Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | Vojtěch Ryba | Squash Viktoria, z.s. | 17 |
2. | Marek Koutník | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 21 |
3. | Ladislav Procházka | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 22 |
4. | Michal Valenta | SK HAMR, z.s. | 23 |
5. | Dominik Dubský | ixi club (TJ Čechie Cihelna) | 25 |
6. | Ondřej Pavelka | SC Otec | 28 |
7. | Filip Kočárek | Squashclub Strahov z.s. | 35 |
8. | Dan Kolínský | Squash club Háje z.s. | 36 |
9. | Miroslav Kolář | SC Otec | 41 |
10. | Petr Volný | SK HAMR, z.s. | 48 |
11. | Jakub Stupka | Squashclub Strahov z.s. | 49 |
12. | Martin Schuller | SK HAMR, z.s. | 52 |
13. | Ondřej Kožina | Squash centrum club HK z.s. | 53 |
14. | Radim Valášek | SK US Praha, z.s. | 56 |
15. | Kamil Staněk | SquashYard | 59 |
16. | David Orálek | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 62 |
17. | Tomáš Herold | SK US Praha, z.s. | 63 |
18. | Ondřej Souhrada | SK Prague United, z.s. | 67 |
19. | Petr Podaný | Squash Stará Praha, z.s. | 70 |
20. | Martin Sochůrek | Squash klub Poděbrady, z.s. | 81 |
21. | Jiří Borovička | Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. | 82 |
22. | Václav Uhlíř | Squashclub Strahov z.s. | 85 |
23. | Tomáš Holub | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 86 |
24. | Filip Nosek | Squash centrum club HK z.s. | 93 |
25. | Lumír Klímek | Spolek sportu Ostrava | 100 |
26. | Miloš Liška | SK Squash Modrý svět | 101 |
27. | Lukáš Matoušek | SK HAMR, z.s. | 104 |
28. | Robert Michalec | Squashová akademie, z.s. | 105 |
29. | Martin Paroulek | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 107 |
30. | Jan Čaboun | Squash Stará Praha, z.s. | 110 |
31. | Tomáš Havlík | Squash Viktoria, z.s. | 119 |
32. | Josef Fanta | SK HAMR, z.s. | 121 |
33. | Milan Tecl | SK SquashArena z.s. | 124 |
34. | Tomáš Pluhař | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 125 |
35. | Pavel Popelka | Squash Stará Praha, z.s. | 126 |
36. | Martin Němec | Spolek sportu Ostrava | 127 |
37. | Tomáš Zach | Squashová akademie, z.s. | 139 |
38. | Radomír Ungr | SquashYard | 148 |
39. | Jan Sluka | Squashová akademie, z.s. | 153 |
40. | Lukáš Klinecký | Squash Especial, z.s. | 154 |
41. | Radek Dudešek | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 156 |
42. | Chris Owen | SK HAMR, z.s. | 169 |
43. | Martin Kříž | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 179 |
44. | Vratislav Morkus | SK Squash Modrý svět | 191 |
45. | Pavel Brož | Squash Stará Praha, z.s. | 200 |
46. | Jiří Dušek | Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. | 227 |
47. | Karel Svoboda | SK SquashArena z.s. | 255 |
48. | Martin Sopko | SquashYard | - |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.