Ročník: 1981
Klub: Squash Stará Praha, z.s.
Družstvo:SQUASHEXPERT.CZ Haštal A
Registrační číslo: 1013
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 84 | (-14) | 7766 | (-1366) | ||
01.02.2024 | 70 | (1) | 9132 | (0) | ||
01.01.2024 | 71 | (2) | 9132 | (204) | ||
01.12.2023 | 73 | (0) | 8928 | (0) | ||
01.11.2023 | 73 | (5) | 8928 | (-20) | ||
01.10.2023 | 78 | (-9) | 8948 | (-411) | ||
01.09.2023 | 69 | (0) | 9359 | (0) | ||
01.08.2023 | 69 | (0) | 9359 | (0) | ||
01.07.2023 | 69 | (1) | 9359 | (0) | ||
01.06.2023 | 70 | (5) | 9359 | (391) | ||
01.05.2023 | 75 | (-11) | 8968 | (-1288) | ||
01.04.2023 | 64 | (-2) | 10256 | (0) | ||
01.03.2023 | 62 | (0) | 10256 | (113) | ||
01.02.2023 | 62 | (1) | 10143 | (-1087) | ||
01.01.2023 | 63 | (-7) | 11230 | (-425) | ||
01.12.2022 | 56 | (2) | 11655 | (-140) | ||
01.11.2022 | 58 | (-7) | 11795 | (-800) | ||
01.10.2022 | 51 | (2) | 12595 | (415) | ||
01.09.2022 | 53 | (0) | 12180 | (0) | ||
01.08.2022 | 53 | (0) | 12180 | (-91) | ||
01.07.2022 | 53 | (3) | 12271 | (-219) | ||
01.06.2022 | 56 | (1) | 12490 | (0) | ||
01.05.2022 | 57 | (0) | 12490 | (700) | ||
01.04.2022 | 57 | (0) | 11790 | (0) | ||
01.03.2022 | 57 | (7) | 11790 | (1053) | ||
01.02.2022 | 64 | (1) | 10737 | (-150) | ||
01.01.2022 | 65 | (5) | 10887 | (349) | ||
01.12.2021 | 70 | (5) | 10538 | (91) | ||
01.11.2021 | 75 | (10) | 10447 | (510) | ||
01.10.2021 | 85 | (-4) | 9937 | (-415) | ||
01.09.2021 | 81 | (0) | 10352 | (0) | ||
01.08.2021 | 81 | (2) | 10352 | (251) | ||
01.07.2021 | 83 | (-4) | 10101 | (84) | ||
01.06.2021 | 79 | (0) | 10017 | (0) | ||
01.03.2021 | 79 | (-1) | 10017 | (0) | ||
01.11.2020 | 78 | (3) | 10017 | (0) | ||
01.10.2020 | 81 | (0) | 10017 | (380) | ||
01.04.2020 | 81 | (1) | 9637 | (-423) | ||
01.03.2020 | 82 | (-10) | 10060 | (-734) | ||
01.02.2020 | 72 | (4) | 10794 | (785) | ||
01.01.2020 | 76 | (7) | 10009 | (-80) | ||
01.12.2019 | 83 | (-15) | 10089 | (-512) | ||
01.11.2019 | 68 | (6) | 10601 | (450) | ||
01.10.2019 | 74 | (8) | 10151 | (357) | ||
01.09.2019 | 82 | (0) | 9794 | (0) | ||
01.08.2019 | 82 | (0) | 9794 | (0) | ||
01.07.2019 | 82 | (0) | 9794 | (0) | ||
01.06.2019 | 82 | (10) | 9794 | (668) | ||
01.05.2019 | 92 | (-11) | 9126 | (-725) | ||
01.04.2019 | 81 | (2) | 9851 | (218) | ||
01.03.2019 | 83 | (11) | 9633 | (999) | ||
01.02.2019 | 94 | (0) | 8634 | (-434) | ||
01.01.2019 | 94 | (-7) | 9068 | (-732) | ||
01.12.2018 | 87 | (7) | 9800 | (540) | ||
01.11.2018 | 94 | (-8) | 9260 | (-444) | ||
01.10.2018 | 86 | (-1) | 9704 | (-19) | ||
01.09.2018 | 85 | (0) | 9723 | (0) | ||
01.08.2018 | 85 | (0) | 9723 | (0) | ||
01.07.2018 | 85 | (0) | 9723 | (0) | ||
01.06.2018 | 85 | (-6) | 9723 | (-841) | ||
01.05.2018 | 79 | (1) | 10564 | (670) | ||
01.04.2018 | 80 | (2) | 9894 | (-53) | ||
01.03.2018 | 82 | (3) | 9947 | (-71) | ||
01.02.2018 | 85 | (0) | 10018 | (213) | ||
01.01.2018 | 85 | (7) | 9805 | (123) | ||
01.12.2017 | 92 | (-1) | 9682 | (194) | ||
01.11.2017 | 91 | (-6) | 9488 | (-120) | ||
01.10.2017 | 85 | (-2) | 9608 | (-241) | ||
01.09.2017 | 83 | (-1) | 9849 | (0) | ||
01.07.2017 | 82 | (0) | 9849 | (0) | ||
01.06.2017 | 82 | (6) | 9849 | (722) | ||
01.05.2017 | 88 | (-9) | 9127 | (-1040) | ||
01.04.2017 | 79 | (-4) | 10167 | (-344) | ||
01.03.2017 | 75 | (-7) | 10511 | (-300) | ||
01.02.2017 | 68 | (7) | 10811 | (614) | ||
01.01.2017 | 75 | (-2) | 10197 | (44) | ||
01.12.2016 | 73 | (-3) | 10153 | (-302) | ||
01.11.2016 | 70 | (-2) | 10455 | (180) | ||
01.10.2016 | 68 | (3) | 10275 | (43) | ||
01.09.2016 | 71 | (0) | 10232 | (0) | ||
01.06.2016 | 71 | (0) | 10232 | (-300) | ||
01.05.2016 | 71 | (3) | 10532 | (799) | ||
01.04.2016 | 74 | (3) | 9733 | (733) | ||
01.03.2016 | 77 | (-5) | 9000 | (-628) | ||
01.02.2016 | 72 | (0) | 9628 | (-33) | ||
01.01.2016 | 72 | (-2) | 9661 | (4960) | ||
01.12.2015 | 70 | (2) | 4701 | (554) | ||
01.11.2015 | 72 | (-2) | 4147 | (26) | ||
01.10.2015 | 70 | (4) | 4121 | (68) | ||
01.09.2015 | 74 | (0) | 4053 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 71 | 70 | 84 | 2024 | |||||||||
2023 | 63 | 62 | 62 | 64 | 75 | 70 | 69 | 69 | 69 | 78 | 73 | 73 | 2023 |
2022 | 65 | 64 | 57 | 57 | 57 | 56 | 53 | 53 | 53 | 51 | 58 | 56 | 2022 |
2021 | 79 | 79 | 83 | 81 | 81 | 85 | 75 | 70 | 2021 | ||||
2020 | 76 | 72 | 82 | 81 | 81 | 78 | 2020 | ||||||
2019 | 94 | 94 | 83 | 81 | 92 | 82 | 82 | 82 | 82 | 74 | 68 | 83 | 2019 |
2018 | 85 | 85 | 82 | 80 | 79 | 85 | 85 | 85 | 85 | 86 | 94 | 87 | 2018 |
2017 | 75 | 68 | 75 | 79 | 88 | 82 | 82 | 83 | 85 | 91 | 92 | 2017 | |
2016 | 72 | 72 | 77 | 74 | 71 | 71 | 71 | 68 | 70 | 73 | 2016 | ||
2015 | 74 | 70 | 72 | 70 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
SquashArena turnaj D 2/24, 16.02.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 553 |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 949 |
Josef Fanta | 0 : 2 wo. | 0 | 27. - 28. |
Jan Mastný | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 28. |
Lukáš Kučiak | 2 : 0 wo. | 0 | 25. - 32. |
Viktor Nezveda | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Ondřej Souhrada | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Squash Arena Liberec - MB, 07.01.2024 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1084 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1084 |
Matěj Volf | 2 : 0 | 0 | 23. - 24. |
Štěpán Janega | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Fons Poon | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Michal Kareš | 1 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1344 |
Martin Sopko | 2 : 0 wo. | 0 | 15. - 16. |
Fons Poon | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Petr Steiner | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Rudolf Korbelář | 3 : 2 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
SquashArena turnaj D 12/23, 08.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
SquashArena turnaj D 11/23, 10.11.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 523 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 523 |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B, 04.11.2023 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1115 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1115 |
Miloš Liška | 1 : 2 | 0 | 21. - 22. |
Lukáš Stupka | 2 : 0 | 0 | 21. - 24. |
Lukáš Kučiak | 1 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Martin Janečka | 2 : 0 | 0 | 17. - 32. |
Václav Pavlovec | 2 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Radim Valášek | 3 : 1 | 0 | 1. - 64. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži B", 29.10.2023 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1273 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1273 |
Lukáš Kučiak | 2 : 0 | 0 | 17. - 18. |
Tomáš Ulrych | 2 : 0 | 0 | 17. - 20. |
Roman Kmínek | 2 : 0 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Jiří Vlček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
SquashArena turnaj D 10/23, 13.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
SquashArena turnaj D 9/23, 08.09.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Muži B, 02.09.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1344 |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 0 | 15. - 16. |
Dominik Forgač | 1 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Lukáš Kučiak | 1 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Karel Koubek | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
SquashArena turnaj D 6/23, 02.06.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Squasharena Muži B 27.5.2023, 27.05.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1455 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 1524 |
Ondřej Souhrada | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Václav Pavlovec | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Jakub Vavřík | 2 : 0 | 41 | 9. - 16. |
Vlastimil Kozák | 1 : 3 | 8.2 | 1. - 16. |
Kamil Staněk | 3 : 2 | 19.68 | 1. - 32. |
RESTAART béčko, 29.04.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1090 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1140 |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 12.4 | 11. - 12. |
Rudolf Korbelář | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 12. |
Pavel Beneš | 3 : 2 | 18.6 | 9. - 16. |
Petr Volný | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Strahov - muži B, 02.04.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1090 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 1141 |
Martin Kříž | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Václav Pavlovec | 1 : 2 | 12.4 | 9. - 12. |
Petr Volný | 2 : 1 | 18.6 | 9. - 16. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Daniel Vrána | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
SquashArena turnaj D 3/23, 24.03.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
HRADECKÝ CUP , 25.02.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2206 |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 12 | 7. - 8. |
Tomáš Novák | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Walter Herold Veedla | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Tomáš Kukaň | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1007 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 1042 |
bye | 2 : 0 wo. | 15.5 | 15. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Petr Nesládek | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Adolf Středa | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Šimka | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
Strahov - muži B, 04.12.2022 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 1106 | Body za soupeře: 27 | Body celkem: 1133 |
Martin Kříž | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 30. |
Pavel Jakubů | 2 : 0 wo. | 15 | 29. - 32. |
Tomáš Císařovský | 1 : 2 | 12 | 25. - 32. |
Tomáš Novák | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 30.10.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 1293 |
Adolf Středa | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Pavel Bodiš | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Pavel Jakubů | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
Jan Nožka | 3 : 2 | 18.6 | 1. - 16. |
SquashArena turnaj D 9/22, 16.09.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Strahov - Muži B, 03.09.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1693 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1755 |
Martin Brňák | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Martin Sopko | 2 : 1 | 30 | 13. - 16. |
Walter Herold Veedla | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Brňák | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 23.04.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1675 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 1753 |
Miroslav Kolář | 3 : 0 wo. | 30 | 15. - 16. |
Martin Kříž | 2 : 3 | 24 | 13. - 16. |
Martin Sopko | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 1. - 32. |
Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ, 02.04.2022 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1147 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 1216 |
Tomáš Zach | 2 : 1 | 19.68 | 21. - 22. |
Tomáš Pluhař | 2 : 1 | 19.68 | 21. - 24. |
David Linhart | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 16.4 | 17. - 32. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Muži A, 12.02.2022 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 2268 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 2393 |
Pavel Bodiš | 1 : 2 | 26.4 | 25. - 26. |
Tomáš Holinka | 2 : 0 | 66 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 33 | 25. - 32. |
Faríd Farrag | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Muži C JEREMI sport, 22.01.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 947 |
Vojtěch Mohelník | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Michal Kudela | 1 : 2 | 10.08 | 5. - 8. |
Dominik Šácha | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA CUP 2022, 08.01.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 1420 |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 wo. | 18.6 | 7. - 8. |
Michal Jurášek | 2 : 3 | 14.88 | 5. - 8. |
Martin Kantor | 2 : 3 | 14.88 | čtvrtfinále |
František Gurecký | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Albatros Media Muži B, 18.12.2021 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1523 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 1641 |
Pavel Jakubů | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Pavel Beneš | 2 : 1 | 24 | 17. - 20. |
Tomáš Novák | 2 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Josef Fanta | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
Strahov - muži C, 04.12.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 1031 |
Tomáš Pluhař | 2 : 0 wo. | 12 | 11. - 12. |
Václav Pavlovec | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 12. |
Štěpán Holub | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Filip Richtárech | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 640 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 705 |
Pavel Rynt | 2 : 0 | 19.2 | 27. - 28. |
Tomáš Zach | 1 : 2 | 7.68 | 25. - 28. |
Jiří Jílek | 2 : 0 | 19.2 | 25. - 32. |
Petr Vosátka | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 32. |
Michal Kudela | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1273 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 1353 |
Tomáš Novák | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 18. |
Matouš Dlouhý | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 20. |
Josef Fanta | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 24. |
Daniel Vrána | 2 : 1 | 14.76 | 17. - 32. |
Faríd Farrag | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2021, 09.10.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1340 |
Tomáš Divák | 3 : 2 | 20.16 | 3. - 4. |
Václav Uhlíř | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Eva Feřteková | 3 : 2 | 15.12 | čtvrtfinále |
Petr Adamec | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 902 |
Miloš Pospíšil | 1 : 2 | 8.4 | 9. - 10. |
David Linhart | 2 : 1 | 12.6 | 9. - 12. |
Mojmír Zálešák | 2 : 0 wo. | 10.5 | 9. - 16. |
Tereza Svobodová | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
Petr Nezveda | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
Strahov - Muži C, 24.07.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 1431 |
Lukáš Matoušek | 2 : 3 | 15.36 | 3. - 4. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Rudolf Korbelář | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Miloš Pospíšil | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Zdeněk Barták | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
HAMR HEAD Muži C, 19.06.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1485 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 1572 |
Lukáš Matoušek | 3 : 2 | 23.04 | 3. - 4. |
Martin Sopko | 1 : 3 | 7.68 | semifinále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 23.04 | čtvrtfinále |
Václav Pavlovec | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1210 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 1292 |
Martin Brňák | 2 : 0 | 32.8 | 19. - 20. |
Václav Uhlíř | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 20. |
David Linhart | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 16.4 | 17. - 32. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ELEKTRO MAHL Muži C, 10.10.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 923 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 971 |
Jakub Strauss | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
René Barník | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Jakub Vaněk | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Lukáš Matoušek | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Radek Krechler | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
D Squashové akademie, 27.06.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
4. Arena Open Cup D turnaj květen, 29.05.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
HRADECKÝ CUP, 22.02.2020 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1178 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 1262 |
Filip Nosek | 0 : 2 | 0 | 19. - 20. |
Rudolf Korbelář | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 20. |
Pavel Popelka | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 24. |
Dalibor Procházka ml. | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 32. |
Michal Krautwurm | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Muži C, 18.01.2020 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 816 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 881 |
Miloš Pospíšil | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 18. |
Jan Špinka | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 20. |
Petr Vosátka | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
René Barník | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 32. |
Filip Richtárech | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
TORNÁDO CUP 2020 - Muži B, 04.01.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 2170 |
Jaroslav Cerman | 0 : 2 | 0 | 7. - 8. |
František Procházka | 1 : 2 | 24 | 5. - 8. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Muži B, 14.12.2019 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 973 | Body za soupeře: 73 | Body celkem: 1046 |
Štěpán Holub | 2 : 0 | 24.6 | 27. - 28. |
Jan Čaboun | 1 : 2 | 9.84 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 25. - 32. |
Daniel Vrána | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 32. |
Tomáš Strmiska | 2 : 3 | 13.12 | 1. - 32. |
Muži B - Poděbrady , 23.11.2019 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1084 | Body za soupeře: 31 | Body celkem: 1115 |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 16.4 | 23. - 24. |
Jan Ryšavý | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Martin Schuller | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Josef Fanta | 2 : 1 | 14.76 | 17. - 32. |
Petr Veselý | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Pivson Cup, 09.11.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1180 |
Václav Uhlíř | 2 : 0 wo. | 14.4 | 7. - 8. |
Jan Čaboun | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 8. |
Martin Schuller | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Petra Václavková | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
ELEKTRO MAHL Muži C, 19.10.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 926 |
Adam Jiroušek | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 14. |
Zdeněk Barták | 2 : 0 | 24 | 13. - 16. |
Adolf Středa | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Kosta Baltas | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Muži C, 14.09.2019 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 624 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 650 |
Tomáš Císařovský | 0 : 2 wo. | 0 | 27. - 28. |
Filip Hurta | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Milan Prokop | 2 : 0 | 19.2 | 25. - 32. |
Jakub Strauss | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Josef Petrák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1484 | Body za soupeře: 111 | Body celkem: 1595 |
Miloš Liška | 2 : 1 | 24 | 19. - 20. |
Jan Roll | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
David Orálek | 2 : 1 | 24 | 17. - 24. |
Milan Beránek | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Vojtěch Hanzal | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SquashArena Muži B, 25.05.2019 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1523 | Body za soupeře: 142 | Body celkem: 1665 |
Kristián Mraček | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Pavel Bodiš | 2 : 0 | 40 | 17. - 20. |
Faríd Farrag | 2 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Jiří Pinka | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Roman Kubričan | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Pavel Mraček | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
Muži C, 11.05.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 978 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1033 |
Milan Beránek | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Jakub Strauss | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 12. |
Tomáš Císařovský | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 16. |
Filip Richtárech | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Štěpán Janega | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Muži B - Strahov, 23.03.2019 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1164 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1238 |
Pavel Bodiš | 1 : 2 | 16 | 27. - 28. |
David Orálek | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Faríd Farrag | 2 : 1 | 24 | 25. - 32. |
Jakub Vavřík | 1 : 2 | 16 | 17. - 32. |
Joseph White | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Walter Herold Veedla | 3 : 2 | 18 | 1. - 64. |
HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 95 | Body celkem: 1996 |
Kristián Mraček | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Pavel Bodiš | 2 : 1 | 30 | 9. - 12. |
Jakub Vavřík | 2 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vlastimil Zeman | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Muži C, 19.01.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1351 |
Tomáš Novák | 2 : 0 | 28.8 | 5. - 6. |
Martin Sopko | 2 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 8. |
Tomáš Strmiska | 2 : 3 | 11.52 | čtvrtfinále |
Alexander Kuklovský | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Ondřej Grabiáš | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Tornádo cup 2019, 05.01.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1414 |
Tomáš Strmiska | 2 : 0 wo. | 20.5 | 15. - 16. |
Luboš Walter ml. | 1 : 2 | 16.4 | 13. - 16. |
Jaroslav Cerman | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Daniel Vrána | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B, 24.11.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1693 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 1750 |
Jan Čaboun | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 14. |
Petr Veselý | 2 : 0 wo. | 25 | 13. - 16. |
Jan Daňsa | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Pavel Jakubů | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Radek Dudešek | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
Muži C, 10.11.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 917 |
Tomáš Císařovský | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 14. |
Petr Volný | 2 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Rudolf Korbelář | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Karel Kudláček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Švarc | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - Muži C, 06.10.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 837 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 883 |
Pavel Beneš | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Martin Němec | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Jan Špinka | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 16. |
Martin Kříž | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Michal Viktora | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
HAMR sport HEAD - Muži C, 22.09.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 970 |
David Doležel | 2 : 0 | 24 | 13. - 14. |
Martin Němec | 2 : 1 | 14.4 | 13. - 16. |
Milan Beránek | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Miroslav Kolář | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Robert Alexa | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Oliver Cup Poděbrady - Muži C, 12.05.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 997 |
Tomáš Fecák | 3 : 2 | 14.4 | 11. - 12. |
Vojtěch Hanzal | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Faríd Farrag | 3 : 1 | 19.2 | 9. - 16. |
Jáchym Mraček | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1368 | Body za soupeře: 114 | Body celkem: 1482 |
Jan Ryšavý | 1 : 2 | 16 | 21. - 22. |
Jaroslav Sezemský | 2 : 1 | 24 | 21. - 24. |
Pavel Bodiš | 1 : 2 | 16 | 17. - 24. |
Vratislav Morkus | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Jáchym Mraček | 3 : 2 | 18 | 1. - 64. |
SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018 Pořadí: 44 |
Body za pořadí: 766 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 835 |
David Doležel | 0 : 2 wo. | 0 | 43. - 44. |
Martin Kříž | 1 : 2 | 12 | 41. - 48. |
Václav Uhlíř | 2 : 0 | 30 | 41. - 48. |
Alexander Kuklovský | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Jan Šťastník | 2 : 3 | 12 | 1. - 64. |
Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 1320 |
Tomáš Herold | 2 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 6. |
Petr Volný | 2 : 1 | 17.28 | 5. - 8. |
Martin Sochůrek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Václav Uhlíř | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Ivan Eibner | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Albatros Media - Muži "C", 10.02.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 961 |
Pavel Popelka | 2 : 1 | 14.4 | 13. - 14. |
Pavel Brož | 2 : 1 | 14.4 | 13. - 16. |
Alexander Kuklovský | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jan Ryšavý | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Michal Caudr | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B, 06.01.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1649 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1749 |
Ladislav Procházka | 2 : 0 wo. | 25 | 15. - 16. |
Ondřej Kožina | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Jan Čaboun | 1 : 2 | 20 | 9. - 16. |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Schuller | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SKUS - PETR´S CUP, 16.12.2017 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1115 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1182 |
Milan Beránek | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 22. |
Tomáš Fecák | 2 : 0 wo. | 16.4 | 21. - 24. |
Karím Farrag | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Roman Pross | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 32. |
Pavel Jakubů | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
Radek Dudešek | 3 : 0 | 24.6 | 1. - 64. |
Muzi C, 09.12.2017 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 689 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 719 |
Hai Nguyen Nguyen | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Lukáš Vrba | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Milan Tecl | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Matěj Sezemský | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Michal Viktora | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
, 11.11.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 1210 |
Milan Beránek | 0 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Filip Richtárech | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matěj Slabý | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Karol Segeč | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Turnaj muži D, 04.11.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 941 |
Jan Sluka | 1 : 2 | 9.6 | 13. - 14. |
Jakub Vaněk | 2 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Adam Sinkule | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 16. |
Martin Kříž | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Vratislav Morkus | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 925 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 1016 |
Martin Němec | 2 : 0 | 32.8 | 29. - 30. |
Martin Kříž | 2 : 1 | 19.68 | 29. - 32. |
Tereza Elznicová | 1 : 2 | 13.12 | 25. - 32. |
Tomáš Havlík | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 32. |
Jan Čaboun | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Strahov muži B, 27.05.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 1857 |
Martin Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Tomáš Herold | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Jakub Vavřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ján Fecák | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
muži C, 13.05.2017 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 780 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 843 |
Aleš Hantl | 3 : 0 wo. | 9.6 | 19. - 20. |
Ondřej Švarc | 2 : 3 | 7.68 | 17. - 20. |
Robert Michalec | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 24. |
Martin Olič | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Jáchym Mraček | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
muži C, 15.04.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 923 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 995 |
Anton Giertli | 2 : 3 | 9.6 | 11. - 12. |
Karím Farrag | 2 : 3 | 9.6 | 9. - 12. |
Chris Owen | 3 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Karel Svoboda | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Tomáš Fencl | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Albatros Media muži "B", 01.04.2017 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 33. - 64. |
Martin Němec | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
Hamr sport - muži B, 25.03.2017 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 1373 |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 32 | 25. - 26. |
Libor Přibyl | 3 : 0 wo. | 20 | 25. - 28. |
Jakub Vaněk | 3 : 1 | 32 | 25. - 32. |
Jaroslav Sezemský | 1 : 3 | 8 | 17. - 32. |
Roman Kubričan | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Radek Dudešek | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
muži C, 11.03.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 1002 |
Lukáš Matoušek | 3 : 2 | 14.4 | 11. - 12. |
Filip Nosek | 2 : 3 | 9.6 | 9. - 12. |
Rudolf Korbelář | 3 : 1 | 19.2 | 9. - 16. |
Tomáš Herold | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
muži C, 11.02.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 1087 |
Radek Dudešek | 3 : 1 | 19.2 | 9. - 10. |
Roman Pross | 3 : 1 | 19.2 | 9. - 12. |
Alexander Kuklovský | 3 : 1 | 19.2 | 9. - 16. |
Jan Sluka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Milan Tecl | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Strahov muži C, 21.01.2017 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Anton Giertli | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
TORNÁDO CUP - Most muži B, 07.01.2017 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1649 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1716 |
Zdeněk Suchan | 3 : 0 wo. | 25 | 15. - 16. |
Filip Richtárech | 1 : 3 | 10 | 13. - 16. |
Tomáš Holub | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lukáš Krupička | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
B muži - Credit Czech Poděbrady Open 2016, 17.12.2016 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1368 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 1419 |
Tomáš Císařovský | 0 : 3 | 0 | 21. - 22. |
Kamil Staněk | 3 : 0 wo. | 20 | 21. - 24. |
Matouš Dlouhý | 2 : 3 | 16 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 17. - 32. |
Roman Kubričan | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 13.12.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Strahov Muži C, 10.12.2016 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 798 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 859 |
Václav Uhlíř | 2 : 3 | 7.68 | 17. - 18. |
Jan Nožka | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 20. |
Marek Vejrosta | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 24. |
Miloš Liška | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 32. |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SquashArena B muži, 26.11.2016 Pořadí: 41 |
Body za pořadí: 825 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 906 |
Tomáš Havlík | 3 : 1 | 24 | 41. - 42. |
Tomáš Zach | 3 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Jiří Borovička | 3 : 1 | 24 | 41. - 48. |
Václav Uhlíř | 2 : 3 | 12 | 33. - 48. |
Martin Kříž | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
Evropská Muži C, 12.11.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 927 |
Aleš Hantl | 1 : 3 | 4.8 | 13. - 14. |
Pavel Beneš | 3 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Jan Svoboda | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jan Mašek | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Kosta Baltas | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016 Pořadí: 42 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 875 |
Tomáš Wrona | 0 : 3 wo. | 0 | 41. - 42. |
Martin Němec | 3 : 2 | 18 | 41. - 48. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 30 | 41. - 48. |
Lukáš Matoušek | 2 : 3 | 12 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 10 | 33. - 64. |
Jiří Borovička | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 11.10.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 958 |
Robert Michalec | 3 : 0 wo. | 12 | 13. - 14. |
Václav Uhlíř | 3 : 2 | 14.4 | 13. - 16. |
Martin Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Adam Hexner | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Pavel Vlášek | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
muži C, 24.09.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 1047 |
Robert Michalec | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Vratislav Morkus | 3 : 0 wo. | 12.6 | 5. - 8. |
Pavel Bodiš | 2 : 3 | 10.08 | čtvrtfinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
Mistrovský turnaj mužů D, 13.09.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
"Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 1193 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 1257 |
Robert Michalec | 3 : 2 | 24 | 27. - 28. |
Tomáš Strmiska | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
Martin Štěpán | 3 : 1 | 32 | 25. - 32. |
Martin Volf | 1 : 3 | 8 | 17. - 32. |
Pavel Jakubů | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 16.06.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Petr's Cup - muži B, 28.05.2016 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1084 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 1135 |
Milan Průcha | 3 : 2 | 19.68 | 23. - 24. |
Pavel Popelka | 1 : 3 | 6.56 | 21. - 24. |
David Orálek | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 | 24.6 | 17. - 32. |
Jakub Vavřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 17.05.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Hamr - sport Babolat - Harrow Muži C, 14.05.2016 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 738 |
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 19.2 | 25. - 26. |
Radek Dolanský | 3 : 0 | 19.2 | 25. - 28. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 25. - 32. |
Dalibor Procházka ml. | 2 : 3 | 7.68 | 17. - 32. |
Adam Urban | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Albatros Media - muži "A", 09.04.2016 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 1644 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 1707 |
Tomáš Strmiska | 3 : 0 wo. | 36 | 31. - 32. |
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | 29. - 32. |
Miroslav Kolář | 0 : 3 | 0 | 25. - 32. |
Jiří Vlček | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Olomoucký pohár, 02.04.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1033 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 1082 |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Jaroslav Bělohlávek | 3 : 2 | 18.6 | 13. - 16. |
Ondřej Kožina | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 16. |
Pavel Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Němec | 3 : 2 | 14.88 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
Muži B Holešovice, 19.03.2016 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1416 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 1531 |
David Orálek | 3 : 0 wo. | 20.5 | 13. - 14. |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 41 | 13. - 16. |
Robert Michalec | 2 : 3 | 16.4 | 9. - 16. |
Vlastimil Kozák | 1 : 3 | 8.2 | 1. - 16. |
Milan Hamřík | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
SALMING Poděbrady Open, 12.03.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1321 |
Tomáš Holub | 3 : 1 | 23.04 | 5. - 6. |
Radim Valášek | 3 : 1 | 23.04 | 5. - 8. |
Ondřej Souhrada | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Hepnar | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 08.03.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
SquashArena muži B, 27.02.2016 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 973 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 1030 |
Martin Paroulek | 3 : 0 wo. | 16.4 | 27. - 28. |
Pavel Beneš | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 28. |
Alexander Kuklovský | 3 : 0 wo. | 16.4 | 25. - 32. |
Tomáš Holub | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Ján Fecák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 24.6 | 1. - 64. |
Petr´s CUP, 13.02.2016 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 624 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 648 |
Milan Vlasák | 0 : 3 wo. | 0 | 27. - 28. |
Tomáš Holub | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 28. |
Jan Hummel | 3 : 0 wo. | 9.6 | 25. - 32. |
Pavel Brož | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Tomáš Pluhař | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 09.02.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
muži B, 30.01.2016 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1290 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 1342 |
Ondřej Kožina | 0 : 3 wo. | 0 | 23. - 24. |
Dan Kolínský | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 24. |
David Nešťák | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 24. |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
David Orálek | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Pavel Popelka | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 08.12.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
muži C, 05.12.2015 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 624 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 645 |
Zdeněk Barták | 0 : 3 wo. | 0 | 27. - 28. |
Michal Kraus | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 28. |
Petr Hubatka | 3 : 0 wo. | 9.6 | 25. - 32. |
Tomáš Zach | 1 : 3 | 3.84 | 17. - 32. |
Ondřej Souhrada | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
muži A, 21.11.2015 Pořadí: 42 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 1437 |
Petr Volný | 0 : 3 wo. | 0 | 41. - 42. |
Martin Mazur | 3 : 2 | 36 | 41. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 41. - 48. |
Pavel Jakubů | 0 : 3 | 0 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 33. - 64. |
Marek Wojnarski | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 10.11.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
muži B, 31.10.2015 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1147 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1214 |
Marek Holuša | 3 : 1 | 26.24 | 21. - 22. |
Lumír Klímek | 3 : 2 | 19.68 | 21. - 24. |
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Josef Fanta | 3 : 2 | 14.76 | 17. - 32. |
Josef Šebek | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
Muži B, 26.09.2015 Pořadí: 43 |
Body za pořadí: 786 | Body za soupeře: 73 | Body celkem: 859 |
Jan Hummel | 3 : 0 wo. | 15 | 43. - 44. |
Ivan Eibner | 2 : 3 wo. | 12 | 41. - 48. |
Tomáš Císařovský | 3 : 1 | 24 | 41. - 48. |
Tomáš Fecák | 0 : 3 | 0 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 10 | 33. - 64. |
Martin Schuller | 2 : 3 | 12 | 1. - 64. |
CZC Squash cup, 12.09.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 1089 |
Tomáš Fecák | 1 : 3 | 5.76 | 7. - 8. |
Jaroslav Dvořák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ján Forgáč | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Radomír Ungr | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů C, 16.05.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 1208 |
bye | 3 : 0 | ||
Jiří Škop | 3 : 0 | 0 | |
Jaroslav Příhoda | 0 : 3 | 0 | |
Robert Michalec | 3 : 2 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 921 |
bye | 3 : 0 | ||
Petr Vosátka | 3 : 0 | 0 | |
Rudolf Korbelář | 0 : 3 | 0 | |
Martin Schuller | 0 : 3 wo. | 0 | |
Michal Spěvák | 1 : 3 | 0 | |
Ondřej Jánský | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 14.03.2015 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 796 | Body za soupeře: 10 | Body celkem: 806 |
bye | 3 : 0 | ||
Jan Bílý | 1 : 3 | 0 | |
Tomáš Míka | 1 : 3 | 0 | |
Filip Nosek | 0 : 3 | 0 | |
Petr Vosátka | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 28.02.2015 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 1418 |
Vratislav Morkus | 3 : 2 | 0 | |
Jakub Vavřík | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Tlustý | 0 : 3 | 0 | |
Dan Kolínský | 3 : 0 wo. | 0 | |
Filip Nosek | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 10.01.2015 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1329 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 1375 |
bye | 3 : | 0 | |
Roman Filip | 0 : 3 | 0 | |
Miloš Liška | 3 : 2 | 0 | |
Roman Pross | 0 : 3 | 0 | |
Milan Vlasák | 1 : 3 | 0 | |
Václav Uhlíř | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 06.12.2014 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 1148 |
bye | 3 : 0 | ||
Patrik Kobera | 3 : 2 | 0 | |
Vratislav Morkus | 3 : 2 | 0 | |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | |
Miroslav Hlásek | 2 : 3 | 0 | |
Richard Nádvorník | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 29.11.2014 Pořadí: 45 |
Body za pořadí: 747 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 824 |
Chris Owen | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Trávníček | 1 : 3 | 0 | |
Martin Schuller | 3 : 0 | 0 | |
Kamil Staněk | 1 : 3 | 0 | |
Jan Mastný | 0 : 3 | 0 | |
Radim Valášek | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 01.11.2014 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 973 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1044 |
Milan Čermák | 2 : 3 | 0 | |
Jan Hummel | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Zbyněk Štandera | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Trávníček | 1 : 3 | 0 | |
Robert Michalec | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 641 | Body za soupeře: 41 | Body celkem: 682 |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Šedek | 3 : 2 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Jaroslav Kaleta | 0 : 3 | 0 | |
Luděk Němec | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Tupec | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 20.09.2014 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 1077 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 1117 |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 wo. | 0 | |
Martin Kubát | 3 : 0 wo. | 0 | |
Tomáš Pluhař | 3 : 0 | 0 | |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Císařovský | 0 : 3 wo. | 0 | |
Pavel Beneš | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 10.05.2014 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1178 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 1265 |
Chris Owen | 3 : 0 | 0 | |
Michal Krautwurm | 2 : 3 | 0 | |
Jiří Gottlieb | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Tomáš Herold | 2 : 3 | 0 | |
Ján Forgáč | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 05.04.2014 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 913 |
bye | 3 : 0 | ||
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | |
Robert Michalec | 2 : 3 | 0 | |
Martin Vostatek | 2 : 3 | 0 | |
Tomáš Valta | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovstký turnaj mužů C, 22.03.2014 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 978 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1028 |
Stanislav Popelka | 3 : 1 | 0 | |
Zdeněk Jícha | 1 : 3 | 0 | |
Martin Brož | 3 : 2 | 0 | |
Radomír Ungr | 3 : 1 | 0 | |
Jan Mastný | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Mistrovský turnaj mužů B, 01.03.2014 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1052 | Body za soupeře: 23 | Body celkem: 1075 |
Martin Olič | 0 : 3 | 0 | |
Zdeněk Jícha | 3 : 2 | 0 | |
Kamil Staněk | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Filip | 2 : 3 | 0 | |
Ivan Eibner | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 18.01.2014 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 923 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 977 |
bye | 3 : | 0 | |
Tomáš Holub | 3 : 0 | 0 | |
Václav Uhlíř | 1 : 3 | 0 | |
Jaroslav Filip | 3 : 2 | 0 | |
Milan Tecl | 2 : 3 | 0 | |
Roman Pross | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 11.01.2014 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 902 | Body za soupeře: 27 | Body celkem: 929 |
Jan Veselý | 0 : 3 | 0 | |
Jiří Krýsl | 1 : 3 | 0 | |
Jiří Vágner | 2 : 3 | 0 | |
Radomír Ungr | 3 : 0 wo. | 0 | |
Zdeněk Jícha | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 30.11.2013 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1435 |
Zdeněk Jícha | 3 : 1 | 0 | |
Radim Valášek | 0 : 3 | 0 | |
Vratislav Morkus | 1 : 3 | 0 | |
Miroslav Kolář | 3 : 0 wo. | 0 | |
Tomáš Pluhař | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 994 |
Tomáš Valta | 3 : 2 | 0 | |
Tomáš Pluhař | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Kučera | 3 : 0 wo. | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Jan Škarda | 3 : 2 | 0 | |
Jaroslav Filip | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži B, 02.11.2013 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 1193 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1248 |
Roman Hlaváč | 0 : 3 | 0 | |
Karel Kudláček | 3 : 0 wo. | 0 | |
Vojtěch Kolomičenko | 0 : 3 wo. | 0 | |
Alexander Kuklovský | 3 : 0 wo. | 0 | |
Martin Brož | 3 : 2 | 0 | |
Jakub Vavřík | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 1219 |
bye | 3 : 0 | ||
Tomáš Císařovský | 3 : 1 | 0 | |
Radek Vintr | 3 : 0 | 0 | |
Jakub Borovský | 1 : 3 | 0 | |
Vít Barnáš | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Kolomičenko | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 12.10.2013 Pořadí: 41 |
Body za pořadí: 825 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 892 |
Miroslav Kolář | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Tomáš Pluhař | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
bye | 3 : | 0 | |
Ivan Eibner | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj muži B, 25.05.2013 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1060 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 1139 |
Petr Ščučinský | 3 : 1 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Jakub Vaněk | 1 : 3 | 0 | |
Ján Fecák | 1 : 3 | 0 | |
Tomáš Zach | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 18.05.2013 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Roman Tandler | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži B, 04.05.2013 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1020 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 1083 |
Ivan Eibner | 3 : 2 | 0 | |
Radomír Ungr | 3 : 2 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Martin Gříbek | 0 : 3 | 0 | |
Ondrej Mazanec | 3 : 1 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.