Profil hráče

Aneta Sezemská

Ročník: 2007
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:SquashEspecial "C"
Registrační číslo: 5090

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 757.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 749. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku žen: 52.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 52. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 9. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 97.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 97. (10/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 22. (11/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (05/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 2. (11/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2020 52 (-52) 2522 (2522)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2020522020

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
411
Body celkem:
6867
Ella Pelikánová  1 : 3 41.6 3. - 4.
Nikol Štěpánová  2 : 3 83.2 semifinále
Denisa Otáhalová  3 : 0 156 čtvrtfinále
Stela Davies  3 : 0 130 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G13), 23.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
Ella Pelikánová  3 : 0 180 finále
Jana Brodová  3 : 0 144 semifinále
Michaela Herberová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 90 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
396
Body celkem:
8189
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 192 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
477
Body celkem:
7814
Nikol Štěpánová  3 : 0 180 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 144 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
432
Body celkem:
7769
Ella Pelikánová  3 : 0 180 finále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 144 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G13), 16.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5994
Barbora Komárková  3 : 0 140 finále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 112 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
387
Body celkem:
8856
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Ella Pelikánová  3 : 1 166.4 semifinále
Leona El Nakhala  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 12.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
384
Body celkem:
6929
Nikol Štěpánová  3 : 0 160 finále
Karolína Sikorová   3 : 0 128 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G13), 15.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
256
Body celkem:
5681
Nikol Štěpánová  1 : 3 32 finále
Denisa Otáhalová  3 : 0 128 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
352
Body celkem:
6897
Nikol Štěpánová  3 : 1 128 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 128 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G13), 06.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5649
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 finále
Klára Nováková  3 : 0 128 semifinále
Leona El Nakhala  3 : 0 96 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G13), 15.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
194
Body celkem:
6277
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Nikol Štěpánová  3 : 2 86.4 semifinále
Barbora Komárková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (G13), 22.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4887
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Karolína Sikorová   3 : 0 112 semifinále
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
360
Body celkem:
6118
Barbora Komárková  3 : 0 100
Nikol Štěpánová  3 : 0 100
Eva Klimešová  0 : 3 0
Karolína Šrámková  3 : 0 160
 Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4809
Zuzana Outratová  0 : 3 0 7. - 8.
Klára Nováková  0 : 3 0 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G13), 14.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4413
Klára Nováková  3 : 0 108 5. - 6.
Ella Pelikánová  3 : 0 108 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
281
Body celkem:
5512
Zuzana Outratová  3 : 2 86.4 3. - 4.
Zuzana Outratová  3 : 2 86.4 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Anna Pavelková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4813
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 3. - 4.
Eva Klimešová  0 : 3 0 semifinále
Leona El Nakhala  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Denisa Kubíková  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G13), 01.10.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
238
Body celkem:
4435
Sofie Hausknotzová  1 : 3 18
Anna Bilíčková  3 : 0 90
Klára Nováková  3 : 0 108
Nikol Štěpánová  1 : 3 21.6
 TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
211
Body celkem:
3955
Nikol Štěpánová  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  3 : 0 96
Zuzana Outratová  3 : 1 76.8
 Albatros Media - junioři "A", (G13), 06.05.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4373
Veronika Pavlatová  3 : 0 90
Eva Klimešová  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 1 86.4
Julie Trollerová  0 : 3 0
 HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
170
Body celkem:
4410
Nikol Štěpánová  1 : 3 24 5. - 6.
Sofie Hausknotzová  3 : 1 96 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3418
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 1. - 16.
Vendula Nováková  3 : 1 72
Barbora Vodičková  3 : 0 90
Valerie Vohánková  3 : 1 72
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5333
Sofie Hausknotzová  3 : 1 124.8 7. - 8.
Karolína Šrámková  1 : 3 31.2 5. - 8.
Veronika Vejrostová  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Valerie Vohánková  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4165
 bye  3 : 0 120 9. - 16.
Julie Trollerová  1 : 3 24 1. - 16.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
Ella Pelikánová  3 : 0 120
 Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
302
Body celkem:
5679
Sofie Hausknotzová  3 : 2 86.4 5. - 6.
Valerie Vohánková  3 : 0 144 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 2 72 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
155
Body celkem:
3349
Nikol Štěpánová  3 : 1 76.8 7. - 8.
Julie Trollerová  0 : 3 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Chodovské A, (G13), 17.09.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4813
Vendula Boháčová  0 : 3 0 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Valerie Vohánková  3 : 0 90 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G13), 02.04.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
119
Body celkem:
2880
Nikol Štěpánová  3 : 0 84 7. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 12.03.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
214
Body celkem:
4248
Veronika Vejrostová  3 : 0 112 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 semifinále
Daniela Dohnalová  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G13), 05.02.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3976
Veronika Vejrostová  3 : 1 96 11. - 12.
Adéla Mastná  1 : 3 24 9. - 12.
Daniela Dohnalová  3 : 1 96 9. - 16.
Eva Klimešová  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (G13), 09.01.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3593
Vendula Boháčová  0 : 3 0 5. - 6.
Anna Michalcová  3 : 1 76.8 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 80 1. - 16.
 junioři A, (G13), 19.12.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3516
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Anna Michalcová  3 : 0 80
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Julie Trollerová  0 : 3 0
 junioři A, (G13), 28.11.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
216
Body celkem:
5151
Julie Trollerová  0 : 3 0 5. - 6.
Veronika Vejrostová  3 : 0 144 5. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 2 72 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 30.05.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2668
Anna Michalcová  3 : 0 0
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0
Kateřina Konečná  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot