Profil hráče

Daniel Svoboda

Ročník: 2004
Klub: Squashová akademie, z.s.
Družstvo:Squashova Akademie - B
Registrační číslo: 5161

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 326.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 311. (08/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 6. (07/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 4. (11/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 7. (11/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 50.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 48. (08/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 44.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 43. (09/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2019 326 (63) 1710 (604)
01.10.2019 389 (-43) 1106 (-327)
01.09.2019 346 (-35) 1433 (-319)
01.08.2019 311 (0) 1752 (0)
01.07.2019 311 (39) 1752 (343)
01.06.2019 350 (-4) 1409 (0)
01.05.2019 346 (-28) 1409 (-351)
01.04.2019 318 (2) 1760 (210)
01.03.2019 320 (-2) 1550 (0)
01.02.2019 318 (48) 1550 (343)
01.01.2019 366 (24) 1207 (120)
01.12.2018 390 (3) 1087 (0)
01.11.2018 393 (25) 1087 (90)
01.10.2018 418 (74) 997 (327)
01.09.2018 492 (89) 670 (319)
01.08.2018 581 (-3) 351 (0)
01.07.2018 578 (-4) 351 (0)
01.06.2018 574 (-4) 351 (0)
01.05.2018 570 (-570) 351 (351)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20193663183203183463503113113463893262019
20185705745785814924183933902018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Pivson Cup, 09.11.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
48
Body celkem:
792
Tomáš Císařovský  2 : 0 19.2 21. - 22.
Adam Sinkule  2 : 0 wo. 9.6 21. - 24.
Filip Šarboch  0 : 2 0 17. - 24.
Matěj Bomba  2 : 0 19.2 17. - 32.
Walter Herold  Veedla  0 : 3 0 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
323
Body celkem:
4067
Mojmír Zálešák  3 : 0 96 5. - 6.
Michal Jurášek  3 : 0 96 5. - 8.
Alex Kelar  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Ondřej Kutý  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 37
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
40
Body celkem:
534
Pavel Mráček  2 : 1 8.64 37. - 38.
Lukáš Stupka  2 : 1 8.64 37. - 40.
Josef Růžek  1 : 2 5.76 33. - 40.
Jaroslav Sezemský  2 : 0 wo. 7.2 33. - 48.
Alfréd Nezveda  2 : 0 9.6 33. - 64.
Tomáš Pluhař  0 : 3 0 1. - 64.
 3. liga muži B, 06.10.2019 Body celkem:
100
Jaroslav Novák  2 : 3 40
Michael Pavel  3 : 2 60
 3. liga muži B, 05.10.2019 Body celkem:
60
Adam Čumpel  0 : 3 0
Radim Slovák  3 : 2 60
 Turnaj D, Squashová akademie, 21.06.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
217
Body celkem:
3553
Svatopluk Kreidl  3 : 0 96 3. - 4.
Martin Suk  1 : 3 19.2 semifinále
Michal Jurášek  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 3. liga muži B, 31.03.2019 Body celkem:
90
Petr Charvát  3 : 2 90
Petr Chmelař  0 : 3 0
 3. liga muži B, 30.03.2019 Body celkem:
120
Juraj  Daniš  3 : 1 120
Pavel Popelka  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
131
Body celkem:
2588
Lukáš Krejčí  2 : 3 28.8 5. - 6.
Radim Jurášek  3 : 0 72 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
221
Body celkem:
4083
Adam Gacek  3 : 0 wo. 65 13. - 14.
Tomáš Holinka  3 : 0 130 13. - 16.
Lukáš Krejčí  1 : 3 26 9. - 16.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
260
Body celkem:
5245
Filip Walter  3 : 0 156 7. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Hrubý  3 : 1 104 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2631
Adam Hazucha  3 : 0 70 9. - 10.
Tomáš Holinka  3 : 0 70 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
236
Body celkem:
4177
Matěj Bomba  3 : 1 96 7. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D leden, 08.01.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
308
Body celkem:
4548
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 5. - 6.
Filip Walter  3 : 0 120 5. - 8.
David Linhart  2 : 3 48 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 3. liga muži B, 02.12.2018 Body celkem:
0
Michal Tůma  0 : 3 0
Lukáš Levinský  0 : 3 0
 3. liga muži B, 01.12.2018 Body celkem:
120
Pavel Popelka  0 : 3 0
Sebastian  Pech  3 : 1 120
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
350
Body celkem:
6291
Faríd Farrag  1 : 3 38.4 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
Sean Vittek  3 : 0 144 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
142
Body celkem:
2489
Lukáš Krejčí  2 : 3 24 5. - 6.
Tomáš Hrubý  3 : 1 48 5. - 8.
Jan Rutterle  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Jarý  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 3. liga muži B, 14.10.2018 Body celkem:
30
David Doležel  0 : 3 0
Petr Nezveda  1 : 3 30
 3. liga muži B, 13.10.2018 Body celkem:
60
Jan Špinka  0 : 3 0
Filip Čálek  2 : 3 60
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4559
Matěj Bomba  3 : 0 132 7. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Kučiak  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2754
Tomáš Holinka  3 : 0 80 11. - 12.
Jan Netolička  1 : 3 16 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Martin Suk  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
259
Body celkem:
3840
Tomáš Holinka  3 : 0 108 7. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 5. - 8.
David Linhart  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Antonín Eliášek  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D září, 11.09.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 HAMR VAŠE LIGA D, 09.08.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4344
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 3. - 4.
Faríd Farrag  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Krišica  3 : 0 96 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 10.04.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Turnaj JB, (B17), 08.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
89
Body celkem:
2339
Štěpán Hájek  3 : 0 49.2
Jan Rutterle  1 : 3 9.84
Pavel Konrád  2 : 3 19.68
Lukáš Krejčí  1 : 3 9.84
 Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
175
Body celkem:
4866
František Procházka  0 : 3 0 finále
Filip Walter  3 : 1 89.6 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5649
Faríd Farrag  0 : 3 0 5. - 6.
Matěj Bomba  3 : 0 156 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliáš Bencúr  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
132
Body celkem:
4143
Lukáš Krejčí  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alfréd Nezveda  3 : 1 88 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B17), 07.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2069
Martin Suk  0 : 3 0 1. - 16.
Tobiáš Kout  3 : 0 50
Matouš Fiala  3 : 1 40
 Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
191
Body celkem:
4828
Karel Matoušek  0 : 3 0 3. - 4.
František Procházka  0 : 3 0 semifinále
Faríd Farrag  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Jerome Grosmann  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4086
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 6.
Lukáš Krišica  3 : 0 108 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Malina  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Junioři B - Strahov , (B15), 14.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
233
Body celkem:
4181
Vojtěch Martinovský  3 : 1 80 finále
Ondřej Malina  3 : 0 80 semifinále
Antonín Eliášek  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2908
David Linhart  2 : 3 32 9. - 10.
Tomáš Holinka  3 : 0 80 9. - 12.
Lukáš Krišica  3 : 0 80 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
179
Body celkem:
3615
Martin Štěpán ml.  1 : 3 19.2 5. - 6.
Matěj Bomba  3 : 0 96 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Mach  3 : 1 64 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 22.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 3. - 4.
František Procházka  0 : 3 0 semifinále
Vít Juříček  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
147
Body celkem:
3118
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 5. - 6.
Daniel Ivanco  3 : 0 84 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 18.03.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2749
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
František Procházka  0 : 3 0
Ondřej Malina  3 : 0 72
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
128
Body celkem:
4794
Jan Machač  3 : 0 80
David Linhart  3 : 2 48
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
 Strahov Junioři B, (B15), 18.02.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2297
Lukáš Krejčí  0 : 3 0
David Linhart  0 : 3 0
Antonín Eliášek  3 : 0 50
Tobiáš Kout  3 : 0 50
 Strahov Junioři B, (B13), 18.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
194
Body celkem:
4142
Alfréd Nezveda  3 : 0 100 finále
Antonín Eliášek  3 : 1 64 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5271
Alfréd Nezveda  3 : 0 156 7. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Mach  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2858
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 15. - 16.
Matyáš Smetana  0 : 3 0 13. - 16.
Pavel Konrád  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 1. - 16.
Daniel Burkart  3 : 2 48 1. - 32.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
331
Body celkem:
4528
Matěj Bomba  3 : 0 108 5. - 6.
Jakub Strapek  3 : 0 wo. 54 5. - 8.
David Linhart  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2844
Jan Rutterle  0 : 3 0 13. - 14.
Filip Čepelák  3 : 1 72 13. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 9. - 16.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Matyáš Roznětinský  3 : 0 72 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
306
Body celkem:
4503
Antonín Eliášek  3 : 1 86.4 5. - 6.
Alfréd Nezveda  3 : 0 108 5. - 8.
David Linhart  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Max Gál  3 : 0 90 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
173
Body celkem:
2521
Marek Padyšák  3 : 0 72 19. - 20.
Filip Čepelák  2 : 3 28.8 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
256
Body celkem:
4108
David Linhart  0 : 3 0 5. - 6.
Tadeáš Pekárek  3 : 0 108 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři B SBCentrum, (B15), 29.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
61
Body celkem:
2821
Pavel Konrád  0 : 3 0 3. - 4.
Filip Šarboch  0 : 3 0 semifinále
Dominik Neradil  3 : 2 36 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B SBCentrum, (B13), 29.10.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
194
Body celkem:
4142
Matěj Bomba  3 : 0 100 finále
Antonín Eliášek  3 : 1 64 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4185
Matěj Bomba  3 : 0 120 7. - 8.
David Linhart  1 : 3 24 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 100 1. - 16.
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3532
Faríd Farrag  0 : 3 0 9. - 10.
Matěj Sedláček  3 : 1 80 9. - 12.
Matěj Bomba  3 : 0 100 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media junior B, (B13), 28.05.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2877
David Linhart  1 : 3 16 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  1 : 3 16 semifinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B13), 07.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
178
Body celkem:
4057
Tadeáš Pekárek  3 : 0 60
Radek Stoklasa  3 : 0 60
Jakub Strapek  3 : 2 57.6
Alex Kelar  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (B13), 23.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3594
Ondřej Malina  2 : 3 40 finále
Matěj Kolpak  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3389
Matěj Kolpak  3 : 0 96 7. - 8.
Alfréd Nezveda  1 : 3 19.2 5. - 8.
Martin Mach  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 80 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3351
Jan Machač  3 : 1 76.8 7. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Mach  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Sedláček  3 : 0 80 1. - 16.
 Final del Torneo de Juniors "B", (B13), 20.02.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2257
Matěj Kolpak  3 : 0 60 7. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 5. - 8.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4094
David Linhart  0 : 3 0 11. - 12.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 130 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B13), 09.01.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3040
Tomáš Holinka  3 : 0 80 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 12.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Holinka  3 : 0 80
 junioři A, (B13), 19.12.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
99
Body celkem:
3535
Faríd Farrag  0 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 0 80
Martin Mach  1 : 3 19.2
Daniel Ivanco  0 : 3 0
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3596
Ondřej Malina  0 : 3 0 11. - 12.
Martin Štěpán ml.  2 : 3 44 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 110 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři B, (B13), 07.11.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 0 60 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Erik Ehrenberger  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B, (B13), 24.10.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
223
Body celkem:
2202
Matěj Bomba  3 : 1 40 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  1 : 3 10 1. - 16.
Antonín Eliášek  3 : 0 68.5
Matěj Bomba  3 : 1 54.8
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 28.02.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
345
Body celkem:
4293
Matěj Sedláček  3 : 0 0
Adam Lištanský  3 : 0 0
Mikuláš Janda  3 : 0 0
Alfréd Nezveda  3 : 2 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4480
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Matěj Sedláček  3 : 0 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 10.01.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
146
Body celkem:
2906
Matěj Sedláček  3 : 0 0
Ondřej Slanina  1 : 3 0
David Linhart  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
210
Body celkem:
3954
Alfréd Nezveda  3 : 2 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Filip Walter  3 : 2 0
Vojtěch Martinovský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 01.11.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3186
Mikuláš Janda  3 : 2 0
Matěj Bomba  3 : 1 0
Martin Mach  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 11.10.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2858
Alfréd Nezveda  1 : 3 0
Mikuláš Janda  3 : 0 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Martin Mach  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot