Ročník: 2009
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:SC FAJNE - ženy A
Registrační číslo: 7144
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 25 | (3) | 13126 | (2553) | ||
01.02.2024 | 28 | (-8) | 10573 | (-3311) | ||
01.01.2024 | 20 | (-2) | 13884 | (0) | ||
01.12.2023 | 18 | (2) | 13884 | (1260) | ||
01.11.2023 | 20 | (1) | 12624 | (-104) | ||
01.10.2023 | 21 | (4) | 12728 | (3328) | ||
01.09.2023 | 25 | (0) | 9400 | (0) | ||
01.08.2023 | 25 | (0) | 9400 | (0) | ||
01.07.2023 | 25 | (1) | 9400 | (0) | ||
01.06.2023 | 26 | (-4) | 9400 | (0) | ||
01.05.2023 | 22 | (4) | 9400 | (3145) | ||
01.04.2023 | 26 | (4) | 6255 | (0) | ||
01.03.2023 | 30 | (2) | 6255 | (0) | ||
01.02.2023 | 32 | (9) | 6255 | (3311) | ||
01.01.2023 | 41 | (-1) | 2944 | (0) | ||
01.12.2022 | 40 | (-4) | 2944 | (0) | ||
01.11.2022 | 36 | (-2) | 2944 | (0) | ||
01.10.2022 | 34 | (-34) | 2944 | (2944) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 20 | 28 | 25 | 2024 | |||||||||
2023 | 41 | 32 | 30 | 26 | 22 | 26 | 25 | 25 | 25 | 21 | 20 | 18 | 2023 |
2022 | 34 | 36 | 40 | 2022 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7284 |
Barbora Komárková | 3 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 10216 |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 0 | finále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Barbora Vavříková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Janiurková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 13.01.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 0 | finále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G17), 09.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 0 | finále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 0 | finále |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Barbora Vavříková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři A, (G17), 14.10.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
DR Development Cup - Junioři A, (G15), 14.10.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 0 | finále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Barbora Vavříková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 25.03.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 4081 |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 57.6 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 72 | |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 72 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2023, (G17), 03.02.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 239 | Body celkem: 6695 |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 41.6 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 41.6 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 367 | Body celkem: 8836 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | finále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Johana Jedličková | 3 : 2 | 93.6 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 10.12.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 432 | Body celkem: 7769 |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 180 | finále |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 10.12.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 416 | Body celkem: 6961 |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 80 | |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 80 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 128 | |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 128 | |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G17), 22.10.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 280 | Body celkem: 6038 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 160 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 418 | Body celkem: 8494 |
Johana Jedličková | 3 : 2 | 120 | finále |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 128 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 17.09.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 280 | Body celkem: 5938 |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 84 | finále |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 490 | Body celkem: 8566 |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 160 | finále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 429 | Body celkem: 7713 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jana Brodová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 689 | Body celkem: 10905 |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 260 | finále |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.04.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 4230 |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.04.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 416 | Body celkem: 6961 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 80 | |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 80 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 128 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 128 | |
AMMBRA CUP junioři A, (G17), 12.03.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 4033 |
Klára Nováková | 3 : 1 | 76.8 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 76.8 | |
AMMBRA CUP junioři A, (G15), 12.03.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 333 | Body celkem: 6416 |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 36 | finále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Junioři A, (G17), 15.01.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 4900 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 wo. | 48 | |
Zuzana Outratová | 3 : 1 | 76.8 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 96 | |
Junioři A, (G15), 15.01.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5009 | Body za soupeře: 319 | Body celkem: 5328 |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 132 | 5. - 6. |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 132 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 247 | Body celkem: 5478 |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 86.4 | 3. - 4. |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Klára Nováková | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G15), 11.12.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 477 | Body celkem: 7814 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 180 | finále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 20.11.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 228 | Body celkem: 4176 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 100 | finále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Klára Nováková | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 20.11.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 249 | Body celkem: 4197 |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 100 | finále |
Jana Brodová | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (G15), 06.11.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5377 | Body za soupeře: 466 | Body celkem: 5843 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 144 | 5. - 6. |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Alexandra Ghiorghisor | 2 : 3 | 57.6 | čtvrtfinále |
Luce Marusic | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (G15), 08.10.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 390 | Body celkem: 6846 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 130 | |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 26 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 156 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 wo. | 78 | |
MČR juniorů 2021, (G13), 08.10.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 439 | Body celkem: 7723 |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 41.6 | semifinále |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (G15), 25.09.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 274 | Body celkem: 5932 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 84 | |
Jana Brodová | 3 : 2 | 50.4 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 140 | |
HRADECKÝ CUP, (G13), 25.09.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 384 | Body celkem: 6929 |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 128 | |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 128 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 128 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.08.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 302 | Body celkem: 5960 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 84 | |
Barbora Komárková | 3 : 2 | 50.4 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 84 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 84 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 21.08.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 365 | Body celkem: 6910 |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 76.8 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 96 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 96 | |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 96 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G13), 26.06.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 365 | Body celkem: 6910 |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 96 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 96 | |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 76.8 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 96 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G15), 26.06.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4930 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (G15), 12.06.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 4148 |
Barbora Komárková | 3 : 2 | 60 | finále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP , (G15), 03.10.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 3451 |
Barbora Komárková | 3 : 1 | 57.6 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 3 : 2 | 57.6 | |
HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 340 | Body celkem: 4960 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 96 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 4814 |
Marie Kňazovčíková | 1 : 3 | 31.2 | 7. - 8. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (G11), 07.02.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 689 | Body celkem: 10905 |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 260 | finále |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 281 | Body celkem: 5512 |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
Jana Brodová | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 11.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 440 | Body celkem: 8516 |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 160 | finále |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G15), 04.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 2309 |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 49.2 | |
Nikol Kubíčková | 1 : 3 | 9.84 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G13), 04.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 4124 |
Nikol Kubíčková | 3 : 2 | 60 | finále |
Aneta Skopalová | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
MSSJO 2019, (G13), 14.12.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 204 | Body celkem: 3780 |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 70 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 2 | 50.4 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 84 | |
MSSJO 2019, (G11), 14.12.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 6881 |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 160 | finále |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 128 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko - Brno, (G13), 02.11.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 188 | Body celkem: 4136 |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 60 | |
Jana Brodová | 3 : 1 | 48 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 1 | 80 | |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4080 | Body za soupeře: 528 | Body celkem: 4608 |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 48 | 1. - 16. |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 120 | |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 120 | |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 120 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 120 | |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G11), 26.10.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 477 | Body celkem: 7814 |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 180 | finále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Olivia Mikesková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP - JB, (G13), 05.10.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 2950 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 50 | |
Barbora Komárková | 2 : 3 | 20 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 60 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 60 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 3450 |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G11), 28.09.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 364 | Body celkem: 6022 |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 70 | |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 70 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 112 | |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 112 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (G15), 04.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3176 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 60 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 60 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (G13), 04.05.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4164 |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 60 | |
Jana Brodová | 3 : 2 | 36 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 60 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 60 | |
Prima stavebniny Cup, (G11), 27.04.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 4124 |
Julie Naučová | 3 : 0 | 72 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 72 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 72 | |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 28.8 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G11), 06.04.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 4148 |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 60 | |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 60 | |
Julie Naučová | 3 : 1 | 80 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 16.02.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 4148 |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 60 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 60 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 1 | 80 | |
MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 4772 |
Michaela Herberová | 3 : 1 | 104 | 9. - 10. |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Jana Brodová | 3 : 1 | 104 | 9. - 16. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 328 | Body celkem: 6784 |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 41.6 | 3. - 4. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 12.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 242 | Body celkem: 5346 |
Nikol Kubíčková | 1 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Barbora Komárková | 2 : 3 | 64 | semifinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G13), 15.12.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 205 | Body celkem: 4871 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G11), 15.12.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 3485 |
Nikol Kubíčková | 3 : 1 | 76.8 | 3. - 4. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Maria Tuleja | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Junior D G11 26.11., (G11), 26.11.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5377 | Body za soupeře: 408 | Body celkem: 5785 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 144 | 5. - 6. |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G11), 06.10.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4890 |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G11), 15.09.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 4213 |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 67.2 | |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 112 | |
Žebříčkový turnaj juniorů ČR ve squashi, (B11), 08.09.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 2570 |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | |
Max Pelikán | 3 : 1 | 39.36 | |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | |
Dominik Hrušecký | 3 : 1 | 39.36 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G11), 05.05.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 3418 |
Karolína Sikorová | 2 : 3 | 32 | |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 48 | |
Hana Klimšová | 3 : 1 | 64 | |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 80 | |
Albatros Media - Junior "A", (G11), 17.03.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 205 | Body celkem: 5630 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | finále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Julie Naučová | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 17.02.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 2634 |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Natálie Ivancová | 3 : 0 wo. | 30 | 5. - 8. |
Karolína Sikorová | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Moravskoslezské dětské D G11, (G11), 09.12.2017 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 238 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 238 |
Ostravský Permoník turnaj D junior G11, (G11), 24.11.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 311 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 311 |
Ostravský Permoník turnaj D junior G11, (G11), 20.10.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.