Profil hráče

Nikol Kubíčková

Ročník: 2008
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6914

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 3. (02/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 6. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 8. (11/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G15), 04.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
89
Body celkem:
2580
Anna Zelenková  3 : 0 49.2
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  3 : 1 39.36
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G13), 04.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3592
Denisa Otáhalová  2 : 3 40 finále
Anna Zelenková  3 : 2 48 semifinále
Sofie Hogenová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 02.11.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2099
Lucie Kolářová  3 : 0 50 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Karolína Sikorová   2 : 3 20 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 02.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Anna Zelenková  3 : 0 60
Monika Moltašová  3 : 0 60
Denisa Otáhalová  1 : 3 20
 HRADECKÝ CUP - JB, (G13), 05.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2630
Michaela  Šimůnková  3 : 1 40
Karolína Sikorová   1 : 3 10
Marie Kňazovčíková   3 : 1 48
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G13), 04.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3600
Anežka Větrovská  3 : 1 48
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Jana Brodová  3 : 0 60
Karolína Sikorová   3 : 1 48
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 06.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3648
Monika Moltašová  3 : 0 60
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60
Anna Plzáková  2 : 3 24
Jana Brodová  3 : 0 60
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G13), 16.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3636
Jana Brodová  3 : 1 48
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60
Elizabeth Žurková  3 : 0 60
Karolína Sikorová   2 : 3 24
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 16.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Tereza Jurigová  3 : 0 60
Johana Jedličková  3 : 0 60
Denisa Otáhalová  1 : 3 20
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 05.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3188
Marie Kňazovčíková   3 : 1 48
Tereza Svobodová  3 : 0 60
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Anna Plzáková  2 : 3 24
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 05.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
181
Body celkem:
3237
Valentýna Boháčová  3 : 0 80 3. - 4.
Anna Plzáková  1 : 3 16 semifinále
Johana Jedličková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G13), 03.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2568
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jana Brodová  3 : 2 36
 HRADECKÝ CUP, (G11), 24.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
216
Body celkem:
2976
Anna Plzáková  2 : 3 32 3. - 4.
Anna Plzáková  2 : 3 32 3. - 4.
Barbora Komárková  2 : 3 32 semifinále
 bye  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 60 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 17.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3568
Ella Pelikánová  0 : 3 0 finále
Marie Kňazovčíková   3 : 1 64 semifinále
Kristýna Porzerová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G11), 04.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2647
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 30 5. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristýna Porzerová  3 : 0 wo. 25 1. - 16.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot