Srdečně Vás zveme na turnaj kategorie B. Přijďte si zahrát.
Pořadatel udělil divokou kartu pro účast v turnaji hráčům - David Nešťák, Radek Hlobík
Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | Jakub Kosinka | Squash centrum club HK z.s. | 19 |
2. | Ladislav Procházka | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 20 |
3. | Marek Lapáček | 22 | |
4. | Martin Volf | SC Otec | 26 |
5. | Jakub Vavřík | Squashclub Strahov z.s. | 28 |
6. | David Zeman | Squashclub Strahov z.s. | 29 |
7. | Vlastimil Kozák | SK HAMR, z.s. | 33 |
8. | Marek Koutník | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 39 |
9. | David Orálek | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 40 |
10. | Michal Jirka | SK HAMR, z.s. | 44 |
11. | Dan Kolínský | Squash club Háje z.s. | 45 |
12. | Filip Kočárek | Squashclub Strahov z.s. | 46 |
13. | Petr Volný | SK HAMR, z.s. | 49 |
14. | Milan Průcha | SK US Praha, z.s. | 59 |
15. | Martin Schuller | SK HAMR, z.s. | 63 |
16. | Tomáš Herold | SK US Praha, z.s. | 65 |
17. | Jan Daňsa | SK US Praha, z.s. | 67 |
18. | Aleš Knotek | Squash club Háje z.s. | 68 |
19. | Petr Podaný | Squash Stará Praha, z.s. | 72 |
20. | Václav Uhlíř | Squashclub Strahov z.s. | 74 |
21. | Jiří Vlček | Squash centrum club HK z.s. | 77 |
22. | Zdeněk Suchan | SK Squash Modrý svět | 83 |
23. | Radim Valášek | SK US Praha, z.s. | 88 |
24. | Lumír Klímek | Spolek sportu Ostrava | 90 |
25. | Miroslav Sikora | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 95 |
26. | Robert Michalec | Squashová akademie, z.s. | 96 |
27. | Jaroslav Sezemský | Squash Especial, z.s. | 98 |
28. | Ján Forgáč | Squash club Háje z.s. | 103 |
29. | Marek Holuša | Spolek sportu Ostrava | 104 |
30. | Petr Stryja | SBA Squash club, z.s. | 105 |
31. | Pavel Popelka | Squash Stará Praha, z.s. | 106 |
32. | Tomáš Holub | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 107 |
33. | Pavel Beneš | Squash klub Poděbrady, z.s. | 113 |
34. | Radomír Ungr | SquashYard | 116 |
35. | Josef Fanta | SK HAMR, z.s. | 117 |
36. | Martin Němec | Spolek sportu Ostrava | 120 |
37. | Kamil Staněk | SquashYard | 123 |
38. | Milan Vlasák | ixi club (TJ Čechie Cihelna) | 124 |
39. | Matej Polák | Squash Stará Praha, z.s. | 129 |
40. | Zdeněk Barták | Squash klub Poděbrady, z.s. | 142 |
41. | Martin Šetina | SK Prague United, z.s. | 144 |
42. | Petr Rohun | Spolek sportu Ostrava | 153 |
43. | Ondřej Kožina | Squash centrum club HK z.s. | 154 |
44. | Radek Doucha | SK Prague United, z.s. | 162 |
45. | Martin Olič | SC Otec | 165 |
46. | Martin Slavičínský | Squash Stará Praha, z.s. | 167 |
47. | Jaroslav Příhoda | Squashclub Strahov z.s. | 171 |
48. | Pavel Trávníček | Squashclub Strahov z.s. | 172 |
49. | Tomáš Zach | Squashová akademie, z.s. | 183 |
50. | Roman Marek | SBA Squash club, z.s. | 185 |
51. | Radek Hlobik | Squash Especial, z.s. | 242 |
52. | David Nešťák | Squashclub Strahov z.s. | 494 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.