Profil hráče

Daniel Vrána

Ročník: 1971
Klub: Squashová akademie, z.s.
Družstvo:Squash Ohradní - C
Registrační číslo: 6776

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 118.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 115. (05/2019)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 5. (11/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 36. (04/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2020 118 (10) 7206 (766)
01.10.2020 128 (-3) 6440 (0)
01.04.2020 125 (9) 6440 (-239)
01.03.2020 134 (-4) 6679 (-288)
01.02.2020 130 (-13) 6967 (-323)
01.01.2020 117 (5) 7290 (271)
01.12.2019 122 (-2) 7019 (-1)
01.11.2019 120 (3) 7020 (210)
01.10.2019 123 (-1) 6810 (10)
01.09.2019 122 (0) 6800 (0)
01.08.2019 122 (0) 6800 (0)
01.07.2019 122 (0) 6800 (0)
01.06.2019 122 (-7) 6800 (-360)
01.05.2019 115 (0) 7160 (-303)
01.04.2019 115 (0) 7463 (138)
01.03.2019 115 (9) 7325 (295)
01.02.2019 124 (2) 7030 (74)
01.01.2019 126 (3) 6956 (83)
01.12.2018 129 (1) 6873 (239)
01.11.2018 130 (-1) 6634 (-135)
01.10.2018 129 (5) 6769 (143)
01.09.2018 134 (0) 6626 (0)
01.08.2018 134 (0) 6626 (0)
01.07.2018 134 (0) 6626 (0)
01.06.2018 134 (7) 6626 (583)
01.05.2018 141 (15) 6043 (546)
01.04.2018 156 (1) 5497 (96)
01.03.2018 157 (10) 5401 (249)
01.02.2018 167 (27) 5152 (821)
01.01.2018 194 (43) 4331 (1316)
01.12.2017 237 (124) 3015 (1602)
01.11.2017 361 (140) 1413 (777)
01.10.2017 501 (-501) 636 (636)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20201171301341251281182020
20191261241151151151221221221221231201222019
20181941671571561411341341341341291301292018
20175013612372017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Muži C Tornádo cup, 10.10.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
46
Body celkem:
889
Radomír Ungr  0 : 3 0 9. - 10.
Vít Zachodil  3 : 0 21 9. - 12.
Lukáš Stupka  3 : 1 16.8 9. - 16.
Martin Mazur  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1445
Body za soupeře:
64
Body celkem:
1509
René Barník  0 : 2 0 19. - 20.
Lukáš Matoušek  0 : 2 0 17. - 20.
Bohuslav Zajkr  2 : 0 40 17. - 24.
Miloš Pospíšil  2 : 1 24 17. - 32.
Hai Nguyen Nguyen  0 : 3 0 1. - 32.
 Dietz Cup muži D, 14.08.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Sportprofit tour finále, 27.06.2020
Pořadí: 30
Body za pořadí:
226
Body za soupeře:
0
Body celkem:
226
 D Squashové akademie - srpen, 08.06.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Sportprofit tour č.9, 05.06.2020
Pořadí: 24
Body za pořadí:
262
Body za soupeře:
0
Body celkem:
262
 HRADECKÝ CUP, 22.02.2020
Pořadí: 33
Body za pořadí:
830
Body za soupeře:
62
Body celkem:
892
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 34.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 36.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 64.
Rudolf Korbelář  0 : 3 0 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA - Muži C, 15.02.2020
Pořadí: 24
Body za pořadí:
689
Body za soupeře:
31
Body celkem:
720
Petr Hubatka  0 : 2 wo. 0 23. - 24.
Filip Nosek  0 : 2 0 21. - 24.
Vojtěch Martinovský  0 : 2 0 17. - 24.
Botond-Töhötöm Nagy   2 : 0 19.2 17. - 32.
Miloš Liška  0 : 3 0 1. - 32.
Vít Zachodil  3 : 1 11.52 1. - 64.
 Muži C, 18.01.2020
Pořadí: 28
Body za pořadí:
624
Body za soupeře:
24
Body celkem:
648
Filip Šilhavý  0 : 2 wo. 0 27. - 28.
Tomáš Kolár  1 : 2 7.68 25. - 28.
Pavel Trávníček  2 : 0 wo. 9.6 25. - 32.
Michal Franta  0 : 2 0 17. - 32.
Tomáš Pluhař  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Prague United D turnaj leden, 10.01.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Vánoční D Squashové akademie, 23.12.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 Muži B, 14.12.2019
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1052
Body za soupeře:
33
Body celkem:
1085
Martin Brňák  1 : 2 13.12 23. - 24.
František Procházka  0 : 2 0 21. - 24.
Tomáš Novák  0 : 2 0 17. - 24.
Petr Podaný  2 : 1 19.68 17. - 32.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 32.
 HAMR Muži C, 07.12.2019
Pořadí: 30
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
25
Body celkem:
618
Petr Charvát  0 : 2 wo. 0 29. - 30.
 bye  2 : 0 wo. 9.6 29. - 32.
Richard Hron  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
René Barník  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Motalík  1 : 3 3.84 1. - 32.
Štěpán Holub  3 : 1 11.52 1. - 64.
 Muži B - Poděbrady , 23.11.2019
Pořadí: 29
Body za pořadí:
925
Body za soupeře:
25
Body celkem:
950
Jan Roll  2 : 0 wo. 12.3 29. - 30.
Michal Viktora  2 : 0 wo. 12.3 29. - 32.
Josef Fanta  0 : 2 0 25. - 32.
Martin Schuller  0 : 2 0 17. - 32.
Hai Nguyen Nguyen  0 : 3 0 1. - 32.
 HANYA CUP - Muži C, 09.11.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
796
Body za soupeře:
44
Body celkem:
840
Petr Šimeček  2 : 3 8.4 11. - 12.
Jan Šťastník  1 : 3 4.2 9. - 12.
Vladimír Kolegar  3 : 0 21 9. - 16.
Jiří Pinka  0 : 3 0 1. - 16.
Václav Máca  3 : 2 10.08 1. - 32.
 Strahov Muži B, 26.10.2019
Pořadí: 45
Body za pořadí:
747
Body za soupeře:
45
Body celkem:
792
 bye  2 : 0 wo. 15 45. - 46.
Jan Daňsa  2 : 0 wo. 15 41. - 48.
Tomáš Císařovský  0 : 2 0 41. - 48.
Miloš Pospíšil  0 : 2 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Martin Kříž  0 : 3 0 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 40
Body za pořadí:
849
Body za soupeře:
42
Body celkem:
891
Jan Nožka  0 : 2 wo. 0 39. - 40.
Bohuslav Zajkr  0 : 2 wo. 0 37. - 40.
Josef Fanta  0 : 2 wo. 0 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Radek Dudešek  2 : 3 12 1. - 64.
 SquashAréna Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 27
Body za pořadí:
640
Body za soupeře:
46
Body celkem:
686
Lukáš Glimmer  2 : 0 19.2 27. - 28.
Michal Tůma  0 : 2 0 25. - 28.
Jan Nožka  2 : 1 11.52 25. - 32.
Robert Alexa  0 : 2 0 17. - 32.
Jakub Strauss  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
858
Body za soupeře:
53
Body celkem:
911
Alexander Kuklovský  2 : 0 wo. 12 15. - 16.
David Orálek  1 : 2 9.6 13. - 16.
Radek Dudešek  0 : 2 0 9. - 16.
Filip Nosek  1 : 3 4.8 1. - 16.
Jan Jícha  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1115
Body za soupeře:
65
Body celkem:
1180
Hai Nguyen Nguyen  1 : 2 13.12 21. - 22.
David Neugebauer  2 : 1 19.68 21. - 24.
Josef Fanta  0 : 2 0 17. - 24.
Michal Šoman  2 : 1 19.68 17. - 32.
Roman Pross  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Muži C, 19.01.2019
Pořadí: 44
Body za pořadí:
411
Body za soupeře:
14
Body celkem:
425
Wojcziech Janusz  0 : 2 wo. 0 43. - 44.
Karel Koubek  0 : 2 wo. 0 41. - 48.
Tomáš Valta  2 : 0 wo. 7.2 41. - 48.
Štěpán Holub  0 : 2 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Robert Alexa  0 : 3 0 1. - 64.
 Tornádo cup 2019, 05.01.2019
Pořadí: 31
Body za pořadí:
878
Body za soupeře:
15
Body celkem:
893
David Doležel  2 : 1 14.76 31. - 32.
Pavel Popelka  0 : 2 0 29. - 32.
Vratislav Morkus  0 : 2 0 25. - 32.
Jaroslav Sezemský  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Podaný  0 : 3 0 1. - 32.
 Muži B, 15.12.2018
Pořadí: 37
Body za pořadí:
922
Body za soupeře:
102
Body celkem:
1024
Michal Šoman  2 : 1 18 37. - 38.
Michal Šoman ml.  2 : 0 30 37. - 40.
Radek Dudešek  1 : 2 12 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Martin Kříž  2 : 3 12 1. - 64.
 Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B, 24.11.2018
Pořadí: 28
Body za pořadí:
1164
Body za soupeře:
27
Body celkem:
1191
Hai Nguyen Nguyen  0 : 2 wo. 0 27. - 28.
Radek Dudešek  1 : 2 12 25. - 28.
Alexander Kuklovský  2 : 0 wo. 15 25. - 32.
Milan Beránek  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Veselý  0 : 3 0 1. - 32.
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 47
Body za pořadí:
708
Body za soupeře:
30
Body celkem:
738
Radek Dudešek  2 : 0 wo. 15 47. - 48.
Jakub Román  0 : 2 0 41. - 48.
Jan Nožka  0 : 2 0 41. - 48.
Boris Heneš  0 : 2 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Petr Volný  0 : 3 0 1. - 64.
 Muži C, 22.09.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
842
Body za soupeře:
39
Body celkem:
881
Hai Nguyen Nguyen  3 : 2 13.32 7. - 8.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 5. - 8.
Pavel Trávníček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matouš Musil  3 : 0 18.5 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 7.4 1. - 32.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 44
Body za pořadí:
766
Body za soupeře:
30
Body celkem:
796
Vít Zachodil  0 : 2 wo. 0 43. - 44.
Martin Němec  0 : 2 wo. 0 41. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 41. - 48.
Milan Beránek  0 : 2 wo. 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Pavel  Brichta  0 : 3 0 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1135
Body za soupeře:
106
Body celkem:
1241
Michal Šoman ml.  2 : 0 40 29. - 30.
Chris Owen  2 : 0 wo. 20 29. - 32.
Tomáš Císařovský  0 : 2 0 25. - 32.
Jan Ryšavý  1 : 2 16 17. - 32.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 32.
Michal Šoman  3 : 0 30 1. - 64.
 Baráž o 2. ligu muži 2017/2018, 19.05.2018 Body celkem:
0
Petr Ščučinský  0 : 3 0
 Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018
Pořadí: 30
Body za pořadí:
1106
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1156
Milan Beránek  0 : 2 0 29. - 30.
Filip Nosek  2 : 0 wo. 20 29. - 32.
Milan Hamřík  0 : 2 0 25. - 32.
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Zatřepálek  0 : 3 0 1. - 32.
Lukáš Klinecký  3 : 0 30 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018
Pořadí: 47
Body za pořadí:
708
Body za soupeře:
30
Body celkem:
738
Tomáš Herold  2 : 0 wo. 15 47. - 48.
Václav Uhlíř  0 : 2 0 41. - 48.
Martin Kříž  0 : 2 0 41. - 48.
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Petr Hlisnikovský  0 : 3 0 1. - 64.
 STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018
Pořadí: 41
Body za pořadí:
825
Body za soupeře:
60
Body celkem:
885
 bye  2 : 0 wo. 15 41. - 42.
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 15 41. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 41. - 48.
Pavel Popelka  0 : 2 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Kristián Mráček  0 : 3 0 1. - 64.
 Albatros Media - Muži "C", 10.02.2018
Pořadí: 
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 2 wo. 0 33. - 64.
Zbyněk Bašta  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018
Pořadí: 42
Body za pořadí:
1218
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1299
Filip Nosek  0 : 2 0 41. - 42.
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 27 41. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 27 41. - 48.
Jan Sluka  0 : 2 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 64.
Miloš Liška  0 : 3 0 1. - 64.
 HAMR VAŠE LIGA D, 14.01.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 SKUS - PETR´S CUP, 16.12.2017
Pořadí: 45
Body za pořadí:
609
Body za soupeře:
49
Body celkem:
658
Ondrej Mazanec  2 : 0 wo. 12.3 45. - 46.
Aleš Novák  2 : 0 24.6 41. - 48.
Pavel Vlášek  0 : 2 0 41. - 48.
Pavel Popelka  0 : 2 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 64.
Chris Owen  0 : 3 0 1. - 64.
 Muzi C, 09.12.2017
Pořadí: 31
Body za pořadí:
577
Body za soupeře:
21
Body celkem:
598
 bye  2 : 0 wo. 9.6 31. - 32.
Václav Kubát  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
František Procházka  0 : 2 0 25. - 32.
Hai Nguyen Nguyen  0 : 2 0 17. - 32.
Adam Sinkule  0 : 3 0 1. - 32.
Pavel Vlášek  3 : 1 11.52 1. - 64.
 Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017
Pořadí: 38
Body za pořadí:
897
Body za soupeře:
55
Body celkem:
952
Filip Nosek  0 : 2 0 37. - 38.
Kamil Staněk  2 : 0 wo. 15 37. - 40.
Martin Kříž  0 : 2 0 33. - 40.
Milan Vlasák  2 : 0 30 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 10 33. - 64.
Martin Schuller  0 : 3 0 1. - 64.
 Poděbradské "Céčko", 11.11.2017
Pořadí: 22
Body za pořadí:
625
Body za soupeře:
25
Body celkem:
650
Jiří Jílek  0 : 2 0 21. - 22.
Botond-Töhötöm Nagy   2 : 0 16.8 21. - 24.
Zbyněk Bašta  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 8.4 17. - 32.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017
Pořadí: 29
Body za pořadí:
608
Body za soupeře:
34
Body celkem:
642
Luboš Walter st.  2 : 0 wo. 9.6 29. - 30.
Milan Tecl  2 : 0 wo. 9.6 29. - 32.
Jakub Román  0 : 2 0 25. - 32.
Anton Giertli  0 : 2 0 17. - 32.
Tomáš Strmiska  0 : 3 0 1. - 32.
David Svoboda  3 : 0 14.4 1. - 64.
 HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017
Pořadí: 29
Body za pořadí:
608
Body za soupeře:
28
Body celkem:
636
Martin Muller  2 : 0 wo. 9.6 29. - 30.
Aleš Hantl  2 : 0 wo. 9.6 29. - 32.
Adolf Středa  0 : 2 0 25. - 32.
Radek Hlobík  0 : 2 0 17. - 32.
Jakub Vaněk  0 : 3 0 1. - 32.
Pavel Vlášek  3 : 2 8.64 1. - 64.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot