Ročník: 1969
Klub: Spolek sportu Ostrava
Družstvo:SQC Ostrava - Mar. Hory
Registrační číslo: 4650
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 126 | (-35) | 5102 | (-2252) | ||
01.02.2024 | 91 | (-22) | 7354 | (-2094) | ||
01.01.2024 | 69 | (-6) | 9448 | (-507) | ||
01.12.2023 | 63 | (-4) | 9955 | (-183) | ||
01.11.2023 | 59 | (6) | 10138 | (60) | ||
01.10.2023 | 65 | (-1) | 10078 | (-209) | ||
01.09.2023 | 64 | (0) | 10287 | (0) | ||
01.08.2023 | 64 | (0) | 10287 | (0) | ||
01.07.2023 | 64 | (1) | 10287 | (0) | ||
01.06.2023 | 65 | (0) | 10287 | (0) | ||
01.05.2023 | 65 | (0) | 10287 | (50) | ||
01.04.2023 | 65 | (-1) | 10237 | (97) | ||
01.03.2023 | 64 | (5) | 10140 | (602) | ||
01.02.2023 | 69 | (2) | 9538 | (24) | ||
01.01.2023 | 71 | (3) | 9514 | (102) | ||
01.12.2022 | 74 | (1) | 9412 | (159) | ||
01.11.2022 | 75 | (-4) | 9253 | (150) | ||
01.10.2022 | 71 | (10) | 9103 | (699) | ||
01.09.2022 | 81 | (-1) | 8404 | (-216) | ||
01.08.2022 | 80 | (1) | 8620 | (0) | ||
01.07.2022 | 81 | (5) | 8620 | (0) | ||
01.06.2022 | 86 | (-1) | 8620 | (0) | ||
01.05.2022 | 85 | (3) | 8620 | (345) | ||
01.04.2022 | 88 | (-1) | 8275 | (0) | ||
01.03.2022 | 87 | (5) | 8275 | (426) | ||
01.02.2022 | 92 | (0) | 7849 | (-246) | ||
01.01.2022 | 92 | (4) | 8095 | (-118) | ||
01.12.2021 | 96 | (14) | 8213 | (527) | ||
01.11.2021 | 110 | (13) | 7686 | (425) | ||
01.10.2021 | 123 | (-7) | 7261 | (-231) | ||
01.09.2021 | 116 | (-1) | 7492 | (54) | ||
01.08.2021 | 115 | (0) | 7438 | (0) | ||
01.07.2021 | 115 | (-2) | 7438 | (29) | ||
01.06.2021 | 113 | (0) | 7409 | (0) | ||
01.03.2021 | 113 | (0) | 7409 | (0) | ||
01.11.2020 | 113 | (0) | 7409 | (0) | ||
01.10.2020 | 113 | (-3) | 7409 | (180) | ||
01.04.2020 | 110 | (7) | 7229 | (-133) | ||
01.03.2020 | 117 | (-7) | 7362 | (-291) | ||
01.02.2020 | 110 | (-4) | 7653 | (-156) | ||
01.01.2020 | 106 | (-10) | 7809 | (-1136) | ||
01.12.2019 | 96 | (-14) | 8945 | (-626) | ||
01.11.2019 | 82 | (-7) | 9571 | (-480) | ||
01.10.2019 | 75 | (5) | 10051 | (173) | ||
01.09.2019 | 80 | (0) | 9878 | (0) | ||
01.08.2019 | 80 | (0) | 9878 | (0) | ||
01.07.2019 | 80 | (0) | 9878 | (0) | ||
01.06.2019 | 80 | (-2) | 9878 | (0) | ||
01.05.2019 | 78 | (-1) | 9878 | (-180) | ||
01.04.2019 | 77 | (4) | 10058 | (0) | ||
01.03.2019 | 81 | (8) | 10058 | (332) | ||
01.02.2019 | 89 | (-4) | 9726 | (-185) | ||
01.01.2019 | 85 | (4) | 9911 | (261) | ||
01.12.2018 | 89 | (11) | 9650 | (1161) | ||
01.11.2018 | 100 | (-1) | 8489 | (0) | ||
01.10.2018 | 99 | (-4) | 8489 | (-62) | ||
01.09.2018 | 95 | (0) | 8551 | (0) | ||
01.08.2018 | 95 | (0) | 8551 | (0) | ||
01.07.2018 | 95 | (0) | 8551 | (0) | ||
01.06.2018 | 95 | (-5) | 8551 | (-652) | ||
01.05.2018 | 90 | (-8) | 9203 | (-604) | ||
01.04.2018 | 82 | (1) | 9807 | (-40) | ||
01.03.2018 | 83 | (-2) | 9847 | (-301) | ||
01.02.2018 | 81 | (3) | 10148 | (200) | ||
01.01.2018 | 84 | (7) | 9948 | (226) | ||
01.12.2017 | 91 | (-3) | 9722 | (0) | ||
01.11.2017 | 88 | (10) | 9722 | (650) | ||
01.10.2017 | 98 | (-1) | 9072 | (303) | ||
01.09.2017 | 97 | (0) | 8769 | (0) | ||
01.07.2017 | 97 | (1) | 8769 | (0) | ||
01.06.2017 | 98 | (6) | 8769 | (1047) | ||
01.05.2017 | 104 | (15) | 7722 | (629) | ||
01.04.2017 | 119 | (1) | 7093 | (196) | ||
01.03.2017 | 120 | (4) | 6897 | (-52) | ||
01.02.2017 | 124 | (26) | 6949 | (1687) | ||
01.01.2017 | 150 | (43) | 5262 | (1534) | ||
01.12.2016 | 193 | (-3) | 3728 | (0) | ||
01.11.2016 | 190 | (-6) | 3728 | (0) | ||
01.10.2016 | 184 | (1) | 3728 | (0) | ||
01.09.2016 | 185 | (-2) | 3728 | (0) | ||
01.06.2016 | 183 | (2) | 3728 | (0) | ||
01.05.2016 | 185 | (38) | 3728 | (892) | ||
01.04.2016 | 223 | (-31) | 2836 | (-432) | ||
01.03.2016 | 192 | (-58) | 3268 | (-1918) | ||
01.02.2016 | 134 | (19) | 5186 | (801) | ||
01.01.2016 | 153 | (318) | 4385 | (4085) | ||
01.12.2015 | 471 | (-306) | 300 | (-1540) | ||
01.11.2015 | 165 | (-96) | 1840 | (-2282) | ||
01.10.2015 | 69 | (1) | 4122 | (-2) | ||
01.09.2015 | 70 | (0) | 4124 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 69 | 91 | 126 | 2024 | |||||||||
2023 | 71 | 69 | 64 | 65 | 65 | 65 | 64 | 64 | 64 | 65 | 59 | 63 | 2023 |
2022 | 92 | 92 | 87 | 88 | 85 | 86 | 81 | 80 | 81 | 71 | 75 | 74 | 2022 |
2021 | 113 | 113 | 115 | 115 | 116 | 123 | 110 | 96 | 2021 | ||||
2020 | 106 | 110 | 117 | 110 | 113 | 113 | 2020 | ||||||
2019 | 85 | 89 | 81 | 77 | 78 | 80 | 80 | 80 | 80 | 75 | 82 | 96 | 2019 |
2018 | 84 | 81 | 83 | 82 | 90 | 95 | 95 | 95 | 95 | 99 | 100 | 89 | 2018 |
2017 | 150 | 124 | 120 | 119 | 104 | 98 | 97 | 97 | 98 | 88 | 91 | 2017 | |
2016 | 153 | 134 | 192 | 223 | 185 | 183 | 185 | 184 | 190 | 193 | 2016 | ||
2015 | 70 | 69 | 165 | 471 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Muži B, 23.03.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1550 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1550 |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Roman Marek | 0 : 3 | 0 | |
Matyáš Závacký | 3 : 0 wo. | 0 | |
Milan Hamřík | 3 : 1 | 0 | |
Michal Zoubek | 3 : 2 | 0 | |
ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1210 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1210 |
Petr Kopecký | 3 : 0 wo. | 0 | 19. - 20. |
Lukáš Matoušek | 1 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 24. |
Martin Ředina | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 11.02.2024 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Pavel Cigánek | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1178 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1178 |
Martin Šimka | 0 : 3 wo. | 0 | 19. - 20. |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Boris Heneš | 3 : 1 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Pavel Cigánek | 2 : 3 | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 18.03.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 1394 |
Jan Holuša | 3 : 0 | 37.2 | 7. - 8. |
Martin Kantor | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Petr Nesládek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 1. - 16. |
Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 89 | Body celkem: 1880 |
Lukáš Kamp | 3 : 2 | 29.52 | 7. - 8. |
Jan Šťastník | 1 : 3 | 9.84 | 5. - 8. |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Brichta | 3 : 1 | 32.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 12.02.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 1312 |
Martin Kříž | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Martin Kantor | 1 : 3 | 7.44 | 5. - 8. |
Pavel Bodiš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lumír Klímek | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 788 | Body za soupeře: 9 | Body celkem: 797 |
David Neugebauer | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Lumír Klímek | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Lucie Pinková | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.3 | 17. - 32. |
Jan Šťastník | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 1297 |
Michal Jirka | 0 : 2 | 0 | 7. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Tomáš Novák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 1. - 16. |
Tomáš Tauš | 3 : 2 | 14.88 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 17.12.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 1304 |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1391 |
Pavel Trávníček | 3 : 0 wo. | 18.6 | 7. - 8. |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Seif Tamer | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Morenda - Muži B, 05.11.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1208 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 1293 |
Jan Ryba | 3 : 0 wo. | 15.5 | 9. - 10. |
Petr Nesládek | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 12. |
Boris Heneš | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Aleš Tchuř | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 980 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 1005 |
Pavel Cigánek | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Václav Máca | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Petr Nesládek | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Tereza Široká | 2 : 3 | 12.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 25.09.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 1243 |
Petr Nesládek | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 31 | 9. - 12. |
Aleš Tchuř | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 16. |
Martin Kantor | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
Lukáš Kučiak | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 03.09.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1433 | Body za soupeře: 73 | Body celkem: 1506 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Lukáš Kamp | 3 : 2 | 22.32 | 5. - 8. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Ladislav Švábek | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 19.03.2022 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 788 | Body za soupeře: 27 | Body celkem: 815 |
Adam Gacek | 0 : 2 | 0 | 23. - 24. |
David Neugebauer | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Lukáš Kamp | 1 : 2 | 9.92 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Martin David | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1329 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 1407 |
Josef Fanta | 2 : 0 wo. | 20 | 23. - 24. |
Karolína Šrámková | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
David Linhart | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Jiří Pinka | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
David Neugebauer | 3 : 2 | 18 | 1. - 64. |
ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA CUP 2022, 08.01.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1060 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 1116 |
Adam Gacek | 3 : 0 | 31 | 13. - 14. |
František Gurecký | 3 : 2 | 18.6 | 13. - 16. |
David Neugebauer | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ostravský Kahan - Muži B , 06.11.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1433 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1504 |
Miroslav Ondruška | 1 : 3 | 7.44 | 5. - 6. |
Ondřej Ryšavý | 3 : 0 | 37.2 | 5. - 8. |
Jakub Slavíček | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
Petr Nesládek | 3 : 2 | 18.6 | 1. - 16. |
FAJNE Béčko muži, 11.09.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1235 |
Pavel Cigánek | 2 : 3 | 12.4 | 9. - 10. |
Petr Šimeček | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 12. |
Daniel Vrána | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 16. |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 12.06.2021 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 930 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 977 |
Tomáš Sigmund | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Marcel Ujfaluši | 2 : 3 | 9.92 | 1. - 32. |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 997 | Body za soupeře: 92 | Body celkem: 1089 |
Aleš Tchuř | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 26. |
Václav Uhlíř | 2 : 0 | 32.8 | 25. - 28. |
Jiří Pinka | 2 : 0 | 32.8 | 25. - 32. |
Martin Šimka | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Jakub Slavíček | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
Tomáš Sigmund | 3 : 1 | 19.68 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 692 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 722 |
Václav Máca | 0 : 2 wo. | 0 | 39. - 40. |
Michal Šoman ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 37. - 40. |
Martin Vaněk | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 64. |
Tomáš Hanzelka | 1 : 3 | 4.92 | 1. - 64. |
GALVA Olomouc Open, 07.09.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 1310 |
Tomáš Havlík | 0 : 2 | 0 | 7. - 8. |
Lukáš Kamp | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
David Neugebauer | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 1426 |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 20.5 | 15. - 16. |
Vítězslav Lazar | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Václav Uhlíř | 1 : 2 | 16.4 | 9. - 16. |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1033 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1104 |
Aleš Kubíček | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Michal Vaněk | 2 : 1 | 18.6 | 13. - 16. |
Lukáš Kamp | 1 : 2 | 12.4 | 9. - 16. |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
David Neugebauer | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
Muži B, 15.12.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 64. |
Karel Svoboda | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1335 |
Lukáš Kamp | 1 : 2 | 14.88 | 7. - 8. |
Štefan Hudák | 1 : 2 | 14.88 | 5. - 8. |
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Dušek | 3 : 2 | 18.6 | 1. - 16. |
