Ročník: 1980
Klub: SC Otec
Družstvo:SC Otec - TOPO muži B
Registrační číslo: 2483
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 34 | (-7) | 16246 | (-1488) | ||
01.02.2024 | 27 | (-7) | 17734 | (-4217) | ||
01.01.2024 | 20 | (-3) | 21951 | (-701) | ||
01.12.2023 | 17 | (2) | 22652 | (1953) | ||
01.11.2023 | 19 | (8) | 20699 | (1400) | ||
01.10.2023 | 27 | (-2) | 19299 | (0) | ||
01.09.2023 | 25 | (0) | 19299 | (0) | ||
01.08.2023 | 25 | (0) | 19299 | (0) | ||
01.07.2023 | 25 | (0) | 19299 | (0) | ||
01.06.2023 | 25 | (-1) | 19299 | (0) | ||
01.05.2023 | 24 | (0) | 19299 | (-480) | ||
01.04.2023 | 24 | (4) | 19779 | (0) | ||
01.03.2023 | 28 | (1) | 19779 | (2042) | ||
01.02.2023 | 29 | (8) | 17737 | (2081) | ||
01.01.2023 | 37 | (1) | 15656 | (-629) | ||
01.12.2022 | 38 | (-5) | 16285 | (-1312) | ||
01.11.2022 | 33 | (2) | 17597 | (-132) | ||
01.10.2022 | 35 | (0) | 17729 | (0) | ||
01.09.2022 | 35 | (2) | 17729 | (0) | ||
01.08.2022 | 37 | (0) | 17729 | (0) | ||
01.07.2022 | 37 | (3) | 17729 | (0) | ||
01.06.2022 | 40 | (4) | 17729 | (0) | ||
01.05.2022 | 44 | (-3) | 17729 | (120) | ||
01.04.2022 | 41 | (1) | 17609 | (0) | ||
01.03.2022 | 42 | (-4) | 17609 | (-445) | ||
01.02.2022 | 38 | (-9) | 18054 | (-1983) | ||
01.01.2022 | 29 | (0) | 20037 | (-781) | ||
01.12.2021 | 29 | (-5) | 20818 | (-1371) | ||
01.11.2021 | 24 | (1) | 22189 | (688) | ||
01.10.2021 | 25 | (-1) | 21501 | (0) | ||
01.09.2021 | 24 | (-2) | 21501 | (0) | ||
01.08.2021 | 22 | (0) | 21501 | (0) | ||
01.07.2021 | 22 | (0) | 21501 | (0) | ||
01.06.2021 | 22 | (0) | 21501 | (0) | ||
01.03.2021 | 22 | (0) | 21501 | (0) | ||
01.11.2020 | 22 | (-2) | 21501 | (0) | ||
01.10.2020 | 20 | (0) | 21501 | (960) | ||
01.04.2020 | 20 | (0) | 20541 | (-960) | ||
01.03.2020 | 20 | (0) | 21501 | (-631) | ||
01.02.2020 | 20 | (9) | 22132 | (4059) | ||
01.01.2020 | 29 | (-1) | 18073 | (-1051) | ||
01.12.2019 | 28 | (12) | 19124 | (3343) | ||
01.11.2019 | 40 | (-14) | 15781 | (-5990) | ||
01.10.2019 | 26 | (-4) | 21771 | (0) | ||
01.09.2019 | 22 | (0) | 21771 | (0) | ||
01.08.2019 | 22 | (0) | 21771 | (0) | ||
01.07.2019 | 22 | (0) | 21771 | (0) | ||
01.06.2019 | 22 | (2) | 21771 | (0) | ||
01.05.2019 | 24 | (-1) | 21771 | (-600) | ||
01.04.2019 | 23 | (-1) | 22371 | (240) | ||
01.03.2019 | 22 | (-1) | 22131 | (-273) | ||
01.02.2019 | 21 | (-6) | 22404 | (-3557) | ||
01.01.2019 | 15 | (2) | 25961 | (4) | ||
01.12.2018 | 17 | (-1) | 25957 | (0) | ||
01.11.2018 | 16 | (5) | 25957 | (2863) | ||
01.10.2018 | 21 | (-2) | 23094 | (0) | ||
01.09.2018 | 19 | (0) | 23094 | (0) | ||
01.08.2018 | 19 | (0) | 23094 | (0) | ||
01.07.2018 | 19 | (0) | 23094 | (0) | ||
01.06.2018 | 19 | (1) | 23094 | (0) | ||
01.05.2018 | 20 | (2) | 23094 | (240) | ||
01.04.2018 | 22 | (-3) | 22854 | (0) | ||
01.03.2018 | 19 | (-2) | 22854 | (-408) | ||
01.02.2018 | 17 | (7) | 23262 | (2673) | ||
01.01.2018 | 24 | (4) | 20589 | (119) | ||
01.12.2017 | 28 | (-9) | 20470 | (-3129) | ||
01.11.2017 | 19 | (2) | 23599 | (387) | ||
01.10.2017 | 21 | (0) | 23212 | (-519) | ||
01.09.2017 | 21 | (0) | 23731 | (0) | ||
01.07.2017 | 21 | (0) | 23731 | (0) | ||
01.06.2017 | 21 | (-1) | 23731 | (0) | ||
01.05.2017 | 20 | (0) | 23731 | (-220) | ||
01.04.2017 | 20 | (-1) | 23951 | (0) | ||
01.03.2017 | 19 | (0) | 23951 | (1076) | ||
01.02.2017 | 19 | (-1) | 22875 | (-316) | ||
01.01.2017 | 18 | (2) | 23191 | (664) | ||
01.12.2016 | 20 | (8) | 22527 | (2971) | ||
01.11.2016 | 28 | (-4) | 19556 | (-1839) | ||
01.10.2016 | 24 | (-2) | 21395 | (-532) | ||
01.09.2016 | 22 | (0) | 21927 | (0) | ||
01.06.2016 | 22 | (0) | 21927 | (-200) | ||
01.05.2016 | 22 | (1) | 22127 | (20) | ||
01.04.2016 | 23 | (-10) | 22107 | (-4156) | ||
01.03.2016 | 13 | (-1) | 26263 | (-978) | ||
01.02.2016 | 12 | (-2) | 27241 | (-105) | ||
01.01.2016 | 10 | (2) | 27346 | (13885) | ||
01.12.2015 | 12 | (-3) | 13461 | (-1918) | ||
01.11.2015 | 9 | (-1) | 15379 | (770) | ||
01.10.2015 | 8 | (1) | 14609 | (-132) | ||
01.09.2015 | 9 | (0) | 14741 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 20 | 27 | 34 | 2024 | |||||||||
2023 | 37 | 29 | 28 | 24 | 24 | 25 | 25 | 25 | 25 | 27 | 19 | 17 | 2023 |
2022 | 29 | 38 | 42 | 41 | 44 | 40 | 37 | 37 | 35 | 35 | 33 | 38 | 2022 |
2021 | 22 | 22 | 22 | 22 | 24 | 25 | 24 | 29 | 2021 | ||||
2020 | 29 | 20 | 20 | 20 | 20 | 22 | 2020 | ||||||
2019 | 15 | 21 | 22 | 23 | 24 | 22 | 22 | 22 | 22 | 26 | 40 | 28 | 2019 |
2018 | 24 | 17 | 19 | 22 | 20 | 19 | 19 | 19 | 19 | 21 | 16 | 17 | 2018 |
2017 | 18 | 19 | 19 | 20 | 20 | 21 | 21 | 21 | 21 | 19 | 28 | 2017 | |
2016 | 10 | 12 | 13 | 23 | 22 | 22 | 22 | 24 | 28 | 20 | 2016 | ||
2015 | 9 | 8 | 9 | 12 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Petr Zlámal | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 6. |
Matěj Slabý | 2 : 0 wo. | 0 | 5. - 8. |
Filip Richtárech | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Jakubů | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Popelka | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 11.11.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2700 |
Petr Veselý st. | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
Joan Lezaud | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 1 : 3 | 0 | 9. - 16. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B, 04.11.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | finále |
Petr Marek | 3 : 2 | 0 | semifinále |
Jakub Strauss | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Rudolf Korbelář | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
David Svoboda | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 28.10.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Šimon Rynt | 3 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Petr Marek | 3 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Jakub Zapala | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , 25.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 226 | Body celkem: 3282 |
Walter Herold Veedla | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Dalibor Procházka ml. | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Eva Feřteková | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2023!, 21.01.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2692 |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Martin Kříž | 3 : 0 wo. | 30 | 5. - 8. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adolf Středa | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2005 |
Tomáš Novák | 3 : 0 | 49.6 | 3. - 4. |
David Linhart | 1 : 3 | 9.92 | semifinále |
Adolf Středa | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Strahov Muži B, 17.12.2022 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1562 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 1730 |
Pavel Bodiš | 2 : 0 | 40 | 17. - 18. |
Josef Růžek | 2 : 0 | 40 | 17. - 20. |
Šimon Rynt | 2 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Jakub Vavřík | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Petr Nohel ml. | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Strahov - muži B, 04.12.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 174 | Body celkem: 2706 |
Martin Volf | 2 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 30 | 5. - 8. |
William Donnelly | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Jakub Vavřík | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Jakub Zapala | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
SBCentrum muži B, 08.10.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 2144 |
Matěj Slabý | 2 : 0 | 50 | 9. - 10. |
Martin Sopko | 2 : 0 wo. | 25 | 9. - 12. |
Vlastimil Kozák | 2 : 0 | 50 | 9. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Mastný | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 1900 |
Petr Kopecký | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
František Procházka | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 12. |
Miroslav Kolář | 2 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 2076 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Ladislav Procházka | 2 : 0 | 50 | 9. - 12. |
Vlastimil Kozák | 2 : 0 | 50 | 9. - 16. |
František Procházka | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Tomáš Zach | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Albatros Media Muži B, 18.12.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 183 | Body celkem: 2380 |
Faríd Farrag | 2 : 0 wo. | 30 | 7. - 8. |
Kristián Mraček | 1 : 2 | 24 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Václav Pavlovec | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 2685 |
Michal Jurášek | 2 : 0 | 80 | 13. - 14. |
Pavel Bodiš | 2 : 1 | 48 | 13. - 16. |
Roman Švec | 1 : 2 | 32 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Boris Heneš | 3 : 1 | 51.2 | 1. - 32. |
Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 1732 |
Martin Sopko | 2 : 0 | 41 | 9. - 10. |
Michal Kudela | 2 : 0 wo. | 20.5 | 9. - 12. |
Faríd Farrag | 2 : 0 | 41 | 9. - 16. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR, 02.10.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 2396 |
Jáchym Mraček | 2 : 3 | 26.24 | 3. - 4. |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 13.12 | semifinále |
Tomáš Divák | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2221 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 2345 |
Ladislav Burián | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Jáchym Mraček | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Petr Nohel ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 24. |
Petr Steiner | 2 : 1 | 48 | 17. - 32. |
Michal Jadrníček | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 60 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 3459 |
Martin Ředina | 3 : 1 | 65.6 | finále |
Jakub Zapala | 3 : 2 | 39.36 | semifinále |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Marcel Ujfaluši | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Pavel Brichta | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Muži B, 14.12.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 172 | Body celkem: 2980 |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | finále |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 65.6 | semifinále |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Roman Kubričan | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
Strahov Muži A, 07.12.2019 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2414 | Body za soupeře: 212 | Body celkem: 2626 |
Marek Panáček | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 18. |
Jakub Zapala | 2 : 1 | 43.2 | 17. - 20. |
Ladislav Procházka | 2 : 1 | 43.2 | 17. - 24. |
Jan Roll | 2 : 0 | 72 | 17. - 32. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 54 | 1. - 64. |
Muži B - Poděbrady , 23.11.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 2983 |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | finále |
Ladislav Procházka | 3 : 1 | 52.48 | semifinále |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Zbyněk Bašta | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 1228 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1228 |
Faríd Farrag | 0 : 2 wo. | 0 | 31. - 32. |
Hai Nguyen Nguyen | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Tomáš Novák | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Pavel Bodiš | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 2976 |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | finále |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 wo. | 32.8 | semifinále |
Ladislav Burián | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Martin Honek | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Radek Hlobik | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Muži B, 15.12.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 177 | Body celkem: 2524 |
Ladislav Procházka | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Petr Veselý | 2 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Jan Koukal | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Martin Němec | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 08.12.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 219 | Body celkem: 3413 |
David Zeman | 3 : 0 wo. | 48 | 7. - 8. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Michal Jadrníček | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Jakub Vavřík | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
Filip Strouhal | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 1. - 64. |
HAMR HEAD muži B, 27.10.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 255 | Body celkem: 3699 |
Harry Londy | 1 : 3 | 20 | finále |
Martin Volf | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Petr Veselý | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Jáchym Mraček | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Martin Sopko | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3459 | Body za soupeře: 300 | Body celkem: 3759 |
Michal Bodiš | 1 : 2 | 48 | 13. - 14. |
Jiří Vlček | 2 : 0 | 120 | 13. - 16. |
Petr Martin | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Marek Hlaváč | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 64. |
STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 193 | Body celkem: 3249 |
Ladislav Procházka | 2 : 0 wo. | 40 | 3. - 4. |
Joseph White | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jaroslav Cerman | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Lukáš Matoušek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Roman Pross | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2422 |
Jakub Zapala | 0 : 2 wo. | 0 | 19. - 20. |
Jakub Stupka | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 20. |
Jaroslav Kaleta | 2 : 1 | 43.2 | 17. - 24. |
Martin Schuller | 2 : 1 | 43.2 | 17. - 32. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 54 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B, 06.01.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 261 | Body celkem: 3317 |
Jaroslav Cerman | 2 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Martin Volf | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Petr Zlámal | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Jan Čaboun | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Miloš Liška | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SKUS - PETR´S CUP, 16.12.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 3479 |
Petr Veselý | 3 : 0 | 82 | finále |
Filip Kočárek | 3 : 1 | 52.48 | semifinále |
Martin Volf | 3 : 1 | 39.36 | čtvrtfinále |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Lukáš Matoušek | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Strahov muži "A", 09.12.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2212 | Body za soupeře: 242 | Body celkem: 2454 |
Ladislav Procházka | 2 : 0 | 64 | 17. - 18. |
Marek Hlaváč | 2 : 0 | 64 | 17. - 20. |
Petr Veselý | 2 : 0 | 64 | 17. - 24. |
Filip Kočárek | 2 : 0 wo. | 24 | 17. - 32. |
Petr Steiner | 1 : 3 | 12.8 | 1. - 32. |
Petr Steiner | 1 : 3 | 12.8 | 1. - 32. |
Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 97 | Body celkem: 2173 |
Ladislav Procházka | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Karím Farrag | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Petr Zlámal | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Jiří Vlček | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Jakub Vaněk | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
muži B, 25.02.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 213 | Body celkem: 3657 |
Lukáš Jelínek | 0 : 3 wo. | 0 | finále |
Jakub Stupka | 3 : 2 | 48 | semifinále |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Roman Kubričan | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Ján Fecák | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
TORNÁDO CUP - Most muži B, 07.01.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 3266 |
Michal Kareš | 3 : 1 | 64 | 3. - 4. |
Marek Koutník | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Jan Daňsa | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
David Orálek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
B muži - Credit Czech Poděbrady Open 2016, 17.12.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3232 |
Dominik Dubský | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Petr Zlámal | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
Roman Kubričan | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 2962 |
Dominik Dubský | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 14. |
Ondřej Ertl | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
SquashArena B muži, 26.11.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 2368 |
Michal Valenta | 3 : 0 wo. | 30 | 7. - 8. |
Dan Kolínský | 2 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Ladislav Procházka | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Vratislav Morkus | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
muži A, 12.11.2016 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2723 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 2934 |
Ladislav Burián | 0 : 3 wo. | 0 | 19. - 20. |
Dominik Dubský | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 20. |
Harry Londy | 3 : 2 | 52.8 | 17. - 24. |
Štěpán Václavek | 3 : 0 | 88 | 17. - 32. |
David Zeman | 1 : 3 | 17.6 | 1. - 32. |
Ondřej Kožina | 3 : 1 | 52.8 | 1. - 64. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2221 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2381 |
Štěpán Václavek | 0 : 3 wo. | 0 | 23. - 24. |
Petr Marek | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 24. |
Harry Londy | 2 : 3 | 32 | 17. - 24. |
Michal Kareš | 3 : 0 | 80 | 17. - 32. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Karel Kudláček | 3 : 1 | 48 | 1. - 64. |
"Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2900 |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Filip Kočárek | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Petr Marek | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Zdeněk Suchan | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
muži A, 16.01.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 3582 |
Jaroslav Čech | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 10. |
Michal Kareš | 3 : 2 | 60 | 9. - 12. |
Miroslav Kolář | 3 : 2 | 60 | 9. - 16. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dan Teuchner | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
muži A, 05.12.2015 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 3162 |
Marek Lapáček | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
Ladislav Procházka | 3 : 2 | 60 | 13. - 16. |
Vojtěch Babišta | 1 : 3 | 20 | 9. - 16. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Kubát | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
muži A, 21.11.2015 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2221 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2331 |
Michal Jirka | 0 : 3 wo. | 0 | 23. - 24. |
Petr Kopecký | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 24. |
Jakub Stupka | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 24. |
Ladislav Burián | 3 : 1 | 64 | 17. - 32. |
Vojtěch Babišta | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 10.10.2015 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 4120 |
Lukáš Levinský | 3 : 0 wo. | 60 | 11. - 12. |
Petr Zatřepálek | 2 : 3 | 48 | 9. - 12. |
David Orálek | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Marek Wojnarski | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 64. |
SquashArena Praha muži A, 12.09.2015 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3223 | Body za soupeře: 209 | Body celkem: 3432 |
Šimon Josef Maťas | 1 : 3 | 22 | 13. - 14. |
Jan Čaboun | 3 : 0 wo. | 55 | 13. - 16. |
Michal Kareš | 1 : 3 | 22 | 9. - 16. |
Jakub Solnický | 1 : 3 | 22 | 1. - 16. |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 88 | 1. - 32. |
Mistrovství republiky mužů, 05.03.2015 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 4156 |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 0 | |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Čech | 1 : 3 | 0 | |
Adam Kilián | 0 : 3 wo. | 0 | |
Michal Kareš | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 21.02.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 3509 |
bye | 3 : | 0 | |
Jan Ryba | 3 : 1 | 0 | |
Michal Valenta | 3 : 2 | 0 | |
Jakub Šichnárek | 0 : 3 | 0 | |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 | 0 | |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 17.01.2015 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 335 | Body celkem: 3687 |
Jan Čaboun | 3 : 0 | 0 | |
Dominik Dubský | 3 : 2 | 0 | |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | |
Aleš Knotek | 3 : 0 | 0 | |
Petr Zlámal | 3 : 0 | 0 | |
Adam Kilián | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 25.10.2014 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2584 | Body za soupeře: 300 | Body celkem: 2884 |
bye | 3 : 0 | ||
Dávid Kubíček | 2 : 3 | 0 | |
Dan Kolínský | 3 : 0 | 0 | |
Richard Nádvorník | 3 : 0 | 0 | |
Petr Zatřepálek | 1 : 3 | 0 | |
Jakub Vavřík | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 17.05.2014 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2212 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 2478 |
Jan Ryba | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Roman Hlaváč | 3 : 0 | 0 | |
Dan Kolínský | 3 : 0 | 0 | |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovství republiky mužů, 06.03.2014 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 249 | Body celkem: 4213 |
Marek Hlaváč | 3 : 2 | 0 | |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | |
Michal Kareš | 3 : 0 | 0 | |
Petr Zatřepálek | 2 : 3 | 0 | |
Michal Jadrníček | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 18.01.2014 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 3312 |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 0 | |
Peter Kviečinský | 3 : 0 wo. | 0 | |
Petr Zlámal | 3 : 2 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 0 | |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži A, 16.11.2013 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 255 | Body celkem: 2955 |
bye | 3 : 0 | ||
Tomáš Herold | 3 : 0 | 0 | |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Levinský | 2 : 3 | 0 | |
Petr Zlámal | 2 : 3 | 0 | |
Michal Kareš | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži A, 26.10.2013 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 3305 |
Richard Nádvorník | 3 : 2 | 0 | |
Lukáš Levinský | 3 : 1 | 0 | |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 wo. | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Martin Vaněk | 3 : 0 | 0 | |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži A, 14.09.2013 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2082 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 2217 |
Patrik Schneider | 1 : 3 | 0 | |
Jakub Vavřík | 0 : 3 wo. | 0 | |
Jaroslav Příhoda | 3 : 0 wo. | 0 | |
Martin Kubát | 0 : 3 wo. | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Jakub Vaněk | 3 : 0 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.