Ročník: 2005
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:SC FAJNE - ženy A
Registrační číslo: 5311
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 17 | (1) | 16962 | (1936) | ||
01.02.2024 | 18 | (-3) | 15026 | (-678) | ||
01.01.2024 | 15 | (1) | 15704 | (0) | ||
01.12.2023 | 16 | (-1) | 15704 | (-365) | ||
01.11.2023 | 15 | (-1) | 16069 | (-2487) | ||
01.10.2023 | 14 | (1) | 18556 | (-253) | ||
01.09.2023 | 15 | (0) | 18809 | (0) | ||
01.08.2023 | 15 | (0) | 18809 | (0) | ||
01.07.2023 | 15 | (1) | 18809 | (0) | ||
01.06.2023 | 16 | (0) | 18809 | (0) | ||
01.05.2023 | 16 | (1) | 18809 | (0) | ||
01.04.2023 | 17 | (0) | 18809 | (966) | ||
01.03.2023 | 17 | (1) | 17843 | (49) | ||
01.02.2023 | 18 | (2) | 17794 | (3613) | ||
01.01.2023 | 20 | (-2) | 14181 | (-2143) | ||
01.12.2022 | 18 | (-2) | 16324 | (0) | ||
01.11.2022 | 16 | (-1) | 16324 | (-1063) | ||
01.10.2022 | 15 | (3) | 17387 | (5333) | ||
01.09.2022 | 18 | (1) | 12054 | (0) | ||
01.08.2022 | 19 | (0) | 12054 | (0) | ||
01.07.2022 | 19 | (0) | 12054 | (0) | ||
01.06.2022 | 19 | (-2) | 12054 | (-3124) | ||
01.05.2022 | 17 | (0) | 15178 | (-520) | ||
01.04.2022 | 17 | (3) | 15698 | (3104) | ||
01.03.2022 | 20 | (3) | 12594 | (2892) | ||
01.02.2022 | 23 | (6) | 9702 | (0) | ||
01.01.2022 | 29 | (7) | 9702 | (2143) | ||
01.12.2021 | 36 | (2) | 7559 | (0) | ||
01.11.2021 | 38 | (14) | 7559 | (3915) | ||
01.10.2021 | 52 | (-2) | 3644 | (0) | ||
01.09.2021 | 50 | (-2) | 3644 | (0) | ||
01.08.2021 | 48 | (0) | 3644 | (0) | ||
01.07.2021 | 48 | (-1) | 3644 | (0) | ||
01.06.2021 | 47 | (0) | 3644 | (0) | ||
01.03.2021 | 47 | (0) | 3644 | (0) | ||
01.11.2020 | 47 | (16) | 3644 | (3124) | ||
01.10.2020 | 63 | (9) | 520 | (280) | ||
01.01.2020 | 72 | (2) | 240 | (0) | ||
01.12.2019 | 74 | (-4) | 240 | (0) | ||
01.11.2019 | 70 | (-1) | 240 | (0) | ||
01.10.2019 | 69 | (-2) | 240 | (0) | ||
01.09.2019 | 67 | (0) | 240 | (0) | ||
01.08.2019 | 67 | (0) | 240 | (0) | ||
01.07.2019 | 67 | (0) | 240 | (0) | ||
01.06.2019 | 67 | (2) | 240 | (0) | ||
01.05.2019 | 69 | (14) | 240 | (0) | ||
01.04.2019 | 83 | (1) | 240 | (0) | ||
01.03.2019 | 84 | (4) | 240 | (0) | ||
01.02.2019 | 88 | (-88) | 240 | (240) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 15 | 18 | 17 | 2024 | |||||||||
2023 | 20 | 18 | 17 | 17 | 16 | 16 | 15 | 15 | 15 | 14 | 15 | 16 | 2023 |
2022 | 29 | 23 | 20 | 17 | 17 | 19 | 19 | 19 | 18 | 15 | 16 | 18 | 2022 |
2021 | 47 | 47 | 48 | 48 | 50 | 52 | 38 | 36 | 2021 | ||||
2020 | 72 | 63 | 47 | 2020 | |||||||||
2019 | 88 | 84 | 83 | 69 | 67 | 67 | 67 | 67 | 69 | 70 | 74 | 2019 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 20.11.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3524 |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 80 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 20.11.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2640 |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 36 | 5. - 6. |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
HANYA corporation cup - Junioři B, (G17), 04.09.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4108 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 80 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 80 | |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (G17), 12.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3574 |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 20 | finále |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 80 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G17), 04.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 4044 |
Ella Pelikánová | 3 : 2 | 48 | |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 48 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G17), 02.11.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4108 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 80 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 80 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G15), 02.11.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3609 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | finále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
AB SQUASH CUP - junioři B, (G17), 04.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3168 |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 48 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Marie Kubíková | 3 : 1 | 64 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (G15), 04.05.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 60 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 60 | |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 60 | |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 60 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G17), 06.04.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 2429 |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 50 | |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 20 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Štěpánová | 1 : 3 | 12 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G15), 06.04.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 3606 |
Jasmína Absolonová | 3 : 0 wo. | 30 | |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 60 | |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 48 | |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 24 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.02.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 3568 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | finále |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Valerie Hradilová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.02.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 204 | Body celkem: 4152 |
Lucie Kozelková | 3 : 0 | 60 | |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 48 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 60 | |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 36 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G17), 05.01.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 2371 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Štěpánová | 2 : 3 | 24 | |
Valerie Hradilová | 0 : 3 wo. | 0 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G15), 05.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4164 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 100 | finále |
Alžběta Obrdlíková | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G17), 03.11.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 3606 |
Lucie Kolářová | 3 : 0 | 60 | |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 12 | |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 60 | |
Eva Klimešová | 3 : 0 wo. | 30 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G15), 03.11.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 2930 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Lucie Kolářová | 3 : 0 | 50 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 60 | |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 60 | |
HRADECKÝ CUP, (G17), 13.10.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 4100 |
Kateřina Konečná | 3 : 0 wo. | 40 | |
Eliška Mecová | 3 : 2 | 48 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 1 | 64 | |
HRADECKÝ CUP, (G15), 13.10.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 2877 |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Stela Davies | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
BÁSTR Cup junioři B, (G13), 27.05.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4168 |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 60 | |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 60 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 100 | |
BÁSTR Cup junioři B, (G15), 26.05.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 2822 |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Veronika Pavlatová | 2 : 3 | 32 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G13), 18.02.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Ema Zvejšková | 3 : 0 | 60 | |
Karolína Zychová | 3 : 0 | 60 | |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 60 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 60 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 17.02.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2820 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP JB, (G13), 07.01.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4146 |
Zuzana Outratová | 3 : 1 | 48 | |
Kristýna Radová | 3 : 0 | 60 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 60 | |
AMMBRA CUP JB, (G15), 06.01.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 2297 |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Eliška Mauchlerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Eliška Mecová | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G13), 05.11.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3612 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 48 | |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 60 | |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 60 | |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G15), 04.11.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3196 |
Valerie Hradilová | 3 : 0 | 60 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 80 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (G15), 25.03.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Kateřina Konečná | 0 : 3 | 0 | finále |
Sabina Vantuchová | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (G13), 25.03.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 4076 |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 64 | |
Tereza Jurigová | 3 : 1 | 64 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA , (G15), 07.01.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 2227 |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 7. - 8. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA , (G13), 07.01.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3056 |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 05.11.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 3568 |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | finále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G11), 05.11.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 4148 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 60 | |
Barbora Vodičková | 3 : 0 | 60 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 1 | 80 | |
HRADECKÝ CUP, (G13), 23.04.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 2808 |
Adéla Mastná | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Daniela Dohnalová | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (G11), 23.04.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3624 |
Veronika Pavlatová | 0 : 3 | 0 | |
Kristýna Radová | 3 : 0 | 60 | |
Valerie Vohánková | 3 : 0 | 60 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 60 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 19.03.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3056 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
junioři B, (G13), 24.10.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2119 |
Veronika Kubiczková | 3 : 2 | 30 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vendula Nováková | 3 : 2 | 30 | |
Veronika Kubiczková | 3 : 2 | 30 | |
junioři B, (G11), 24.10.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3136 |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 80 | |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
junioři B, (G13), 19.09.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3136 |
Michaela Vaňková | 3 : 1 | 64 | |
Karolína Ličková | 1 : 3 | 16 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - GU11, (G11), 02.05.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 3080 |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Adina Daňková | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - GU11, (G11), 28.03.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 3077 |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Michaela Vaňková | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - GU11, (G11), 28.02.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 3077 |
Adina Daňková | 1 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.