Ročník: 2000
Klub: Squashová akademie, z.s.
Družstvo:SCC HK - BULDOČCI
Registrační číslo: 4218
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 18 | (-3) | 23437 | (-1137) | ||
01.02.2024 | 15 | (-1) | 24574 | (434) | ||
01.01.2024 | 14 | (1) | 24140 | (0) | ||
01.12.2023 | 15 | (0) | 24140 | (378) | ||
01.11.2023 | 15 | (0) | 23762 | (-1369) | ||
01.10.2023 | 15 | (1) | 25131 | (0) | ||
01.09.2023 | 16 | (0) | 25131 | (0) | ||
01.08.2023 | 16 | (0) | 25131 | (0) | ||
01.07.2023 | 16 | (0) | 25131 | (0) | ||
01.06.2023 | 16 | (0) | 25131 | (177) | ||
01.05.2023 | 16 | (0) | 24954 | (224) | ||
01.04.2023 | 16 | (1) | 24730 | (788) | ||
01.03.2023 | 17 | (3) | 23942 | (1911) | ||
01.02.2023 | 20 | (-2) | 22031 | (-839) | ||
01.01.2023 | 18 | (0) | 22870 | (0) | ||
01.12.2022 | 18 | (-2) | 22870 | (-2036) | ||
01.11.2022 | 16 | (3) | 24906 | (1712) | ||
01.10.2022 | 19 | (0) | 23194 | (0) | ||
01.09.2022 | 19 | (1) | 23194 | (0) | ||
01.08.2022 | 20 | (0) | 23194 | (0) | ||
01.07.2022 | 20 | (3) | 23194 | (0) | ||
01.06.2022 | 23 | (0) | 23194 | (-440) | ||
01.05.2022 | 23 | (2) | 23634 | (1151) | ||
01.04.2022 | 25 | (2) | 22483 | (604) | ||
01.03.2022 | 27 | (1) | 21879 | (1208) | ||
01.02.2022 | 28 | (4) | 20671 | (1325) | ||
01.01.2022 | 32 | (6) | 19346 | (108) | ||
01.12.2021 | 38 | (7) | 19238 | (2200) | ||
01.11.2021 | 45 | (11) | 17038 | (2478) | ||
01.10.2021 | 56 | (0) | 14560 | (943) | ||
01.09.2021 | 56 | (6) | 13617 | (1257) | ||
01.08.2021 | 62 | (-1) | 12360 | (0) | ||
01.07.2021 | 61 | (3) | 12360 | (1077) | ||
01.06.2021 | 64 | (0) | 11283 | (0) | ||
01.03.2021 | 64 | (39) | 11283 | (3149) | ||
01.11.2020 | 103 | (13) | 8134 | (788) | ||
01.10.2020 | 116 | (10) | 7346 | (1042) | ||
01.04.2020 | 126 | (-3) | 6304 | (-870) | ||
01.03.2020 | 123 | (-31) | 7174 | (-1744) | ||
01.02.2020 | 92 | (13) | 8918 | (1020) | ||
01.01.2020 | 105 | (50) | 7898 | (2274) | ||
01.12.2019 | 155 | (-25) | 5624 | (-710) | ||
01.11.2019 | 130 | (-31) | 6334 | (-1933) | ||
01.10.2019 | 99 | (-18) | 8267 | (-1578) | ||
01.09.2019 | 81 | (0) | 9845 | (0) | ||
01.08.2019 | 81 | (0) | 9845 | (0) | ||
01.07.2019 | 81 | (0) | 9845 | (0) | ||
01.06.2019 | 81 | (-18) | 9845 | (-1790) | ||
01.05.2019 | 63 | (-7) | 11635 | (-1100) | ||
01.04.2019 | 56 | (5) | 12735 | (243) | ||
01.03.2019 | 61 | (-2) | 12492 | (-88) | ||
01.02.2019 | 59 | (5) | 12580 | (0) | ||
01.01.2019 | 64 | (-1) | 12580 | (133) | ||
01.12.2018 | 63 | (-3) | 12447 | (-1100) | ||
01.11.2018 | 60 | (2) | 13547 | (540) | ||
01.10.2018 | 62 | (-1) | 13007 | (0) | ||
01.09.2018 | 61 | (0) | 13007 | (0) | ||
01.08.2018 | 61 | (0) | 13007 | (0) | ||
01.07.2018 | 61 | (0) | 13007 | (0) | ||
01.06.2018 | 61 | (1) | 13007 | (266) | ||
01.05.2018 | 62 | (-1) | 12741 | (406) | ||
01.04.2018 | 61 | (8) | 12335 | (975) | ||
01.03.2018 | 69 | (-3) | 11360 | (220) | ||
01.02.2018 | 66 | (1) | 11140 | (-145) | ||
01.01.2018 | 67 | (12) | 11285 | (691) | ||
01.12.2017 | 79 | (19) | 10594 | (1618) | ||
01.11.2017 | 98 | (33) | 8976 | (2359) | ||
01.10.2017 | 131 | (1) | 6617 | (321) | ||
01.09.2017 | 132 | (0) | 6296 | (0) | ||
01.07.2017 | 132 | (0) | 6296 | (0) | ||
01.06.2017 | 132 | (66) | 6296 | (2693) | ||
01.05.2017 | 198 | (108) | 3603 | (1794) | ||
01.04.2017 | 306 | (7) | 1809 | (0) | ||
01.03.2017 | 313 | (89) | 1809 | (589) | ||
01.02.2017 | 402 | (35) | 1220 | (300) | ||
01.01.2017 | 437 | (4) | 920 | (0) | ||
01.12.2016 | 441 | (-5) | 920 | (0) | ||
01.11.2016 | 436 | (-4) | 920 | (0) | ||
01.10.2016 | 432 | (200) | 920 | (680) | ||
01.09.2016 | 632 | (7) | 240 | (0) | ||
01.06.2016 | 639 | (23) | 240 | (0) | ||
01.05.2016 | 662 | (-169) | 240 | (-354) | ||
01.04.2016 | 493 | (-3) | 594 | (0) | ||
01.03.2016 | 490 | (-14) | 594 | (0) | ||
01.02.2016 | 476 | (-5) | 594 | (0) | ||
01.01.2016 | 471 | (-79) | 594 | (108) | ||
01.12.2015 | 392 | (-19) | 486 | (0) | ||
01.11.2015 | 373 | (-53) | 486 | (0) | ||
01.10.2015 | 320 | (36) | 486 | (-136) | ||
01.09.2015 | 356 | (0) | 622 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 14 | 15 | 18 | 2024 | |||||||||
2023 | 18 | 20 | 17 | 16 | 16 | 16 | 16 | 16 | 16 | 15 | 15 | 15 | 2023 |
2022 | 32 | 28 | 27 | 25 | 23 | 23 | 20 | 20 | 19 | 19 | 16 | 18 | 2022 |
2021 | 64 | 64 | 61 | 62 | 56 | 56 | 45 | 38 | 2021 | ||||
2020 | 105 | 92 | 123 | 126 | 116 | 103 | 2020 | ||||||
2019 | 64 | 59 | 61 | 56 | 63 | 81 | 81 | 81 | 81 | 99 | 130 | 155 | 2019 |
2018 | 67 | 66 | 69 | 61 | 62 | 61 | 61 | 61 | 61 | 62 | 60 | 63 | 2018 |
2017 | 437 | 402 | 313 | 306 | 198 | 132 | 132 | 132 | 131 | 98 | 79 | 2017 | |
2016 | 471 | 476 | 490 | 493 | 662 | 639 | 632 | 432 | 436 | 441 | 2016 | ||
2015 | 356 | 320 | 373 | 392 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 2646 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2646 |
František Procházka | 1 : 3 | 0 | 25. - 26. |
Jan Šťastník | 3 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Václav Pavlovec | 3 : 1 | 0 | 25. - 32. |
Filip Richtárech | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1455 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1455 |
Pavel Bodiš | 1 : 2 | 0 | 11. - 12. |
David Linhart | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Martin Sopko | 2 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Matěj Slabý | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Schuller | 3 : 2 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Squash Arena Liberec - MA, 06.01.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Martin Ředina | 1 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Dalibor Procházka ml. | 1 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Volf | 3 : 2 | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Muži A, 02.12.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2773 |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 0 | 13. - 14. |
David Linhart | 3 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Lukáš Tužinčin | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Strahov - muži A, 11.11.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Alex Kelar | 3 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B, 04.11.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1692 |
Marek Koutník | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Lukáš Matoušek | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Volný | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Martin Vostatek | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 28.10.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Petr Marek | 3 : 0 wo. | 0 | 11. - 12. |
Šimon Rynt | 2 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Luboš Walter ml. | 3 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1791 |
Petr Veselý st. | 2 : 0 wo. | 0 | 7. - 8. |
Martin Kříž | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Ladislav Procházka | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Václav Máca | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
DIETZ Cup - Muži A, 06.05.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 2844 |
Filip Richtárech | 1 : 3 | 16 | 9. - 10. |
Martin Sládeček | 3 : 2 | 48 | 9. - 12. |
Adolf Středa | 3 : 2 | 48 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
RESTAART béčko, 29.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 2217 |
Kristián Mraček | 2 : 3 | 24.8 | finále |
Lukáš Levinský | 3 : 2 | 29.76 | semifinále |
Petr Volný | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Pavel Beneš | 3 : 2 | 18.6 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 01.04.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 2667 |
Jáchym Mraček | 2 : 3 | 32 | 11. - 12. |
Dalibor Procházka ml. | 2 : 3 | 32 | 9. - 12. |
Petr Veselý st. | 3 : 1 | 64 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Strahov - muži B, 18.03.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 1744 |
Petr Zlámal | 3 : 1 | 32.8 | 9. - 10. |
Jan Mastný | 3 : 0 | 41 | 9. - 12. |
Jakub Strauss | 3 : 1 | 32.8 | 9. - 16. |
Kristián Mraček | 1 : 3 | 8.2 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 3269 | Body za soupeře: 291 | Body celkem: 3560 |
Tomáš Novák | 3 : 2 | 62.4 | 19. - 20. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Václav Pavlovec | 3 : 0 | 104 | 17. - 24. |
Pavel Bodiš | 3 : 1 | 83.2 | 17. - 32. |
Faríd Farrag | 2 : 3 | 41.6 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 113 | Body celkem: 2363 |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Petr Kopecký | 2 : 3 | 26.24 | semifinále |
Jan Šťastník | 3 : 2 | 29.52 | čtvrtfinále |
Pavel Cigánek | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
FAJNE Áčko muži, 11.02.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 3070 |
Martin Ředina | 3 : 0 wo. | 45 | 11. - 12. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Vlastimil Kozák | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Ondřej Ertl | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži A, 14.01.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 2926 |
Vlastimil Kozák | 3 : 1 | 72 | 13. - 14. |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. |
Michal Jurášek | 2 : 3 | 36 | 9. - 16. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Strahov - muži A, 03.12.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 18 | Body celkem: 2571 |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
František Procházka | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
M&S fair Cup - Muži A, 12.11.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2553 |
Adolf Středa | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Petr Marek | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 2299 |
Pavel Jakubů | 3 : 0 wo. | 30 | 7. - 8. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Ondřej Ertl | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Václav Pavlovec | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 29.10.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 213 | Body celkem: 4349 |
František Procházka | 2 : 3 | 51.2 | 3. - 4. |
José Gallegos | 1 : 3 | 25.6 | semifinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Jakub Solnický | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
SBCentrum muži B, 08.10.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 2722 |
František Procházka | 2 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Miroslav Kolář | 2 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Kareš | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Jakub Strauss | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Strahov - Muži B, 03.09.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2061 |
Walter Herold Veedla | 1 : 2 | 20 | 9. - 10. |
Michael Brown | 2 : 0 | 50 | 9. - 12. |
Martin Brňák | 2 : 1 | 30 | 9. - 16. |
Petr Zlámal | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Jakub Strauss | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ, 02.04.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 172 | Body celkem: 2663 |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 65.6 | 3. - 4. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, 19.03.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 2126 |
Filip Kočárek | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Jakub Vavřík | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Novák | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 2574 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 2772 |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 78 | 27. - 28. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
Michal Jirka | 3 : 0 | 78 | 25. - 32. |
Vlastimil Kozák | 1 : 3 | 20.8 | 17. - 32. |
Ondřej Ertl | 1 : 3 | 20.8 | 1. - 32. |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1693 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 1830 |
Faríd Farrag | 1 : 2 | 20 | 13. - 14. |
Pavel Bodiš | 2 : 0 | 50 | 13. - 16. |
Petr Kopecký | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Martin Ředina | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Olga Kolářová | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Muži A, 12.02.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3223 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 3359 |
František Procházka | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Michal Jurášek | 2 : 1 | 66 | 13. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 70.4 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 22.01.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3647 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 3765 |
Jáchym Mraček | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Ondřej Ertl | 2 : 0 wo. | 60 | 9. - 16. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Walter Herold Veedla | 3 : 2 | 57.6 | 1. - 32. |
Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1693 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1767 |
Vlastimil Kozák | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Filip Kočárek | 2 : 0 wo. | 25 | 13. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Kristián Mraček | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Walter Herold Veedla | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Albatros Media Muži B, 18.12.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 1988 |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 25 | 11. - 12. |
Petr Marek | 1 : 2 | 20 | 9. - 12. |
Pavel Bodiš | 2 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Beneš | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1976 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2168 |
Jiří Pinka | 2 : 0 | 64 | 21. - 22. |
Boris Heneš | 2 : 0 | 64 | 21. - 24. |
František Procházka | 1 : 2 | 25.6 | 17. - 24. |
Aleš Tchuř | 2 : 1 | 38.4 | 17. - 32. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 13.11.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 3099 |
Luboš Walter ml. | 2 : 1 | 48 | 9. - 10. |
Michal Kareš | 2 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Faríd Farrag | 2 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Bodiš | 3 : 1 | 51.2 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 3085 | Body za soupeře: 291 | Body celkem: 3376 |
Jakub Zapala | 3 : 1 | 83.2 | 21. - 22. |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 104 | 21. - 24. |
Martin Schuller | 2 : 3 | 41.6 | 17. - 24. |
Jakub Slavíček | 3 : 1 | 62.4 | 17. - 32. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR, 02.10.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 1744 |
Lukáš Matoušek | 2 : 0 | 41 | 9. - 10. |
Vlastimil Kozák | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 12. |
Natálie Babjuková | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 16. |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 8.2 | 1. - 16. |
Josef Růžek | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 18.09.2021 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 116 | Body celkem: 2151 |
Petr Veselý st. | 2 : 0 wo. | 30 | 27. - 28. |
Jakub Vavřík | 1 : 2 | 24 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 25. - 32. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Martin Schuller | 2 : 3 | 32 | 1. - 32. |
DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2372 |
Michal Jirka | 0 : 2 | 0 | 19. - 20. |
Jakub Vavřík | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Miloš Liška | 2 : 1 | 43.2 | 17. - 24. |
Boris Heneš | 2 : 1 | 32.4 | 17. - 32. |
Dalibor Procházka ml. | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 1779 |
Martin Sopko | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Martin Schuller | 1 : 2 | 19.68 | 5. - 8. |
Ladislav Procházka | 1 : 3 | 9.84 | čtvrtfinále |
Petr Steiner | 3 : 2 | 24.6 | 1. - 16. |
David Linhart | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
ELEKTRO MAHL Muži C, 10.10.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1115 |
Zbyněk Bašta | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Hai Nguyen Nguyen | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 8. |
Tomáš Novák | 2 : 3 | 11.52 | čtvrtfinále |
Pavel Šlemr | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Tomáš Havlík | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
D Squashové akademie, 27.06.2020 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 327 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 327 |
D Squashové akademie - srpen, 08.06.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Vánoční D Squashové akademie, 23.12.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
HAMR Muži C, 07.12.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1661 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 1778 |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | finále |
Martin Schuller | 3 : 0 | 38.4 | semifinále |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Pavel Šlemr | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Tomáš Novák | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Zdeněk Barták | 3 : 1 | 11.52 | 1. - 64. |
Pivson Cup, 09.11.2019 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 689 | Body za soupeře: 13 | Body celkem: 702 |
Michal Tůma | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Daniel Svoboda | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Vladimír Hlavatý | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 24. |
Tomáš Kolár | 2 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 32. |
Martin Schuller | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1649 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 1748 |
Vojtěch Hanzal | 2 : 0 wo. | 25 | 15. - 16. |
Martin Vostatek | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Pavel Bodiš | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Kristián Mraček | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Lukáš Matoušek | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
Jan Jícha | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 1744 |
Martin Honek | 2 : 0 wo. | 20.5 | 9. - 10. |
Václav Uhlíř | 2 : 0 | 41 | 9. - 12. |
Vítězslav Lazar | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 16. |
Roman Pross | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Šoman | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Prima stavebniny Cup, 10.11.2018 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1466 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 1612 |
Vojtěch Ryba | 0 : 2 | 0 | 25. - 26. |
Ondřej Kožina | 2 : 1 | 33.6 | 25. - 28. |
Aleš Kubíček | 2 : 0 | 56 | 25. - 32. |
Michal Kareš | 1 : 2 | 22.4 | 17. - 32. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Kamil Staněk | 3 : 1 | 33.6 | 1. - 64. |
HAMR HEAD muži B, 27.10.2018 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 1193 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 1303 |
Tomáš Novák | 2 : 1 | 24 | 27. - 28. |
Martin Sochůrek | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Kristián Mraček | 2 : 0 | 40 | 25. - 32. |
Pavel Bodiš | 1 : 2 | 16 | 17. - 32. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Jan Nožka | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
Strahov muži A, 22.09.2018 Pořadí: 37 |
Body za pořadí: 1394 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 1556 |
Petr Kopecký | 2 : 0 | 54 | 37. - 38. |
Jan Čaboun | 2 : 1 | 32.4 | 37. - 40. |
Aleš Kubíček | 1 : 2 | 21.6 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 33. - 64. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1693 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 1770 |
Karím Farrag | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Aleš Kubíček | 2 : 1 | 30 | 13. - 16. |
Ladislav Procházka | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vítězslav Lazar | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SquashArena Muži B, 26.05.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1693 | Body za soupeře: 97 | Body celkem: 1790 |
Karím Farrag | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Vlastimil Kozák | 2 : 1 | 30 | 13. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 1 : 2 | 20 | 9. - 16. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Ryšavý | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1693 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 1773 |
Ondřej Kožina | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Tomáš Strmiska | 2 : 0 wo. | 25 | 13. - 16. |
Martin Vostatek | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Hai Nguyen Nguyen | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1952 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 2186 |
Petr Veselý | 2 : 0 | 72 | 25. - 26. |
Karím Farrag | 2 : 0 | 72 | 25. - 28. |
Kamil Staněk | 2 : 0 wo. | 36 | 25. - 32. |
Jakub Vavřík | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Martin Vostatek | 3 : 0 | 54 | 1. - 64. |
SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 2299 |
Jakub Vavřík | 2 : 0 wo. | 30 | 7. - 8. |
Filip Kočárek | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Joseph White | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Kožina | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Kamil Staněk | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
David Orálek | 3 : 2 | 18 | 1. - 64. |
Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 744 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 809 |
Lukáš Vrba | 2 : 0 | 19.2 | 21. - 22. |
Ivan Eibner | 2 : 0 | 19.2 | 21. - 24. |
Matěj Slabý | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 24. |
Kristián Mraček | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 32. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Albatros Media - Muži "C", 10.02.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 1112 |
Tomáš Fecák | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Jan Ryšavý | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 8. |
Miroslav Kolář | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Pavel Brož | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Anton Giertli | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B, 06.01.2018 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1222 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 1324 |
Martin Sochůrek | 0 : 2 | 0 | 25. - 26. |
Pavel Brož | 2 : 0 | 40 | 25. - 28. |
Pavel Popelka | 2 : 0 wo. | 20 | 25. - 32. |
Adam Hexner | 1 : 2 | 16 | 17. - 32. |
Ladislav Procházka | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Radim Valášek | 3 : 2 | 18 | 1. - 64. |
Muzi C, 09.12.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1661 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 1779 |
Martin Vostatek | 1 : 3 | 9.6 | finále |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 38.4 | semifinále |
Vojtěch Kolomičenko | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Daniel Vrána | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Poděbradské "Céčko", 11.11.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1432 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 1519 |
Lukáš Levinský | 1 : 3 | 8.4 | finále |
Filip Šarboch | 3 : 0 | 33.6 | semifinále |
Jan Vacek | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Matěj Sezemský | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Credit Czech Poděbrady Open 2017 - muži B, 28.10.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1736 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 1860 |
Dalibor Procházka ml. | 2 : 0 | 50 | 13. - 14. |
Jakub Vaněk | 2 : 0 | 50 | 13. - 16. |
Petr Veselý | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Ryšavý | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 1088 |
Martin Vostatek | 2 : 0 wo. | 12 | 9. - 10. |
Pavel Beneš | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 12. |
Petr Podaný | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 16. |
Marek Hlaváč | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Filip Hurta | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 1001 |
Adam Jiroušek | 2 : 0 wo. | 12 | 13. - 14. |
Karel Svoboda | 2 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Michal Vaněk | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Karím Farrag | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Tomáš Pluhař | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Tomáš Pluhař | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Tomáš Pluhař | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
3 : 0 | 14.4 | 1. - 64. | |
Strahov muži B, 27.05.2017 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1445 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 1524 |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Matyáš Dufek | 1 : 3 | 8 | 17. - 20. |
Martin Němec | 3 : 2 | 24 | 17. - 24. |
Pavel Bodiš | 3 : 2 | 24 | 17. - 32. |
Roman Kubričan | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
muži C, 13.05.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 1169 |
Tereza Svobodová | 3 : 0 wo. | 14.4 | 7. - 8. |
Radim Valášek | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Martin Sopko | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Robert Michalec | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
Josef Petrák | 3 : 2 | 8.64 | 1. - 64. |
OC Arkady squash cup 2017, 15.04.2017 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 1849 | Body za soupeře: 95 | Body celkem: 1944 |
Jan Čaboun | 3 : 0 wo. | 27 | 27. - 28. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
Robert Michalec | 3 : 0 | 54 | 25. - 32. |
Marek Lapáček | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Ondřej Kožina | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 32. |
muži C, 11.02.2017 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 546 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 589 |
Jan Dřevíkovský | 3 : 1 | 11.52 | 33. - 34. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 36. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 40. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 64. |
Milan Tecl | 1 : 3 | 2.88 | 1. - 64. |
muži C, 24.09.2016 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 641 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 680 |
Jiří Andrlík | 3 : 0 wo. | 8.4 | 21. - 22. |
Ivan Eibner | 3 : 2 | 10.08 | 21. - 24. |
Josef Fanta | 2 : 3 | 6.72 | 17. - 24. |
Radek Dudešek | 3 : 1 | 10.08 | 17. - 32. |
Vladimír Hlavatý | 1 : 3 | 3.36 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 577 | Body za soupeře: 17 | Body celkem: 594 |
Tomáš Holub | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Zahradník | 0 : 3 | 0 | |
Petr Vosátka | 0 : 3 wo. | 0 | |
Martin Olič | 3 : 0 wo. | 0 | |
Bohuslav Zajkr | 3 : 1 | 0 | |
Patrik Schneider | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 07.06.2014 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 770 | Body za soupeře: 12 | Body celkem: 782 |
Pavel Krajsa | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
bye | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů D, 11.12.2013 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 7 | Body celkem: 342 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.