Pořadatel udělil DK pro účast v turnaji hráčům:
Josef Fanta, Jan Nožka
Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | Petr Veselý st. | Squash Stará Praha, z.s. | 18 |
2. | Martin Volf | SC Otec | 20 |
3. | Ondřej Pavelka | SC Otec | 21 |
4. | Ladislav Procházka | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 26 |
5. | Marek Koutník | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 29 |
6. | Harry Londy | Squashclub Strahov z.s. | 32 |
7. | Petr Veselý | SK HAMR, z.s. | 33 |
8. | Michal Jirka | SK HAMR, z.s. | 35 |
9. | Pavel Jakubů | SC Otec | 37 |
10. | Kamil Staněk | SquashYard | 46 |
11. | Vlastimil Kozák | SK HAMR, z.s. | 49 |
12. | Ondřej Kožina | Squash centrum club HK z.s. | 50 |
13. | Jan Čaboun | Squash Stará Praha, z.s. | 51 |
14. | Lukáš Matoušek | SK HAMR, z.s. | 52 |
15. | Dalibor Procházka ml. | Squash Stará Praha, z.s. | 56 |
16. | Miloš Liška | SK Squash Modrý svět | 59 |
17. | Adam Sinkule | Squashová akademie, z.s. | 62 |
18. | Tomáš Strmiska | SK US Praha, z.s. | 64 |
19. | Matyáš Dufek | SK US Praha, z.s. | 65 |
20. | Martin Sopko | SquashYard | 67 |
21. | Vojtěch Hanzal | Squash klub Poděbrady, z.s. | 69 |
22. | Pavel Bodiš | SC Otec | 72 |
23. | Martin Sochůrek | Squash klub Poděbrady, z.s. | 84 |
24. | Milan Beránek | SquashYard | 93 |
25. | Miroslav Kolář | SC Otec | 95 |
26. | Jaroslav Sezemský | Squash Especial, z.s. | 97 |
27. | Tomáš Herold | SK US Praha, z.s. | 100 |
28. | Petr Volný | SK HAMR, z.s. | 101 |
29. | Martin Kříž | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 103 |
30. | Jáchym Mraček | Squashclub Strahov z.s. | 106 |
31. | Martin Němec | Spolek sportu Ostrava | 119 |
32. | Radek Dudešek | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 120 |
33. | Kristián Mraček | Squashclub Strahov z.s. | 121 |
34. | David Doležel | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 123 |
35. | Tomáš Císařovský | Squash prisoners z.s. | 127 |
36. | Daniel Vrána | Squashová akademie, z.s. | 129 |
37. | Jan Daňsa | SK US Praha, z.s. | 130 |
38. | Pavel Popelka | Squash Stará Praha, z.s. | 141 |
39. | Chris Owen | SK HAMR, z.s. | 142 |
40. | Tomáš Novák | Squash centrum club HK z.s. | 156 |
41. | Boris Heneš | Squash Viktoria, z.s. | 157 |
42. | Aleš Novák | SquashYard | 158 |
43. | Lukáš Klinecký | Squash Especial, z.s. | 160 |
44. | Michal Bodiš | SC Otec | 171 |
45. | Vít Zachodil | Squash Especial, z.s. | 181 |
46. | Jakub Román | Squash Especial, z.s. | 182 |
47. | Josef Fanta | SK HAMR, z.s. | 182 |
48. | Jan Nožka | SK HAMR, z.s. | 182 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.