Ročník: 2007
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:Drtikoule
Registrační číslo: 6847
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2024 | 362 | (4) | 1048 | (0) | ||
01.03.2024 | 366 | (56) | 1048 | (323) | ||
01.02.2024 | 422 | (25) | 725 | (225) | ||
01.01.2024 | 447 | (-92) | 500 | (-494) | ||
01.12.2023 | 355 | (-40) | 994 | (-385) | ||
01.11.2023 | 315 | (-34) | 1379 | (-350) | ||
01.10.2023 | 281 | (-28) | 1729 | (-361) | ||
01.09.2023 | 253 | (-1) | 2090 | (0) | ||
01.08.2023 | 252 | (0) | 2090 | (0) | ||
01.07.2023 | 252 | (-1) | 2090 | (0) | ||
01.06.2023 | 251 | (0) | 2090 | (0) | ||
01.05.2023 | 251 | (27) | 2090 | (275) | ||
01.04.2023 | 278 | (2) | 1815 | (0) | ||
01.03.2023 | 280 | (2) | 1815 | (175) | ||
01.02.2023 | 282 | (7) | 1640 | (0) | ||
01.01.2023 | 289 | (-10) | 1640 | (-36) | ||
01.12.2022 | 279 | (44) | 1676 | (355) | ||
01.11.2022 | 323 | (24) | 1321 | (230) | ||
01.10.2022 | 347 | (50) | 1091 | (361) | ||
01.09.2022 | 397 | (3) | 730 | (0) | ||
01.08.2022 | 400 | (-2) | 730 | (0) | ||
01.07.2022 | 398 | (8) | 730 | (0) | ||
01.06.2022 | 406 | (12) | 730 | (0) | ||
01.05.2022 | 418 | (-9) | 730 | (-75) | ||
01.04.2022 | 409 | (-5) | 805 | (0) | ||
01.03.2022 | 404 | (-5) | 805 | (0) | ||
01.02.2022 | 399 | (26) | 805 | (0) | ||
01.01.2022 | 425 | (217) | 805 | (530) | ||
01.12.2021 | 642 | (45) | 275 | (80) | ||
01.11.2021 | 687 | (63) | 195 | (120) | ||
01.10.2021 | 750 | (-5) | 75 | (0) | ||
01.09.2021 | 745 | (-2) | 75 | (0) | ||
01.08.2021 | 743 | (2) | 75 | (0) | ||
01.07.2021 | 745 | (0) | 75 | (0) | ||
01.06.2021 | 745 | (0) | 75 | (0) | ||
01.03.2021 | 745 | (0) | 75 | (0) | ||
01.11.2020 | 745 | (-11) | 75 | (0) | ||
01.10.2020 | 734 | (-734) | 75 | (75) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 447 | 422 | 366 | 362 | 2024 | ||||||||
2023 | 289 | 282 | 280 | 278 | 251 | 251 | 252 | 252 | 253 | 281 | 315 | 355 | 2023 |
2022 | 425 | 399 | 404 | 409 | 418 | 406 | 398 | 400 | 397 | 347 | 323 | 279 | 2022 |
2021 | 745 | 745 | 745 | 743 | 745 | 750 | 687 | 642 | 2021 | ||||
2020 | 734 | 745 | 2020 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ALBATROS MEDIA Junioři B, (B17), 12.06.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2760 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 wo. | 0 | |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 wo. | 0 | |
Lukáš Kučiak | 0 : 3 wo. | 0 | |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (B15), 12.06.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 4158 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 100 | finále |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 80 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
Strahov - junioři B, (B17), 29.02.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 95 | Body celkem: 1996 |
Adam Škrobánek | 2 : 3 | 20 | 9. - 10. |
Ondřej Kutý | 3 : 0 | 50 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Strahov - junioři B, (B15), 29.02.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 2609 |
Marian Papula | 3 : 0 | 49.2 | |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 49.2 | |
Jan Gerstdorf | 2 : 3 | 19.68 | |
HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2457 |
Adam Škrobánek | 1 : 3 | 12 | 5. - 6. |
Mikuláš Janda | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Junioři B-SBCentrum, (B15), 23.03.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2640 |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 50 | |
Matěj Kolpak | 1 : 3 | 10 | |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 48 | |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | |
Junioři B-SBCentrum, (B13), 23.03.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3624 |
Adam Burget | 2 : 3 | 40 | finále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Igor Hroza | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2162 |
Adam Horák | 2 : 3 | 24 | 7. - 8. |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Jurášek | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3221 |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Václav Holuša | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Šimon Zelenka | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1649 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 1743 |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 50 | 15. - 16. |
Daniel Šrámek | 2 : 3 | 20 | 13. - 16. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Jurášek | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 2897 |
Dominik Wojtucki | 2 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Miloslav Vaněrka | 2 : 3 | 32 | semifinále |
Adam Burget | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 2001 |
Adam Otčenáš | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 50 | 9. - 12. |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 13.10.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2652 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 60 | |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 60 | |
BÁSTR Cup junioři B, (B13), 27.05.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 3406 |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 49.2 | |
Lukáš Maráz | 3 : 0 | 49.2 | |
Adam Burget | 3 : 1 | 39.36 | |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 49.2 | |
BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 209 | Body celkem: 4157 |
Adam Burget | 3 : 2 | 60 | finále |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Turnaj JB, (B13), 08.04.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3168 |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 50 | |
Dominik Wojtucki | 3 : 2 | 30 | |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 16 | |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 16 | |
Turnaj JB, (B11), 07.04.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 3406 |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 39.36 | |
Max Pelikán | 3 : 0 | 49.2 | |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 49.2 | |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 49.2 | |
HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2109 |
Mikuláš Dufek | 3 : 1 | 40 | 9. - 10. |
Maxmilián Pišček | 3 : 1 | 40 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 348 | Body celkem: 4296 |
Adam Burget | 3 : 1 | 80 | finále |
Adam Burget | 3 : 1 | 80 | finále |
Adam Burget | 3 : 1 | 80 | finále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 2 | 48 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 310 | Body celkem: 4258 |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 100 | finále |
Václav Holuša | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 2469 |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Maxmilián Pišček | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 3189 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 2 | 48 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Junioři B - Strahov , (B13), 15.10.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 89 | Body celkem: 2849 |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 2836 |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 2664 |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Adam Burget | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (B11), 22.04.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2640 |
Adam Burget | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Jakub Kroupa | 3 : 2 | 36 | |
Max Pelikán | 3 : 0 | 60 | |
Strahov Junioři B, (B11), 18.02.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 3184 |
Ondřej Sklenář | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Lukáš Rychtařík | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.