Profil hráče

David Linhart

Ročník: 2007
Klub: SK Squash Modrý svět
Družstvo:Squash Modrý svět W
Registrační číslo: 5300

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 128.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 128. (11/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (12/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (10/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3. (12/2021)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 28.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 28. (11/2021)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 20.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 19. (09/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2021 128 (35) 6798 (1847)
01.10.2021 163 (49) 4951 (1759)
01.09.2021 212 (55) 3192 (900)
01.08.2021 267 (0) 2292 (0)
01.07.2021 267 (156) 2292 (1242)
01.06.2021 423 (0) 1050 (0)
01.03.2021 423 (0) 1050 (0)
01.11.2020 423 (8) 1050 (0)
01.10.2020 431 (20) 1050 (300)
01.04.2020 451 (-20) 750 (-225)
01.03.2020 431 (2) 975 (0)
01.02.2020 433 (32) 975 (125)
01.01.2020 465 (23) 850 (115)
01.12.2019 488 (53) 735 (225)
01.11.2019 541 (-17) 510 (-60)
01.10.2019 524 (-2) 570 (0)
01.09.2019 522 (-1) 570 (0)
01.08.2019 521 (2) 570 (0)
01.07.2019 523 (0) 570 (0)
01.06.2019 523 (-6) 570 (0)
01.05.2019 517 (24) 570 (0)
01.04.2019 541 (78) 570 (225)
01.03.2019 619 (-3) 345 (0)
01.02.2019 616 (132) 345 (285)
01.01.2019 748 (12) 60 (0)
01.12.2018 760 (-13) 60 (0)
01.11.2018 747 (-747) 60 (60)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20214234232672672121631282021
20204654334314514314232020
20197486166195415175235235215225245414882019
20187477602018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
494
Body celkem:
7778
Adam Burget  3 : 0 208 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jiří Hartmann  3 : 0 130 1. - 16.
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
416
Body celkem:
6961
Adam Burget  3 : 0 wo. 80 finále
Mikuláš Dufek  3 : 0 128 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 96 čtvrtfinále
Matyáš Zlý  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
500
Body celkem:
7195
Vojtěch Martinovský  1 : 3 40 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 160 semifinále
Adam Burget  3 : 0 120 čtvrtfinále
Matyáš Zlý  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
536
Body celkem:
7820
Filip Walter  3 : 0 208 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  1 : 3 41.6 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
Vojtěch Martinovský  3 : 1 144 finále
Mikuláš Janda  3 : 0 144 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 108 čtvrtfinále
Radek Ďurán  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Filip Walter  3 : 0 180 finále
Šimon Rynt  3 : 0 144 semifinále
Daniel Stypa  3 : 0 108 čtvrtfinále
Jiří Hartmann  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
486
Body celkem:
7823
Vojtěch Martinovský  3 : 1 144 finále
Filip Walter  3 : 0 144 semifinále
Jan Bravenec  3 : 0 108 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
453
Body celkem:
6697
Filip Walter  3 : 0 176 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 35.2 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 132 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 110 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
392
Body celkem:
6937
Vojtěch Martinovský  3 : 1 128 finále
Šimon Rynt  3 : 0 128 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6825
Alfréd Nezveda  2 : 3 83.2 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 156 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 130 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
540
Body celkem:
8616
Alfréd Nezveda  3 : 1 160 finále
Matěj Kolpak  3 : 0 160 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 120 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 100 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
420
Body celkem:
7115
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 160 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 120 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
342
Body celkem:
5573
Alfréd Nezveda  3 : 0 144 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 108 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 90 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4265
Tomáš Holinka  3 : 0 112 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Jan Bravenec  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4956
Vojtěch Martinovský  2 : 3 56 finále
Matěj Bomba  3 : 1 89.6 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4278
Matěj Bomba  3 : 1 89.6 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Michalec  3 : 0 84 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 70 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4440
Daniel Svoboda  2 : 3 32
Jan Machač  3 : 0 80
Alfréd Nezveda  3 : 0 96
Matěj Bomba  3 : 0 96
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5680
Vojtěch Martinovský  1 : 3 31.2 5. - 6.
Alfréd Nezveda  3 : 0 156 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
306
Body celkem:
5537
Vojtěch Martinovský  3 : 1 115.2 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
131
Body celkem:
4768
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
342
Body celkem:
4539
Daniel Svoboda  3 : 0 108 5. - 6.
Alfréd Nezveda  3 : 0 108 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Michalec  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
296
Body celkem:
4916
Jakub Strapek  3 : 0 120 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 1 96 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 1 80 1. - 16.
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4484
Martin Štěpán ml.  1 : 3 24 5. - 6.
Matěj Kolpak  3 : 0 120 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 100 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2826
Matěj Bomba  3 : 0 80 11. - 12.
Ondřej Slanina  1 : 3 16 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 80 9. - 16.
Martin Mach  2 : 3 32 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3634
Vojtěch Martinovský  2 : 3 38.4 5. - 6.
Jan Machač  3 : 0 96 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alfréd Nezveda  3 : 1 64 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4346
Daniel Svoboda  3 : 0 130 11. - 12.
Martin Mach  0 : 3 0 9. - 12.
Tadeáš Pekárek  3 : 0 130 9. - 16.
Ondřej Slanina  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B13), 09.01.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3978
Martin Štěpán ml.  3 : 2 57.6 5. - 6.
Tadeáš Pekárek  3 : 0 96 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 80 1. - 16.
 junioři A, (B13), 19.12.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3370
Alex Kelar  0 : 3 0
Martin Mach  1 : 3 16
Matěj Bomba  3 : 0 80
Ondřej Malina  3 : 0 80
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
154
Body celkem:
4165
Daniel Ivanco  0 : 3 0 7. - 8.
Martin Mach  0 : 3 0 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

Partneři ČASQ

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot