Ročník: 2007
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:Drtikoule
Registrační číslo: 6844
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 374 | (1) | 960 | (-80) | ||
01.02.2024 | 375 | (42) | 1040 | (380) | ||
01.01.2024 | 417 | (12) | 660 | (0) | ||
01.12.2023 | 429 | (-17) | 660 | (-102) | ||
01.11.2023 | 412 | (-55) | 762 | (-285) | ||
01.10.2023 | 357 | (-34) | 1047 | (-384) | ||
01.09.2023 | 323 | (0) | 1431 | (0) | ||
01.08.2023 | 323 | (1) | 1431 | (0) | ||
01.07.2023 | 324 | (-3) | 1431 | (0) | ||
01.06.2023 | 321 | (1) | 1431 | (0) | ||
01.05.2023 | 322 | (2) | 1431 | (95) | ||
01.04.2023 | 324 | (0) | 1336 | (0) | ||
01.03.2023 | 324 | (6) | 1336 | (100) | ||
01.02.2023 | 330 | (3) | 1236 | (0) | ||
01.01.2023 | 333 | (-1) | 1236 | (0) | ||
01.12.2022 | 332 | (66) | 1236 | (462) | ||
01.11.2022 | 398 | (40) | 774 | (205) | ||
01.10.2022 | 438 | (109) | 569 | (384) | ||
01.09.2022 | 547 | (7) | 185 | (0) | ||
01.08.2022 | 554 | (0) | 185 | (0) | ||
01.07.2022 | 554 | (7) | 185 | (0) | ||
01.06.2022 | 561 | (9) | 185 | (0) | ||
01.05.2022 | 570 | (39) | 185 | (0) | ||
01.04.2022 | 609 | (-3) | 185 | (0) | ||
01.03.2022 | 606 | (3) | 185 | (0) | ||
01.02.2022 | 609 | (38) | 185 | (0) | ||
01.01.2022 | 647 | (40) | 185 | (0) | ||
01.12.2021 | 687 | (6) | 185 | (0) | ||
01.11.2021 | 693 | (42) | 185 | (80) | ||
01.10.2021 | 735 | (-1) | 105 | (0) | ||
01.09.2021 | 734 | (-4) | 105 | (0) | ||
01.08.2021 | 730 | (0) | 105 | (0) | ||
01.07.2021 | 730 | (2) | 105 | (0) | ||
01.06.2021 | 732 | (0) | 105 | (0) | ||
01.03.2021 | 732 | (0) | 105 | (0) | ||
01.11.2020 | 732 | (-9) | 105 | (0) | ||
01.10.2020 | 723 | (-723) | 105 | (105) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 417 | 375 | 374 | 2024 | |||||||||
2023 | 333 | 330 | 324 | 324 | 322 | 321 | 324 | 323 | 323 | 357 | 412 | 429 | 2023 |
2022 | 647 | 609 | 606 | 609 | 570 | 561 | 554 | 554 | 547 | 438 | 398 | 332 | 2022 |
2021 | 732 | 732 | 730 | 730 | 734 | 735 | 693 | 687 | 2021 | ||||
2020 | 723 | 732 | 2020 |
Disciplinární nula v řebříčku 1x. do 02.06.2024
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Junioři A, (B19), 23.03.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Patrik Edelmann | 3 : 0 wo. | 0 | |
Jan Líkař | 3 : 0 | 0 | |
Jan Gerstdorf | 3 : 2 | 0 | |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 13.01.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 0 | |
Patrik Závacký | 1 : 3 | 0 | |
Matěj Bomba | 2 : 3 | 0 | |
Kristián Bořil | 3 : 1 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Kristián Bořil | 3 : 0 wo. | 0 | 7. - 8. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Ondřej Hazucha | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Líkař | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Petr Líkař | 3 : 1 | 0 | 9. - 10. |
Lukas Pári | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B19), 14.10.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | |
Kristián Bořil | 2 : 3 | 0 | |
Peter Amzler | 3 : 1 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Peter Amzler | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2321 |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Filip Crhonek | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Líkař | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 3144 |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 80 | 9. - 10. |
Jakub Novák | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 64 | 9. - 16. |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
Peter Amzler | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3047 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 3135 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Peter Amzler | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 88 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4070 |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 130 | 13. - 14. |
Adam Gerstdorf | 3 : 2 | 78 | 13. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 416 | Body celkem: 4850 |
Adam Burget | 3 : 1 | 104 | 9. - 10. |
Jakub Novák | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Igor Hroza | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 2 : 3 | 52 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 529 | Body celkem: 7866 |
Jiří Hartmann | 3 : 0 | 180 | finále |
Dominik Forgač | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Junioři A, (B15), 15.01.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 285 | Body celkem: 4421 |
Adam Burget | 2 : 3 | 51.2 | 3. - 4. |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 25.6 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 3069 |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniel Šrámek | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B15), 11.12.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 354 | Body celkem: 6012 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 140 | finále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Dominik Forgač | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (B15), 06.11.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 253 | Body celkem: 4287 |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Nándor Németh | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 5255 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 wo. | 78 | 7. - 8. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Filip Walter | 2 : 3 | 62.4 | čtvrtfinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 350 | Body celkem: 5041 |
Mikuláš Dufek | 2 : 3 | 56 | finále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Igor Hroza | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4344 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4122 |
Radek Ďurán | 3 : 1 | 104 | 13. - 14. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Filip Walter | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 411 | Body celkem: 6255 |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 6. |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 3297 |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 18 | 9. - 10. |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 4061 |
Adam Horák | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 332 | Body celkem: 5436 |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 32 | 3. - 4. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jiří Hartmann | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Lukáš Rychtařík | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2683 |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Mikuláš Janda | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5941 | Body za soupeře: 350 | Body celkem: 6291 |
Adam Burget | 1 : 3 | 38.4 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 277 | Body celkem: 4129 |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Adam Horák | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Filip Walter | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 434 | Body celkem: 6092 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 140 | finále |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Andrej Butsa | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 2926 |
Dominik Wojtucki | 3 : 2 | 50.4 | 7. - 8. |
Adam Horák | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Špalek | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 231 | Body celkem: 4265 |
Jiří Hartmann | 3 : 1 | 89.6 | 3. - 4. |
Filip Walter | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4096 |
Adam Horák | 3 : 1 | 104 | 13. - 14. |
Matěj Kolpak | 3 : 2 | 78 | 13. - 16. |
Alexej Izotov | 2 : 3 | 52 | 9. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 4814 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Bravenec | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 3428 |
Šimon Rynt | 3 : 0 wo. | 50 | 11. - 12. |
Dominik Wojtucki | 2 : 3 | 40 | 9. - 12. |
Alexej Izotov | 3 : 2 | 60 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adam Škrobánek | 3 : 2 | 48 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 4111 |
Dominik Wojtucki | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 6. |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Daniel Šrámek | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Adam Burget | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 174 | Body celkem: 3526 |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Lukáš Krišica | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 12. |
Filip Uvíra | 3 : 2 | 60 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adam Horák | 3 : 1 | 64 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 4312 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Burget | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2754 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 2917 |
Mikuláš Janda | 2 : 3 | 38.4 | 21. - 22. |
Radim Jurášek | 3 : 1 | 76.8 | 21. - 24. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4871 |
Šimon Rynt | 2 : 3 | 57.6 | 3. - 4. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Mikuláš Janda | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 54 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2645 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 2821 |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 70.4 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 21. - 24. |
Alexej Izotov | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 17. - 32. |
Lukáš Kučiak | 1 : 3 | 17.6 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3757 |
Jan Bravenec | 3 : 2 | 64.8 | 7. - 8. |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2771 |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 90 | 15. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Matěj Kolpak | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4011 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 4200 |
Adam Burget | 2 : 3 | 52.8 | 7. - 8. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 26.4 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 3747 |
Daniel Šrámek | 1 : 3 | 22.4 | 3. - 4. |
Jakub Strapek | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Adam Burget | 3 : 2 | 42 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 464 | Body celkem: 7801 |
Mikuláš Dufek | 3 : 1 | 144 | finále |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Jiří Hartmann | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 3907 |
Dominik Wojtucki | 3 : 2 | 57.6 | 5. - 6. |
Mikuláš Janda | 3 : 2 | 57.6 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 500 | Body celkem: 7837 |
Lukáš Rychtařík | 3 : 1 | 144 | finále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Adam Burget | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 354 | Body celkem: 6198 |
Mikuláš Dufek | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 6. |
Adam Burget | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Bravenec | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 36 |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Jan Holuša | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 328 | Body celkem: 6411 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Jan Bravenec | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
David Kniezek | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 4380 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4080 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 4416 |
Jonáš Pavelka | 3 : 0 | 120 | 9. - 10. |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 120 | 9. - 12. |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 96 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2584 | Body za soupeře: 232 | Body celkem: 2816 |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 80 | 19. - 20. |
Dominik Wojtucki | 1 : 3 | 16 | 17. - 20. |
Filip Doležal | 3 : 0 | 80 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 4120 |
Andrej Butsa | 3 : 1 | 96 | 11. - 12. |
Lukáš Rychtařík | 2 : 3 | 48 | 9. - 12. |
Sebastien Šíma | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jiří Hartmann | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 3297 |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Minh Thien Tran | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jonáš Borovička | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 3337 |
Jan Bravenec | 3 : 2 | 54 | 9. - 10. |
Adam Burget | 3 : 2 | 54 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Max Gál | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.