Profil hráče

Dalibor Procházka ml.

Ročník: 2000
Klub: Squash Stará Praha, z.s.
Družstvo:SQUASHEXPERT.CZ B HAŠTAL
Registrační číslo: 4785

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 19.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 19. (11/2021)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 5. (11/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 9. (09/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 4. (02/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 4. (04/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2021 19 (7) 23712 (2387)
01.10.2021 26 (-5) 21325 (-506)
01.09.2021 21 (3) 21831 (495)
01.08.2021 24 (0) 21336 (0)
01.07.2021 24 (1) 21336 (1644)
01.06.2021 25 (0) 19692 (0)
01.03.2021 25 (0) 19692 (0)
01.11.2020 25 (8) 19692 (1874)
01.10.2020 33 (0) 17818 (1020)
01.04.2020 33 (7) 16798 (18)
01.03.2020 40 (-3) 16780 (0)
01.02.2020 37 (-4) 16780 (-601)
01.01.2020 33 (4) 17381 (944)
01.12.2019 37 (2) 16437 (635)
01.11.2019 39 (5) 15802 (-45)
01.10.2019 44 (0) 15847 (746)
01.09.2019 44 (0) 15101 (0)
01.08.2019 44 (0) 15101 (0)
01.07.2019 44 (0) 15101 (0)
01.06.2019 44 (1) 15101 (-331)
01.05.2019 45 (1) 15432 (-360)
01.04.2019 46 (3) 15792 (1186)
01.03.2019 49 (0) 14606 (33)
01.02.2019 49 (3) 14573 (200)
01.01.2019 52 (-4) 14373 (-350)
01.12.2018 48 (4) 14723 (168)
01.11.2018 52 (4) 14555 (595)
01.10.2018 56 (10) 13960 (1914)
01.09.2018 66 (0) 12046 (0)
01.08.2018 66 (0) 12046 (0)
01.07.2018 66 (0) 12046 (0)
01.06.2018 66 (8) 12046 (873)
01.05.2018 74 (10) 11173 (1458)
01.04.2018 84 (3) 9715 (259)
01.03.2018 87 (1) 9456 (0)
01.02.2018 88 (8) 9456 (578)
01.01.2018 96 (10) 8878 (592)
01.12.2017 106 (-1) 8286 (0)
01.11.2017 105 (17) 8286 (1164)
01.10.2017 122 (-4) 7122 (22)
01.09.2017 118 (0) 7100 (0)
01.07.2017 118 (1) 7100 (0)
01.06.2017 119 (16) 7100 (1053)
01.05.2017 135 (-2) 6047 (20)
01.04.2017 133 (18) 6027 (862)
01.03.2017 151 (5) 5165 (0)
01.02.2017 156 (9) 5165 (425)
01.01.2017 165 (40) 4740 (1285)
01.12.2016 205 (-16) 3455 (-290)
01.11.2016 189 (32) 3745 (852)
01.10.2016 221 (41) 2893 (571)
01.09.2016 262 (2) 2322 (101)
01.06.2016 264 (91) 2221 (851)
01.05.2016 355 (0) 1370 (75)
01.04.2016 355 (-3) 1295 (0)
01.03.2016 352 (-9) 1295 (0)
01.02.2016 343 (-6) 1295 (0)
01.01.2016 337 (-77) 1295 (290)
01.12.2015 260 (-6) 1005 (0)
01.11.2015 254 (-254) 1005 (1005)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2021252524242126192021
20203337403333252020
20195249494645444444444439372019
20189688878474666666665652482018
20171651561511331351191181181221051062017
20163373433523553552642622211892052016
20152542602015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 13.11.2021
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
186
Body celkem:
2398
Jaroslav Cerman  2 : 0 64 17. - 18.
Ladislav Procházka  2 : 1 38.4 17. - 20.
 bye  2 : 0 wo. 32 17. - 24.
Vojtěch Martinovský  2 : 1 38.4 17. - 32.
Petr Veselý st.  1 : 3 12.8 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4224
Roman Švec  1 : 3 26 11. - 12.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 9. - 12.
Martin Volf  3 : 0 130 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Slavíček  3 : 0 104 1. - 32.
 POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR, 02.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
116
Body celkem:
2180
Ladislav Procházka  2 : 1 29.52 5. - 6.
Tomáš Divák  2 : 1 29.52 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Natálie Babjuková  3 : 0 41 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 Strahov - muži A, 18.09.2021
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2584
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2792
Aleš Kubíček  2 : 1 48 19. - 20.
Luboš Walter ml.  0 : 2 0 17. - 20.
Walter Herold  Veedla  2 : 0 80 17. - 24.
Adam Sinkule  2 : 0 80 17. - 32.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 1. - 32.
 DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2802
Martin Štěpán ml.  2 : 0 wo. 45 15. - 16.
Petr Veselý st.  1 : 2 36 13. - 16.
Jaroslav Cerman  1 : 2 36 9. - 16.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 1. - 16.
Adam Sinkule  3 : 1 57.6 1. - 32.
 Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1865
Body za soupeře:
105
Body celkem:
1970
Ladislav Procházka  3 : 0 wo. 24.8 3. - 4.
Roman Švec  0 : 3 0 semifinále
Jiří Pinka  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Pavel Mráček  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Strahov - muži A, 19.06.2021
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
197
Body celkem:
3656
Ondřej Ertl  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Michal Bodiš  3 : 0 120 13. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 9. - 16.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 16.
Vojtěch Hanzal  3 : 1 76.8 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
111
Body celkem:
1610
Miloš Liška  2 : 0 wo. 20.5 11. - 12.
Martin Štěpán ml.  1 : 2 16.4 9. - 12.
Pavel Bodiš  2 : 0 41 9. - 16.
Martin Schuller  2 : 3 16.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ - muži "A", 10.10.2020
Pořadí: 18
Body za pořadí:
3093
Body za soupeře:
264
Body celkem:
3357
Michal Kareš  0 : 2 0 17. - 18.
Jakub Vavřík  2 : 0 96 17. - 20.
Michal Jirka  2 : 0 96 17. - 24.
Aleš Kubíček  2 : 0 72 17. - 32.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 32.
 PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2307
Petr Marek  2 : 0 wo. 30 7. - 8.
Martin Volf  0 : 2 0 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Hai Nguyen Nguyen  3 : 1 40 1. - 16.
Miloš Pospíšil  3 : 0 40 1. - 32.
 D Squashové akademie, 27.06.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2993
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3201
Filip Kočárek  0 : 3 0 21. - 22.
Vojtěch Hanzal  3 : 2 62.4 21. - 24.
Ondřej Kožina  2 : 3 41.6 17. - 24.
Jakub Slavíček  3 : 0 104 17. - 32.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, 22.02.2020
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1020
Body za soupeře:
104
Body celkem:
1124
Miloš Pospíšil  2 : 0 wo. 16.4 25. - 26.
Pavel Šlemr  2 : 0 32.8 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 16.4 25. - 32.
Petr Podaný  1 : 2 13.12 17. - 32.
Jiří Vlček  2 : 3 13.12 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020
Pořadí: 37
Body za pořadí:
1534
Body za soupeře:
162
Body celkem:
1696
Pavel Bodiš  2 : 0 60 37. - 38.
Aleš Kubíček  2 : 0 wo. 30 37. - 40.
Michal Jirka  0 : 2 0 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 30 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 30 33. - 64.
Ladislav Burián  1 : 3 12 1. - 64.
 Strahov - muži A, 18.01.2020
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1696
Body za soupeře:
216
Body celkem:
1912
Ondřej Kožina  2 : 0 60 33. - 34.
Vlastimil Kozák  2 : 1 36 33. - 36.
Miloš Liška  2 : 0 60 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 30 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 30 33. - 64.
Lukáš Jelínek  0 : 3 0 1. - 64.
 Muži B, 14.12.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
87
Body celkem:
1878
Vlastimil Kozák  2 : 1 29.52 7. - 8.
Jan Roll  0 : 2 0 5. - 8.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Strmiska  3 : 2 24.6 1. - 16.
Daniel Vrána  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Strahov Muži A, 07.12.2019
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2150
Body za soupeře:
227
Body celkem:
2377
Michal Jirka  1 : 2 28.8 21. - 22.
Luboš Walter ml.  2 : 1 43.2 21. - 24.
Jaroslav Cerman  1 : 2 28.8 17. - 24.
Tomáš Herold  2 : 0 72 17. - 32.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 32.
Walter Herold  Veedla  3 : 0 54 1. - 64.
 Muži B - Poděbrady , 23.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2012
Vojtěch Hanzal  0 : 2 0 5. - 6.
Michal Jirka  2 : 0 wo. 24.6 5. - 8.
Petr Martin  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Mráček  3 : 0 41 1. - 16.
Miroslav Kolář  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Strahov Muži A, 09.11.2019
Pořadí: 34
Body za pořadí:
1504
Body za soupeře:
184
Body celkem:
1688
Adam Jiroušek  1 : 2 21.6 33. - 34.
Tomáš Strmiska  2 : 0 54 33. - 36.
Miroslav Kolář  2 : 0 54 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 64.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 64.
 Strahov Muži B, 26.10.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1765
Ondřej Kožina  0 : 2 0 13. - 14.
Filip Kočárek  2 : 0 wo. 25 13. - 16.
Vojtěch Hanzal  0 : 2 0 9. - 16.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 16.
Šimon Makovský  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1556
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1612
Michal Kareš  1 : 2 22.4 23. - 24.
Jakub Vavřík  0 : 2 0 21. - 24.
Pavel Bodiš  0 : 2 0 17. - 24.
Tomáš Novák  2 : 1 33.6 17. - 32.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3298
Jakub Zapala  1 : 2 40 11. - 12.
Matej Hrnčiřík  0 : 2 0 9. - 12.
Michal Jirka  2 : 1 60 9. - 16.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Vavřík  3 : 1 64 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
151
Body celkem:
1402
Milan Vlasák  2 : 0 40 25. - 26.
Milan Beránek  2 : 0 40 25. - 28.
Faríd Farrag  2 : 0 40 25. - 32.
Walter Herold  Veedla  0 : 2 0 17. - 32.
Luboš Walter ml.  2 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
117
Body celkem:
1853
Roman Kubričan  2 : 0 wo. 25 13. - 14.
Pavel Jakubů  2 : 0 wo. 25 13. - 16.
Jáchym Mráček  1 : 2 20 9. - 16.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 1. - 16.
František Procházka  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
145
Body celkem:
1983
Adam Jiroušek  2 : 1 30 11. - 12.
Petr Zlámal  1 : 2 20 9. - 12.
Petr Veselý  2 : 1 30 9. - 16.
Michal Bodiš  1 : 3 10 1. - 16.
David Orálek  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1695
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1786
Martin Volf  1 : 2 19.2 25. - 26.
 bye  2 : 0 wo. 24 25. - 28.
Pavel Cigánek  2 : 0 48 25. - 32.
Dan Teuchner  0 : 2 0 17. - 32.
Michal Jirka  0 : 3 0 1. - 32.
 Tornádo cup 2019, 05.01.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
116
Body celkem:
1666
Jaroslav Cerman  1 : 2 16.4 9. - 10.
František Procházka  2 : 1 24.6 9. - 12.
Tomáš Strmiska  2 : 0 41 9. - 16.
Jan Daňsa  1 : 3 8.2 1. - 16.
Matěj Slabý  3 : 1 26.24 1. - 32.
 Strahov - muži A, 08.12.2018
Pořadí: 30
Body za pořadí:
1512
Body za soupeře:
82
Body celkem:
1594
Petr Veselý  0 : 2 0 29. - 30.
Martin Volf  2 : 0 wo. 32 29. - 32.
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 25. - 32.
Michal Kareš  0 : 2 0 17. - 32.
Ladislav Procházka  2 : 3 25.6 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 24 1. - 64.
 Prima stavebniny Cup, 10.11.2018
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1607
Body za soupeře:
150
Body celkem:
1757
Jakub Zapala  2 : 0 wo. 28 23. - 24.
Vojtěch Hanzal  1 : 2 22.4 21. - 24.
Michal Kareš  1 : 2 22.4 17. - 24.
Aleš Kubíček  2 : 0 56 17. - 32.
Petr Martin  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 21 1. - 64.
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
145
Body celkem:
1930
Lukáš Matoušek  1 : 2 20 11. - 12.
Michal Jirka  1 : 2 20 9. - 12.
Miloš Liška  2 : 0 50 9. - 16.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Popelka  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2150
Body za soupeře:
171
Body celkem:
2321
Harry Londy   0 : 2 0 21. - 22.
Marek Hlaváč  2 : 0 72 21. - 24.
Karím Farrag  0 : 2 0 17. - 24.
Petr Steiner  2 : 0 72 17. - 32.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
150
Body celkem:
1988
Ladislav Procházka  2 : 0 wo. 25 11. - 12.
Lukáš Matoušek  1 : 2 20 9. - 12.
Karím Farrag  2 : 0 50 9. - 16.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Štěpán ml.  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
205
Body celkem:
2184
Pavel Jakubů  2 : 0 50 9. - 10.
Ondřej Kožina  2 : 0 50 9. - 12.
Adam Sinkule  2 : 1 30 9. - 16.
Petr Zatřepálek  2 : 3 20 1. - 16.
Tomáš Císařovský  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Oliver Cup Poděbrady - Muži C, 12.05.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1244
Milan Beránek  2 : 3 11.52 5. - 6.
Pavel Beneš  3 : 1 23.04 5. - 8.
Miroslav Kolář  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Michal Tůma  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
191
Body celkem:
1753
Pavel Bodiš  2 : 0 40 17. - 18.
Pavel Šlemr  2 : 0 40 17. - 20.
Jan Ryšavý  2 : 0 40 17. - 24.
Daniel Vrána  2 : 0 40 17. - 32.
Lukáš Matoušek  2 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži C, 14.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
104
Body celkem:
1589
Václav Uhlíř  2 : 0 38.4 3. - 4.
Lukáš Matoušek  0 : 3 0 semifinále
Pavel Bodiš  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
František Procházka  3 : 0 24 1. - 16.
Magnus Engervall  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1019
Body za soupeře:
132
Body celkem:
1151
Milan Beránek  2 : 0 wo. 15 33. - 34.
Alexander Kuklovský  2 : 0 30 33. - 36.
Jan Ryšavý  2 : 0 30 33. - 40.
Daniel Vrána  2 : 0 30 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Martin Sochůrek  2 : 3 12 1. - 64.
 Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018
Pořadí: 25
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
65
Body celkem:
736
František Procházka  2 : 0 19.2 25. - 26.
Annabelle Diamantino  2 : 0 19.2 25. - 28.
Hai Nguyen Nguyen  2 : 1 11.52 25. - 32.
Lukáš Vrba  1 : 2 7.68 17. - 32.
Heiko Schwarzer  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B, 06.01.2018
Pořadí: 37
Body za pořadí:
922
Body za soupeře:
108
Body celkem:
1030
Martin Němec  2 : 0 30 37. - 38.
David Svoboda  2 : 0 30 37. - 40.
Radim Valášek  1 : 2 12 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Martin Sopko  1 : 3 6 1. - 64.
 Muzi C, 09.12.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
96
Body celkem:
1107
Jaroslav Sezemský  2 : 0 wo. 12 9. - 10.
Rudolf Korbelář  2 : 0 24 9. - 12.
Martin Němec  2 : 0 24 9. - 16.
Adam Sinkule  2 : 3 9.6 1. - 16.
Hai Nguyen Nguyen  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Credit Czech Poděbrady Open 2017 - muži B, 28.10.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
82
Body celkem:
1775
Adam Sinkule  0 : 2 0 13. - 14.
Miloš Liška  2 : 0 50 13. - 16.
Martin Volf  0 : 2 0 9. - 16.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 16.
Václav Uhlíř  3 : 1 32 1. - 32.
 HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017
Pořadí: 33
Body za pořadí:
546
Body za soupeře:
65
Body celkem:
611
Matěj Slabý  2 : 0 14.4 33. - 34.
Jiří Borovička  2 : 0 14.4 33. - 36.
Pavel Trefný  2 : 0 wo. 7.2 33. - 40.
Tomáš Fecák  2 : 0 14.4 33. - 48.
Pavel Zdeněk  2 : 0 14.4 33. - 64.
Jan Lempart  0 : 3 0 1. - 64.
 1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017
Pořadí: 33
Body za pořadí:
830
Body za soupeře:
74
Body celkem:
904
Chris Owen  3 : 0 24.6 33. - 34.
Matyáš Dufek  2 : 0 wo. 12.3 33. - 36.
Jakub Vaněk  2 : 0 wo. 12.3 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 64.
Martin Sopko  0 : 3 0 1. - 64.
 Strahov muži B, 27.05.2017
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1329
Body za soupeře:
119
Body celkem:
1448
Martin Němec  3 : 0 40 23. - 24.
Jan Sluka  1 : 3 8 21. - 24.
Petr Nohel ml.  1 : 3 8 17. - 24.
Ján Fecák  3 : 0 40 17. - 32.
Jakub Vavřík  1 : 3 8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 muži C, 13.05.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
76
Body celkem:
892
Ondřej Švarc  3 : 2 11.52 17. - 18.
Aleš Hantl  3 : 2 11.52 17. - 20.
Michal Kraus  3 : 0 19.2 17. - 24.
Jan Jícha  3 : 0 19.2 17. - 32.
Martin Vostatek  0 : 3 0 1. - 32.
Zdeněk Barták  3 : 0 14.4 1. - 64.
 muži C, 11.03.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
46
Body celkem:
862
Martin Kříž  3 : 0 wo. 9.6 17. - 18.
Robert Michalec  3 : 1 15.36 17. - 20.
Jan Nožka  3 : 2 11.52 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Ján Fecák  0 : 3 0 1. - 32.
 Strahov Muži C, 10.12.2016
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
61
Body celkem:
805
Marek Vejrosta  3 : 2 11.52 21. - 22.
Martin Němec  3 : 1 15.36 21. - 24.
Václav Uhlíř  2 : 3 7.68 17. - 24.
Matěj Slabý  3 : 0 19.2 17. - 32.
Dan Teuchner  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016
Pořadí: 33
Body za pořadí:
546
Body za soupeře:
49
Body celkem:
595
Jaroslav Sezemský  3 : 1 11.52 33. - 34.
Ladislav Tesárek  3 : 0 wo. 7.2 33. - 36.
Martin Kříž  3 : 0 14.4 33. - 40.
Zdeněk Barták  3 : 2 8.64 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Lukáš Matoušek  0 : 3 0 1. - 64.
 muži C, 24.09.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
55
Body celkem:
898
Lukáš Matoušek  0 : 3 0 9. - 10.
Ján Forgáč  3 : 1 16.8 9. - 12.
Michal Tůma  3 : 0 21 9. - 16.
Petr Podaný  1 : 3 4.2 1. - 16.
Chris Owen  3 : 1 13.44 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 16.06.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Hamr - sport Babolat - Harrow Muži C, 14.05.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
798
Body za soupeře:
53
Body celkem:
851
Lukáš Krupička  0 : 3 0 17. - 18.
Pavel Brož  3 : 0 19.2 17. - 20.
Matěj Sezemský  3 : 1 15.36 17. - 24.
Petr Podaný  3 : 2 11.52 17. - 32.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 32.
Martin Paroulek  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D, 10.11.2015
Pořadí: 20
Body za pořadí:
290
Body za soupeře:
0
Body celkem:
290
 Mistrovský turnaj mužů D, 13.10.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Mistrovský turnaj mužů D, 16.09.2015
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 Mistrovský turnaj mužů D, 10.06.2015
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

Partneři ČASQ

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot