Ročník: 2008
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 10.12.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 3389 |
Michal Fojtík | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 4120 |
Matěj Kročil | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 26 | 9. - 12. |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 104 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 2940 |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 32 | 9. - 10. |
Max Pelikán | 3 : 1 | 64 | 9. - 12. |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Matěj Kročil | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 4899 |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 144 | 7. - 8. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 2898 |
Jan Víšek ml. | 3 : 2 | 50.4 | 7. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
Matěj Kročil | 3 : 2 | 42 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 4372 |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 130 | 11. - 12. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 26 | 9. - 12. |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 2989 |
Jan Gerstdorf | 3 : 2 | 54 | 13. - 14. |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Adam Burget | 2 : 3 | 36 | 9. - 16. |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 516 | Body celkem: 8592 |
Adam Burget | 3 : 0 | 200 | finále |
Lukáš Rychtařík | 3 : 2 | 96 | semifinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 2794 |
Ondřej Hazucha | 3 : 1 | 64 | 11. - 12. |
Mikuláš Dufek | 2 : 3 | 32 | 9. - 12. |
Václav Holuša | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 333 | Body celkem: 5564 |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 3815 |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 292 | Body celkem: 5523 |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 115.2 | 3. - 4. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Andrej Butsa | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3503 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3668 |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 110 | 11. - 12. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 396 | Body celkem: 7091 |
Adam Burget | 2 : 3 | 80 | finále |
Mikuláš Dufek | 3 : 2 | 96 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Jakub Kroupa | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B13), 06.05.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 3072 |
Daniel Šrámek | 1 : 3 | 14.4 | |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | |
Adam Burget | 2 : 3 | 28.8 | |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 72 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 231 | Body celkem: 4265 |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 89.6 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Adam Tomáš | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 2694 |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 16.8 | 7. - 8. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 8. |
Jan Bravenec | 2 : 3 | 33.6 | čtvrtfinále |
Max Gál | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 3923 |
Max Pelikán | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2778 |
Jan Víšek ml. | 3 : 1 | 64 | 11. - 12. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 16 | 9. - 12. |
Martin Kovář | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 2725 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 72 | 17. - 18. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 72 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Ondřej Kubec | 2 : 3 | 28.8 | 1. - 32. |
Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4346 |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 130 | 11. - 12. |
Martin Hloch | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jonáš Pavelka | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 3243 |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Matěj Kročil | 3 : 2 | 54 | 9. - 12. |
Max Pelikán | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Marek David | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 3008 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 3267 |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 96 | 19. - 20. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 19.2 | 17. - 20. |
Patrik Nicholas Beck | 3 : 0 | 96 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.