Ročník: 2008
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:Drtikoule
Registrační číslo: 7206
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2024 | 289 | (-4) | 1683 | (0) | ||
01.03.2024 | 285 | (43) | 1683 | (288) | ||
01.02.2024 | 328 | (15) | 1395 | (300) | ||
01.01.2024 | 343 | (-3) | 1095 | (0) | ||
01.12.2023 | 340 | (-7) | 1095 | (-119) | ||
01.11.2023 | 333 | (7) | 1214 | (20) | ||
01.10.2023 | 340 | (-42) | 1194 | (-436) | ||
01.09.2023 | 298 | (-3) | 1630 | (0) | ||
01.08.2023 | 295 | (0) | 1630 | (0) | ||
01.07.2023 | 295 | (-2) | 1630 | (0) | ||
01.06.2023 | 293 | (0) | 1630 | (0) | ||
01.05.2023 | 293 | (-2) | 1630 | (-85) | ||
01.04.2023 | 291 | (0) | 1715 | (0) | ||
01.03.2023 | 291 | (14) | 1715 | (290) | ||
01.02.2023 | 305 | (11) | 1425 | (0) | ||
01.01.2023 | 316 | (-57) | 1425 | (-475) | ||
01.12.2022 | 259 | (70) | 1900 | (609) | ||
01.11.2022 | 329 | (33) | 1291 | (280) | ||
01.10.2022 | 362 | (68) | 1011 | (436) | ||
01.09.2022 | 430 | (3) | 575 | (0) | ||
01.08.2022 | 433 | (-2) | 575 | (0) | ||
01.07.2022 | 431 | (6) | 575 | (0) | ||
01.06.2022 | 437 | (15) | 575 | (0) | ||
01.05.2022 | 452 | (30) | 575 | (100) | ||
01.04.2022 | 482 | (-2) | 475 | (0) | ||
01.03.2022 | 480 | (-5) | 475 | (0) | ||
01.02.2022 | 475 | (48) | 475 | (0) | ||
01.01.2022 | 523 | (-523) | 475 | (475) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 343 | 328 | 285 | 289 | 2024 | ||||||||
2023 | 316 | 305 | 291 | 291 | 293 | 293 | 295 | 295 | 298 | 340 | 333 | 340 | 2023 |
2022 | 523 | 475 | 480 | 482 | 452 | 437 | 431 | 433 | 430 | 362 | 329 | 259 | 2022 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Junioři A, (B17), 23.03.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | finále |
Petr Líkař | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B19), 02.02.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4240 |
Filip Walter | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 10. |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5363 |
Jakub Novák | 1 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Dominik Novák | 3 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Ondřej Hazucha | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Burget | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Teplice JD 27.12.2023 BU19, (B19), 27.12.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
Teplice JD 23.12.2023 BU17, (B17), 23.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B19), 09.12.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Ondřej Hazucha | 3 : 1 | 0 | |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 0 | |
Václav Holuša | 3 : 0 | 0 | |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | finále |
Jakub Novák | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Jakub Novák | 3 : 1 | 0 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Adam Burget | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B19), 14.10.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Kristián Bořil | 3 : 1 | 0 | |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 0 | |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | finále |
Kristián Bořil | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy, (B19), 07.10.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Filip Walter | 2 : 3 | 0 | finále |
Matěj Volf | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Velká cena Prahy, (B17), 07.10.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 0 | finále |
Jan Líkař | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Petr Líkař | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Václav Boukal | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Líkař | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
JD B17 Teplice 22.6.2023, (B17), 22.06.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 2607 |
Vojtěch Valovič | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Dominik Fukar | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Matěj Pospíšil | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 2708 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 70 | 9. - 10. |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Dominik Novák | 1 : 3 | 14 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 420 | Body celkem: 6178 |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 128 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 32 | semifinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 4146 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Kristián Bořil | 2 : 3 | 52 | 9. - 12. |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 536 | Body celkem: 7820 |
Dominik Novák | 3 : 1 | 166.4 | 3. - 4. |
Adam Burget | 2 : 3 | 83.2 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 493 | Body celkem: 7830 |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 180 | finále |
Jiří Hartmann | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Petr Líkař | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 10.12.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 2572 |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 28.8 | 5. - 6. |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Filip Walter | 1 : 3 | 14.4 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 10.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 5729 |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 378 | Body celkem: 5609 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 3730 |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 212 | Body celkem: 4849 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 2 : 3 | 57.6 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 3839 |
Filip Crhonek | 3 : 0 | 130 | 15. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 2 : 3 | 52 | 13. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 359 | Body celkem: 7643 |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 124.8 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 2 | 78 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.04.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2543 |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 72 | |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 14.4 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.04.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 164 | Body celkem: 3740 |
Adam Burget | 1 : 3 | 22.4 | 3. - 4. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (B17), 12.03.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 3356 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | |
Benjamin Brookie | 3 : 0 wo. | 35 | |
Kristián Bořil | 3 : 1 | 67.2 | |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 16.8 | |
AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 256 | Body celkem: 3837 |
Dominik Novák | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Jan Líkař | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Junioři A, (B17), 15.01.2022 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Junioři A, (B15), 15.01.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2699 |
Jan Vaněk | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Lukáš Rychtařík | 2 : 3 | 32 | 9. - 12. |
Kristián Bořil | 3 : 1 | 64 | 9. - 16. |
Jiří Hartmann | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2778 |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Igor Hroza | 3 : 2 | 48 | 9. - 16. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B15), 11.12.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 253 | Body celkem: 4287 |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4346 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 130 | 11. - 12. |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 364 | Body celkem: 4798 |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 104 | 9. - 12. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 2522 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 32 | |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 16 | |
HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 3786 |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 22.4 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
Peter Amzler | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 225 | Body celkem: 3409 |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 72 | 9. - 10. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2278 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 2310 |
Daniel Šrámek | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Kristián Bořil | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Jan Holuša | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matěj Kolpak | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (B15), 12.06.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2652 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 60 | |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 60 | |
HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2699 |
Kristián Bořil | 2 : 3 | 32 | 11. - 12. |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 64 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 3080 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 80 | 9. - 10. |
Jan Jašek | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PJT - Pražská juniorská tour květen B13, (B13), 24.05.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Strahov - junioři B, (B15), 29.02.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 20 | Body celkem: 2084 |
Marian Papula | 1 : 3 | 9.84 | |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 9.84 | |
Strahov - junioři B, (B13), 29.02.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 148 | Body celkem: 2398 |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 41 | |
Lukáš Rychtařík | 1 : 3 | 8.2 | |
Jakub Trachta | 3 : 0 | 49.2 | |
Tomáš Trachta | 3 : 0 | 49.2 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2625 |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Ondřej Hazucha | 2 : 3 | 36 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 2523 |
Lukáš Rychtařík | 1 : 3 | 14 | 9. - 10. |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B15), 04.01.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 12 | Body celkem: 2088 |
Jan Bravenec | 1 : 3 | 12 | 7. - 8. |
Jan Holuša | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2159 |
Martin Jašek | 3 : 0 | 50 | 9. - 10. |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 40 | 9. - 12. |
Lukas Pári | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2645 | Body za soupeře: 141 | Body celkem: 2786 |
Ondřej Hazucha | 3 : 2 | 52.8 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 21. - 24. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Matěj Bomba | 3 : 0 wo. | 44 | 17. - 32. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1976 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 2098 |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 21. - 24. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Antonín Beneš | 2 : 3 | 25.6 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2131 |
Patrik Závacký | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 | 64 | 17. - 32. |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP - JB, (B13), 05.10.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2287 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | |
Igor Hroza | 3 : 1 | 40 | |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 50 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 3805 |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 120 | 13. - 14. |
Adam Burget | 3 : 0 wo. | 60 | 13. - 16. |
Dominik Hrušecký | 1 : 3 | 24 | 9. - 16. |
Andrej Hausknotz | 2 : 3 | 48 | 1. - 16. |
Junioři B-SBCentrum, (B11), 23.03.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3196 |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 4552 |
Matěj Kročil | 2 : 3 | 52 | 9. - 10. |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 280 | Body celkem: 3785 |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 100 | 9. - 10. |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Sebastien Šíma | 3 : 1 | 80 | 9. - 16. |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 2319 |
Martin Jašek | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Matěj Kročil | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 3263 |
Jonáš Pavelka | 3 : 0 | 100 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 13. - 16. |
Kristián Bořil | 2 : 3 | 40 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 20 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 3502 |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 20 | 9. - 10. |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 80 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Turnaj JB, (B13), 08.04.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2116 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | |
Maxmilián Pišček | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 40 | |
Turnaj JB, (B11), 07.04.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 10 | Body celkem: 2074 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Beneš | 1 : 3 | 9.84 | |
Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 522 | Body celkem: 3457 |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 72 | 11. - 12. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 18 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2437 |
Ondřej Kubec | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Igor Hroza | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.