Ročník: 2009
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.11.2023 | 606 | (-5) | 100 | (0) | ||
01.10.2023 | 601 | (0) | 100 | (0) | ||
01.09.2023 | 601 | (-1) | 100 | (0) | ||
01.08.2023 | 600 | (-3) | 100 | (0) | ||
01.07.2023 | 597 | (0) | 100 | (0) | ||
01.06.2023 | 597 | (3) | 100 | (0) | ||
01.05.2023 | 600 | (18) | 100 | (0) | ||
01.04.2023 | 618 | (-1) | 100 | (0) | ||
01.03.2023 | 617 | (-5) | 100 | (0) | ||
01.02.2023 | 612 | (7) | 100 | (0) | ||
01.01.2023 | 619 | (-9) | 100 | (0) | ||
01.12.2022 | 610 | (-610) | 100 | (100) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | 619 | 612 | 617 | 618 | 600 | 597 | 597 | 600 | 601 | 601 | 606 | 2023 | |
2022 | 610 | 2022 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B15), 11.12.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 2648 |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Kristián Bořil | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 1 | 56 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 3115 |
Andrej Hausknotz | 2 : 3 | 38.4 | 7. - 8. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 3313 |
Matěj Borisov | 3 : 0 | 100 | 13. - 14. |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 100 | 13. - 16. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 20 | 9. - 16. |
David Focsanschi | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 4422 |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Martin Jašek | 3 : 1 | 104 | 9. - 12. |
Lukáš Hogen | 3 : 2 | 78 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2307 |
Dominik Novák | 1 : 3 | 14 | 11. - 12. |
Lukáš Rychtařík | 1 : 3 | 14 | 9. - 12. |
Igor Hroza | 3 : 2 | 42 | 9. - 16. |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 14 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 155 | Body celkem: 3736 |
Jan Vaněk | 3 : 2 | 64.8 | 7. - 8. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4205 |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 96 | 7. - 8. |
Antonín Kachlíř | 2 : 3 | 48 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 2910 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 18 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Kristián Bořil | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 4290 |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 25.6 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | čtvrtfinále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B11), 03.10.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 4921 |
Max Pelikán | 2 : 3 | 56 | finále |
Martin Jašek | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Jiří Hadrava | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 3824 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 5175 |
Max Pelikán | 3 : 2 | 93.6 | 7. - 8. |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 55 |
Max Pelikán | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2600 |
Václav Holuša | 3 : 2 | 48 | 13. - 14. |
Matyáš Zlý | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adam Gerstdorf | 3 : 2 | 38.4 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 4875 |
Max Pelikán | 3 : 0 | 144 | 7. - 8. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2810 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 2934 |
Matyáš Zlý | 2 : 3 | 40 | 15. - 16. |
Max Pelikán | 1 : 3 | 20 | 13. - 16. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Jašek | 3 : 1 | 64 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4305 | Body za soupeře: 206 | Body celkem: 4511 |
Max Pelikán | 1 : 3 | 28.8 | 7. - 8. |
Andrej Hausknotz | 2 : 3 | 57.6 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 3008 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 3181 |
Matyáš Zlý | 3 : 2 | 57.6 | 19. - 20. |
Dominik Hrušecký | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 19.2 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 283 | Body celkem: 4870 |
Dominik Forgač | 3 : 2 | 86.4 | 7. - 8. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 28.8 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 199 | Body celkem: 3170 |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 6. |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 164 | Body celkem: 3863 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Max Pelikán | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 3061 |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Radek Ďurán | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Hrušecký | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 250 | Body celkem: 4837 |
bye | 3 : 0 wo. | 72 | 7. - 8. |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 57.6 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jonáš Pavelka | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup, (B13), 27.04.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2370 |
Martin Jašek | 3 : 0 | 72 | 7. - 8. |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 14.4 | 5. - 8. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 3330 |
Matyáš Zlý | 3 : 2 | 57.6 | 7. - 8. |
Max Pelikán | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2682 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Kristián Bořil | 2 : 3 | 33.6 | 5. - 8. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 1 | 56 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B11), 16.03.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 3938 |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Matyáš Zlý | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 3863 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Jan Víšek ml. | 3 : 1 | 104 | 13. - 16. |
Radek Ďurán | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4903 |
Andrej Butsa | 2 : 3 | 62.4 | 7. - 8. |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 2646 |
Jan Víšek ml. | 3 : 1 | 57.6 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 4135 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 120 | 7. - 8. |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Andrej Butsa | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2448 |
Radek Ďurán | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 4539 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2414 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 2551 |
Andrej Butsa | 2 : 3 | 28.8 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4050 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Dominik Hrušecký | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Daniel Stypa | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4101 |
Max Pelikán | 3 : 0 wo. | 60 | 7. - 8. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 4117 |
Max Pelikán | 3 : 2 | 72 | 7. - 8. |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2139 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 2181 |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 14 | |
Patrik Závacký | 0 : 3 | 0 | |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | |
Jan Víšek ml. | 2 : 3 | 28 | |
PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3061 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 90 | 13. - 14. |
Šimon Borovička | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Nicholas Ashford | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 2 : 3 | 36 | 1. - 16. |
David Kniezek | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2343 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 2399 |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 15. - 16. |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 16 | 13. - 16. |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 2762 |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 15. - 16. |
Jakub Kroupa | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Sebastien Šíma | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 3761 |
Jonáš Pavelka | 3 : 1 | 104 | 15. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3928 |
Adam Burget | 3 : 0 wo. | 60 | 11. - 12. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 9. - 16. |
Igor Hroza | 2 : 3 | 48 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2923 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 3086 |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Lukas Pári | 3 : 0 | 96 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 19.2 | 1. - 32. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B11), 30.09.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2568 |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 2 | 42 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Martin Hloch | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 2667 |
Šimon Borovička | 3 : 0 | 72 | |
Jonáš Borovička | 3 : 2 | 43.2 | |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.