Ročník: 1977
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:MCO Olomouc
Registrační číslo: 1286
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 287 | (-31) | 1680 | (-480) | ||
01.02.2024 | 256 | (-47) | 2160 | (-549) | ||
01.01.2024 | 209 | (7) | 2709 | (0) | ||
01.12.2023 | 216 | (-22) | 2709 | (-480) | ||
01.11.2023 | 194 | (3) | 3189 | (-40) | ||
01.10.2023 | 197 | (-12) | 3229 | (0) | ||
01.09.2023 | 185 | (1) | 3229 | (0) | ||
01.08.2023 | 186 | (2) | 3229 | (0) | ||
01.07.2023 | 188 | (-1) | 3229 | (0) | ||
01.06.2023 | 187 | (2) | 3229 | (0) | ||
01.05.2023 | 189 | (-1) | 3229 | (100) | ||
01.04.2023 | 188 | (2) | 3129 | (0) | ||
01.03.2023 | 190 | (-27) | 3129 | (-519) | ||
01.02.2023 | 163 | (-11) | 3648 | (-685) | ||
01.01.2023 | 152 | (-5) | 4333 | (0) | ||
01.12.2022 | 147 | (-21) | 4333 | (-862) | ||
01.11.2022 | 126 | (-42) | 5195 | (-2875) | ||
01.10.2022 | 84 | (2) | 8070 | (0) | ||
01.09.2022 | 86 | (1) | 8070 | (0) | ||
01.08.2022 | 87 | (2) | 8070 | (0) | ||
01.07.2022 | 89 | (-10) | 8070 | (-1015) | ||
01.06.2022 | 79 | (3) | 9085 | (0) | ||
01.05.2022 | 82 | (-2) | 9085 | (100) | ||
01.04.2022 | 80 | (-1) | 8985 | (0) | ||
01.03.2022 | 79 | (3) | 8985 | (399) | ||
01.02.2022 | 82 | (-4) | 8586 | (-692) | ||
01.01.2022 | 78 | (-3) | 9278 | (-749) | ||
01.12.2021 | 75 | (3) | 10027 | (-88) | ||
01.11.2021 | 78 | (9) | 10115 | (644) | ||
01.10.2021 | 87 | (2) | 9471 | (0) | ||
01.09.2021 | 89 | (-1) | 9471 | (0) | ||
01.08.2021 | 88 | (0) | 9471 | (0) | ||
01.07.2021 | 88 | (-4) | 9471 | (0) | ||
01.06.2021 | 84 | (0) | 9471 | (0) | ||
01.03.2021 | 84 | (-1) | 9471 | (0) | ||
01.11.2020 | 83 | (3) | 9471 | (0) | ||
01.10.2020 | 86 | (-3) | 9471 | (100) | ||
01.04.2020 | 83 | (7) | 9371 | (-323) | ||
01.03.2020 | 90 | (-4) | 9694 | (-58) | ||
01.02.2020 | 86 | (-8) | 9752 | (-208) | ||
01.01.2020 | 78 | (9) | 9960 | (160) | ||
01.12.2019 | 87 | (-1) | 9800 | (451) | ||
01.11.2019 | 86 | (-3) | 9349 | (-246) | ||
01.10.2019 | 83 | (3) | 9595 | (0) | ||
01.09.2019 | 86 | (0) | 9595 | (0) | ||
01.08.2019 | 86 | (0) | 9595 | (0) | ||
01.07.2019 | 86 | (0) | 9595 | (0) | ||
01.06.2019 | 86 | (-2) | 9595 | (0) | ||
01.05.2019 | 84 | (1) | 9595 | (-100) | ||
01.04.2019 | 85 | (0) | 9695 | (297) | ||
01.03.2019 | 85 | (6) | 9398 | (147) | ||
01.02.2019 | 91 | (4) | 9251 | (295) | ||
01.01.2019 | 95 | (4) | 8956 | (654) | ||
01.12.2018 | 99 | (7) | 8302 | (271) | ||
01.11.2018 | 106 | (11) | 8031 | (745) | ||
01.10.2018 | 117 | (-1) | 7286 | (-43) | ||
01.09.2018 | 116 | (0) | 7329 | (0) | ||
01.08.2018 | 116 | (0) | 7329 | (0) | ||
01.07.2018 | 116 | (-1) | 7329 | (0) | ||
01.06.2018 | 115 | (0) | 7329 | (0) | ||
01.05.2018 | 115 | (-1) | 7329 | (109) | ||
01.04.2018 | 114 | (4) | 7220 | (0) | ||
01.03.2018 | 118 | (3) | 7220 | (15) | ||
01.02.2018 | 121 | (11) | 7205 | (658) | ||
01.01.2018 | 132 | (-10) | 6547 | (-614) | ||
01.12.2017 | 122 | (-3) | 7161 | (0) | ||
01.11.2017 | 119 | (-6) | 7161 | (-271) | ||
01.10.2017 | 113 | (4) | 7432 | (309) | ||
01.09.2017 | 117 | (0) | 7123 | (0) | ||
01.07.2017 | 117 | (1) | 7123 | (0) | ||
01.06.2017 | 118 | (-7) | 7123 | (-237) | ||
01.05.2017 | 111 | (-4) | 7360 | (-281) | ||
01.04.2017 | 107 | (0) | 7641 | (45) | ||
01.03.2017 | 107 | (5) | 7596 | (-4) | ||
01.02.2017 | 112 | (-8) | 7600 | (69) | ||
01.01.2017 | 104 | (6) | 7531 | (464) | ||
01.12.2016 | 110 | (4) | 7067 | (22) | ||
01.11.2016 | 114 | (7) | 7045 | (873) | ||
01.10.2016 | 121 | (7) | 6172 | (295) | ||
01.09.2016 | 128 | (0) | 5877 | (0) | ||
01.06.2016 | 128 | (26) | 5877 | (1136) | ||
01.05.2016 | 154 | (17) | 4741 | (788) | ||
01.04.2016 | 171 | (16) | 3953 | (529) | ||
01.03.2016 | 187 | (106) | 3424 | (1741) | ||
01.02.2016 | 293 | (129) | 1683 | (893) | ||
01.01.2016 | 422 | (14) | 790 | (425) | ||
01.12.2015 | 436 | (-21) | 365 | (0) | ||
01.11.2015 | 415 | (65) | 365 | (205) | ||
01.10.2015 | 480 | (98) | 160 | (0) | ||
01.09.2015 | 578 | (0) | 160 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 209 | 256 | 287 | 2024 | |||||||||
2023 | 152 | 163 | 190 | 188 | 189 | 187 | 188 | 186 | 185 | 197 | 194 | 216 | 2023 |
2022 | 78 | 82 | 79 | 80 | 82 | 79 | 89 | 87 | 86 | 84 | 126 | 147 | 2022 |
2021 | 84 | 84 | 88 | 88 | 89 | 87 | 78 | 75 | 2021 | ||||
2020 | 78 | 86 | 90 | 83 | 86 | 83 | 2020 | ||||||
2019 | 95 | 91 | 85 | 85 | 84 | 86 | 86 | 86 | 86 | 83 | 86 | 87 | 2019 |
2018 | 132 | 121 | 118 | 114 | 115 | 115 | 116 | 116 | 116 | 117 | 106 | 99 | 2018 |
2017 | 104 | 112 | 107 | 107 | 111 | 118 | 117 | 117 | 113 | 119 | 122 | 2017 | |
2016 | 422 | 293 | 187 | 171 | 154 | 128 | 128 | 121 | 114 | 110 | 2016 | ||
2015 | 578 | 480 | 415 | 436 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 953 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 1029 |
Petr Nesládek | 2 : 1 | 14.88 | 17. - 18. |
Lucie Pinková | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 20. |
Lumír Klímek | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 24. |
Martin Šimka | 2 : 1 | 11.16 | 17. - 32. |
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Muži C - Squashový turnaj ve Vyškově, 12.02.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 999 |
Radim Jurášek | 3 : 0 wo. | 12 | 11. - 12. |
Martin Kollár | 1 : 3 | 4.8 | 9. - 12. |
Marek Přikryl | 3 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
FAJNE Céčko muži, 22.01.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1078 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 1134 |
Aleš Tchuř | 3 : 1 | 20.16 | 5. - 6. |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 25.2 | 5. - 8. |
Martin Kantor | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 10.5 | 1. - 16. |
Ostravský Kahan - Muži B , 06.11.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 16 | Body celkem: 1282 |
Ondřej Ryšavý | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Miroslav Ondruška | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Boris Heneš | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 1. - 16. |
IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1432 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1503 |
Lukáš Kamp | 1 : 3 | 8.4 | finále |
Pavel Cigánek | 3 : 1 | 26.88 | semifinále |
David Neugebauer | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Jan Holuša | 3 : 0 wo. | 10.5 | 1. - 16. |
GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1422 |
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 37.2 | 7. - 8. |
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 12.06.2021 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 953 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1015 |
Petr Rohun | 3 : 0 | 24.8 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: 34 |
Body za pořadí: 811 | Body za soupeře: 89 | Body celkem: 900 |
Tomáš Tauš | 1 : 2 | 9.84 | 33. - 34. |
Dominik Blažíček | 2 : 0 | 24.6 | 33. - 36. |
Martin Kopal | 2 : 0 | 24.6 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 64. |
Petr Rohun | 1 : 3 | 4.92 | 1. - 64. |
CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 1400 |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marcel Ujfaluši | 3 : 0 wo. | 14.4 | čtvrtfinále |
Michal Farník | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1115 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 1206 |
Tomáš Satke | 0 : 2 | 0 | 21. - 22. |
Pavel Brichta | 2 : 1 | 19.68 | 21. - 24. |
Jaroslav Štěpař | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 24. |
Tomáš Tauš | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 32. |
Filip Nosek | 2 : 3 | 13.12 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1020 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1082 |
Jaroslav Hemelka | 2 : 0 | 24.6 | 25. - 26. |
Vítězslav Lazar | 2 : 0 wo. | 12.3 | 25. - 28. |
Pavel Mraček | 2 : 0 | 24.6 | 25. - 32. |
Martin Sládeček | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1414 |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michal Farník | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Petr Šimeček | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Martin Vaněk | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1242 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 1320 |
Jan Šťastník | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Boris Heneš | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 20. |
Martin Šimka | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 17. - 32. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HANYA CUP - Muži C, 09.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1078 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1149 |
Miroslav Ondruška | 3 : 2 | 15.12 | 5. - 6. |
Michal Franta | 3 : 0 | 25.2 | 5. - 8. |
Stanislav Jurčík | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále |
Martin Kollár | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Muži C, 19.10.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 796 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 851 |
Radomír Ungr | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Aleš Tchuř | 1 : 2 | 8.4 | 9. - 12. |
David Neugebauer | 2 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Martin Kollár | 2 : 3 | 8.4 | 1. - 16. |
Michal Škrdla | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.2, 11.10.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 311 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 311 |
GALVA Olomouc Open, 07.09.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 953 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 1030 |
Michal Šoman | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 18. |
Petr Hlisnikovský | 2 : 1 | 14.88 | 17. - 20. |
Miroslav Ondruška | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Radovan Kojecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 1405 |
Vítězslav Lazar | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marcel Ujfaluši | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Nikola Koncer | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
Huslík Cup, 09.02.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 1207 |
Václav Uhlíř | 2 : 0 | 28.8 | 7. - 8. |
Michal Vaněk | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 8. |
Filip Nosek | 2 : 3 | 11.52 | čtvrtfinále |
Václav Máca | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Dominik Blažíček | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1215 |
Vítězslav Lazar | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marcel Ujfaluši | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Jan Netolička | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Muži C, 08.12.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 1404 |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Alex Kelar | 3 : 2 | 17.28 | čtvrtfinále |
Veronika Malinowská | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Miroslav Ondruška | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 1238 |
Vítězslav Lazar | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Petr Stryja | 2 : 0 | 31 | 9. - 12. |
David Neugebauer | 2 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Václav Uhlíř | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Roman Marek | 3 : 2 | 14.88 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1122 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 1176 |
Tomáš Tauš | 2 : 1 | 18.6 | 11. - 12. |
Martin Dvořáček | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Jakub Zapala | 2 : 0 wo. | 15.5 | 9. - 16. |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Miroslav Ondruška | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 1060 |
Michal Štěpán | 1 : 2 | 10.08 | 5. - 6. |
Jaroslav Štěpař | 2 : 0 wo. | 12.6 | 5. - 8. |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marcel Ujfaluši | 3 : 2 | 12.6 | 1. - 16. |
Martin Janečka | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
impexta Cup 2018, 22.09.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1108 |
Alex Kelar | 1 : 2 | 11.52 | 7. - 8. |
Marcel Ujfaluši | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Tomáš Bajgar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Šimeček | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Martin Kantor | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 37 |
Body za pořadí: 922 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 1000 |
Tomáš Havlík | 2 : 1 | 18 | 37. - 38. |
Aleš Tchuř | 2 : 1 | 18 | 37. - 40. |
Tomáš Fecák | 1 : 2 | 12 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Miroslav Kolář | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Baráž o 2. ligu muži 2017/2018, 19.05.2018 | Body celkem: 50 | ||
Tomáš Havlík | 1 : 3 | 50 | |
Huslík Cup - muži C, 10.02.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 967 |
Martin Šimka | 2 : 0 | 24 | 13. - 14. |
Boris Heneš | 2 : 0 | 24 | 13. - 16. |
Ondřej Bořil | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jan Šťastník | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lucie Pinková | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
GALVA OPEN - Muži C Olomouc, 20.01.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 902 |
Jiří Pinka | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Petr Šimeček | 2 : 0 | 21 | 9. - 12. |
Petr Stryja | 2 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Radovan Kojecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1210 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 1320 |
Aleš Kubíček | 2 : 1 | 19.68 | 19. - 20. |
Jaroslav Kaleta | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Josef Nakládal | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 24. |
Martin Vaněk | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 32. |
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 24.6 | 1. - 64. |
, 07.10.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1078 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 1139 |
Marek Holuša | 3 : 2 | 15.12 | 5. - 6. |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 25.2 | 5. - 8. |
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Blaha | 3 : 2 | 12.6 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
RT TORAX CUP 2017, 23.09.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1078 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 1154 |
Roman Moravec | 2 : 0 | 25.2 | 5. - 6. |
Martin Dvořáček | 2 : 0 wo. | 12.6 | 5. - 8. |
Jiří Dušek | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále |
Vladimír Jirka | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
Martin David | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 930 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 997 |
Martin Dvořáček | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Pavel Sládeček | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 20. |
Martin Suchý | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Martin Vaněk | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 872 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 943 |
Jiří Pinka | 3 : 2 | 12.6 | 9. - 10. |
Petr Šimeček | 3 : 0 | 21 | 9. - 12. |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Martin Honek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Kopal | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 899 |
Petr Rohun | 2 : 3 | 8.4 | 9. - 10. |
Jiří Pinka | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 12. |
Tomáš Wrona | 3 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Kamil Jankovič | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Daniel Vojtovič | 3 : 2 | 10.08 | 1. - 32. |
Veem Trading Cup, 11.02.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 952 |
Roman Moravec | 3 : 0 wo. | 12 | 13. - 14. |
Petr Šimeček | 3 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Ján Fecák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Petr Rohun | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Michal Vaněk | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 962 |
Jiří Pinka | 3 : 1 | 19.2 | 13. - 14. |
Martin Vaněk | 3 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Tomáš Havlík | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
David Juráň | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Tomáš Vysloužil | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
AB SQUASH CUP B, 07.01.2017 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 640 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 726 |
Roman Moravec | 3 : 1 | 19.84 | 21. - 22. |
Aleš Tchuř | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 30. |
Michal Dvořák | 3 : 1 | 19.84 | 21. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 29. - 32. |
Lukáš Kamp | 2 : 3 | 9.92 | 17. - 24. |
Pavel Sládeček | 2 : 3 | 7.44 | 25. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 17. - 32. |
Roman Marek | 2 : 3 | 9.92 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 28.12.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
muži B - Olomouc, 17.12.2016 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 764 | Body za soupeře: 66 | Body celkem: 830 |
Martin Suchý | 3 : 0 | 18.6 | 25. - 26. |
Milan Hamřík | 3 : 0 wo. | 9.3 | 25. - 28. |
Jaroslav Hemelka | 3 : 0 | 18.6 | 25. - 32. |
Jaroslav Kaleta | 2 : 3 | 9.92 | 17. - 32. |
Marek Holuša | 2 : 3 | 9.92 | 1. - 32. |
muži C, 10.12.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 1097 |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 24 | 9. - 10. |
Lukáš Kamp | 3 : 1 | 19.2 | 9. - 12. |
Martin Vaněk | 3 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Vaněk | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 16.11.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 798 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 854 |
Ladislav Němeček | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Jakub Strouhal | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 20. |
Roman Moravec | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 24. |
Martin Vaněk | 3 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 32. |
Tomáš Satke | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
Pavel Brichta | 3 : 1 | 11.52 | 1. - 64. |
PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016 Pořadí: 35 |
Body za pořadí: 970 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1060 |
Tomáš Holub | 3 : 0 wo. | 15 | 35. - 36. |
Jaroslav Sezemský | 1 : 3 | 6 | 33. - 36. |
Petr Šimeček | 3 : 0 | 30 | 33. - 40. |
Tomáš Vysloužil | 3 : 2 | 18 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Anton Giertli | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 798 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 841 |
Alexander Kuklovský | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Michal Franta | 3 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 20. |
Tomáš Pluhař | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 24. |
Tomáš Fencl | 3 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 32. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Marek Vejrosta | 3 : 2 | 8.64 | 1. - 64. |
CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 796 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 833 |
Jiří Pinka | 2 : 3 | 8.4 | 11. - 12. |
Jiří Bilík | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Petr Nesládek | 3 : 0 wo. | 10.5 | 9. - 16. |
Roman Moravec | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
Michal Štěpán | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
"CNC PRODUKT CUP 2016", 14.05.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1078 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 1136 |
Jiří Pinka | 3 : 2 | 15.12 | 5. - 6. |
Pavel Řehák | 3 : 0 wo. | 12.6 | 5. - 8. |
Michal Zoubek | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále |
Jiří Borovička | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
Marcel Ujfaluši | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Olomoucký pohár, 02.04.2016 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 622 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 668 |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 33. - 34. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 33. - 36. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 33. - 40. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 33. - 64. |
Ondřej Jánský | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 12.03.2016 Pořadí: 36 |
Body za pořadí: 507 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 529 |
Veronika Badalová | 0 : 3 wo. | 0 | 33. - 36. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 40. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 64. |
Patrik Žák | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Velká Cena Moravské Slavie 2016, 13.02.2016 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 798 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 832 |
Ota Lizna | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Martin Filip | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 20. |
Miroslav Ondruška | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 17. - 32. |
Jan Hráček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 06.02.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
muži C, 16.01.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 893 |
Tomáš Wrona | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 10. |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 21 | 9. - 12. |
Tomáš Havlík | 3 : 2 | 12.6 | 9. - 16. |
Radovan Kojecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jiří Borovička | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.