Profil hráče

Klára Nováková

Ročník: 2005
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:
Registrační číslo: 5311

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 36.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 36. (12/2021)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 5. (12/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 4. (11/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 4. (11/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 3. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 4. (12/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 15. (11/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.12.2021 36 (2) 7559 (0)
01.11.2021 38 (14) 7559 (3915)
01.10.2021 52 (-2) 3644 (0)
01.09.2021 50 (-2) 3644 (0)
01.08.2021 48 (0) 3644 (0)
01.07.2021 48 (-1) 3644 (0)
01.06.2021 47 (0) 3644 (0)
01.03.2021 47 (0) 3644 (0)
01.11.2020 47 (16) 3644 (3124)
01.10.2020 63 (9) 520 (280)
01.01.2020 72 (2) 240 (0)
01.12.2019 74 (-4) 240 (0)
01.11.2019 70 (-1) 240 (0)
01.10.2019 69 (-2) 240 (0)
01.09.2019 67 (0) 240 (0)
01.08.2019 67 (0) 240 (0)
01.07.2019 67 (0) 240 (0)
01.06.2019 67 (2) 240 (0)
01.05.2019 69 (14) 240 (0)
01.04.2019 83 (1) 240 (0)
01.03.2019 84 (4) 240 (0)
01.02.2019 88 (-88) 240 (240)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202147474848505238362021
20207263472020
201988848369676767676970742019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Czech junior open 2021, (G17), 06.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3451
Anna Pavelková  3 : 0 96
Andreea Ghiorghisor  0 : 3 0
Eva Klimešová  1 : 3 19.2
 MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
281
Body celkem:
6125
Eva Klimešová  1 : 3 26
Zuzana Outratová  3 : 0 130
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Marie Kubíková  3 : 1 124.8
 HRADECKÝ CUP, (G19), 25.09.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
112
Body celkem:
4146
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Tereza Tichá  3 : 0 112
 HRADECKÝ CUP, (G17), 25.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
173
Body celkem:
4052
Tereza Tichá  3 : 0 96
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Barbora Komárková  3 : 1 76.8
 MČR U23 2021, (), 11.09.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
78
Body celkem:
5063
Markéta Zemanová  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 5. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3504
Barbora Komárková  2 : 3 36
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Tereza Tichá  3 : 0 90
Eva Klimešová  1 : 3 18
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G19), 26.06.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2997
Vendula Boháčová  0 : 3 0 7. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP , (G17), 03.10.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3888
 bye  3 : 0 wo. 48 5. - 6.
Tereza Tichá  3 : 0 96 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP , (G15), 03.10.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4023
Ella Pelikánová  3 : 0 72
Jana Brodová  3 : 0 72
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
411
Body celkem:
6255
Marie Kubíková  3 : 0 156 5. - 6.
Zuzana Outratová  3 : 1 124.8 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anna Pavelková  3 : 0 130 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
221
Body celkem:
6677
Aneta Sezemská  0 : 3 0 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 11.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4047
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 finále
Daniela Dohnalová  3 : 0 96 semifinále
Marie Kubíková  3 : 0 72 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 11.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
194
Body celkem:
4873
Aneta Sezemská  1 : 3 14.4
Ella Pelikánová  3 : 0 wo. 36
Eva Klimešová  3 : 0 72
Barbora Komárková  3 : 0 72
 MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4481
Aneta Sezemská  3 : 1 86.4 5. - 6.
Anna Pavelková  3 : 0 108 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 90 1. - 16.
 MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
284
Body celkem:
5515
Aneta Sezemská  3 : 2 86.4 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 0 108 čtvrtfinále
Anežka Větrovská  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G17), 23.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3290
Tereza Stejspalová  3 : 0 96 7. - 8.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G15), 23.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
253
Body celkem:
4389
Anna Pavelková  2 : 3 51.2 3. - 4.
Aneta Sezemská  1 : 3 25.6 semifinále
Tereza Jurigová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 80 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4373
Daniela Dohnalová  3 : 0 90
Riana Alexová  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  1 : 3 21.6
Zuzana Outratová  3 : 2 64.8
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
283
Body celkem:
4480
Zuzana Outratová  3 : 1 86.4 5. - 6.
Anna Pavelková  3 : 0 108 5. - 8.
Nikol Štěpánová  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G17), 28.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
151
Body celkem:
4003
Veronika Vejrostová  2 : 3 43.2 5. - 6.
Eliška Mecová  3 : 0 108 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G15), 28.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
246
Body celkem:
4125
Aneta Sezemská  2 : 3 48 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 96 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G17), 25.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3480
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Eva Machytková  3 : 0 72
Daniela Dohnalová  3 : 0 72
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
187
Body celkem:
4384
Barbora Komárková  3 : 0 90
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Eva Klimešová  3 : 0 wo. 54
Nikol Štěpánová  2 : 3 43.2
 Prima stavebniny Cup, (G15), 27.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4871
Marie Kubíková  3 : 0 96
Zuzana Outratová  3 : 0 96
 HRADECKÝ CUP, (G17), 16.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3029
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Valerie Hradilová  3 : 0 72
