Pořadatel udělil divoké karty pro účast v turnaji hráčům:
Karel Svoboda
Lukáš Klinecký
Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | Ondřej Pavelka | SC Otec | 19 |
2. | Michal Bodiš | SC Otec | 20 |
3. | Ladislav Procházka | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 21 |
4. | Petr Zlámal | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 22 |
5. | Filip Kočárek | Squashclub Strahov z.s. | 25 |
6. | Marek Lapáček | 28 | |
7. | Vlastimil Kozák | SK HAMR, z.s. | 29 |
8. | Martin Volf | SC Otec | 33 |
9. | Štěpán Václavek | SC Stroke Znojmo, z.s. | 35 |
10. | Miroslav Kolář | SC Otec | 37 |
11. | Jakub Stupka | Squashclub Strahov z.s. | 38 |
12. | Roman Kubričan | Squash klub Poděbrady, z.s. | 42 |
13. | Jakub Zapala | Squash Viktoria, z.s. | 46 |
14. | Ondřej Kožina | Squash centrum club HK z.s. | 51 |
15. | Jan Daňsa | SK US Praha, z.s. | 53 |
16. | Kamil Staněk | SquashYard | 56 |
17. | Jan Čaboun | Squash Stará Praha, z.s. | 58 |
18. | Tomáš Strmiska | SK US Praha, z.s. | 59 |
19. | David Orálek | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 60 |
20. | Lukáš Jelínek | Squashclub Strahov z.s. | 64 |
21. | Martin Sochůrek | Squash klub Poděbrady, z.s. | 66 |
22. | Filip Nosek | Squash centrum club HK z.s. | 67 |
23. | Tomáš Holub | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 72 |
24. | Lukáš Matoušek | SK HAMR, z.s. | 80 |
25. | Michal Štěpán | Squash Viktoria, z.s. | 83 |
26. | Libor Přibyl | LA Squash Gang | 87 |
27. | Tomáš Herold | SK US Praha, z.s. | 90 |
28. | Robert Michalec | Squashová akademie, z.s. | 95 |
29. | Miloš Liška | SK Squash Modrý svět | 97 |
30. | Tomáš Pluhař | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 100 |
31. | Tomáš Havlík | Squash Viktoria, z.s. | 101 |
32. | Tomáš Tlustý | SK HAMR, z.s. | 103 |
33. | Václav Uhlíř | Squashclub Strahov z.s. | 106 |
34. | Tomáš Fecák | SquashYard | 108 |
35. | Adam Hexner | SK SquashArena z.s. | 110 |
36. | Jiří Pinka | Squash Viktoria, z.s. | 114 |
37. | Jan Sluka | Squashová akademie, z.s. | 117 |
38. | Filip Richtárech | Squashclub Strahov z.s. | 119 |
39. | Jaroslav Kaleta | Squash Moravská Slavia Brno, z.s. | 127 |
40. | Radek Dudešek | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 131 |
41. | Martin Němec | Spolek sportu Ostrava | 135 |
42. | Matěj Slabý | SC Otec | 139 |
43. | Martin Olič | SC Otec | 141 |
44. | Ján Fecák | SquashYard | 142 |
45. | Martin Kříž | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 144 |
46. | Michal Šoman | Squash Viktoria, z.s. | 145 |
47. | Pavel Popelka | Squash Stará Praha, z.s. | 147 |
48. | Vít Zachodil | Squash Especial, z.s. | 153 |
49. | Chris Owen | SK HAMR, z.s. | 160 |
50. | Oldřich Kellner | Squash Klub Krnov z.s. | 179 |
51. | Ondrej Mazanec | Squashclub Strahov z.s. | 186 |
52. | Jan Nožka | SK HAMR, z.s. | 195 |
53. | Lukáš Klinecký | Squash Especial, z.s. | 202 |
54. | Karel Svoboda | SK SquashArena z.s. | 213 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.