Ročník: 1981
Klub: Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Zlín, z.s.
Družstvo:VŠSK Dunlop Univerzita Zlín A
Registrační číslo: 5168
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 13 | (0) | 26347 | (-346) | ||
01.02.2024 | 13 | (-2) | 26693 | (-327) | ||
01.01.2024 | 11 | (-1) | 27020 | (43) | ||
01.12.2023 | 10 | (1) | 26977 | (-249) | ||
01.11.2023 | 11 | (0) | 27226 | (720) | ||
01.10.2023 | 11 | (3) | 26506 | (617) | ||
01.09.2023 | 14 | (0) | 25889 | (0) | ||
01.08.2023 | 14 | (0) | 25889 | (0) | ||
01.07.2023 | 14 | (0) | 25889 | (0) | ||
01.06.2023 | 14 | (0) | 25889 | (0) | ||
01.05.2023 | 14 | (0) | 25889 | (100) | ||
01.04.2023 | 14 | (0) | 25789 | (1057) | ||
01.03.2023 | 14 | (1) | 24732 | (844) | ||
01.02.2023 | 15 | (7) | 23888 | (1566) | ||
01.01.2023 | 22 | (-2) | 22322 | (0) | ||
01.12.2022 | 20 | (4) | 22322 | (1119) | ||
01.11.2022 | 24 | (5) | 21203 | (1651) | ||
01.10.2022 | 29 | (0) | 19552 | (275) | ||
01.09.2022 | 29 | (0) | 19277 | (-566) | ||
01.08.2022 | 29 | (0) | 19843 | (0) | ||
01.07.2022 | 29 | (2) | 19843 | (0) | ||
01.06.2022 | 31 | (4) | 19843 | (209) | ||
01.05.2022 | 35 | (8) | 19634 | (2620) | ||
01.04.2022 | 43 | (3) | 17014 | (581) | ||
01.03.2022 | 46 | (-1) | 16433 | (527) | ||
01.02.2022 | 45 | (-5) | 15906 | (-2305) | ||
01.01.2022 | 40 | (-7) | 18211 | (-1464) | ||
01.12.2021 | 33 | (0) | 19675 | (-659) | ||
01.11.2021 | 33 | (-1) | 20334 | (473) | ||
01.10.2021 | 32 | (-4) | 19861 | (186) | ||
01.09.2021 | 28 | (2) | 19675 | (761) | ||
01.08.2021 | 30 | (0) | 18914 | (0) | ||
01.07.2021 | 30 | (-3) | 18914 | (0) | ||
01.06.2021 | 27 | (0) | 18914 | (0) | ||
01.03.2021 | 27 | (0) | 18914 | (0) | ||
01.11.2020 | 27 | (-3) | 18914 | (0) | ||
01.10.2020 | 24 | (-2) | 18914 | (40) | ||
01.04.2020 | 22 | (7) | 18874 | (-300) | ||
01.03.2020 | 29 | (2) | 19174 | (1445) | ||
01.02.2020 | 31 | (11) | 17729 | (2823) | ||
01.01.2020 | 42 | (39) | 14906 | (4704) | ||
01.12.2019 | 81 | (32) | 10202 | (2746) | ||
01.11.2019 | 113 | (14) | 7456 | (957) | ||
01.10.2019 | 127 | (50) | 6499 | (1759) | ||
01.09.2019 | 177 | (0) | 4740 | (0) | ||
01.08.2019 | 177 | (1) | 4740 | (0) | ||
01.07.2019 | 178 | (2) | 4740 | (0) | ||
01.06.2019 | 180 | (-76) | 4740 | (-3160) | ||
01.05.2019 | 104 | (5) | 7900 | (0) | ||
01.04.2019 | 109 | (1) | 7900 | (200) | ||
01.03.2019 | 110 | (-41) | 7700 | (-3489) | ||
01.02.2019 | 69 | (-12) | 11189 | (-1902) | ||
01.01.2019 | 57 | (2) | 13091 | (200) | ||
01.12.2018 | 59 | (-10) | 12891 | (-2561) | ||
01.11.2018 | 49 | (-8) | 15452 | (-811) | ||
01.10.2018 | 41 | (-1) | 16263 | (0) | ||
01.09.2018 | 40 | (0) | 16263 | (77) | ||
01.08.2018 | 40 | (0) | 16186 | (0) | ||
01.07.2018 | 40 | (0) | 16186 | (0) | ||
01.06.2018 | 40 | (8) | 16186 | (1045) | ||
01.05.2018 | 48 | (-7) | 15141 | (-600) | ||
01.04.2018 | 41 | (-3) | 15741 | (0) | ||
01.03.2018 | 38 | (4) | 15741 | (157) | ||
01.02.2018 | 42 | (-3) | 15584 | (-752) | ||
01.01.2018 | 39 | (-4) | 16336 | (-1916) | ||
01.12.2017 | 35 | (4) | 18252 | (536) | ||
01.11.2017 | 39 | (3) | 17716 | (264) | ||
01.10.2017 | 42 | (-5) | 17452 | (0) | ||
01.09.2017 | 37 | (0) | 17452 | (0) | ||
01.07.2017 | 37 | (0) | 17452 | (0) | ||
01.06.2017 | 37 | (6) | 17452 | (1444) | ||
01.05.2017 | 43 | (2) | 16008 | (300) | ||
01.04.2017 | 45 | (-8) | 15708 | (-1080) | ||
01.03.2017 | 37 | (13) | 16788 | (2561) | ||
01.02.2017 | 50 | (12) | 14227 | (1784) | ||
01.01.2017 | 62 | (15) | 12443 | (2561) | ||
01.12.2016 | 77 | (13) | 9882 | (1354) | ||
01.11.2016 | 90 | (30) | 8528 | (2318) | ||
01.10.2016 | 120 | (4) | 6210 | (0) | ||
01.09.2016 | 124 | (0) | 6210 | (0) | ||
01.06.2016 | 124 | (-2) | 6210 | (0) | ||
01.05.2016 | 122 | (19) | 6210 | (949) | ||
01.04.2016 | 141 | (41) | 5261 | (1751) | ||
01.03.2016 | 182 | (32) | 3510 | (790) | ||
01.02.2016 | 214 | (6) | 2720 | (0) | ||
01.01.2016 | 220 | (13) | 2720 | (1530) | ||
01.12.2015 | 233 | (-6) | 1190 | (0) | ||
01.11.2015 | 227 | (145) | 1190 | (830) | ||
01.10.2015 | 372 | (-60) | 360 | (-420) | ||
01.09.2015 | 312 | (0) | 780 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 11 | 13 | 13 | 2024 | |||||||||
2023 | 22 | 15 | 14 | 14 | 14 | 14 | 14 | 14 | 14 | 11 | 11 | 10 | 2023 |
2022 | 40 | 45 | 46 | 43 | 35 | 31 | 29 | 29 | 29 | 29 | 24 | 20 | 2022 |
2021 | 27 | 27 | 30 | 30 | 28 | 32 | 33 | 33 | 2021 | ||||
2020 | 42 | 31 | 29 | 22 | 24 | 27 | 2020 | ||||||
2019 | 57 | 69 | 110 | 109 | 104 | 180 | 178 | 177 | 177 | 127 | 113 | 81 | 2019 |
2018 | 39 | 42 | 38 | 41 | 48 | 40 | 40 | 40 | 40 | 41 | 49 | 59 | 2018 |
2017 | 62 | 50 | 37 | 45 | 43 | 37 | 37 | 37 | 42 | 39 | 35 | 2017 | |
2016 | 220 | 214 | 182 | 141 | 122 | 124 | 124 | 120 | 90 | 77 | 2016 | ||
2015 | 312 | 372 | 227 | 233 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Petr Rohun | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Áčko muži, 10.02.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Jaroslav Cerman | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Petr Marek | 2 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Volf | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Squash Arena Liberec - MA, 06.01.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Adam Sinkule | 3 : 1 | 0 | 7. - 8. |
José Gallegos | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Muži A, 02.12.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Tomáš Novák | 3 : 0 | 0 | 11. - 12. |
Lukáš Tužinčin | 2 : 3 | 0 | 9. - 12. |
David Linhart | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 28.10.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Alex Kelar | 3 : 0 | 0 | finále |
Jakub Zapala | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 23.09.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2627 |
Vlastimil Kozák | 3 : 1 | 0 | 15. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 3659 |
Marek Koutník | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 228 | Body celkem: 3447 |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 82 | finále |
Martin Volf | 3 : 2 | 39.36 | semifinále |
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
FAJNE Áčko muži, 11.02.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 2892 |
Adam Sinkule | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2602 |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 62 | finále |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Michal Vaněk | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži A, 14.01.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 4028 |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Faríd Farrag | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
FAJNE Béčko muži, 17.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 2238 |
Alex Kelar | 1 : 3 | 12.4 | finále |
Martin Kantor | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Tomáš Hanzelka | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
M&S fair Cup - Muži A, 12.11.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3261 |
Ondřej Ertl | 1 : 3 | 18 | 9. - 10. |
Petr Veselý st. | 3 : 1 | 72 | 9. - 12. |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
František Procházka | 2 : 3 | 36 | 1. - 16. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 29.10.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 2562 |
Petr Veselý st. | 3 : 2 | 48 | 13. - 14. |
Jakub Solnický | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
José Gallegos | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2602 |
Jakub Zapala | 3 : 0 | 62 | finále |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
FAJNE Áčko muži, 24.09.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2502 |
Ondřej Ertl | 1 : 3 | 14 | 9. - 10. |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Lukáš Tužinčin | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 2382 |
Vlastimil Kozák | 3 : 2 | 42 | 11. - 12. |
Petr Nohel ml. | 1 : 3 | 14 | 9. - 12. |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Morenda - Muži B, 02.04.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 66 | Body celkem: 1751 |
Petr Kopecký | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Roman Švec | 0 : 3 wo. | 0 | semifinále |
Josef Šebek | 3 : 2 | 22.32 | čtvrtfinále |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 19.03.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 2580 |
Alex Kelar | 3 : 1 | 49.6 | finále |
Petr Kopecký | 3 : 1 | 39.68 | semifinále |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Ladislav Švábek | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 97 | Body celkem: 2173 |
Filip Kočárek | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Petr Veselý st. | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Petr Marek | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Adam Sinkule | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Ondřej Bořil | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Muži A, 12.02.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3135 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3315 |
Michal Jurášek | 2 : 1 | 66 | 15. - 16. |
František Procházka | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Jaroslav Cerman | 1 : 2 | 44 | 9. - 16. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Bodiš | 3 : 1 | 70.4 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 2217 | Body za soupeře: 83 | Body celkem: 2300 |
Michal Jirka | 1 : 3 | 15.6 | 31. - 32. |
Pavel Bodiš | 1 : 3 | 15.6 | 29. - 32. |
Vlastimil Kozák | 2 : 3 | 31.2 | 25. - 32. |
Martin Štěpán ml. | 1 : 3 | 20.8 | 17. - 32. |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 1999 |
Jakub Zapala | 3 : 1 | 39.68 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 2 : 3 | 19.84 | semifinále |
Tomáš Sigmund | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Alex Kelar | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 11.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 2227 |
Roman Švec | 1 : 3 | 12.4 | finále |
Filip Kočárek | 3 : 1 | 39.68 | semifinále |
Tomáš Hanzelka | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Pavel Cigánek | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 2739 |
Jakub Vavřík | 2 : 0 | 72 | 17. - 18. |
Michal Jirka | 2 : 0 | 72 | 17. - 20. |
Petr Steiner | 2 : 1 | 43.2 | 17. - 24. |
Martin Schuller | 2 : 0 | 72 | 17. - 32. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Déčko FAJNE OSTRAVA, 19.06.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 2983 |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | finále |
Jakub Zapala | 3 : 2 | 39.36 | semifinále |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Stanislav Jurčík | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 1866 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 1978 |
Pavel Mraček | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 30. |
Štefan Hudák | 2 : 1 | 48 | 29. - 32. |
Petr Steiner | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Petr Nohel ml. | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
David Zeman | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
Pavel Bodiš | 3 : 1 | 48 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 2983 |
Ondřej Pavelka | 1 : 3 | 16.4 | finále |
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 wo. | 32.8 | semifinále |
Benjamin Bergel | 3 : 1 | 39.36 | čtvrtfinále |
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Petr Hlisnikovský | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 172 | Body celkem: 2663 |
Jakub Zapala | 3 : 0 | 65.6 | 3. - 4. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Petr Kopecký | 3 : 2 | 24.6 | 1. - 16. |
Tomáš Sigmund | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1895 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 2041 |
Martin Sládeček | 3 : 2 | 28.8 | finále |
Jáchym Mraček | 3 : 0 | 38.4 | semifinále |
Marcel Ujfaluši | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Veronika Malinowská | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 2386 |
Josef Šebek | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Dan Teuchner | 1 : 3 | 13.12 | semifinále |
Stanislav Jurčík | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Tomáš Sigmund | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP 2019 - Muži C, 19.10.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1634 | Body za soupeře: 123 | Body celkem: 1757 |
Marcel Ujfaluši | 3 : 0 | 42 | finále |
Martin Sládeček | 3 : 1 | 26.88 | semifinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Klára Doležalová | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
IMPEXTA ČRO CUP 2019, 14.09.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1634 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 1759 |
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 42 | finále |
Martin Sládeček | 3 : 2 | 20.16 | semifinále |
Petr Rohun | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Petr Stryja | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Marián Hauser | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Baráž o 1. ligu muži 2017/2018, 19.05.2018 | Body celkem: 1080 | ||
Martin Kříž | 3 : 0 | 600 | |
Petr Veselý | 3 : 1 | 480 | |
HANYA corporation Cup, 12.05.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 3160 |
Karím Farrag | 3 : 0 | 80 | 9. - 10. |
Matouš Sochůrek | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Ondřej Kožina | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Lukáš Jelínek | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 2895 |
Matej Hrnčiřík | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Jaroslav Cerman | 2 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Jakub Zapala | 2 : 1 | 48 | 9. - 16. |
Tomáš Tóth | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jaroslav Kaleta | 3 : 1 | 51.2 | 1. - 32. |
3. kolo D-TOUR FAJNE, 03.02.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 2402 |
Benjamin Bergel | 1 : 2 | 26.24 | 3. - 4. |
Patrik Neuwirth | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ladislav Burián | 3 : 1 | 39.36 | čtvrtfinále |
Michal Štěpán | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Petr Stryja | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
2. kolo D-TOUR FAJNE, 25.11.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
HUSLÍK Cup, 11.11.2017 Pořadí: 35 |
Body za pořadí: 1751 | Body za soupeře: 139 | Body celkem: 1890 |
Jakub Vavřík | 2 : 1 | 39.6 | 35. - 36. |
Ladislav Burián | 0 : 2 | 0 | 33. - 36. |
bye | 2 : 0 wo. | 33 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 33 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 33 | 33. - 64. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 143 | Body celkem: 2245 |
Josef Šebek | 1 : 3 | 12.4 | finále |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Jakub Wasilewski | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Tomáš Fecák | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1913 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 2115 |
Jakub Zapala | 3 : 2 | 33.6 | 17. - 18. |
Filip Nosek | 3 : 0 | 56 | 17. - 20. |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 56 | 17. - 24. |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 56 | 17. - 32. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2017, 11.02.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3134 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 3332 |
Marek Lapáček | 1 : 3 | 20 | 11. - 12. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Filip Kočárek | 3 : 2 | 48 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
AB SQUASH CUP B, 07.01.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1545 | Body za soupeře: 138 | Body celkem: 1683 |
Jakub Zapala | 3 : 0 | 37.2 | 5. - 6. |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 37.2 | 5. - 8. |
Jakub Wasilewski | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
Michal Štěpán | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1900 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 2087 |
Filip Kočárek | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 26. |
Benjamin Bergel | 3 : 1 | 57.6 | 25. - 28. |
Ondřej Kožina | 3 : 1 | 57.6 | 25. - 32. |
Petr Steiner | 2 : 3 | 28.8 | 17. - 32. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Roman Kubričan | 3 : 1 | 43.2 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 16.11.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 1354 |
Michal Zoubek | 3 : 0 | 28.8 | 5. - 6. |
Marek Holuša | 3 : 0 | 28.8 | 5. - 8. |
Pavel Sládeček ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Pinka | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Petr Hlisnikovský | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SBA Squash Cup 2016, 08.10.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1661 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 1781 |
Tomáš Bajgar | 1 : 3 | 9.6 | finále |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 38.4 | semifinále |
David Juráň | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Miroslav Sikora | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Roman Marek | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 02.10.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
muži C, 12.03.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1634 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 1751 |
Zdeněk Suchan | 3 : 0 | 42 | finále |
Radovan Kojecký | 3 : 0 | 33.6 | semifinále |
Jakub Zapala | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.