Ročník: 2004
Klub: Squashová akademie, z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.01.2022 | 699 | (-186) | 75 | (-527) | ||
01.12.2021 | 513 | (-165) | 602 | (-842) | ||
01.11.2021 | 348 | (-69) | 1444 | (-694) | ||
01.10.2021 | 279 | (1) | 2138 | (0) | ||
01.09.2021 | 280 | (0) | 2138 | (0) | ||
01.08.2021 | 280 | (-28) | 2138 | (-343) | ||
01.07.2021 | 252 | (2) | 2481 | (0) | ||
01.06.2021 | 254 | (-1) | 2481 | (0) | ||
01.03.2021 | 253 | (1) | 2481 | (0) | ||
01.11.2020 | 254 | (-1) | 2481 | (0) | ||
01.10.2020 | 253 | (-11) | 2481 | (0) | ||
01.04.2020 | 242 | (2) | 2481 | (-210) | ||
01.03.2020 | 244 | (8) | 2691 | (0) | ||
01.02.2020 | 252 | (-19) | 2691 | (-268) | ||
01.01.2020 | 233 | (35) | 2959 | (407) | ||
01.12.2019 | 268 | (58) | 2552 | (842) | ||
01.11.2019 | 326 | (63) | 1710 | (604) | ||
01.10.2019 | 389 | (-43) | 1106 | (-327) | ||
01.09.2019 | 346 | (-35) | 1433 | (-319) | ||
01.08.2019 | 311 | (0) | 1752 | (0) | ||
01.07.2019 | 311 | (39) | 1752 | (343) | ||
01.06.2019 | 350 | (-4) | 1409 | (0) | ||
01.05.2019 | 346 | (-28) | 1409 | (-351) | ||
01.04.2019 | 318 | (2) | 1760 | (210) | ||
01.03.2019 | 320 | (-2) | 1550 | (0) | ||
01.02.2019 | 318 | (48) | 1550 | (343) | ||
01.01.2019 | 366 | (24) | 1207 | (120) | ||
01.12.2018 | 390 | (3) | 1087 | (0) | ||
01.11.2018 | 393 | (25) | 1087 | (90) | ||
01.10.2018 | 418 | (74) | 997 | (327) | ||
01.09.2018 | 492 | (89) | 670 | (319) | ||
01.08.2018 | 581 | (-3) | 351 | (0) | ||
01.07.2018 | 578 | (-4) | 351 | (0) | ||
01.06.2018 | 574 | (-4) | 351 | (0) | ||
01.05.2018 | 570 | (-570) | 351 | (351) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022 | 699 | 2022 | |||||||||||
2021 | 253 | 254 | 252 | 280 | 280 | 279 | 348 | 513 | 2021 | ||||
2020 | 233 | 252 | 244 | 242 | 253 | 254 | 2020 | ||||||
2019 | 366 | 318 | 320 | 318 | 346 | 350 | 311 | 311 | 346 | 389 | 326 | 268 | 2019 |
2018 | 570 | 574 | 578 | 581 | 492 | 418 | 393 | 390 | 2018 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 390 | Body celkem: 6234 |
Matyáš Hrubý | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 2 | 78 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3761 |
Michal Jurášek | 3 : 0 wo. | 54 | 7. - 8. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 285 | Body celkem: 4029 |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Filip Walter | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 308 | Body celkem: 5412 |
Lukáš Krejčí | 1 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matyáš Hrubý | 3 : 1 | 96 | čtvrtfinále |
Ondřej Kutý | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 323 | Body celkem: 4067 |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Ondřej Kutý | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 217 | Body celkem: 3553 |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 96 | 3. - 4. |
Martin Suk | 1 : 3 | 19.2 | semifinále |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 2588 |
Lukáš Krejčí | 2 : 3 | 28.8 | 5. - 6. |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 4083 |
Adam Gacek | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 14. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
Lukáš Krejčí | 1 : 3 | 26 | 9. - 16. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 5245 |
Filip Walter | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matyáš Hrubý | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 2631 |
Adam Hazucha | 3 : 0 | 70 | 9. - 10. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 236 | Body celkem: 4177 |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 96 | 7. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 308 | Body celkem: 4548 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Filip Walter | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
David Linhart | 2 : 3 | 48 | čtvrtfinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5941 | Body za soupeře: 350 | Body celkem: 6291 |
Faríd Farrag | 1 : 3 | 38.4 | 3. - 4. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Sean Vittek | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 142 | Body celkem: 2489 |
Lukáš Krejčí | 2 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Tomáš Hrubý | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Jan Rutterle | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Jarý | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4273 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 4559 |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 132 | 7. - 8. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 2754 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
Jan Netolička | 1 : 3 | 16 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 3840 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
David Linhart | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
Antonín Eliášek | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4344 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Lukáš Krišica | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Turnaj JB, (B17), 08.04.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 89 | Body celkem: 2339 |
Jan Rutterle | 1 : 3 | 9.84 | |
Pavel Konrád | 2 : 3 | 19.68 | |
Lukáš Krejčí | 1 : 3 | 9.84 | |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 49.2 | |
Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 4866 |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | finále |
Filip Walter | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 2 | 50.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 5649 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Eliáš Bencúr | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4011 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 4143 |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Alfréd Nezveda | 3 : 1 | 88 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP JB, (B17), 07.01.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2069 |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tobiáš Kout | 3 : 0 | 50 | |
Matouš Fiala | 3 : 1 | 40 | |
Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 191 | Body celkem: 4828 |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Faríd Farrag | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
Jerome Grosmann | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4086 |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Lukáš Krišica | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Malina | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Junioři B - Strahov , (B15), 14.10.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 233 | Body celkem: 4181 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 80 | finále |
Ondřej Malina | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Antonín Eliášek | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2908 |
David Linhart | 2 : 3 | 32 | 9. - 10. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Lukáš Krišica | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 3615 |
Martin Štěpán ml. | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 6. |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Mach | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 231 | Body celkem: 231 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Malina | 3 : 0 | 70 | |
Lukáš Krišica | 3 : 0 | 70 | |
Martin Mach | 3 : 0 wo. | 35 | |
Antonín Eliášek | 3 : 1 | 56 | |
HRADECKÝ CUP, (B15), 22.04.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2820 |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vít Juříček | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 147 | Body celkem: 3118 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Daniel Ivanco | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 18.03.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2749 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Malina | 3 : 0 | 72 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 4794 |
Jan Machač | 3 : 0 | 80 | |
David Linhart | 3 : 2 | 48 | |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Strahov Junioři B, (B15), 18.02.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 2297 |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Tobiáš Kout | 3 : 0 | 50 | |
Antonín Eliášek | 3 : 0 | 50 | |
Strahov Junioři B, (B13), 18.02.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 4142 |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 | 100 | finále |
Antonín Eliášek | 3 : 1 | 64 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 5271 |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Mach | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2810 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 2858 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Matyáš Smetana | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Pavel Konrád | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Adam Jiroušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Daniel Burkart | 3 : 2 | 48 | 1. - 32. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 331 | Body celkem: 4528 |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Jakub Strapek | 3 : 0 wo. | 54 | 5. - 8. |
David Linhart | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
Lukáš Krišica | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2844 |
Jan Rutterle | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Filip Čepelák | 3 : 1 | 72 | 13. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matyáš Roznětinský | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 306 | Body celkem: 4503 |
Antonín Eliášek | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
David Linhart | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Max Gál | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 2521 |
Marek Padyšák | 3 : 0 | 72 | 19. - 20. |
Filip Čepelák | 2 : 3 | 28.8 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 256 | Body celkem: 4108 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Tadeáš Pekárek | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Matyáš Hrubý | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
junioři B SBCentrum, (B15), 29.10.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 2821 |
Pavel Konrád | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Filip Šarboch | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Dominik Neradil | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
junioři B SBCentrum, (B13), 29.10.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 4142 |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 100 | finále |
Antonín Eliášek | 3 : 1 | 64 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 4185 |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 120 | 7. - 8. |
David Linhart | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Chodovské A, (B13), 17.09.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3532 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Matěj Sedláček | 3 : 1 | 80 | 9. - 12. |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Albatros Media junior B, (B13), 28.05.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 2877 |
David Linhart | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Matyáš Hrubý | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B13), 07.05.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 178 | Body celkem: 4057 |
Tadeáš Pekárek | 3 : 0 | 60 | |
Radek Stoklasa | 3 : 0 | 60 | |
Jakub Strapek | 3 : 2 | 57.6 | |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (B13), 23.04.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 3594 |
Ondřej Malina | 2 : 3 | 40 | finále |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 80 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 3389 |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Alfréd Nezveda | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 157 | Body celkem: 3351 |
Jan Machač | 3 : 1 | 76.8 | 7. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Sedláček | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Final del Torneo de Juniors "B", (B13), 20.02.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2257 |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4094 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A, (B13), 09.01.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 3040 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 80 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 12. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 80 | |
junioři A, (B13), 19.12.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 3535 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 80 | |
Martin Mach | 1 : 3 | 19.2 | |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | |
junioři A, (B13), 28.11.2015 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3398 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 3596 |
Ondřej Malina | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Martin Štěpán ml. | 2 : 3 | 44 | 9. - 12. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 110 | 9. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
junioři B, (B13), 07.11.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2457 |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Erik Ehrenberger | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
junioři B, (B13), 24.10.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 223 | Body celkem: 2202 |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 40 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Antonín Eliášek | 3 : 0 | 68.5 | |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 54.8 | |
Hradecko - Pardubický Cup, (B13), 05.09.2015 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Adam Otčenáš | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 28.02.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 345 | Body celkem: 4293 |
Matěj Sedláček | 3 : 0 | 0 | |
Adam Lištanský | 3 : 0 | 0 | |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 0 | |
Alfréd Nezveda | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4480 |
Ondřej Slanina | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 0 | |
Matěj Sedláček | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 10.01.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 2906 |
Ondřej Slanina | 1 : 3 | 0 | |
Matěj Sedláček | 3 : 0 | 0 | |
David Linhart | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 3954 |
Alfréd Nezveda | 3 : 2 | 0 | |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | |
Filip Walter | 3 : 2 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 01.11.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3186 |
Mikuláš Janda | 3 : 2 | 0 | |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 0 | |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 11.10.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2858 |
Alfréd Nezveda | 1 : 3 | 0 | |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Slanina | 0 : 3 | 0 | |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.