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G15), 16.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
217
Body celkem:
3793
Lucie Kolářová  3 : 0 wo. 35
Zuzana Outratová  1 : 3 14
Barbora Komárková  3 : 0 84
Kateřina Lindovská  3 : 0 84
 MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
169
Body celkem:
4255
Valerie Hradilová  3 : 1 104 11. - 12.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Klára Hamáčková  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
442
Body celkem:
4876
Marie Kubíková  3 : 0 130 9. - 10.
Julie Trollerová  3 : 0 130 9. - 12.
Anna Pavelková  3 : 0 130 9. - 16.
Eva Klimešová  2 : 3 52 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 12.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4377
Valerie Hradilová  3 : 1 72
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Eliška Mecová  3 : 0 108
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3472
Aneta Sezemská  0 : 3 0 1. - 16.
Kateřina Lindovská  3 : 0 100
Zuzana Outratová  1 : 3 20
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
170
Body celkem:
4111
Valerie Hradilová  3 : 0 120 7. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 5. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4481
Aneta Sezemská  3 : 0 108 5. - 6.
Julie Trollerová  3 : 1 86.4 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jasmína Absolonová  3 : 0 90 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3183
Anna Pavelková  3 : 1 80 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 50 13. - 16.
Zuzana Outratová  0 : 3 0 9. - 16.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G13), 06.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4890
Ella Pelikánová  3 : 0 128 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Barbora Komárková  3 : 0 96 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
54
Body celkem:
3238
Karolína Šrámková  0 : 3 0 1. - 16.
Julie Trollerová  3 : 2 54
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G13), 15.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
259
Body celkem:
4456
Nikol Štěpánová  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Barbora Komárková  3 : 0 108
Leona El Nakhala  3 : 0 108
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G13), 06.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4859
Nikol Kubíčková  3 : 0 84
Ella Pelikánová  3 : 0 84
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G15), 05.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3432
Eva Machytková  3 : 0 96
Veronika Vejrostová  0 : 3 wo. 0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3505
Karolína Šrámková  0 : 3 wo. 0
Zuzana Outratová  0 : 3 wo. 0
Barbora Komárková  0 : 3 wo. 0
Ella Pelikánová  0 : 3 wo. 0
 Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4435
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0 9. - 10.
Daniela Dohnalová  3 : 0 130 9. - 12.
Anna Vrbová  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
315
Body celkem:
6159
Nikol Štěpánová  3 : 2 93.6 5. - 6.
Aneta Sezemská  3 : 0 156 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Svobodová  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G13), 14.01.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
54
Body celkem:
3906
Aneta Sezemská  0 : 3 0 5. - 6.
Tereza Svobodová  3 : 0 wo. 54 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
248
Body celkem:
3088
Eva Klimešová  0 : 3 0 1. - 16.
Leona El Nakhala  3 : 1 64
Daniela Dohnalová  3 : 0 wo. 40
Marie Kubíková  3 : 1 64
Valerie Hradilová  3 : 0 80
 Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3689
Anna Pavelková  3 : 0 108 7. - 8.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 5. - 8.
Zuzana Outratová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
135
Body celkem:
3180
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0 9. - 10.
Leona El Nakhala  3 : 0 90 9. - 12.
Eva Klimešová  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
378
Body celkem:
3562
Nikol Štěpánová  2 : 3 36 1. - 16.
Veronika Pavlatová  3 : 1 72
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 90
Denisa Kubíková  3 : 0 90
Anna Bilíčková  3 : 0 90
 HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3173
 bye  3 : 0 wo. 50 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 50 13. - 16.
Eliška Mauchlerová  1 : 3 20 9. - 16.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G13), 01.10.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3942
Eva Klimešová  0 : 3 0
Veronika Pavlatová  3 : 0 90
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3153
Daniela Dohnalová  1 : 3 18 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3647
 bye  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Veronika Vejrostová  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (G15), 06.05.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2698
Kateřina  Kalabisová  3 : 0 wo. 40 11. - 12.
Julie Trollerová  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (G13), 06.05.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3964
Nikol Štěpánová  3 : 0 90
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  1 : 3 21.6
Julie Trollerová  0 : 3 0
 HANYA CUP junioři A, (G15), 01.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
29
Body celkem:
2486
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  2 : 3 28.8
 HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3705
Sofie Hausknotzová  1 : 3 20 1. - 16.
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 100
Ella Pelikánová  3 : 1 80
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2432
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Julie Trollerová  1 : 3 14 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
131
Body celkem:
3712
Ella Pelikánová  3 : 1 86.4 7. - 8.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 5. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3365
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3485
Daniela Dohnalová  3 : 0 120 15. - 16.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 13. - 16.
Alžběta Dufková  0 : 3 0 9. - 16.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
221
Body celkem:
4461
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 9. - 10.
Valerie Vohánková  3 : 0 wo. 65 9. - 12.
Ella Pelikánová  3 : 0 130 9. - 16.
Karolína Šrámková  1 : 3 26 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G15), 14.01.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2456
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Ella Gálová  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Kateřina Drábiková  0 : 3 0
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
60
Body celkem:
4365
Karolína Šrámková  0 : 3 0 7. - 8.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 5. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3224
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 11. - 12.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 9. - 12.
Alžběta Dufková  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3880
 bye  3 : 0 wo. 60 11. - 12.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 60 9. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
45
Body celkem:
2745
Martina Prokšová  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 9. - 16.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
120
Body celkem:
4425
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 7. - 8.
Julie Trollerová  0 : 3 0 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 120 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2828
Sofie Hausknotzová  1 : 3 16 9. - 12.
Anna Vrbová  0 : 3 0 1. - 16.
Ella Pelikánová  3 : 0 80
Sofie Hausknotzová  1 : 3 16
 Morenda Brno JA, (G11), 01.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
173
Body celkem:
4810
Ella Pelikánová  3 : 1 86.4
Nikol Štěpánová  2 : 3 43.2
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Aneta Sezemská  2 : 3 43.2
 Chodovské A, (G13), 17.09.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
360
Body celkem:
3295
 bye  3 : 0 90 9. - 16.
Eva Klimešová  0 : 3 0 1. - 16.
Nikol Štěpánová  3 : 1 72
Sofie Hausknotzová  1 : 3 18
Valerie Vohánková  3 : 0 90
Anna Pavelková  3 : 0 90
 Chodovské A, (G11), 17.09.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
128
Body celkem:
4794
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  3 : 0 128
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G13), 07.05.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
294
Body celkem:
3531
Sofie Hausknotzová  3 : 0 84 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 42 5. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adéla Mastná  3 : 0 84
Sofie Hausknotzová  3 : 0 84
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G11), 07.05.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
101
Body celkem:
3677
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  1 : 3 16.8
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Michaela Vaňková  3 : 0 84
 Multipower Junior "A", (G13), 02.04.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
161
Body celkem:
2617
Anna Michalcová  3 : 1 56 9. - 10.
Daniela Dohnalová  3 : 0 70 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G11), 02.04.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
192
Body celkem:
5296
Karolína Šrámková  1 : 3 32 3. - 4.
Aneta Sezemská  2 : 3 64 semifinále
Valerie Vohánková  3 : 1 96 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 12.03.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
137
Body celkem:
3108
Eva Klimešová  0 : 3 0 5. - 6.
Bára Vaňková  3 : 1 67.2 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vendula Nováková  3 : 0 70 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G11), 12.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
302
Body celkem:
3539
Leona El Nakhala  3 : 0 84 5. - 6.
Veronika Pavlatová  3 : 1 67.2 5. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  3 : 0 84
Veronika Pavlatová  3 : 1 67.2
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G13), 05.02.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3579
Daniela Dohnalová  0 : 3 0 13. - 14.
Anna Michalcová  3 : 1 96 13. - 16.
Veronika Vejrostová  1 : 3 24 9. - 16.
Julie Trollerová  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G11), 05.02.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4789
Body za soupeře:
273
Body celkem:
5062
Nikol Štěpánová  3 : 0 150 7. - 8.
Karolína Šrámková  2 : 3 60 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anna Pavelková  3 : 0 wo. 62.5 1. - 16.
 junioři A, (G11), 09.01.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
104
Body celkem:
4344
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
Valerie Vohánková  3 : 1 80
Eva Klimešová  0 : 3 0
Karolína Šrámková  1 : 3 24
 junioři A, (G13), 19.12.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3354
Klára Hamáčková  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Anna Michalcová  3 : 0 80
Lucie Bartůňková  3 : 0 80
 junioři A, (G11), 19.12.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
136
Body celkem:
4272
Anna Pavelková  0 : 3 0 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Kristýna Radová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři A, (G13), 28.11.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3755
Vendula Boháčová  0 : 3 0 11. - 12.
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 60 9. - 16.
Aneta Sezemská  2 : 3 48 1. - 16.
 junioři A, (G11), 28.11.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3689
Tereza Svobodová  3 : 0 108 7. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 5. - 8.
Anna Pavelková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři A, (G11), 03.10.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
134
Body celkem:
4168
Ella Pelikánová  1 : 3 22.4
Karolína Šrámková  3 : 2 67.2
Nikol Štěpánová  2 : 3 44.8
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 25.04.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
50
Body celkem:
4186
 bye  3 : 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 21.03.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2971
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Adina Daňková  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 24.01.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3237
Riana Alexová  0 : 3 0
Adina Daňková  0 : 3 0
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

Partneři ČASQ

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot