Ročník: 2006
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.05.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 3324 |
Ondřej Hazucha | 3 : 2 | 39.36 | |
Filip Crhonek | 3 : 0 | 65.6 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 169 | Body celkem: 3613 |
Jan Bravenec | 1 : 3 | 20 | finále |
Dominik Forgač | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Junioři B-SBCentrum, (B15), 23.03.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 2126 |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | |
Patrik Závacký | 1 : 3 | 10 | |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 40 | |
Junioři B-SBCentrum, (B13), 23.03.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 2664 |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 60 | |
Igor Hroza | 3 : 0 | 60 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.02.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 2282 |
Jan Bravenec | 3 : 2 | 36 | 7. - 8. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Radim Jurášek | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.02.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3604 |
Jan Bravenec | 1 : 3 | 20 | finále |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Václav Holuša | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 1948 |
Petr Špalek | 3 : 1 | 40 | 11. - 12. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Šimon Zelenka | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Alexej Izotov | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 73 | Body celkem: 2833 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Daniel Stypa | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Jakub Diringer | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1845 |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Ondřej Hazucha | 3 : 1 | 40 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adam Škrobánek | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 109 | Body celkem: 2456 |
Adam Burget | 1 : 3 | 12 | 5. - 6. |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Jakub Kroupa | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 13.10.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2407 |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 48 | |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | |
BÁSTR Cup junioři B, (B13), 27.05.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2589 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Maráz | 3 : 0 | 49.2 | |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 49.2 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 18.02.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2257 |
David Kniezek | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Patrik Závacký | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Hloch | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B13), 05.11.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2162 |
Václav Holuša | 1 : 3 | 12 | 7. - 8. |
Václav Holuša | 1 : 3 | 12 | 7. - 8. |
Jan Bravenec | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Ďurán | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B11), 25.03.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 2808 |
Václav Holuša | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Samuel Skyba | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.