6 mistrovský turnaj kategorie C. v rámci Ostrava Squash C-TOUR
1. - 32. | 1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|---|
Michal Štěpán | |||||
Michal Štěpán | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Michal Štěpán | |||||
Alex Kelar | 11/8, 11/7, 12/10 | ||||
Alex Kelar | |||||
Martin Pekárek | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Michal Štěpán | |||||
Lumír Klímek | 11/5, 3/11, 8/11, 11/6, 11/7 | ||||
Lumír Klímek | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Robert Alexa | |||||
bye | 13/11, 11/7, 11/1 | ||||
Robert Alexa | |||||
Robert Alexa | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Michal Štěpán | |||||
Roman Moravec | 11/7, 11/6, 11/5 | ||||
Roman Moravec | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Petr Hlisnikovský | |||||
bye | 11/6, 11/5, 12/10 | ||||
Petr Hlisnikovský | |||||
Petr Hlisnikovský | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jiří Pinka | |||||
Petr Nesládek | 8/11, 11/8, 11/9, 11/5 | ||||
Petr Nesládek | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jiří Pinka | |||||
bye | 11/6, 11/7, 14/12 | ||||
Jiří Pinka | |||||
Jiří Pinka | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Stanislav Jurčík | |||||
Marcel Ujfaluši | 11/8, 11/4, 11/9 | ||||
Marcel Ujfaluši | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Marcel Ujfaluši | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | |||||
Jan Netolička | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Marcel Ujfaluši | |||||
Pavel Chodura | 11/6, 11/3, 11/6 | ||||
Pavel Chodura | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Petr Rohun | |||||
bye | 11/7, 11/7, 13/11 | ||||
Petr Rohun | |||||
Petr Rohun | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Stanislav Jurčík | |||||
Michal Farník | 11/7, 11/5, 11/9 | ||||
Michal Farník | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Stanislav Jurčík | |||||
bye | 11/3, 11/5, 11/6 | ||||
Stanislav Jurčík | |||||
Stanislav Jurčík | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Stanislav Jurčík | |||||
Pavel Holík | 11/7, 11/8, 11/6 | ||||
Pavel Holík | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Lukáš Kamp | |||||
bye | 11/8, 9/11, 11/9, 11/5 | ||||
Lukáš Kamp | |||||
Lukáš Kamp | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
3. - 4. | 3. místo | ||||
Jiří Pinka | |||||
Marcel Ujfaluši | |||||
11/7, 11/9, 11/8 | |||||
Marcel Ujfaluši | |||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | |||
Robert Alexa | |||||
Robert Alexa | |||||
11/5, 11/4, 11/3 | |||||
Petr Hlisnikovský | |||||
Lukáš Kamp | |||||
7/11, 7/11, 12/10, 11/9, 11/6 | |||||
Petr Rohun | |||||
Lukáš Kamp | |||||
11/1, 11/5, 11/2 | |||||
Lukáš Kamp | |||||
7. - 8. | 7. místo | ||||
Petr Hlisnikovský | |||||
Petr Rohun | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Petr Rohun | |||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | ||
Alex Kelar | |||||
Alex Kelar | |||||
11/6, 11/7, 11/6 | |||||
Lumír Klímek | |||||
Alex Kelar | |||||
11/4, 9/11, 11/4, 11/7 | |||||
Roman Moravec | |||||
Roman Moravec | |||||
11/8, 11/9, 11/6 | |||||
Petr Nesládek | |||||
Alex Kelar | |||||
11/4, 11/9, 11/4 | |||||
Jan Netolička | |||||
Pavel Chodura | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Pavel Chodura | |||||
Pavel Holík | |||||
11/6, 11/3, 11/7 | |||||
Michal Farník | |||||
Pavel Holík | |||||
6/11, 11/4, 11/9, 6/11, 11/8 | |||||
Pavel Holík | |||||
11. - 12. | 11. místo | ||||
Roman Moravec | |||||
Roman Moravec | |||||
11/6, 11/3, 12/10 | |||||
Pavel Chodura | |||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | |||
Lumír Klímek | |||||
Lumír Klímek | |||||
11/7, 11/8, 11/8 | |||||
Petr Nesládek | |||||
Lumír Klímek | |||||
14/12, 10/12, 13/11, 11/4 | |||||
Jan Netolička | |||||
Michal Farník | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Michal Farník | |||||
15. - 16. | 16. místo | ||||
Petr Nesládek | |||||
Petr Nesládek | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Jan Netolička | |||||
17. - 32. | 17. - 24. | 17. - 20. | 17. - 18. | 17. místo | |
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Martin Pekárek | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.