Martin Němec | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 1106 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1166 |
Miroslav Ondruška | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 30. |
Michal Štěpán | 2 : 0 wo. | 20 | 29. - 32. |
David Neugebauer | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Pavel Bodiš | 1 : 2 | 16 | 17. - 32. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Vít Zachodil | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1309 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 1349 |
Jaroslav Štěpař | 0 : 2 | 0 | 15. - 16. |
Michal Štěpán | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Miroslav Sikora | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 8.2 | 1. - 16. |
Lumír Klímek | 3 : 2 | 19.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 32 |
Petr Hlisnikovský | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Petr Stryja | 1 : 2 | 12.4 | 9. - 16. |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Oldřich Kellner | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1242 |
Filip Strouhal | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Martin Vaněk | 2 : 0 | 31 | 9. - 12. |
Lumír Klímek | 2 : 1 | 18.6 | 9. - 16. |
Michal Zoubek | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
Pavel Brichta | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP B, 07.01.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1229 |
Marcel Ujfaluši | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 10. |
Libor Přibyl | 3 : 2 | 18.6 | 9. - 12. |
Michal Štěpán | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 16. |
Jakub Wasilewski | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Němec | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Muži B Holešovice, 19.03.2016 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 692 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 692 |
Tomáš Zach | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
muži B, 30.01.2016 Pořadí: 45 |
Body za pořadí: 747 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 801 |
Roman Marek | 3 : 0 wo. | 15 | 45. - 46. |
Martin Olič | 3 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Josef Fanta | 1 : 3 | 6 | 41. - 48. |
Milan Vlasák | 2 : 3 | 12 | 33. - 48. |
Václav Uhlíř | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 1867 |
bye | 3 : 0 | ||
Tomáš Holub | 3 : 0 | 0 | |
Filip Nosek | 3 : 2 | 0 | |
Marek Hlaváč | 0 : 3 | 0 | |
Michal Bodiš | 0 : 3 wo. | 0 | |
Luboš Walter st. | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 01.11.2014 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1052 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 1084 |
bye | 3 : | 0 | |
Tomáš Tlustý | 0 : 3 | 0 | |
Jan Bílý | 3 : 2 | 0 | |
Petr Volný | 1 : 3 | 0 | |
Pavel Beneš | 0 : 3 wo. | 0 | |
Michael Schneider | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 11.10.2014 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 1193 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1255 |
Jaroslav Sezemský | 3 : 2 | 0 | |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | |
Filip Kočárek | 1 : 3 | 0 | |
Jan Hlavička | 3 : 1 | 0 | |
Michal Jirka | 0 : 3 wo. | 0 | |
Kamil Staněk | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 20.09.2014 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1222 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 1276 |
bye | 3 : 0 | ||
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
Karel Kudláček | 0 : 3 | 0 | |
Martin Kubát | 3 : 0 wo. | 0 | |
Josef Fanta | 3 : 1 | 0 | |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 10.05.2014 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1242 | Body za soupeře: 95 | Body celkem: 1337 |
Radomír Ungr | 3 : 0 | 0 | |
Jiří Gottlieb | 3 : 0 | 0 | |
Michal Krautwurm | 2 : 3 | 0 | |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 0 | |
Roman Hlaváč | 0 : 3 | 0 | |
Jan Čaboun | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 29.03.2014 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1084 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 1132 |
Kamil Staněk | 1 : 3 | 0 | |
Jakub Zahradník | 1 : 3 | 0 | |
Tomáš Fecák | 3 : 0 wo. | 0 | |
Aleš Kubíček | 3 : 2 | 0 | |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Klinecký | 3 : 0 wo. | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.