Profil hráče

Šimon Rynt

Ročník: 2006
Klub: Squashclub Strahov z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6854

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 511.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 509. (10/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 4. (09/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 5. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 13.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 13. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 71.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 71. (10/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 6. (04/2017)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2020 511 (-2) 686 (0)
01.10.2020 509 (-509) 686 (686)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20205095112020

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
406
Body celkem:
6951
Jan Bravenec  3 : 1 128 finále
Bedřich Beneš  3 : 1 102.4 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 96 čtvrtfinále
Jiří Hartmann  3 : 0 80 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
186
Body celkem:
3423
Kristián Bořil  3 : 0 84 5. - 6.
Adam Burget  3 : 1 67.2 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
234
Body celkem:
5219
Miloslav Vaněrka  3 : 0 156 7. - 8.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 2 78 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3508
Bedřich Beneš  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Dominik Wojtucki  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Mikuláš Janda  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Jakub Kroupa  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
320
Body celkem:
5551
Miloslav Vaněrka  3 : 2 86.4 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4835
Filip Walter  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 108 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
321
Body celkem:
5330
Mikuláš Janda  3 : 1 105.6 5. - 6.
Miloslav Vaněrka  3 : 1 105.6 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Víšek  3 : 0 110 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
157
Body celkem:
4293
Filip Walter  0 : 3 0 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Martin Kovář  3 : 0 80 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
229
Body celkem:
5214
Tomáš Holinka  3 : 1 124.8 7. - 8.
Matěj Bomba  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 1 104 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
280
Body celkem:
4900
Miloslav Vaněrka  3 : 0 120 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 60 5. - 8.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 0 100 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
73
Body celkem:
2665
Jan Bravenec  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Filip Walter  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Tomáš Holinka  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Max Zámorský  3 : 1 56 1. - 16.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot