Profil hráče

Klára Nováková

Ročník: 2005
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:
Registrační číslo: 5311

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 38.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 36. (12/2021)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 5. (12/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 4. (11/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 4. (11/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 3. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 4. (12/2021)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 15.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 15. (11/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.12.2021 36 (2) 7559 (0)
01.11.2021 38 (14) 7559 (3915)
01.10.2021 52 (-2) 3644 (0)
01.09.2021 50 (-2) 3644 (0)
01.08.2021 48 (0) 3644 (0)
01.07.2021 48 (-1) 3644 (0)
01.06.2021 47 (0) 3644 (0)
01.03.2021 47 (0) 3644 (0)
01.11.2020 47 (16) 3644 (3124)
01.10.2020 63 (9) 520 (280)
01.01.2020 72 (2) 240 (0)
01.12.2019 74 (-4) 240 (0)
01.11.2019 70 (-1) 240 (0)
01.10.2019 69 (-2) 240 (0)
01.09.2019 67 (0) 240 (0)
01.08.2019 67 (0) 240 (0)
01.07.2019 67 (0) 240 (0)
01.06.2019 67 (2) 240 (0)
01.05.2019 69 (14) 240 (0)
01.04.2019 83 (1) 240 (0)
01.03.2019 84 (4) 240 (0)
01.02.2019 88 (-88) 240 (240)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202147474848505238362021
20207263472020
201988848369676767676970742019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 20.11.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3524
Tereza Tichá  3 : 0 80
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 20.11.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2640
Anna Zelenková  3 : 2 36 5. - 6.
Elen Gebauerová  3 : 0 60 5. - 8.
Denisa Otáhalová  1 : 3 12 čtvrtfinále
 HANYA corporation cup - Junioři B, (G17), 04.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Jana Brodová  3 : 0 80
Ella Pelikánová  3 : 0 80
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (G17), 12.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3574
Eva Klimešová  1 : 3 20 finále
Tereza Tichá  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G17), 04.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4044
Zuzana Outratová  3 : 2 48
Ella Pelikánová  3 : 2 48
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 02.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Ella Pelikánová  3 : 0 80
Marie Kubíková  3 : 0 80
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 02.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Aneta Sezemská  0 : 3 0 finále
Nikol Štěpánová  3 : 0 80 semifinále
Tereza Tichá  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G17), 04.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3168
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Ella Pelikánová  3 : 1 48
Marie Kubíková  3 : 1 64
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G15), 04.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Denisa Otáhalová  3 : 0 60
Karolína Sikorová   3 : 0 60
Ella Pelikánová  3 : 0 60
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 06.04.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
82
Body celkem:
2429
Kateřina Lindovská  3 : 0 50
Aneta Sezemská  2 : 3 20
Nikol Štěpánová  1 : 3 12
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 06.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3606
Jasmína Absolonová  3 : 0 wo. 30
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
Ella Pelikánová  3 : 1 48
Aneta Sezemská  2 : 3 24
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3568
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 finále
Ella Pelikánová  3 : 1 64 semifinále
Valerie Hradilová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
204
Body celkem:
4152
Zuzana Outratová  3 : 2 36
Lucie Kozelková  3 : 0 60
Karolína Sikorová   3 : 1 48
Ella Pelikánová  3 : 0 60
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 05.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
24
Body celkem:
2371
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  2 : 3 24
Valerie Hradilová  0 : 3 wo. 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 05.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4164
Nikol Štěpánová  3 : 0 100 finále
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 80 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 2 36 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G17), 03.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3606
Eva Klimešová  3 : 0 wo. 30
Lucie Kolářová  3 : 0 60
Aneta Sezemská  1 : 3 12
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G15), 03.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2930
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Lucie Kolářová  3 : 0 50
Barbora Komárková  3 : 0 60
Anna Pavelková  3 : 0 60
 HRADECKÝ CUP, (G17), 13.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
152
Body celkem:
4100
Kateřina Konečná  3 : 0 wo. 40
Eliška Mecová  3 : 2 48
Veronika Pavlatová  3 : 1 64
 HRADECKÝ CUP, (G15), 13.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2877
Aneta Sezemská  2 : 3 32 3. - 4.
Eva Klimešová  0 : 3 0 semifinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 60 čtvrtfinále
Stela Davies  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 BÁSTR Cup junioři B, (G13), 27.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Barbora Komárková  3 : 0 60
Tereza Svobodová  3 : 0 60
Ella Pelikánová  3 : 0 100
 BÁSTR Cup junioři B, (G15), 26.05.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
62
Body celkem:
2822
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 3. - 4.
Veronika Pavlatová  2 : 3 32 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G13), 18.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Karolína Sikorová   3 : 0 60
Ema Zvejšková  3 : 0 60
Karolína Zychová  3 : 0 60
Anežka Větrovská  3 : 0 60
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 17.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 3. - 4.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 semifinále
Marie Kubíková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP JB, (G13), 07.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4146
Zuzana Outratová  3 : 1 48
Kristýna Radová  3 : 0 60
Veronika Pavlatová  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  3 : 2 60
 AMMBRA CUP JB, (G15), 06.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2297
Marie Kubíková  3 : 0 60 7. - 8.
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Mecová  3 : 1 40 1. - 16.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G13), 05.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3612
Anežka Větrovská  3 : 0 60
Tereza Svobodová  3 : 0 60
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Ella Pelikánová  3 : 1 48
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G15), 04.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Valerie Hradilová  3 : 0 60
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Eliška Mecová  3 : 0 80
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (G15), 25.03.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Kateřina Konečná  0 : 3 0 finále
Sabina Vantuchová  3 : 0 80 semifinále
Eliška Mecová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (G13), 25.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
128
Body celkem:
4076
Ella Pelikánová  3 : 1 64
Tereza Jurigová  3 : 1 64
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (G15), 07.01.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
30
Body celkem:
2227
 bye  3 : 0 wo. 30 7. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (G13), 07.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 05.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3568
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 finále
Sofie Hausknotzová  3 : 1 64 semifinále
Veronika Pavlatová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G11), 05.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Ella Pelikánová  3 : 0 60
Barbora Vodičková  3 : 0 60
Nikol Štěpánová  3 : 1 80
 HRADECKÝ CUP, (G13), 23.04.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2808
Adéla Mastná  0 : 3 0 3. - 4.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 semifinále
Daniela Dohnalová  3 : 1 48 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G11), 23.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Veronika Pavlatová  0 : 3 0
Kristýna Radová  3 : 0 60
Valerie Vohánková  3 : 0 60
Ella Pelikánová  3 : 0 60
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 19.03.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 junioři B, (G13), 24.10.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2119
Veronika Kubiczková  3 : 2 30 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 1. - 16.
Vendula Nováková  3 : 2 30
Veronika Kubiczková  3 : 2 30
 junioři B, (G11), 24.10.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3136
Veronika Pavlatová  3 : 0 80
Eva Klimešová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 junioři B, (G13), 19.09.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3136
Michaela Vaňková  3 : 1 64
Karolína Ličková  1 : 3 16
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU11, (G11), 02.05.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
24
Body celkem:
3080
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Adina Daňková  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU11, (G11), 28.03.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
21
Body celkem:
3077
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Michaela Vaňková  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU11, (G11), 28.02.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
21
Body celkem:
3077
Adina Daňková  1 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

Partneři ČASQ

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot