Profil hráče

David Linhart

Ročník: 2007
Klub: SK Squash Modrý svět
Družstvo:Squash Modrý svět W
Registrační číslo: 5300

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 114.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 114. (12/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (12/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (10/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3. (12/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 28. (11/2021)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 21.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 19. (09/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.12.2021 114 (14) 7223 (425)
01.11.2021 128 (35) 6798 (1847)
01.10.2021 163 (49) 4951 (1759)
01.09.2021 212 (55) 3192 (900)
01.08.2021 267 (0) 2292 (0)
01.07.2021 267 (156) 2292 (1242)
01.06.2021 423 (0) 1050 (0)
01.03.2021 423 (0) 1050 (0)
01.11.2020 423 (8) 1050 (0)
01.10.2020 431 (20) 1050 (300)
01.04.2020 451 (-20) 750 (-225)
01.03.2020 431 (2) 975 (0)
01.02.2020 433 (32) 975 (125)
01.01.2020 465 (23) 850 (115)
01.12.2019 488 (53) 735 (225)
01.11.2019 541 (-17) 510 (-60)
01.10.2019 524 (-2) 570 (0)
01.09.2019 522 (-1) 570 (0)
01.08.2019 521 (2) 570 (0)
01.07.2019 523 (0) 570 (0)
01.06.2019 523 (-6) 570 (0)
01.05.2019 517 (24) 570 (0)
01.04.2019 541 (78) 570 (225)
01.03.2019 619 (-3) 345 (0)
01.02.2019 616 (132) 345 (285)
01.01.2019 748 (12) 60 (0)
01.12.2018 760 (-13) 60 (0)
01.11.2018 747 (-747) 60 (60)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20214234232672672121631281142021
20204654334314514314232020
20197486166195415175235235215225245414882019
20187477602018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
356
Body celkem:
6114
Matěj Bomba  3 : 1 128 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  1 : 3 32 semifinále
Michal Jurášek  3 : 1 96 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 0 100 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
494
Body celkem:
7778
Michal Jurášek  3 : 0 208 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 156 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
390
Body celkem:
7674
Filip Walter  3 : 0 wo. 104 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 156 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 0 130 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
333
Body celkem:
6416
Martin Štěpán ml.  1 : 3 36 finále
Šimon Rynt  3 : 0 144 semifinále
Kristián Bořil  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5002
Michal Jurášek  3 : 0 128 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 96 čtvrtfinále
Filip Walter  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
256
Body celkem:
5681
Alex Kelar  0 : 3 0 finále
Matyáš Hrubý  3 : 0 128 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 wo. 48 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 80 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
381
Body celkem:
5806
Vojtěch Martinovský  2 : 3 64 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 128 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
536
Body celkem:
7820
Filip Walter  3 : 1 166.4 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  2 : 3 83.2 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 156 čtvrtfinále
Radek Ďurán  3 : 0 130 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
494
Body celkem:
7778
Adam Burget  3 : 0 208 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jiří Hartmann  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2643
 bye  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Mojmír Zálešák  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Svatopluk Kreidl  0 : 3 0 9. - 16.
Karel Matoušek  1 : 3 18 1. - 16.
Adam Horák  3 : 0 72 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
468
Body celkem:
7805
Michal Jurášek  3 : 2 108 finále
Matěj Bomba  3 : 0 144 semifinále
Radim Jurášek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Adam Škrobánek  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
462
Body celkem:
6706
Michal Jurášek  3 : 0 176 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Radim Jurášek  3 : 0 132 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
416
Body celkem:
6961
Adam Burget  3 : 0 wo. 80 finále
Mikuláš Dufek  3 : 0 128 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 96 čtvrtfinále
Matyáš Zlý  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
500
Body celkem:
7195
Vojtěch Martinovský  1 : 3 40 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 160 semifinále
Adam Burget  3 : 0 120 čtvrtfinále
Matyáš Zlý  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
320
Body celkem:
3160
Filip Walter  3 : 0 80 9. - 10.
Dominik Wojtucki  3 : 0 80 9. - 12.
Matyáš Hrubý  3 : 0 80 9. - 16.
Alex Kelar  1 : 3 16 1. - 16.
Mojmír Zálešák  3 : 0 64 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
396
Body celkem:
6479
Vojtěch Martinovský  1 : 3 36 finále
Filip Walter  3 : 0 144 semifinále
Adam Horák  3 : 0 108 čtvrtfinále
Alfréd Nezveda  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B17), 25.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3029
Tomáš Holinka  3 : 0 72
František Procházka  0 : 3 0
Martin Suk  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
434
