Squash Viktoria a Centrum Viktoria si Vás dovolují pozvat na turnaj žen kategorie A, jehož hlavním partnerem je společnost Kabel-A.T. a partnerem THE ERIN´S FLAG IRISH Pub. Pro účastníky turnaje bude zajištěno občerstvení. Turnaj je pořádán společně s turnajem mužů kategorie A. Všechna utkání budou probíhat v Centru Viktoria.
Sobota:
začátek utkání v 10,00 hod. - ukončení cca v 17,00 hod., dohrávat se bude vše v sobotu
1. - 32. | 1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|---|
Tereza Svobodová | |||||
Tereza Svobodová | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Tereza Svobodová | |||||
Paulina Krzywicka | 11/4, 11/1, 9/11, 11/9 | ||||
Paulina Krzywicka | |||||
Marika Doubravová | 11/5, 12/10, 13/11 | ||||
Tereza Svobodová | |||||
Marie Jičínská | 9/11, 11/7, 11/3, 11/4 | ||||
Marie Jičínská | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Kristýna Hrnčiříková | |||||
bye | 11/8, 13/11, 11/7 | ||||
Kristýna Hrnčiříková | |||||
Kristýna Hrnčiříková | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Tereza Svobodová | |||||
Nikola Věříšová | 13/11, 11/4, 11/2 | ||||
Nikola Věříšová | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Nikola Věříšová | |||||
bye | 11/8, 11/5, 11/7 | ||||
Dana Ondrejová | |||||
Dana Ondrejová | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Nikola Věříšová | |||||
Veronika Paldusová | 9/11, 12/10, 8/11, 11/7, 11/7 | ||||
Veronika Paldusová | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Tereza Elznicová | |||||
bye | 12/10, 11/9, 13/11 | ||||
Tereza Elznicová | |||||
Tereza Elznicová | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Michaela Čepová | |||||
Denisa Rohunová | 11/7, 8/11, 7/11, 11/3, 11/8 | ||||
Denisa Rohunová | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Denisa Rohunová | |||||
bye | 11/9, 11/7, 7/11, 11/5 | ||||
Klára Köhlerová | |||||
Klára Köhlerová | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Denisa Rohunová | |||||
Dominika Kejíková | 11/6, 12/10, 11/3 | ||||
Dominika Kejíková | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Dominika Kejíková | |||||
bye | 11/8, 11/7, 11/6 | ||||
Kateřina Muchová | |||||
Kateřina Muchová | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Michaela Čepová | |||||
Eliška Jičínská | 11/5, 11/5, 11/4 | ||||
Eliška Jičínská | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Eliška Jičínská | |||||
bye | 11/6, 8/11, 11/7, 11/13, 11/3 | ||||
Ella Gálová | |||||
Ella Gálová | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Michaela Čepová | |||||
Andrea Malinová | 11/7, 13/11, 11/5 | ||||
Andrea Malinová | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Michaela Čepová | |||||
bye | 10/12, 8/11, 11/4, 11/8, 13/11 | ||||
Michaela Čepová | |||||
Michaela Čepová | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
3. - 4. | 3. místo | ||||
Nikola Věříšová | |||||
Denisa Rohunová | |||||
12/10, 7/11, 5/11, 11/5, 11/9 | |||||
Denisa Rohunová | |||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | |||
Kristýna Hrnčiříková | |||||
Tereza Elznicová | |||||
7/11, 7/11, 11/7, 11/5, 11/7 | |||||
Tereza Elznicová | |||||
Tereza Elznicová | |||||
11/8, 11/3, 11/9 | |||||
Dominika Kejíková | |||||
Eliška Jičínská | |||||
11/5, 11/3, 11/5 | |||||
Eliška Jičínská | |||||
7. - 8. | 7. místo | ||||
Kristýna Hrnčiříková | |||||
Kristýna Hrnčiříková | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Dominika Kejíková | |||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | ||
Paulina Krzywicka | |||||
Paulina Krzywicka | |||||
11/7, 11/4, 14/12 | |||||
Marie Jičínská | |||||
Paulina Krzywicka | |||||
11/3, 11/8, 6/11, 11/7 | |||||
Dana Ondrejová | |||||
Veronika Paldusová | |||||
14/12, 11/6, 11/6 | |||||
Veronika Paldusová | |||||
Paulina Krzywicka | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Klára Köhlerová | |||||
Klára Köhlerová | |||||
5/11, 11/9, 11/8, 11/8 | |||||
Kateřina Muchová | |||||
Andrea Malinová | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Ella Gálová | |||||
Andrea Malinová | |||||
11/3, 11/8, 11/5 | |||||
Andrea Malinová | |||||
11. - 12. | 11. místo | ||||
Veronika Paldusová | |||||
Veronika Paldusová | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Klára Köhlerová | |||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | |||
Marie Jičínská | |||||
Marie Jičínská | |||||
11/8, 11/5, 11/7 | |||||
Dana Ondrejová | |||||
Marie Jičínská | |||||
8/11, 11/5, 11/4, 9/11, 11/9 | |||||
Kateřina Muchová | |||||
Kateřina Muchová | |||||
11/6, 11/7, 4/11, 11/4 | |||||
Ella Gálová | |||||
15. - 16. | 16. místo | ||||
Dana Ondrejová | |||||
Dana Ondrejová | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Ella Gálová | |||||
17. - 32. | 17. - 24. | 17. - 20. | 17. - 18. | 17. místo | |
bye | |||||
Marika Doubravová | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Marika Doubravová | |||||
Marika Doubravová | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
Marika Doubravová | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
Marika Doubravová | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.