Ročník: 2005
Klub: Squash Stará Praha, z.s.
Družstvo:SQUASHEXPERT.CZ Haštal B
Registrační číslo: 5061
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 157 | (29) | 4094 | (705) | ||
01.02.2024 | 186 | (-3) | 3389 | (80) | ||
01.01.2024 | 183 | (4) | 3309 | (0) | ||
01.12.2023 | 187 | (20) | 3309 | (473) | ||
01.11.2023 | 207 | (12) | 2836 | (200) | ||
01.10.2023 | 219 | (30) | 2636 | (523) | ||
01.09.2023 | 249 | (36) | 2113 | (398) | ||
01.08.2023 | 285 | (-1) | 1715 | (0) | ||
01.07.2023 | 284 | (51) | 1715 | (415) | ||
01.06.2023 | 335 | (-95) | 1300 | (-937) | ||
01.05.2023 | 240 | (55) | 2237 | (600) | ||
01.04.2023 | 295 | (2) | 1637 | (0) | ||
01.03.2023 | 297 | (-63) | 1637 | (-704) | ||
01.02.2023 | 234 | (1) | 2341 | (-150) | ||
01.01.2023 | 235 | (-54) | 2491 | (-813) | ||
01.12.2022 | 181 | (15) | 3304 | (280) | ||
01.11.2022 | 196 | (-10) | 3024 | (-180) | ||
01.10.2022 | 186 | (-7) | 3204 | (0) | ||
01.09.2022 | 179 | (-38) | 3204 | (-1139) | ||
01.08.2022 | 141 | (3) | 4343 | (0) | ||
01.07.2022 | 144 | (5) | 4343 | (0) | ||
01.06.2022 | 149 | (32) | 4343 | (937) | ||
01.05.2022 | 181 | (-23) | 3406 | (-770) | ||
01.04.2022 | 158 | (-9) | 4176 | (0) | ||
01.03.2022 | 149 | (26) | 4176 | (514) | ||
01.02.2022 | 175 | (13) | 3662 | (150) | ||
01.01.2022 | 188 | (24) | 3512 | (523) | ||
01.12.2021 | 212 | (-5) | 2989 | (-270) | ||
01.11.2021 | 207 | (12) | 3259 | (300) | ||
01.10.2021 | 219 | (1) | 2959 | (0) | ||
01.09.2021 | 220 | (37) | 2959 | (559) | ||
01.08.2021 | 257 | (-2) | 2400 | (-45) | ||
01.07.2021 | 255 | (1) | 2445 | (0) | ||
01.06.2021 | 256 | (-1) | 2445 | (0) | ||
01.03.2021 | 255 | (1) | 2445 | (0) | ||
01.11.2020 | 256 | (-1) | 2445 | (0) | ||
01.10.2020 | 255 | (41) | 2445 | (770) | ||
01.04.2020 | 296 | (25) | 1675 | (0) | ||
01.03.2020 | 321 | (1) | 1675 | (0) | ||
01.02.2020 | 322 | (4) | 1675 | (0) | ||
01.01.2020 | 326 | (38) | 1675 | (290) | ||
01.12.2019 | 364 | (255) | 1385 | (1050) | ||
01.11.2019 | 619 | (-13) | 335 | (0) | ||
01.10.2019 | 606 | (-3) | 335 | (0) | ||
01.09.2019 | 603 | (-2) | 335 | (0) | ||
01.08.2019 | 601 | (1) | 335 | (0) | ||
01.07.2019 | 602 | (-602) | 335 | (335) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 183 | 186 | 157 | 2024 | |||||||||
2023 | 235 | 234 | 297 | 295 | 240 | 335 | 284 | 285 | 249 | 219 | 207 | 187 | 2023 |
2022 | 188 | 175 | 149 | 158 | 181 | 149 | 144 | 141 | 179 | 186 | 196 | 181 | 2022 |
2021 | 255 | 256 | 255 | 257 | 220 | 219 | 207 | 212 | 2021 | ||||
2020 | 326 | 322 | 321 | 296 | 255 | 256 | 2020 | ||||||
2019 | 602 | 601 | 603 | 606 | 619 | 364 | 2019 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B19), 02.02.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4086 |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 0 | 11. - 12. |
Adam Gerstdorf | 1 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Václav Holuša | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 13.01.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Václav Holuša | 3 : 0 | 0 | |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | |
Miloslav Vaněrka | 3 : 2 | 0 | |
Kristián Bořil | 3 : 2 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (B19), 04.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Jan Gerstdorf | 2 : 3 | 0 | |
Filip Walter | 1 : 3 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 06.05.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 4033 |
Filip Crhonek | 3 : 0 | 72 | |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 57.6 | |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 24 | |
HRADECKÝ CUP JA, (B19), 15.04.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3660 |
Lukáš Kučiak | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 25.03.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3466 |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 72 | |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Kučiak | 3 : 2 | 57.6 | |
MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 4068 |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 26 | 9. - 12. |
Patrik Závacký | 3 : 2 | 78 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 3389 |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 19.11.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 3493 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Radim Jurášek | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3647 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 3839 |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 24 | 11. - 12. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP junioři A, (B19), 12.03.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 3198 |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 36 | 9. - 10. |
Mikuláš Janda | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 12. |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Junioři A, (B17), 15.01.2022 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Mikuláš Janda | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 227 | Body celkem: 3663 |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 6. |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 164 | Body celkem: 5268 |
David Linhart | 1 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 72 | čtvrtfinále |
Daniel Šrámek | 3 : 2 | 60 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4320 |
Filip Walter | 3 : 2 | 78 | 11. - 12. |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 26 | 9. - 12. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 4911 |
Daniel Šrámek | 3 : 1 | 102.4 | 3. - 4. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 25.6 | semifinále |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.08.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2529 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Jan Holuša | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 3373 |
Radim Jurášek | 3 : 0 wo. | 48 | 7. - 8. |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Škrobánek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3077 |
Michal Jurášek | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Radim Jurášek | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4294 |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 104 | 11. - 12. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Šimon Rynt | 3 : 2 | 78 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 442 | Body celkem: 6286 |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4853 |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Lukáš Krejčí | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 5476 |
Filip Walter | 3 : 0 wo. | 72 | 3. - 4. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 4436 |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Michal Jurášek | 3 : 2 | 72 | 5. - 8. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 60 | 1. - 16. |
Martin Mach | 3 : 1 | 64 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 5008 |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 102.4 | 3. - 4. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Adam Škrobánek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2731 |
Lukáš Krišica | 2 : 3 | 32 | 11. - 12. |
Filip Walter | 2 : 3 | 32 | 9. - 12. |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Matyáš Hrubý | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5002 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 292 | Body celkem: 5523 |
Filip Walter | 3 : 1 | 115.2 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Radim Jurášek | 3 : 2 | 54 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 2680 |
Daniel Šrámek | 3 : 2 | 42 | 9. - 10. |
Martin Mach | 3 : 1 | 56 | 9. - 12. |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
David Eršil | 2 : 3 | 28 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 318 | Body celkem: 4997 |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 120 | finále |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Sean Vittek | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 294 | Body celkem: 4985 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | finále |
Filip Walter | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 4526 |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Alexej Izotov | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Filip Walter | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 172 | Body celkem: 3871 |
Daniel Svoboda | 1 : 3 | 24 | 7. - 8. |
Matyáš Hrubý | 2 : 3 | 48 | 5. - 8. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mojmír Zálešák | 3 : 2 | 60 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3647 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 3839 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Adam Horák | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Sean Vittek | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4011 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 4143 |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 88 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4086 |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Filip Walter | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 280 | Body celkem: 2736 |
Martin Mach | 1 : 3 | 14 | 1. - 16. |
Alexej Izotov | 3 : 0 | 70 | |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 70 | |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 56 | |
Dan Malec | 3 : 0 | 70 | |
Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 4871 |
Alfréd Nezveda | 2 : 3 | 62.4 | 7. - 8. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniel Ivanco | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 348 | Body celkem: 5711 |
Filip Walter | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 6. |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Alfréd Nezveda | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 3825 |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 100 | 9. - 10. |
Mikuláš Janda | 3 : 1 | 80 | 9. - 12. |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Alfréd Nezveda | 2 : 3 | 40 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4086 |
Antonín Eliášek | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Ondřej Malina | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Guduin Herrlich | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 380 | Body celkem: 5000 |
Jakub Strapek | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Filip Walter | 3 : 1 | 96 | 5. - 8. |
Alfréd Nezveda | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3472 |
Lukáš Krišica | 1 : 3 | 21.6 | 7. - 8. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniel Burkart | 3 : 2 | 54 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 284 | Body celkem: 4481 |
Filip Walter | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Max Gál | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2738 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Matouš Fiala | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 157 | Body celkem: 3351 |
Matouš Fiala | 3 : 1 | 76.8 | 7. - 8. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 2648 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Krišica | 3 : 1 | 56 | 1. - 16. |
Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 164 | Body celkem: 3740 |
Alfréd Nezveda | 1 : 3 | 22.4 | 3. - 4. |
David Linhart | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Dan Malec | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1913 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 2137 |
bye | 3 : 0 | 56 | 17. - 18. |
Leoš Gjumija ml. | 3 : 0 | 56 | |
Matyáš Hrubý | 3 : 0 | 56 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 32. |
Daniel Burkart | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 188 | Body celkem: 3764 |
David Linhart | 1 : 3 | 22.4 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 2 : 3 | 44.8 | semifinále |
Jakub Strapek | 3 : 2 | 50.4 | čtvrtfinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 3554 |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 80 | |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Alfréd Nezveda | 2 : 3 | 38.4 | |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 4526 |
Antonín Eliášek | 1 : 3 | 26 | 9. - 10. |
Matyáš Hrubý | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 212 | Body celkem: 4064 |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Theodor Barry | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2625 |
Filip Čepelák | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Jan Rutterle | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Pavel Konrád | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Neradil | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 243 | Body celkem: 3427 |
Tadeáš Krajči | 3 : 1 | 72 | 9. - 10. |
Max Gál | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Alfréd Nezveda | 2 : 3 | 36 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 36 |
Tadeáš Pekárek | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 3803 |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Jakub Strapek | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tadeáš Pekárek | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
Chodovské A, (B13), 17.09.2016 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 3253 |
Max Zámorský | 3 : 0 | 100 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 | 100 | 13. - 16. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2643 |
Kristián Mraček | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Matyáš Roznětinský | 1 : 3 | 18 | 13. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matouš Fiala | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2619 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Vít Juříček | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 4783 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniel Ivanco | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 473 | Body celkem: 6317 |
Adam Horák | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 6. |
Matěj Sedláček | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 2 : 3 | 62.4 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
junioři A, (B13), 09.01.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 142 | Body celkem: 4278 |
Daniel Ivanco | 1 : 3 | 25.6 | 3. - 4. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ondřej Malina | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
junioři A, (B11), 09.01.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4417 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 90 | |
Alfréd Nezveda | 1 : 3 | 21.6 | |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 108 | |
junioři A, (B13), 19.12.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3077 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Malina | 3 : 0 | 80 | |
junioři A, (B11), 19.12.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 4236 |
Adam Horák | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Alfréd Nezveda | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
junioři A, (B13), 28.11.2015 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3223 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 3377 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Matěj Sedláček | 3 : 0 | 110 | 13. - 16. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
junioři A, (B13), 03.10.2015 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3079 |
Tadeáš Pekárek | 3 : 2 | 54 | 11. - 12. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Ondřej Slanina | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A, (B11), 03.10.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 157 | Body celkem: 3593 |
Radek Stoklasa | 3 : 0 | 80 | |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Adam Horák | 2 : 3 | 38.4 | |
Matěj Sedláček | 2 : 3 | 38.4 | |
Hradecko - Pardubický Cup, (B11), 05.09.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 3455 |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 19.2 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 30.05.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2957 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Slanina | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 21.03.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 27 | Body celkem: 2484 |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 wo. | 0 | |
Ondřej Slanina | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 21.03.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 14 | Body celkem: 2691 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 4042 |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 24.01.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 161 | Body celkem: 3597 |
bye | 3 : | 0 | |
Tadeáš Pekárek | 1 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 0 | |
Ondřej Slanina | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 121 | Body celkem: 4257 |
bye | 3 : | 0 | |
Matěj Sedláček | 3 : 1 | 0 | |
Ondřej Slanina | 0 : 3 | 0 | |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 22.11.2014 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3056 |
Adam Horák | 2 : 3 | 0 | |
Josef Hlaváč | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 04.10.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3744 |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 | |
Tadeáš Pekárek | 0 : 3 | 0 | |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 06.09.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3237 |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 | |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.