Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | Tomáš Holub | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 65 |
2. | Radim Valášek | SK US Praha, z.s. | 72 |
3. | Pavel Beneš | Squash klub Poděbrady, z.s. | 73 |
4. | Robert Michalec | Squashová akademie, z.s. | 86 |
5. | Rudolf Korbelář | Squash centrum club HK z.s. | 87 |
6. | Petr Podaný | Squash Stará Praha, z.s. | 88 |
7. | Václav Uhlíř | Squashclub Strahov z.s. | 92 |
8. | Martin Vostatek | Squashclub Strahov z.s. | 94 |
9. | Jan Sluka | Squashová akademie, z.s. | 99 |
10. | Martin Kříž | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 100 |
11. | Dan Teuchner | Corkers Ostrava | 116 |
12. | Pavel Popelka | Squash Stará Praha, z.s. | 119 |
13. | Adam Hexner | SK SquashArena z.s. | 121 |
14. | Matěj Slabý | SC Otec | 123 |
15. | Martin Olič | SC Otec | 124 |
16. | Martin Němec | Spolek sportu Ostrava | 129 |
17. | Aleš Hantl | 132 | |
18. | Tomáš Císařovský | Squash prisoners z.s. | 134 |
19. | Dalibor Procházka ml. | Squash Stará Praha, z.s. | 135 |
20. | Josef Fanta | SK HAMR, z.s. | 137 |
21. | Vít Zachodil | Squash Especial, z.s. | 139 |
22. | Chris Owen | SK HAMR, z.s. | 143 |
23. | Anton Giertli | Squash Stará Praha, z.s. | 145 |
24. | Martin Paroulek | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 146 |
25. | Lukáš Klinecký | Squash Especial, z.s. | 173 |
26. | Jakub Vaněk | SK HAMR, z.s. | 177 |
27. | Hynek Jičínský | Squash Moravská Slavia Brno, z.s. | 185 |
28. | Petr Nohel ml. | Squash centrum club HK z.s. | 194 |
29. | Adam Sinkule | Squashová akademie, z.s. | 198 |
30. | Martin Sopko | SquashYard | 201 |
31. | Zdeněk Barták | Squash klub Poděbrady, z.s. | 224 |
32. | Michal Tůma | Squashclub Strahov z.s. | 231 |
33. | Michal Kraus | Squash Stará Praha, z.s. | 241 |
34. | Ondřej Švarc | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 243 |
35. | Pavel Vlášek | SK HAMR, z.s. | 262 |
36. | Pavel Trefný | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 288 |
37. | Vojtěch Hanzal | Squash klub Poděbrady, z.s. | 291 |
38. | Petr Nohel | Squash Especial, z.s. | 305 |
39. | Tereza Svobodová | SC Otec | 342 |
40. | Josef Petrák | Squashclub Strahov z.s. | 370 |
41. | Vladimír Hotový | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 463 |
42. | David Doležel | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 465 |
43. | Radek Tančouz | SQUASH Plzeň, z.s. | 500 |
44. | Jan Jícha | SquashYard | - |
45. | Michal Kudela | SK HAMR, z.s. | - |
46. | Jáchym Mraček | Squashclub Strahov z.s. | - |
47. | Kristián Mraček | Squashclub Strahov z.s. | - |
48. | Pavel Mraček | Squashclub Strahov z.s. | - |
49. | František Procházka | Squash Stará Praha, z.s. | - |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.