Ročník: 2006
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2023 | 236 | (-98) | 2284 | (-2379) | ||
01.04.2023 | 138 | (-17) | 4663 | (-1064) | ||
01.03.2023 | 121 | (-15) | 5727 | (-877) | ||
01.02.2023 | 106 | (0) | 6604 | (-275) | ||
01.01.2023 | 106 | (-8) | 6879 | (-368) | ||
01.12.2022 | 98 | (-2) | 7247 | (-100) | ||
01.11.2022 | 96 | (-4) | 7347 | (0) | ||
01.10.2022 | 92 | (2) | 7347 | (0) | ||
01.09.2022 | 94 | (2) | 7347 | (0) | ||
01.08.2022 | 96 | (1) | 7347 | (0) | ||
01.07.2022 | 97 | (4) | 7347 | (0) | ||
01.06.2022 | 101 | (15) | 7347 | (881) | ||
01.05.2022 | 116 | (28) | 6466 | (1794) | ||
01.04.2022 | 144 | (25) | 4672 | (1064) | ||
01.03.2022 | 169 | (36) | 3608 | (877) | ||
01.02.2022 | 205 | (24) | 2731 | (275) | ||
01.01.2022 | 229 | (251) | 2456 | (1762) | ||
01.12.2021 | 480 | (-480) | 694 | (694) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | 106 | 106 | 121 | 138 | 236 | 2023 | |||||||
2022 | 229 | 205 | 169 | 144 | 116 | 101 | 97 | 96 | 94 | 92 | 96 | 98 | 2022 |
2021 | 480 | 2021 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 380 | Body celkem: 5365 |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Daniel Šrámek | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
Mikuláš Janda | 2 : 3 | 62.4 | čtvrtfinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Junioři A, (B17), 15.01.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 3756 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 3799 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 4174 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 130 | 13. - 14. |
Adam Horák | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jan Gerstdorf | 2 : 3 | 52 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 3373 |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Daniel Šrámek | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4172 |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 26 | 11. - 12. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Adam Horák | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Daniel Svoboda | 2 : 3 | 52 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 3615 |
Daniel Svoboda | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 6. |
Alex Kelar | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 8. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 3592 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Radim Jurášek | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2212 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 2340 |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2810 |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Matouš Fiala | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2565 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mojmír Zálešák | 3 : 2 | 36 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2031 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2151 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 60 | |
Dominik Davies | 3 : 0 | 60 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.