Profil hráče

Andrej Hausknotz

Ročník: 2009
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6345

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 4. (05/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 12.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 11. (12/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3555
Max Pelikán  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Antonín Beneš  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Matěj Kročil  0 : 3 0 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5680
Dominik Forgač  2 : 3 62.4 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 1 124.8 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Novák  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2139
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2321
Tomáš Trachta  3 : 0 70 13. - 14.
Patrik Cvak  3 : 0 70 13. - 16.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 9. - 16.
Ondřej Hazucha  1 : 3 14 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3402
Matěj Kročil  3 : 0 96 7. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Josef Fanc  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
312
Body celkem:
5247
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 0 144 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Němec  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
248
Body celkem:
3478
Jan Víšek  3 : 0 100 11. - 12.
Jan Bravenec  0 : 3 0 9. - 12.
Antonín Beneš  3 : 0 100 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Hazucha  3 : 2 48 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
408
Body celkem:
5785
Dominik Forgač  3 : 0 144 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 2 86.4 5. - 8.
Antonín Procházka  2 : 3 57.6 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 120 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
3177
Body za soupeře:
355
Body celkem:
3532
Dominik Hrušecký  3 : 0 96 17. - 18.
Matyáš Zlý  3 : 0 96 17. - 20.
Václav Holuša  3 : 1 76.8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Matěj Kročil  2 : 3 38.4 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
283
Body celkem:
6224
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 1 115.2 čtvrtfinále
Jan Jašek  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2327
Matěj Kročil  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Andrej Butsa  1 : 3 14 9. - 12.
Antonín Kachlíř  3 : 0 70 9. - 16.
Jan Bravenec  1 : 3 14 1. - 16.
Jakub Novák  3 : 2 33.6 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
292
Body celkem:
5396
Dominik Forgač  1 : 3 32 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 120 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
136
Body celkem:
4272
Bedřich Beneš  0 : 3 0 3. - 4.
Jan Bravenec  0 : 3 0 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 96 čtvrtfinále
Filip Walter  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
288
Body celkem:
5665
Dominik Forgač  3 : 0 144 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 72 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 2 72 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
258
Body celkem:
5683
Dominik Forgač  2 : 3 64 finále
Jan Vaněk  3 : 2 76.8 semifinále
Matyáš Zlý  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5680
Jiří Hartmann  2 : 3 62.4 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 1 124.8 5. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jonáš Pavelka  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4460
Jiří Hartmann  1 : 3 24 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 1 96 5. - 8.
Daniel Stypa  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sebastien Šíma  3 : 0 100 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
191
Body celkem:
4828
Daniel Stypa  0 : 3 0 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Dominik Forgač  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Marko Ekber Sanioglu  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
227
Body celkem:
4864
Daniel Stypa  1 : 3 28.8 3. - 4.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 108 čtvrtfinále
Marko Ekber Sanioglu  3 : 0 90 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4464
Jiří Hartmann  1 : 3 24 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 0 120 5. - 8.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 1 80 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4460
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 1 96 5. - 8.
Adam Burget  1 : 3 24 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 100 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3752
Daniel Stypa  1 : 3 22.4 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 84 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 0 70 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2523
Mikuláš Dufek  1 : 3 14 1. - 16.
Antonín Beneš  3 : 1 56
Patrik Závacký  3 : 0 wo. 35
Jan Víšek  3 : 0 70
Adam Burget  0 : 3 0
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3279
Jiří Hartmann  1 : 3 18 9. - 10.
Nicholas Ashford  3 : 0 90 9. - 12.
Šimon Borovička  3 : 0 90 9. - 16.
Daniel Stypa  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4064
Ondřej Kubec  0 : 3 0 5. - 6.
Adam Burget  3 : 2 64.8 5. - 8.
Mikuláš Dufek  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Igor Hroza  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
182
Body celkem:
4146
Daniel Stypa  0 : 3 0 11. - 12.
Jan Bravenec  0 : 3 0 9. - 12.
Antonín Beneš  3 : 0 130 9. - 16.
Adam Burget  2 : 3 52 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3486
Jan Bravenec  0 : 3 0 7. - 8.
Martin Hloch  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
221
Body celkem:
5156
Bedřich Beneš  0 : 3 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 72 5. - 8.
Lukáš Rychtařík  1 : 3 28.8 čtvrtfinále
Jakub Kroupa  3 : 0 120 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
173
Body celkem:
4478
Bedřich Beneš  0 : 3 0 7. - 8.
Antonín Procházka  1 : 3 28.8 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 1 96 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B11), 30.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2845
Patrik Nicholas Beck  3 : 1 67.2 7. - 8.
Martin Hloch  1 : 3 16.8 5. - 8.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3468
Antonín Procházka  0 : 3 0 7. - 8.
Jan Bravenec  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Minh Thien Tran  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4304
Bedřich Beneš  2 : 3 51.2 3. - 4.
Filip Walter  0 : 3 0 semifinále
Max Pelikán  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B11), 01.04.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
210
Body celkem:
2558
Radovan Kulich  0 : 3 0 1. - 16.
Štěpán Škurek  3 : 0 70
Patrik Nicholas Beck  3 : 0 70
Max Pelikán  3 : 0 70
Jan Růžička  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 18.03.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
50
Body celkem:
3021
Jan Bravenec  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
Antonín Procházka  1 : 3 16.8
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3748
 bye  3 : 0 wo. 65 15. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 13. - 16.
Antonín Procházka  1 : 3 26 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B11), 14.01.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3055
Jan Bravenec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Rynt  0 : 3 0
Mikuláš Dufek  3 : 0 84
 Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
32
Body celkem:
2872
Jan Bravenec  2 : 3 32
David Linhart  0 : 3 0
Radovan Kulich  0 : 3 0
Patrik Závacký  0 : 3 0
 Chodovské A, (B11), 17.09.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
David Linhart  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Mikuláš Janda  0 : 3 0
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B11), 07.05.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2517
Tomáš Holinka  0 : 3 0
Jiří Rojek  3 : 0 60
Jan Bravenec  0 : 3 0
Daniel Šrámek  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot