Ročník: 1991
Klub: SK Prague United, z.s.
Družstvo:SC Prague United
Registrační číslo: 7828
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 38 | (-5) | 15046 | (-586) | ||
01.02.2024 | 33 | (-1) | 15632 | (-291) | ||
01.01.2024 | 32 | (1) | 15923 | (220) | ||
01.12.2023 | 33 | (3) | 15703 | (840) | ||
01.11.2023 | 36 | (3) | 14863 | (86) | ||
01.10.2023 | 39 | (-3) | 14777 | (-147) | ||
01.09.2023 | 36 | (0) | 14924 | (0) | ||
01.08.2023 | 36 | (0) | 14924 | (0) | ||
01.07.2023 | 36 | (0) | 14924 | (0) | ||
01.06.2023 | 36 | (4) | 14924 | (857) | ||
01.05.2023 | 40 | (3) | 14067 | (150) | ||
01.04.2023 | 43 | (5) | 13917 | (1428) | ||
01.03.2023 | 48 | (7) | 12489 | (862) | ||
01.02.2023 | 55 | (5) | 11627 | (126) | ||
01.01.2023 | 60 | (-1) | 11501 | (0) | ||
01.12.2022 | 59 | (1) | 11501 | (101) | ||
01.11.2022 | 60 | (-3) | 11400 | (538) | ||
01.10.2022 | 57 | (4) | 10862 | (720) | ||
01.09.2022 | 61 | (5) | 10142 | (0) | ||
01.08.2022 | 66 | (1) | 10142 | (0) | ||
01.07.2022 | 67 | (2) | 10142 | (0) | ||
01.06.2022 | 69 | (3) | 10142 | (0) | ||
01.05.2022 | 72 | (9) | 10142 | (1160) | ||
01.04.2022 | 81 | (5) | 8982 | (693) | ||
01.03.2022 | 86 | (3) | 8289 | (265) | ||
01.02.2022 | 89 | (17) | 8024 | (711) | ||
01.01.2022 | 106 | (21) | 7313 | (704) | ||
01.12.2021 | 127 | (18) | 6609 | (915) | ||
01.11.2021 | 145 | (21) | 5694 | (890) | ||
01.10.2021 | 166 | (7) | 4804 | (368) | ||
01.09.2021 | 173 | (4) | 4436 | (195) | ||
01.08.2021 | 177 | (10) | 4241 | (272) | ||
01.07.2021 | 187 | (11) | 3969 | (487) | ||
01.06.2021 | 198 | (0) | 3482 | (0) | ||
01.03.2021 | 198 | (0) | 3482 | (0) | ||
01.11.2020 | 198 | (26) | 3482 | (327) | ||
01.10.2020 | 224 | (-7) | 3155 | (222) | ||
01.04.2020 | 217 | (16) | 2933 | (0) | ||
01.03.2020 | 233 | (4) | 2933 | (0) | ||
01.02.2020 | 237 | (6) | 2933 | (202) | ||
01.01.2020 | 243 | (27) | 2731 | (203) | ||
01.12.2019 | 270 | (134) | 2528 | (1452) | ||
01.11.2019 | 404 | (167) | 1076 | (678) | ||
01.10.2019 | 571 | (-571) | 398 | (398) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 32 | 33 | 38 | 2024 | |||||||||
2023 | 60 | 55 | 48 | 43 | 40 | 36 | 36 | 36 | 36 | 39 | 36 | 33 | 2023 |
2022 | 106 | 89 | 86 | 81 | 72 | 69 | 67 | 66 | 61 | 57 | 60 | 59 | 2022 |
2021 | 198 | 198 | 187 | 177 | 173 | 166 | 145 | 127 | 2021 | ||||
2020 | 243 | 237 | 233 | 217 | 224 | 198 | 2020 | ||||||
2019 | 571 | 404 | 270 | 2019 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
HRADECKÝ CUP MUŽI, 23.03.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1550 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1550 |
Jiří Vlček | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Rudolf Korbelář | 2 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Tomáš Kukaň | 2 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Strauss | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1380 |
Tomáš Havlík | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Petr Volný | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 11.02.2024 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1455 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1455 |
Michal Jirka | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
Pavel Jakubů | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Pavel Cigánek | 2 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Squash Arena Liberec - MB, 07.01.2024 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1309 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1309 |
Pavel Bodiš | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Jakub Strauss | 1 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Pavel Jakubů | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1210 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1210 |
Michal Jirka | 2 : 0 wo. | 0 | 19. - 20. |
Walter Herold Veedla | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Ondřej Souhrada | 2 : 0 | 0 | 17. - 24. |
Pavel Popelka | 2 : 0 | 0 | 17. - 32. |
Fons Poon | 1 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Dietz Cup - Muži B, 03.12.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Šimon Rynt | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Martin Kříž | 2 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Viktor Nezveda | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Strahov - muži B, 12.11.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1380 |
Lukáš Kučiak | 1 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Josef Růžek | 2 : 0 | 0 | 13. - 16. |
Ondřej Souhrada | 1 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Martin Sopko | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B, 04.11.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1380 |
Jan Mastný | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 14. |
Martin Sopko | 2 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Rudolf Korbelář | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Jakub Strauss | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Podaný | 3 : 2 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži B", 29.10.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Jiří Vlček | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Adolf Středa | 2 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniel Petriľák | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Lukáš Kučiak | 3 : 2 | 0 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1455 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1455 |
Ondřej Souhrada | 1 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Jiří Dušek | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Ladislav Burián | 2 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Šimka | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Strahov - muži B, 24.09.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1416 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1416 |
Jan Mastný | 2 : 0 | 0 | 13. - 14. |
Adolf Středa | 2 : 1 | 0 | 13. - 16. |
Pavel Jakubů | 1 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Matyáš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Kukaň | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Squasharena Muži B 27.5.2023, 27.05.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1550 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 1648 |
Michal Kareš | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Petr Podaný | 2 : 0 | 41 | 9. - 12. |
Lukáš Stupka | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 16. |
Lukáš Matoušek | 2 : 3 | 16.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
Strahov - muži B, 02.04.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1223 |
Marek Hlaváč | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 10. |
Petr Podaný | 2 : 1 | 18.6 | 9. - 12. |
Jan Mastný | 2 : 1 | 18.6 | 9. - 16. |
Matyáš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Štěpán Janega | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Strahov - muži B, 18.03.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 1753 |
Adolf Středa | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Petr Volný | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Walter Herold Veedla | 2 : 3 | 19.68 | čtvrtfinále |
Václav Uhlíř | 3 : 2 | 24.6 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , 25.02.2023 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1562 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 1694 |
Viktor Nezveda | 3 : 1 | 32 | 17. - 18. |
Tomáš Kukaň | 3 : 0 | 40 | 17. - 20. |
Lukáš Stupka | 3 : 2 | 24 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
Tomáš Novák | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 12.02.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1033 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1114 |
Lumír Klímek | 2 : 3 | 12.4 | 13. - 14. |
František Gurecký | 3 : 0 | 31 | 13. - 16. |
Pavel Cigánek | 2 : 3 | 12.4 | 9. - 16. |
Jakub Slavíček | 2 : 3 | 12.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2023!, 21.01.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2045 |
Petr Zlámal | 1 : 3 | 10 | 9. - 10. |
Rudolf Korbelář | 3 : 0 | 50 | 9. - 12. |
Radek Dudešek | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Tomáš Novák | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Miloš Liška | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 1255 |
Ladislav Burián | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Petr Nesládek | 2 : 0 | 31 | 9. - 12. |
Tomáš Holinka | 2 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Michal Jirka | 2 : 3 | 12.4 | 1. - 16. |
Seif Tamer | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
Strahov - muži B, 04.12.2022 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1290 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 1324 |
Alex Kelar | 0 : 2 | 0 | 23. - 24. |
Rudolf Korbelář | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Tomáš Novák | 1 : 2 | 16 | 17. - 24. |
Tomáš Císařovský | 2 : 1 | 18 | 17. - 32. |
Lukáš Tužinčin | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1545 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 1624 |
Jiří Pinka | 3 : 2 | 22.32 | 5. - 6. |
Pavel Trávníček | 3 : 0 wo. | 18.6 | 5. - 8. |
Ladislav Burián | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
Daniel Vrána | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1605 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 1647 |
Miroslav Kolář | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Jan Mastný | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Adam Sinkule | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Martin Kříž | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
SBCentrum muži B, 08.10.2022 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1484 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1574 |
Viktor Nezveda | 2 : 1 | 24 | 19. - 20. |
Miloš Liška | 1 : 2 | 16 | 17. - 20. |
Lukáš Stupka | 2 : 1 | 24 | 17. - 24. |
Tomáš Císařovský | 2 : 1 | 18 | 17. - 32. |
Pavel Jakubů | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 25.09.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 1795 |
Tomáš Novák | 1 : 3 | 9.92 | 3. - 4. |
Martin Kantor | 2 : 3 | 19.84 | semifinále |
Jan Holuša | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Strahov - Muži B, 03.09.2022 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1484 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1584 |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 20 | 19. - 20. |
Šimon Rynt | 1 : 2 | 16 | 17. - 20. |
Michal Snopek | 2 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Miloš Pospíšil | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Jakub Vavřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ, 02.04.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1499 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 1614 |
Hai Nguyen Nguyen | 2 : 0 | 41 | 11. - 12. |
Tomáš Novák | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Lukáš Stupka | 2 : 0 | 41 | 9. - 16. |
Walter Herold Veedla | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Josef Fanta | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, 19.03.2022 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1445 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 1521 |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 8 | 19. - 20. |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Milan Vlasák | 3 : 0 | 40 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
Josef Růžek | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1222 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 1326 |
Šimon Rynt | 1 : 2 | 16 | 25. - 26. |
Ondřej Souhrada | 2 : 0 | 40 | 25. - 28. |
Tomáš Zach | 2 : 1 | 24 | 25. - 32. |
Rudolf Korbelář | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Martin Kříž | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
Albatros Media Muži B, 18.12.2021 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1222 | Body za soupeře: 111 | Body celkem: 1333 |
Pavel Popelka | 1 : 2 | 16 | 25. - 26. |
Josef Fanta | 2 : 1 | 24 | 25. - 28. |
Dominik Wojtucki | 2 : 0 | 40 | 25. - 32. |
Pavel Beneš | 1 : 2 | 16 | 17. - 32. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1020 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 1078 |
Petr Vosátka | 2 : 1 | 14.76 | 25. - 26. |
Daniel Vrána | 2 : 1 | 14.76 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 25. - 32. |
Tomáš Divák | 1 : 2 | 9.84 | 17. - 32. |
Michal Kudela | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR, 02.10.2021 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1147 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 1219 |
bye | 2 : 0 wo. | 16.4 | 21. - 22. |
Pavel Vlášek | 2 : 0 | 32.8 | 21. - 24. |
Miloš Liška | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 16.4 | 17. - 32. |
Faríd Farrag | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.