Ročník: 2009
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 138 | Body celkem: 3332 |
Antonín Beneš | 3 : 2 | 57.6 | 7. - 8. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Raška | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 4814 |
Max Pelikán | 1 : 3 | 31.2 | 7. - 8. |
Matěj Kročil | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 164 | Body celkem: 3863 |
Antonín Beneš | 1 : 3 | 24 | 7. - 8. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 2890 |
Matěj Kročil | 3 : 1 | 72 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2094 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 2222 |
Igor Hroza | 3 : 0 | 64 | 19. - 20. |
Patrik Závacký | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 3564 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3555 |
Max Pelikán | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Antonín Beneš | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Matěj Kročil | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 5680 |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 6. |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2139 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 2321 |
Tomáš Trachta | 3 : 0 | 70 | 13. - 14. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 70 | 13. - 16. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Hazucha | 1 : 3 | 14 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 3402 |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Josef Fanc | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 5247 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 248 | Body celkem: 3478 |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 100 | 11. - 12. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Hazucha | 3 : 2 | 48 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5377 | Body za soupeře: 408 | Body celkem: 5785 |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 144 | 5. - 6. |
Antonín Beneš | 3 : 2 | 86.4 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 2 : 3 | 57.6 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 3177 | Body za soupeře: 355 | Body celkem: 3532 |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 96 | 17. - 18. |
Matyáš Zlý | 3 : 0 | 96 | 17. - 20. |
Václav Holuša | 3 : 1 | 76.8 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Matěj Kročil | 2 : 3 | 38.4 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5941 | Body za soupeře: 283 | Body celkem: 6224 |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 115.2 | čtvrtfinále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 2327 |
Matěj Kročil | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Andrej Butsa | 1 : 3 | 14 | 9. - 12. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Jan Bravenec | 1 : 3 | 14 | 1. - 16. |
Jakub Novák | 3 : 2 | 33.6 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 292 | Body celkem: 5396 |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 4272 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Filip Walter | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5377 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 5665 |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 144 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 72 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 2 | 72 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 258 | Body celkem: 5683 |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 64 | finále |
Jan Vaněk | 3 : 2 | 76.8 | semifinále |
Matyáš Zlý | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 5680 |
Jiří Hartmann | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 6. |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jonáš Pavelka | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4460 |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 96 | 5. - 8. |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sebastien Šíma | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 191 | Body celkem: 4828 |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Dominik Forgač | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 227 | Body celkem: 4864 |
Daniel Stypa | 1 : 3 | 28.8 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4464 |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4460 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 96 | 5. - 8. |
Adam Burget | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3752 |
Daniel Stypa | 1 : 3 | 22.4 | 3. - 4. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 2523 |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 14 | 1. - 16. |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 56 | |
Patrik Závacký | 3 : 0 wo. | 35 | |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 70 | |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | |
PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 3279 |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 18 | 9. - 10. |
Nicholas Ashford | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Šimon Borovička | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 212 | Body celkem: 4064 |
Ondřej Kubec | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Adam Burget | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Igor Hroza | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 4146 |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Adam Burget | 2 : 3 | 52 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 3486 |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Martin Hloch | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 5156 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 72 | 5. - 8. |
Lukáš Rychtařík | 1 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
Jakub Kroupa | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4305 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 4478 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 28.8 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B11), 30.09.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 2845 |
Patrik Nicholas Beck | 3 : 1 | 67.2 | 7. - 8. |
Martin Hloch | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 8. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 3468 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Minh Thien Tran | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4304 |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 51.2 | 3. - 4. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
HANYA CUP junioři A, (B11), 01.04.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 2558 |
Radovan Kulich | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Štěpán Škurek | 3 : 0 | 70 | |
Patrik Nicholas Beck | 3 : 0 | 70 | |
Max Pelikán | 3 : 0 | 70 | |
Jan Růžička | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 18.03.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 3021 |
Jan Bravenec | 2 : 3 | 33.6 | čtvrtfinále |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 16.8 | |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 3748 |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 15. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 26 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B11), 14.01.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3055 |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 84 | |
Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 2872 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Jan Bravenec | 2 : 3 | 32 | |
Radovan Kulich | 0 : 3 | 0 | |
Patrik Závacký | 0 : 3 | 0 | |
Chodovské A, (B11), 17.09.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B11), 07.05.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2517 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | |
Jiří Rojek | 3 : 0 | 60 | |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.