hanzal | 2 : 1 | 18 | 29. - 30. |
Jan Vacek | 2 : 0 wo. | 15 | 29. - 32. |
Pavel Beneš | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Václav Uhlíř | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 10.10.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1230 |
Rudolf Korbelář | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Martin Sopko | 2 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 8. |
Marek Hlaváč | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Podaný | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Lukáš Vrba | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017 Pořadí: 58 |
Body za pořadí: 291 | Body za soupeře: 10 | Body celkem: 301 |
Anton Březina | 0 : 2 wo. | 0 | 57. - 58. |
bye | 2 : 0 wo. | 4.8 | 41. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 4.8 | 57. - 64. |
Pavel Zdeněk | 0 : 2 wo. | 0 | 49. - 64. |
Tomáš Fecák | 0 : 2 | 0 | 33. - 64. |
Ondřej Jánský | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 878 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 946 |
Lukáš Klinecký | 2 : 0 wo. | 16.4 | 31. - 32. |
Petr Podaný | 1 : 2 | 13.12 | 29. - 32. |
David Orálek | 1 : 2 | 13.12 | 25. - 32. |
Martin Sopko | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 32. |
Martin Schuller | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 26.07.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
Mistrovský turnaj mužů D, 13.06.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Strahov muži B, 27.05.2017 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 1106 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 1165 |
Vlastimil Zeman | 0 : 3 | 0 | 29. - 30. |
Ján Fecák | 3 : 0 wo. | 20 | 29. - 32. |
Robert Michalec | 1 : 3 | 8 | 25. - 32. |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Václav Uhlíř | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
muži C, 13.05.2017 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 455 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 495 |
Anton Giertli | 0 : 3 wo. | 0 | 39. - 40. |
Josef Fanta | 2 : 3 | 5.76 | 37. - 40. |
Zdeněk Barták | 1 : 3 | 2.88 | 33. - 40. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 14.4 | 33. - 48. |
Pavel Mraček | 3 : 0 | 14.4 | 33. - 64. |
Michal Kraus | 1 : 3 | 2.88 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 09.05.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
muži C, 15.04.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 1166 |
Zdeněk Barták | 3 : 0 wo. | 14.4 | 7. - 8. |
Václav Uhlíř | 1 : 3 | 5.76 | 5. - 8. |
Matyáš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Anton Giertli | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Martin Kůla | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 11.04.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Albatros Media muži "B", 01.04.2017 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 1386 |
Tomáš Císařovský | 3 : 2 | 24 | 25. - 26. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 40 | 25. - 28. |
Bohuslav Zajkr | 3 : 0 | 40 | 25. - 32. |
Lukáš Matoušek | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Filip Nosek | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Hamr sport - muži B, 25.03.2017 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 1193 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 1271 |
Libor Přibyl | 3 : 0 wo. | 20 | 27. - 28. |
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
Tomáš Strmiska | 3 : 0 wo. | 20 | 25. - 32. |
Kamil Staněk | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Vlastimil Kozák | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Martin Němec | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
muži C, 11.03.2017 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 798 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 836 |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 18. |
Matouš Dlouhý | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 20. |
Karel Svoboda | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 17. - 32. |
Lukáš Klinecký | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 07.03.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
muži B, 25.02.2017 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 1077 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1127 |
Filip Richtárech | 3 : 0 wo. | 20 | 31. - 32. |
Radek Dudešek | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 32. |
Robert Michalec | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 32. |
Tomáš Pluhař | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
muži C, 11.02.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 932 |
Ondřej Švarc | 2 : 3 | 9.6 | 13. - 14. |
Alexander Kuklovský | 3 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Roman Pross | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Roman Pross | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Rudolf Korbelář | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Martin Němec | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Strahov Muži C, 10.12.2016 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 780 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 837 |
Jan Nožka | 3 : 2 | 11.52 | 19. - 20. |
Václav Uhlíř | 2 : 3 | 7.68 | 17. - 20. |
Martin Němec | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 24. |
Marcel Kiefmann | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 32. |
Karel Svoboda | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SquashArena B muži, 26.11.2016 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 1106 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1166 |
Lumír Klímek | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 30. |
Ondřej Souhrada | 3 : 0 wo. | 20 | 29. - 32. |
Tomáš Pluhař | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 32. |
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Kamil Staněk | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
Petr Podaný | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 455 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 492 |
Pavel Trefný | 0 : 3 wo. | 0 | 39. - 40. |
Luboš Walter ml. | 2 : 3 | 5.76 | 37. - 40. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 33. - 40. |
David Doležel | 3 : 0 | 14.4 | 33. - 48. |
Kosta Baltas | 3 : 0 | 14.4 | 33. - 64. |
Michal Štěpán | 1 : 3 | 2.88 | 1. - 64. |
muži C, 24.09.2016 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 672 | Body za soupeře: 41 | Body celkem: 713 |
Filip Matas | 3 : 0 wo. | 8.4 | 19. - 20. |
Josef Fanta | 2 : 3 | 6.72 | 17. - 20. |
Ivan Eibner | 3 : 1 | 13.44 | 17. - 24. |
Hai Nguyen Nguyen | 3 : 0 | 12.6 | 17. - 32. |
Jan Sluka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Petr´s CUP, 13.02.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 931 |
Tomáš Fecák | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
Robert Michalec | 3 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Martin Sochůrek | 1 : 3 | 4.8 | 9. - 16. |
Rudolf Korbelář | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Radim Valášek | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Jiří Škop | 3 : 1 | 11.52 | 1. - 64. |
muži C, 21.11.2015 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 17 | Body celkem: 610 |
Radomír Ungr | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 30. |
Jakub Vaněk | 3 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 32. |
Michal Viktora | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 32. |
Jan Ryšavý | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
Michal Kraus | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů B, 02.05.2015 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1007 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 1060 |
Rudolf Korbelář | 1 : 3 | 0 | |
Robert Michalec | 3 : 0 wo. | 0 | |
Tomáš Fecák | 3 : 2 | 0 | |
Ladislav Procházka | 1 : 3 | 0 | |
Filip Nosek | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 999 |
Michal Krautwurm | 3 : 0 wo. | 0 | |
Pavel Šlemr | 2 : 3 | 0 | |
Michal Spěvák | 3 : 0 wo. | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Martin Olič | 3 : 0 | 0 | |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1178 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 1237 |
bye | 3 : | 0 | |
Luboš Walter st. | 1 : 3 | 0 | |
Pavel Bodiš | 2 : 3 | 0 | |
Martin Olič | 0 : 3 wo. | 0 | |
Tomáš Herold | 3 : 0 wo. | 0 | |
Zdeněk Suchan | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 14.03.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 1312 |
Ivo Koranda | 3 : 2 | 0 | |
Tomáš Broulík | 3 : 1 | 0 | |
Petr Veselý | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Zdeněk Suchan | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 897 |
bye | 3 : | 0 | |
Jiří Vágner | 3 : 0 | 0 | |
Michal Krautwurm | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Sotona | 3 : 1 | 0 | |
Robert Michalec | 3 : 0 | 0 | |
Tomáš Tlustý | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 29.11.2014 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 1106 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1166 |
Jan Mastný | 3 : 1 | 0 | |
Pavel Jakubů | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Borovský | 1 : 3 | 0 | |
Vojtěch Kolomičenko | 1 : 3 | 0 | |
Michal Valenta | 3 : 0 | 0 | |
Tomáš Fecák | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 27 | Body celkem: 1080 |
bye | 3 : | 0 | |
Roman Filip | 3 : 2 | 0 | |
Jaroslav Sezemský | 3 : 1 | 0 | |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Míka | 0 : 3 wo. | 0 | |
Milan Průcha | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 13.09.2014 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 837 | Body za soupeře: 27 | Body celkem: 864 |
bye | 3 : 0 | ||
Radomír Ungr | 3 : 0 | 0 | |
Dominik Šácha | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Císařovský | 1 : 3 | 0 | |
Alena Zajícová | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Petriľák | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 17.05.2014 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 997 |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Zach | 3 : 0 | 0 | |
Ivan Eibner | 3 : 0 | 0 | |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Císařovský | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 30.11.2013 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 10 | Body celkem: 959 |
Petr Vosátka | 0 : 3 wo. | 0 | |
Zdeněk Jícha | 0 : 3 wo. | 0 | |
Pavel Beneš | 0 : 3 | 0 | |
Petr Volný | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 14.09.2013 Pořadí: 35 |
Body za pořadí: 520 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 555 |
Ladislav Cáp | 1 : 3 | 0 | |
Filip Svoboda | 3 : 0 | 0 | |
Tomáš Strmiska | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Chris Owen | 3 : 1 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.