Ročník: 2009
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno B
Registrační číslo: 7663
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 24 | (-1) | 13755 | (510) | ||
01.02.2024 | 23 | (-9) | 13245 | (-4099) | ||
01.01.2024 | 14 | (5) | 17344 | (3741) | ||
01.12.2023 | 19 | (0) | 13603 | (-593) | ||
01.11.2023 | 19 | (0) | 14196 | (0) | ||
01.10.2023 | 19 | (3) | 14196 | (3236) | ||
01.09.2023 | 22 | (0) | 10960 | (0) | ||
01.08.2023 | 22 | (0) | 10960 | (0) | ||
01.07.2023 | 22 | (1) | 10960 | (0) | ||
01.06.2023 | 23 | (2) | 10960 | (2272) | ||
01.05.2023 | 25 | (3) | 8688 | (2901) | ||
01.04.2023 | 28 | (5) | 5787 | (180) | ||
01.03.2023 | 33 | (0) | 5607 | (461) | ||
01.02.2023 | 33 | (-33) | 5146 | (5146) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 14 | 23 | 24 | 2024 | |||||||||
2023 | 33 | 33 | 28 | 25 | 23 | 22 | 22 | 22 | 19 | 19 | 19 | 2023 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 9000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5844 |
Ella Pelikánová | 3 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 13.01.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Johana Jedličková | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (G17), 04.11.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | finále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Ella Pelikánová | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
DR Development Cup - Junioři A, (G17), 14.10.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | finále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G17), 16.09.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 06.05.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 4124 |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 72 | |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 28.8 | |
Jana Brodová | 3 : 0 | 72 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 72 | |
MČR juniorů 2023, (G17), 03.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 322 | Body celkem: 7606 |
Denisa Otáhalová | 3 : 1 | 166.4 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 07.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 4877 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 25.6 | semifinále |
Barbora Komárková | 3 : 2 | 57.6 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 10.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 6277 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 19.11.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 4893 |
Barbora Komárková | 3 : 2 | 50.4 | |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 33.6 | |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 33.6 | |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 84 | |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G17), 22.10.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 4085 |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 120 | 7. - 8. |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.04.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4915 |
Klára Nováková | 1 : 3 | 28 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Jana Brodová | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.