Ročník: 2009
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Prima
Registrační číslo: 6985
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 373 | (70) | 985 | (402) | ||
01.02.2024 | 443 | (-11) | 583 | (0) | ||
01.01.2024 | 432 | (16) | 583 | (0) | ||
01.12.2023 | 448 | (108) | 583 | (293) | ||
01.11.2023 | 556 | (3) | 290 | (0) | ||
01.10.2023 | 559 | (-49) | 290 | (-136) | ||
01.04.2023 | 510 | (0) | 426 | (0) | ||
01.03.2023 | 510 | (-84) | 426 | (-269) | ||
01.02.2023 | 426 | (2) | 695 | (0) | ||
01.01.2023 | 428 | (-8) | 695 | (0) | ||
01.12.2022 | 420 | (-11) | 695 | (0) | ||
01.11.2022 | 409 | (2) | 695 | (0) | ||
01.10.2022 | 411 | (-8) | 695 | (0) | ||
01.09.2022 | 403 | (4) | 695 | (0) | ||
01.08.2022 | 407 | (-4) | 695 | (0) | ||
01.07.2022 | 403 | (8) | 695 | (0) | ||
01.06.2022 | 411 | (12) | 695 | (0) | ||
01.05.2022 | 423 | (154) | 695 | (426) | ||
01.04.2022 | 577 | (-5) | 269 | (0) | ||
01.03.2022 | 572 | (-572) | 269 | (269) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 432 | 443 | 373 | 2024 | |||||||||
2023 | 428 | 426 | 510 | 510 | 559 | 556 | 448 | 2023 | |||||
2022 | 572 | 577 | 423 | 411 | 403 | 407 | 403 | 411 | 409 | 420 | 2022 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4240 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Antonín Procházka | 3 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2847 |
Vojtěch Valovič | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Petr Líkař | 2 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Dominik Fukar | 3 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Max Pelikán | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Adam Gerstdorf | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Antonín Procházka | 3 : 2 | 0 | 7. - 8. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Líkař | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Kristián Bořil | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Ivanič | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Peter Amzler | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 06.05.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3504 |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 96 | 3. - 4. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Alexander Tolico Bonilla | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 169 | Body celkem: 3529 |
Kristián Bořil | 2 : 3 | 43.2 | 7. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Igor Hroza | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3136 |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Petr Líkař | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Crhonek | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4346 |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 11. - 12. |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 3381 |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Patrik Edelmann | 3 : 1 | 51.2 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3135 | Body za soupeře: 143 | Body celkem: 3278 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 wo. | 55 | 15. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Kristián Bořil | 2 : 3 | 44 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 2354 |
Jan Víšek ml. | 3 : 1 | 56 | 11. - 12. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.