Body celkem:
6092
Filip Walter  3 : 0 140 finále
David Eršil  3 : 0 112 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 84 čtvrtfinále
Martin Mach  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Vojtěch Martinovský  3 : 0 156 5. - 6.
Filip Walter  3 : 0 156 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alexej Izotov  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
536
Body celkem:
7820
Filip Walter  3 : 0 208 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  1 : 3 41.6 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
300
Body celkem:
5404
Martin Štěpán ml.  1 : 3 32 3. - 4.
Alex Kelar  1 : 3 32 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 1 96 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
Vojtěch Martinovský  3 : 1 144 finále
Mikuláš Janda  3 : 0 144 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 108 čtvrtfinále
Radek Ďurán  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
372
Body celkem:
7067
Alex Kelar  0 : 3 0 finále
Faríd Farrag  3 : 0 160 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 2 72 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
456
Body celkem:
4536
Vojtěch Martinovský  3 : 2 72 9. - 10.
Dominik Wojtucki  3 : 0 120 9. - 12.
Matěj Kolpak  3 : 0 120 9. - 16.
Faríd Farrag  2 : 3 48 1. - 16.
Max Gál  3 : 0 96 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Filip Walter  3 : 0 180 finále
Šimon Rynt  3 : 0 144 semifinále
Daniel Stypa  3 : 0 108 čtvrtfinále
Jiří Hartmann  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
436
Body celkem:
5970
Faríd Farrag  2 : 3 70.4 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 35.2 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 132 čtvrtfinále
Antonín Eliášek  3 : 0 110 1. - 16.
Alexej Izotov  3 : 0 88 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
486
Body celkem:
7823
Vojtěch Martinovský  3 : 1 144 finále
Filip Walter  3 : 0 144 semifinále
Jan Bravenec  3 : 0 108 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
328
Body celkem:
5559
Filip Walter  3 : 0 144 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 28.8 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Vojtěch Martinovský  3 : 2 54 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
453
Body celkem:
6697
Filip Walter  3 : 0 176 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 35.2 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 132 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 110 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2293
Lukáš Krejčí  2 : 3 28 11. - 12.
Alex Kelar  0 : 3 0 9. - 12.
Martin Veselý  3 : 0 70 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
392
Body celkem:
6937
Vojtěch Martinovský  3 : 1 128 finále
Šimon Rynt  3 : 0 128 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
238
Body celkem:
3475
Vojtěch Martinovský  3 : 0 84 5. - 6.
Martin Mach  3 : 0 84 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 70 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6825
Alfréd Nezveda  2 : 3 83.2 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 156 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
494
Body celkem:
7778
Lukáš Rychtařík  3 : 0 208 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Max Pelikán  3 : 0 130 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
540
Body celkem:
8616
Alfréd Nezveda  3 : 1 160 finále
Matěj Kolpak  3 : 0 160 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 120 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 100 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
696
Body celkem:
10096
Mikuláš Dufek  3 : 0 240 finále
Jan Bravenec  3 : 0 192 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 144 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 120 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
420
Body celkem:
7115
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 160 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 120 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
504
Body celkem:
7206
Adam Burget  3 : 0 192 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 144 čtvrtfinále
Andrej Butsa  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
342
Body celkem:
5573
Alfréd Nezveda  3 : 0 144 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 108 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3008
Daniel Svoboda  3 : 2 48 9. - 10.
Matěj Bomba  3 : 0 80 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4265
Tomáš Holinka  3 : 0 112 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Jan Bravenec  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
414
Body celkem:
6497
Vojtěch Martinovský  1 : 3 36 finále
Max Gál  3 : 0 144 semifinále
Adam Burget  3 : 0 108 čtvrtfinále
Lukáš Rychtařík  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2915
Matěj Bomba  3 : 0 84 7. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Mach  3 : 0 70 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4956
Vojtěch Martinovský  2 : 3 56 finále
Matěj Bomba  3 : 1 89.6 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4278
Matěj Bomba  3 : 1 89.6 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Michalec  3 : 0 84 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 70 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4440
Daniel Svoboda  2 : 3 32
Jan Machač  3 : 0 80
Alfréd Nezveda  3 : 0 96
Matěj Bomba  3 : 0 96
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5680
Vojtěch Martinovský  1 : 3 31.2 5. - 6.
Alfréd Nezveda  3 : 0 156 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
577
Body celkem:
7861
Filip Walter  3 : 0 208 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  2 : 3 83.2 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
306
Body celkem:
5537
Vojtěch Martinovský  3 : 1 115.2 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
131
Body celkem:
4768
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
333
Body celkem:
6416
Vojtěch Martinovský  1 : 3 36 finále
Mikuláš Janda  3 : 0 144 semifinále
Max Gál  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
342
Body celkem:
4539
Daniel Svoboda  3 : 0 108 5. - 6.
Alfréd Nezveda  3 : 0 108 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Michalec  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
365
Body celkem:
6910
Andrej Hausknotz  3 : 0 80
Jan Bravenec  3 : 0 80
Vojtěch Martinovský  3 : 2 76.8
Filip Walter  3 : 0 128
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
296
Body celkem:
4916
Jakub Strapek  3 : 0 120 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 1 96 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 1 80 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (B11), 01.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
173
Body celkem:
5598
Radovan Kulich  3 : 0 96
Vojtěch Martinovský  3 : 1 76.8
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4484
Martin Štěpán ml.  1 : 3 24 5. - 6.
Matěj Kolpak  3 : 0 120 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 100 1. - 16.
 Chodovské A, (B11), 17.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
194
Body celkem:
6277
Andrej Hausknotz  3 : 0 108
Vojtěch Martinovský  3 : 1 86.4
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2826
Matěj Bomba  3 : 0 80 11. - 12.
Ondřej Slanina  1 : 3 16 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 80 9. - 16.
Martin Mach  2 : 3 32 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B11), 02.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
202
Body celkem:
6285
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 1 115.2 semifinále
Sean Vittek  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3634
Vojtěch Martinovský  2 : 3 38.4 5. - 6.
Jan Machač  3 : 0 96 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alfréd Nezveda  3 : 1 64 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 12.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5649
Tomáš Holinka  3 : 0 96
Matěj Sedláček  3 : 0 96
Vojtěch Martinovský  1 : 3 32
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4346
Daniel Svoboda  3 : 0 130 11. - 12.
Martin Mach  0 : 3 0 9. - 12.
Tadeáš Pekárek  3 : 0 130 9. - 16.
Ondřej Slanina  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
263
Body celkem:
6719
Alfréd Nezveda  1 : 3 41.6 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Adam Horák  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 junioři A, (B13), 09.01.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3978
Martin Štěpán ml.  3 : 2 57.6 5. - 6.
Tadeáš Pekárek  3 : 0 96 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 80 1. - 16.
 junioři A, (B11), 09.01.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
292
Body celkem:
7629
Matěj Kolpak  3 : 0 90
Vojtěch Martinovský  2 : 3 57.6
Martin Štěpán ml.  3 : 0 144
 junioři A, (B13), 19.12.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3370
Alex Kelar  0 : 3 0
Martin Mach  1 : 3 16
Ondřej Malina  3 : 0 80
Matěj Bomba  3 : 0 80
 junioři A, (B11), 19.12.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
266
Body celkem:
5924
Alfréd Nezveda  3 : 0 wo. 70 finále
Adam Horák  3 : 0 112 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 84 čtvrtfinále
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
154
Body celkem:
4165
Daniel Ivanco  0 : 3 0 7. - 8.
Martin Mach  0 : 3 0 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři A, (B11), 28.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4956
Martin Štěpán ml.  2 : 3 56 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 1 89.6 semifinále
Adam Horák  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 junioři A, (B11), 03.10.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4877
Radek Stoklasa  3 : 0 80
Matěj Bomba  3 : 0 80
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  2 : 3 51.2
 Hradecko - Pardubický Cup, (B11), 05.09.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
127
Body celkem:
4263
Vojtěch Martinovský  3 : 2 60.12
Alfréd Nezveda  2 : 3 40.08
Martin Štěpán ml.  1 : 3 26.72
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 25.04.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
296
Body celkem:
4962
Martin Mach  0 : 3 0
Adam Horák  3 : 0 0
Vojtěch Martinovský  3 : 1 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
274
Body celkem:
4940
 bye  3 :  0
Filip Walter  3 : 0 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 0 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

Partneři ČASQ

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot