Profil hráče

Jakub Zapala

Ročník: 1987
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Hanya
Registrační číslo: 6143

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 35.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 21. (03/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2021 35 (1) 19396 (835)
01.10.2021 36 (-6) 18561 (-624)
01.09.2021 30 (2) 19185 (536)
01.08.2021 32 (0) 18649 (0)
01.07.2021 32 (1) 18649 (522)
01.06.2021 33 (0) 18127 (0)
01.03.2021 33 (0) 18127 (0)
01.11.2020 33 (-4) 18127 (-426)
01.10.2020 29 (-2) 18553 (0)
01.04.2020 27 (5) 18553 (101)
01.03.2020 32 (-5) 18452 (-1208)
01.02.2020 27 (-4) 19660 (-1049)
01.01.2020 23 (1) 20709 (-480)
01.12.2019 24 (-2) 21189 (406)
01.11.2019 22 (1) 20783 (-1244)
01.10.2019 23 (3) 22027 (1161)
01.09.2019 26 (0) 20866 (0)
01.08.2019 26 (0) 20866 (0)
01.07.2019 26 (0) 20866 (0)
01.06.2019 26 (-1) 20866 (-782)
01.05.2019 25 (0) 21648 (-623)
01.04.2019 25 (-4) 22271 (36)
01.03.2019 21 (2) 22235 (867)
01.02.2019 23 (2) 21368 (120)
01.01.2019 25 (-1) 21248 (-360)
01.12.2018 24 (0) 21608 (-747)
01.11.2018 24 (-1) 22355 (905)
01.10.2018 23 (0) 21450 (-88)
01.09.2018 23 (0) 21538 (0)
01.08.2018 23 (0) 21538 (0)
01.07.2018 23 (0) 21538 (0)
01.06.2018 23 (1) 21538 (617)
01.05.2018 24 (5) 20921 (1379)
01.04.2018 29 (0) 19542 (289)
01.03.2018 29 (-3) 19253 (-403)
01.02.2018 26 (2) 19656 (449)
01.01.2018 28 (6) 19207 (-120)
01.12.2017 34 (3) 19327 (1311)
01.11.2017 37 (1) 18016 (72)
01.10.2017 38 (0) 17944 (733)
01.09.2017 38 (0) 17211 (0)
01.07.2017 38 (0) 17211 (0)
01.06.2017 38 (0) 17211 (0)
01.05.2017 38 (-2) 17211 (-524)
01.04.2017 36 (3) 17735 (1053)
01.03.2017 39 (7) 16682 (1181)
01.02.2017 46 (3) 15501 (1539)
01.01.2017 49 (11) 13962 (1663)
01.12.2016 60 (5) 12299 (927)
01.11.2016 65 (17) 11372 (2656)
01.10.2016 82 (39) 8716 (2444)
01.09.2016 121 (0) 6272 (0)
01.06.2016 121 (42) 6272 (1757)
01.05.2016 163 (80) 4515 (2066)
01.04.2016 243 (108) 2449 (1149)
01.03.2016 351 (107) 1300 (600)
01.02.2016 458 (-7) 700 (0)
01.01.2016 451 (-121) 700 (0)
01.12.2015 330 (-11) 700 (0)
01.11.2015 319 (-319) 700 (700)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2021333332323036352021
20202327322729332020
20192523212525262626262322242019
20182826292924232323232324242018
201749463936383838383837342017
20164514583512431631211218265602016
20153193302015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2993
Body za soupeře:
177
Body celkem:
3170
Adam Sinkule  1 : 3 20.8 21. - 22.
Matěj Slabý  3 : 0 wo. 52 21. - 24.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 20.8 17. - 24.
Vlastimil Kozák  3 : 1 83.2 17. - 32.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 32.
 GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1776
Martin Ředina  1 : 3 9.92 3. - 4.
Jakub Gogol  0 : 3 0 semifinále
Jan Ryšavý  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Aleš Tchuř  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3202
Roman Švec  0 : 2 0 9. - 10.
Jaroslav Cerman  2 : 0 wo. 45 9. - 12.
Petr Veselý st.  2 : 1 54 9. - 16.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Vavřík  3 : 1 57.6 1. - 32.
 Sportprofit tour č.6, 20.08.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Strahov - muži A, 19.06.2021
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2839
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3031
Vlastimil Kozák  3 : 0 96 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 48 21. - 24.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 12.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2232
Lukáš Jelínek  0 : 3 0 finále
Jiří Dušek  3 : 0 49.6 semifinále
Tomáš Havlík  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Marcel Ujfaluši  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.3, 04.06.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Sportprofit tour č.9, 05.06.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020
Pořadí: 24
Body za pořadí:
2809
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2991
Vojtěch Hanzal  1 : 3 20.8 23. - 24.
Filip Kočárek  1 : 3 20.8 21. - 24.
Ondřej Vorlíček  1 : 3 20.8 17. - 24.
Jiří Dušek  3 : 0 78 17. - 32.
Petr Veselý st.  2 : 3 41.6 1. - 32.
 HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
188
Body celkem:
2438
Dan Teuchner  2 : 3 26.24 3. - 4.
Martin Ředina  2 : 3 26.24 semifinále
Jiří Dušek  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Jan Šťastník  3 : 0 41 1. - 16.
Ondřej Bořil  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2666
Tomáš Hanzelka  3 : 0 wo. 32.8 3. - 4.
Ondřej Pavelka  2 : 3 26.24 semifinále
Ladislav Burián  3 : 2 29.52 čtvrtfinále
Filip Nosek  3 : 0 41 1. - 16.
Tomáš Tauš  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
  GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2360
Martin Ředina  0 : 3 0 3. - 4.
Kristián Mráček  1 : 3 13.12 semifinále
Aleš Kubíček  3 : 1 39.36 čtvrtfinále
Michal Vaněk  3 : 2 24.6 1. - 16.
Jaroslav Hemelka  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Strahov Muži A, 07.12.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
227
Body celkem:
2509
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 19. - 20.
Ondřej Pavelka  1 : 2 28.8 17. - 20.
Michal Jirka  2 : 0 72 17. - 24.
Ondřej Kožina  2 : 0 72 17. - 32.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 32.
Pavel Bodiš  3 : 0 54 1. - 64.
 Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2936
Dan Teuchner  0 : 3 0 finále
Josef Šebek  3 : 2 39.36 semifinále
Jaroslav Kaleta  3 : 1 39.36 čtvrtfinále
Martin Štěpán ml.  3 : 1 32.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 Strahov Muži B, 26.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
163
Body celkem:
2695
Martin Volf  2 : 1 36 5. - 6.
Petr Veselý  2 : 0 wo. 30 5. - 8.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Slavíček  3 : 0 50 1. - 16.
Martin Sopko  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1709
Body za soupeře:
154
Body celkem:
1863
Jakub Vavřík  2 : 0 56 21. - 22.
Michal Kareš  2 : 1 33.6 21. - 24.
Karím Farrag  0 : 2 0 17. - 24.
Ladislav Procházka  2 : 0 42 17. - 32.
Petr Marek  2 : 3 22.4 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
280
Body celkem:
3510
Dalibor Procházka ml.  2 : 1 60 11. - 12.
Karím Farrag  1 : 2 40 9. - 12.
Jáchym Mráček  2 : 0 100 9. - 16.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Vaněk  3 : 0 80 1. - 32.
 GALVA Olomouc Open, 07.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1865
Body za soupeře:
133
Body celkem:
1998
Petr Kopecký  3 : 1 39.68 3. - 4.
Ladislav Burián  2 : 3 19.84 semifinále
Tomáš Havlík  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
Radovan Kojecký  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.10, 29.06.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2349
Aleš Kubíček  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Dan Teuchner  2 : 3 28 9. - 12.
Miloš Liška  3 : 0 70 9. - 16.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Bodiš  3 : 0 56 1. - 32.
 Muži B, 20.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
105
Body celkem:
2515
Roman Kubričan  3 : 2 37.2 finále
Michal Vaněk  3 : 2 29.76 semifinále
Jan Šťastník  3 : 2 22.32 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 15.5 1. - 16.
 Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1212
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1212
 bye  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Pavel Jakubů  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Jakub Vavřík  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019
Pořadí: 24
Body za pořadí:
2809
Body za soupeře:
81
Body celkem:
2890
Michal Kareš  0 : 3 0 23. - 24.
Filip Kočárek  2 : 3 41.6 21. - 24.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 17. - 24.
Michal Bodiš  3 : 0 wo. 39 17. - 32.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 32.
 Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2643
Vojtěch Ryba  3 : 0 wo. 32.8 3. - 4.
Petr Martin  0 : 3 0 semifinále
Roman Pross  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Vítězslav Lazar  3 : 2 24.6 1. - 16.
Martin Štěpán ml.  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Sportprofit tour č.6, 22.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HRADECKÝ CUP, 19.01.2019
Pořadí: 24
Body za pořadí:
2018
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2054
 bye  0 : 3 wo. 0 23. - 24.
Miloš Liška  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Jakub Vavřík  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
109
Body celkem:
1794
Dan Teuchner  0 : 3 0 3. - 4.
Petr Kopecký  2 : 3 19.84 semifinále
Filip Nosek  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
Petr Rohun  3 : 1 24.8 1. - 16.
Jaroslav Štěpař  3 : 0 24.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2590
Ladislav Burián  3 : 1 49.6 finále
Dan Teuchner  3 : 0 49.6 semifinále
Lukáš  Kamp  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Petr Stryja  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup, 10.11.2018
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1556
Body za soupeře:
122
Body celkem:
1678
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 wo. 0 23. - 24.
Petr Veselý  1 : 2 22.4 21. - 24.
Petr Nohel ml.  0 : 2 0 17. - 24.
Vojtěch Ryba  2 : 0 56 17. - 32.
Michal Bodiš  2 : 3 22.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 21 1. - 64.
 AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
980
Body za soupeře:
12
Body celkem:
992
Pavel Holík  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Roman Moravec  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Tomáš Sigmund  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Filip Strouhal  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
3093
Body za soupeře:
286
Body celkem:
3379
Benjamin Bergel  0 : 2 0 17. - 18.
Karím Farrag  2 : 1 57.6 17. - 20.
Marek Hlaváč  2 : 0 96 17. - 24.
Roman Kubričan  2 : 0 96 17. - 32.
Lukáš Jelínek  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 64.
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1746
Body za soupeře:
178
Body celkem:
1924
Jiří Dušek  2 : 1 43.2 29. - 30.
Michal Kareš  2 : 0 wo. 36 29. - 32.
Petr Steiner  1 : 2 28.8 25. - 32.
Karím Farrag  1 : 2 28.8 17. - 32.
Michal Bodiš  1 : 3 14.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
127
Body celkem:
2324
Marek Koutník  2 : 0 wo. 30 7. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 2 0 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Kopecký  3 : 0 50 1. - 16.
Miroslav Kolář  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Sportprofit tour č.10, 30.06.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HANYA corporation Cup, 12.05.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
134
Body celkem:
3131
Michal Jadrníček  2 : 3 38.4 7. - 8.
Petr Martin  0 : 3 0 5. - 8.
Jakub Solnický  0 : 3 0 čtvrtfinále
Karím Farrag  3 : 1 64 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2193
Michal Jirka  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Pavel Jakubů  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Martin Volf  1 : 3 12 čtvrtfinále
Ondřej Kožina  3 : 0 50 1. - 16.
Pavel Šlemr  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
151
Body celkem:
2998
Petr Marek  0 : 2 0 11. - 12.
Filip Kočárek  1 : 2 36 9. - 12.
David Zeman  2 : 0 wo. 45 9. - 16.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 16.
David Orálek  3 : 2 43.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 CNC PRODUKT CUP 2018, 24.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
93
Body celkem:
1778
Jakub Wasilewski  0 : 2 0 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Havlík  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Jakub Slavíček  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 24.8 1. - 32.
 MR ženy, muži, masters, 01.03.2018
Pořadí: 26
Body za pořadí:
2646
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2854
Jaroslav Cerman  2 : 3 31.2 25. - 26.
Vlastimil Kozák  3 : 0 78 25. - 28.
Marek Hlaváč  3 : 0 78 25. - 32.
Petr Veselý st.  1 : 3 20.8 17. - 32.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 32.
 STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
177
Body celkem:
2156
Marek Hlaváč  2 : 1 30 9. - 10.
Petr Veselý  2 : 1 30 9. - 12.
Dan Teuchner  2 : 0 50 9. - 16.
Jaroslav Kaleta  2 : 3 20 1. - 16.
Jiří Dušek  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2616
Michal Jadrníček  1 : 2 32 13. - 14.
Jiří Vlček  2 : 0 80 13. - 16.
Martin Ředina  1 : 2 32 9. - 16.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Šimeček  3 : 0 64 1. - 32.
 TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
166
Body celkem:
2514
Ondřej Pavelka  2 : 0 wo. 36 19. - 20.
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 17. - 20.
Martin Volf  2 : 1 43.2 17. - 24.
Jakub Vavřík  2 : 1 43.2 17. - 32.
Tomáš Tóth  0 : 3 0 1. - 32.
David Orálek  3 : 1 43.2 1. - 64.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
147
Body celkem:
1938
Jiří Dušek  2 : 0 49.2 7. - 8.
Ladislav Burián  1 : 2 19.68 5. - 8.
Patrik Neuwirth  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Rohun  3 : 1 32.8 1. - 16.
Tomáš Havlík  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 16.12.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
119
Body celkem:
1732
Filip Nosek  2 : 1 24.6 9. - 10.
Ondřej Kožina  2 : 1 24.6 9. - 12.
Radek Hlobík  2 : 1 24.6 9. - 16.
Marek Hlaváč  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Klinecký  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
200
Body celkem:
2179
Marek Hlaváč  2 : 0 50 9. - 10.
Michal Kareš  2 : 1 30 9. - 12.
Jiří Vlček  2 : 1 30 9. - 16.
Petr Zlámal  2 : 3 20 1. - 16.
Aleš Hantl  3 : 0 40 1. - 32.
Milan Vlasák  3 : 0 30 1. - 64.
 HUSLÍK Cup, 11.11.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3135
Body za soupeře:
202
Body celkem:
3337
Ondřej Ertl  2 : 0 wo. 55 15. - 16.
Filip Kočárek  0 : 2 0 13. - 16.
Harry Londy   1 : 2 44 9. - 16.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 16.
Benjamin Bergel  3 : 1 70.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 33 1. - 64.
 Strahov muži A, 23.09.2017
Pořadí: 27
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
142
Body celkem:
2177
Petr Veselý  2 : 1 48 27. - 28.
Martin Schuller  0 : 2 0 25. - 28.
Marek Hlaváč  2 : 1 48 25. - 32.
Matouš Sochůrek  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Veselý st.  1 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 Sportprofit tour č.1, 15.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2602
Marek Panáček  3 : 0 62 finále
Aleš Kubíček  3 : 0 49.6 semifinále
Michal Zoubek  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Lumír Klímek  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1862
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2006
Martin Ředina  2 : 3 22.4 17. - 18.
Radovan Kojecký  3 : 0 56 17. - 20.
Petr Rohun  3 : 1 44.8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 21 17. - 32.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.8, 21.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 OC Arkady squash cup 2017, 15.04.2017
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1900
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2028
Petr Marek  2 : 3 21.6 25. - 26.
Adam Sinkule  3 : 0 54 25. - 28.
David Orálek  3 : 0 wo. 27 25. - 32.
Ladislav Procházka  1 : 3 10.8 17. - 32.
Petr Veselý st.  1 : 3 14.4 1. - 32.
 Hamr sport - muži B, 25.03.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2018
Martin Volf  0 : 3 0 9. - 10.
Ladislav Procházka  3 : 2 30 9. - 12.
Tomáš Herold  3 : 1 40 9. - 16.
Roman Kubričan  0 : 3 0 1. - 16.
Jaroslav Sezemský  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Sportprofit tour č.7, 17.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MR ženy, muži, masters, 03.03.2017
Pořadí: 28
Body za pořadí:
2503
Body za soupeře:
62
Body celkem:
2565
Filip Kočárek  0 : 3 0 27. - 28.
Karel Kudláček  0 : 3 0 25. - 28.
Vlastimil Kozák  3 : 1 62.4 25. - 32.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 17. - 32.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2017, 11.02.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3019
Tomáš Hanzelka  3 : 0 wo. 50 15. - 16.
Petr Zatřepálek  0 : 3 0 13. - 16.
David Zeman  0 : 3 0 9. - 16.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Kopecký  3 : 2 48 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 Squashová Akademie muži A, 21.01.2017
Pořadí: 28
Body za pořadí:
2303
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2425
Petr Kopecký  0 : 3 0 27. - 28.
Štěpán Václavek  0 : 3 0 25. - 28.
Martin Volf  3 : 0 wo. 48 25. - 32.
Harry Londy   2 : 3 38.4 17. - 32.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 64.
 Sportprofit tour č.5, 13.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 AB SQUASH CUP B, 07.01.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
88
Body celkem:
1521
Martin Ředina  0 : 3 0 5. - 6.
Jaroslav Bělohlávek  3 : 1 29.76 5. - 8.
Tomáš Hanzelka  2 : 3 14.88 čtvrtfinále
Marcel Ujfaluši  3 : 0 31 1. - 16.
Michal Šoman  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.4, 16.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1746
Body za soupeře:
106
Body celkem:
1852
Vlastimil Kozák  3 : 2 43.2 29. - 30.
 bye  3 : 0 wo. 36 29. - 32.
Filip Kočárek  0 : 3 0 25. - 32.
Harry Londy   0 : 3 0 17. - 32.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Sportprofit tour č.3, 18.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
113
Body celkem:
1598
Tomáš Satke  3 : 0 38.4 3. - 4.
Pavel Sládeček ml.  0 : 3 0 semifinále
Marek Holuša  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Tomáš Wrona  3 : 1 19.2 1. - 16.
Ladislav Němeček  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
177
Body celkem:
2156
Aleš Kubíček  3 : 0 50 9. - 10.
Ondřej Kožina  3 : 1 40 9. - 12.
Kamil Staněk  3 : 2 30 9. - 16.
Ladislav Procházka  1 : 3 10 1. - 16.
Libor Přibyl  3 : 1 32 1. - 32.
Zdeněk Suchan  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Sportprofit tour č.2, 14.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
139
Body celkem:
1773
David Juráň  3 : 0 42 finále
Miroslav Sikora  3 : 0 33.6 semifinále
Miroslav Ondruška  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Marek Holuša  3 : 0 21 1. - 16.
Pavel Krajsa  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 16.09.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
  "CNC PRODUKT CUP 2016", 14.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
123
Body celkem:
1757
Lukáš  Kamp  3 : 0 42 finále
Miroslav Sikora  3 : 1 26.88 semifinále
Adam Janíček  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Marek Holuša  3 : 0 21 1. - 16.
Jiří Bilík  3 : 1 13.44 1. - 32.
 muži C - Vyškov, 09.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
86
Body celkem:
1366
Jiří Borovička  3 : 1 26.88 3. - 4.
Josef Šebek  0 : 3 0 semifinále
Miloš Liška  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Zdeněk Suchan  3 : 1 16.8 1. - 16.
Václav Němec  3 : 0 16.8 1. - 32.
 muži C, 12.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1149
Pavel Blaha  3 : 1 20.16 5. - 6.
Michal Vaněk  3 : 0 25.2 5. - 8.
Martin Ředina  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Václav Kusák  3 : 0 21 1. - 16.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

Partneři ČASQ

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot