Squash Viktoria a Centrum Viktoria si Vás dovolují pozvat na turnaj mužů kategorie B, jehož hlavním partnerem je společnost Huslík s.r.o. Pro účastníky turnaje bude zajištěno drobné občerstvení.
Pořadatel a SK ČASQ udělili DK pro účast v turnaji hráči:
Vítězslav Lazar, Roman Šebela, Martin Štěpán ml., Michal Bodiš
Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | Heiko Schwarzer | SC Otec | 22 |
2. | Jakub Zapala | Squash Viktoria, z.s. | 23 |
3. | Ladislav Procházka | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 25 |
4. | Erik Jakobsson | Squashclub Strahov z.s. | 25 |
5. | Marek Koutník | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 26 |
6. | Matouš Sochůrek | Squash klub Poděbrady, z.s. | 31 |
7. | Marek Panáček | Squashclub Strahov z.s. | 32 |
8. | Michal Jirka | SK HAMR, z.s. | 35 |
9. | Petr Nohel ml. | Squash centrum club HK z.s. | 48 |
10. | Petr Kopecký | Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Zlín, z.s. | 50 |
11. | Patrik Neuwirth | Squash Moravská Slavia Brno, z.s. | 54 |
12. | Lukáš Matoušek | SK HAMR, z.s. | 55 |
13. | Karím Farrag | Squash centrum club HK z.s. | 56 |
14. | Adam Sinkule | Squashová akademie, z.s. | 61 |
15. | Aleš Kubíček | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 63 |
16. | Dalibor Procházka ml. | Squash Stará Praha, z.s. | 66 |
17. | Matyáš Dufek | SK US Praha, z.s. | 70 |
18. | Pavel Bodiš | SC Otec | 74 |
19. | Vojtěch Hanzal | Squash klub Poděbrady, z.s. | 76 |
20. | Jakub Slavíček | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 81 |
21. | Martin Kollár | Squash Viktoria, z.s. | 83 |
22. | Tomáš Havlík | Squash Viktoria, z.s. | 84 |
23. | Michal Vaněk | Squash Viktoria, z.s. | 89 |
24. | Michal Štěpán | Squash Viktoria, z.s. | 91 |
25. | Milan Beránek | SquashYard | 92 |
26. | Petr Rohun | Spolek sportu Ostrava | 95 |
27. | Miroslav Kolář | SC Otec | 101 |
28. | Tomáš Fecák | SquashYard | 104 |
29. | Tomáš Sigmund | Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. | 116 |
30. | Martin Němec | Spolek sportu Ostrava | 117 |
31. | Radek Dudešek | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 118 |
32. | Daniel Vrána | Squashová akademie, z.s. | 134 |
33. | Pavel Brichta | TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. | 142 |
34. | Miroslav Ondruška | SK Olomouc Sigma MŽ, zapsaný spolek | 156 |
35. | Filip Rozprým | Squash Viktoria, z.s. | 160 |
36. | Aleš Tchuř | Squash Viktoria, z.s. | 162 |
37. | Libor Přibyl | LA Squash Gang | 164 |
38. | Pavel Cigánek | Spolek sportu Ostrava | 165 |
39. | Vít Zachodil | Squash Especial, z.s. | 180 |
40. | David Neugebauer | Squash Viktoria, z.s. | 197 |
41. | Roman Šebela | Squash Viktoria, z.s. | 208 |
42. | Martin Štěpán ml. | Squash Moravská Slavia Brno, z.s. | 249 |
43. | Vítězslav Lazar | SC Squash Třinec z.s. | 283 |
44. | Michal Bodiš | SC Otec | - |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.