Profil hráče

Filip Walter

Ročník: 2006
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:1.SQ Teplice B
Registrační číslo: 4791

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 651.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 651. (04/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 2. (09/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 3. (09/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 3. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 90.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 90. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 21.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 20. (01/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2020 651 (30) 240 (0)
01.03.2020 681 (4) 240 (0)
01.02.2020 685 (69) 240 (202.5)
01.01.2019 754 (14) 37.5 (0)
01.12.2018 768 (-12) 37.5 (0)
01.11.2018 756 (-17) 37.5 (0)
01.10.2018 739 (-18) 37.5 (0)
01.09.2018 721 (-3) 37.5 (0)
01.08.2018 718 (-5) 37.5 (0)
01.07.2018 713 (4) 37.5 (0)
01.06.2018 717 (-2) 37.5 (0)
01.05.2018 715 (57) 37.5 (0)
01.04.2018 772 (-2) 37.5 (0)
01.03.2018 770 (7) 37.5 (0)
01.02.2018 777 (-777) 37.5 (37.5)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20206856816512020
20197542019
20187777707727157177137187217397567682018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
349
Body celkem:
6007
Bedřich Beneš  3 : 0 140 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 1 89.6 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
286
Body celkem:
6742
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 156 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
304
Body celkem:
5729
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 128 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 96 čtvrtfinále
Daniel Stypa  3 : 0 80 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6461
David Linhart  0 : 3 0 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 144 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 108 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
320
Body celkem:
5551
Šimon Rynt  3 : 0 144 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Jan Víšek  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
242
Body celkem:
5776
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Adam Burget  3 : 0 132 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 110 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
203
Body celkem:
3440
Bedřich Beneš  3 : 0 84 5. - 6.
Mikuláš Dufek  3 : 1 67.2 5. - 8.
Jakub Strapek  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
330
Body celkem:
4996
Šimon Rynt  3 : 0 128 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  1 : 3 25.6 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 96 čtvrtfinále
Maxmilián Pišček  3 : 0 80 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
354
Body celkem:
6198
Matěj Bomba  3 : 1 124.8 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 1 124.8 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 1 104 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4871
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 108 čtvrtfinále
Marian Papula  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
320
Body celkem:
6078
Matěj Kolpak  3 : 0 160 3. - 4.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 60 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 0 100 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4201
Tomáš Holinka  3 : 1 96 7. - 8.
Matěj Bomba  1 : 3 24 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4072
Matěj Bomba  1 : 3 21.6 5. - 6.
Dominik Wojtucki  3 : 0 108 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 90 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
196
Body celkem:
3433
Dominik Wojtucki  3 : 0 84 5. - 6.
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 42 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alexej Izotov  3 : 0 70 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3124
Dan Malec  1 : 3 16.8 5. - 6.
Max Gál  3 : 0 84 5. - 8.
Alfréd Nezveda  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
153
Body celkem:
2914
Denis  Procházka  3 : 0 84 7. - 8.
Jakub Strapek  2 : 3 33.6 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2960
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3136
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 32.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 1. - 32.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot