Ročník: 2005
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:SC FAJNE - ženy A
Registrační číslo: 5311
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 17 | (1) | 16962 | (1936) | ||
01.02.2024 | 18 | (-3) | 15026 | (-678) | ||
01.01.2024 | 15 | (1) | 15704 | (0) | ||
01.12.2023 | 16 | (-1) | 15704 | (-365) | ||
01.11.2023 | 15 | (-1) | 16069 | (-2487) | ||
01.10.2023 | 14 | (1) | 18556 | (-253) | ||
01.09.2023 | 15 | (0) | 18809 | (0) | ||
01.08.2023 | 15 | (0) | 18809 | (0) | ||
01.07.2023 | 15 | (1) | 18809 | (0) | ||
01.06.2023 | 16 | (0) | 18809 | (0) | ||
01.05.2023 | 16 | (1) | 18809 | (0) | ||
01.04.2023 | 17 | (0) | 18809 | (966) | ||
01.03.2023 | 17 | (1) | 17843 | (49) | ||
01.02.2023 | 18 | (2) | 17794 | (3613) | ||
01.01.2023 | 20 | (-2) | 14181 | (-2143) | ||
01.12.2022 | 18 | (-2) | 16324 | (0) | ||
01.11.2022 | 16 | (-1) | 16324 | (-1063) | ||
01.10.2022 | 15 | (3) | 17387 | (5333) | ||
01.09.2022 | 18 | (1) | 12054 | (0) | ||
01.08.2022 | 19 | (0) | 12054 | (0) | ||
01.07.2022 | 19 | (0) | 12054 | (0) | ||
01.06.2022 | 19 | (-2) | 12054 | (-3124) | ||
01.05.2022 | 17 | (0) | 15178 | (-520) | ||
01.04.2022 | 17 | (3) | 15698 | (3104) | ||
01.03.2022 | 20 | (3) | 12594 | (2892) | ||
01.02.2022 | 23 | (6) | 9702 | (0) | ||
01.01.2022 | 29 | (7) | 9702 | (2143) | ||
01.12.2021 | 36 | (2) | 7559 | (0) | ||
01.11.2021 | 38 | (14) | 7559 | (3915) | ||
01.10.2021 | 52 | (-2) | 3644 | (0) | ||
01.09.2021 | 50 | (-2) | 3644 | (0) | ||
01.08.2021 | 48 | (0) | 3644 | (0) | ||
01.07.2021 | 48 | (-1) | 3644 | (0) | ||
01.06.2021 | 47 | (0) | 3644 | (0) | ||
01.03.2021 | 47 | (0) | 3644 | (0) | ||
01.11.2020 | 47 | (16) | 3644 | (3124) | ||
01.10.2020 | 63 | (9) | 520 | (280) | ||
01.01.2020 | 72 | (2) | 240 | (0) | ||
01.12.2019 | 74 | (-4) | 240 | (0) | ||
01.11.2019 | 70 | (-1) | 240 | (0) | ||
01.10.2019 | 69 | (-2) | 240 | (0) | ||
01.09.2019 | 67 | (0) | 240 | (0) | ||
01.08.2019 | 67 | (0) | 240 | (0) | ||
01.07.2019 | 67 | (0) | 240 | (0) | ||
01.06.2019 | 67 | (2) | 240 | (0) | ||
01.05.2019 | 69 | (14) | 240 | (0) | ||
01.04.2019 | 83 | (1) | 240 | (0) | ||
01.03.2019 | 84 | (4) | 240 | (0) | ||
01.02.2019 | 88 | (-88) | 240 | (240) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 15 | 18 | 17 | 2024 | |||||||||
2023 | 20 | 18 | 17 | 17 | 16 | 16 | 15 | 15 | 15 | 14 | 15 | 16 | 2023 |
2022 | 29 | 23 | 20 | 17 | 17 | 19 | 19 | 19 | 18 | 15 | 16 | 18 | 2022 |
2021 | 47 | 47 | 48 | 48 | 50 | 52 | 38 | 36 | 2021 | ||||
2020 | 72 | 63 | 47 | 2020 | |||||||||
2019 | 88 | 84 | 83 | 69 | 67 | 67 | 67 | 67 | 69 | 70 | 74 | 2019 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G19), 02.02.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6456 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Eva Klimešová | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 13.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 0 | |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 0 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G19), 09.12.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 0 | |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři A, (G19), 14.10.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G19), 16.09.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Anna Pavelková | 3 : 2 | 0 | |
Sofie Hogenová | 3 : 2 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 06.05.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 3842 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 70 | |
Ella Pelikánová | 2 : 3 | 28 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 84 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 84 | |
MČR juniorů 2023, (G19), 03.02.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 6612 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 07.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4202 |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 16.8 | |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 16.8 | |
Eva Klimešová | 3 : 1 | 67.2 | |
Anna Pavelková | 3 : 1 | 67.2 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 10.12.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 4188 |
Tereza Tichá | 3 : 1 | 89.6 | 3. - 4. |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 42 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G19), 19.11.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 185 | Body celkem: 4219 |
Tereza Stejspalová | 3 : 0 | 84 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Outratová | 1 : 3 | 16.8 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 84 | |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G19), 22.10.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 3640 |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 22.4 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 42 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2022, (G19), 30.05.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 5172 |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Zuzana Outratová | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 16.04.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 4833 |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 96 | |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 57.6 | |
AMMBRA CUP junioři A, (G19), 12.03.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5994 |
Tereza Stejspalová | 3 : 0 | 112 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 112 | |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 112 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G19), 11.12.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 3643 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Pavelková | 3 : 1 | 67.2 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G19), 25.09.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 4146 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 112 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G19), 26.06.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2997 |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.