Profil hráče

Klára Nováková

Ročník: 2005
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:
Registrační číslo: 5311

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 36.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 36. (12/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 4. (11/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 3. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 4. (12/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 15. (11/2021)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 5. (12/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 4. (11/2016)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.12.2021 36 (2) 7559 (0)
01.11.2021 38 (14) 7559 (3915)
01.10.2021 52 (-2) 3644 (0)
01.09.2021 50 (-2) 3644 (0)
01.08.2021 48 (0) 3644 (0)
01.07.2021 48 (-1) 3644 (0)
01.06.2021 47 (0) 3644 (0)
01.03.2021 47 (0) 3644 (0)
01.11.2020 47 (16) 3644 (3124)
01.10.2020 63 (9) 520 (280)
01.01.2020 72 (2) 240 (0)
01.12.2019 74 (-4) 240 (0)
01.11.2019 70 (-1) 240 (0)
01.10.2019 69 (-2) 240 (0)
01.09.2019 67 (0) 240 (0)
01.08.2019 67 (0) 240 (0)
01.07.2019 67 (0) 240 (0)
01.06.2019 67 (2) 240 (0)
01.05.2019 69 (14) 240 (0)
01.04.2019 83 (1) 240 (0)
01.03.2019 84 (4) 240 (0)
01.02.2019 88 (-88) 240 (240)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202147474848505238362021
20207263472020
201988848369676767676970742019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 20.11.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2640
Anna Zelenková  3 : 2 36 5. - 6.
Elen Gebauerová  3 : 0 60 5. - 8.
Denisa Otáhalová  1 : 3 12 čtvrtfinále
 HANYA corporation cup - Junioři B, (G17), 04.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Jana Brodová  3 : 0 80
Ella Pelikánová  3 : 0 80
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (G17), 12.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3574
Eva Klimešová  1 : 3 20 finále
Tereza Tichá  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G17), 04.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4044
Ella Pelikánová  3 : 2 48
Zuzana Outratová  3 : 2 48
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 02.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Ella Pelikánová  3 : 0 80
Marie Kubíková  3 : 0 80
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G17), 04.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3168
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Ella Pelikánová  3 : 1 48
Marie Kubíková  3 : 1 64
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 06.04.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
82
Body celkem:
2429
Kateřina Lindovská  3 : 0 50
Aneta Sezemská  2 : 3 20
Nikol Štěpánová  1 : 3 12
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3568
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 finále
Ella Pelikánová  3 : 1 64 semifinále
Valerie Hradilová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 05.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
24
Body celkem:
2371
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  2 : 3 24
Valerie Hradilová  0 : 3 wo. 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G17), 03.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3606
Lucie Kolářová  3 : 0 60
Aneta Sezemská  1 : 3 12
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
Eva Klimešová  3 : 0 wo. 30
 HRADECKÝ CUP, (G17), 13.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
152
Body celkem:
4100
Kateřina Konečná  3 : 0 wo. 40
Eliška Mecová  3 : 2 48
Veronika Pavlatová  3 : 1 64

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

Partneři ČASQ

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot