Squash Centrum club za podpory města Hradce Králové a Královéhradeckého kraje Vás zve na turnaj juniorů kategorie "A".Pro účastníky turnaje bude zajištěno občerstvení.
Turnaj se bude konat za dodržení vládních opatření souvisejících se současnou situací.
G11 (5)G13 (4)G15 (6)G17 (4)G19 (4)B11 (1)B13 (15)B15 (19)B17 (13)B19 (12)
1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|
Vojtěch Martinovský | ||||
Vojtěch Martinovský | ||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Vojtěch Martinovský | ||||
Mikuláš Janda | 11/6, 11/2, 11/1 | |||
Filip Walter | ||||
Filip Walter | 8/11, 13/11, 11/7, 12/14, 11/4 | |||
Vojtěch Martinovský | ||||
Jan Gerstdorf | 11/2, 11/1, 11/1 | |||
Daniel Šrámek | ||||
Daniel Šrámek | 11/4, 8/11, 11/6, 10/12, 11/8 | |||
Daniel Šrámek | ||||
Matěj Kolpak | 12/14, 11/5, 11/9, 11/4 | |||
Dominik Wojtucki | ||||
Dominik Wojtucki | 8/11, 11/6, 11/4, 11/9 | |||
Vojtěch Martinovský | ||||
Tomáš Holinka | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Tomáš Holinka | ||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Šimon Rynt | ||||
Adam Gerstdorf | 10/12, 11/9, 6/11, 11/3, 11/5 | |||
Šimon Rynt | ||||
Šimon Rynt | 11/4, 11/4, 11/4 | |||
Šimon Rynt | ||||
Bedřich Beneš | 6/11, 11/6, 11/9, 11/7 | |||
Patrik Závacký | ||||
Patrik Závacký | 7/11, 11/8, 4/11, 11/4, 11/8 | |||
Matěj Bomba | ||||
bye | 11/7, 8/11, 11/7, 11/6 | |||
Matěj Bomba | ||||
Matěj Bomba | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
3. - 4. | 3. místo | |||
Daniel Šrámek | ||||
Matěj Bomba | ||||
1/11, 11/3, 11/9, 15/13 | ||||
Matěj Bomba | ||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | ||
Filip Walter | ||||
Filip Walter | ||||
11/6, 11/7, 12/10 | ||||
Dominik Wojtucki | ||||
Tomáš Holinka | ||||
10/12, 6/11, 11/6, 12/10, 11/9 | ||||
Tomáš Holinka | ||||
Tomáš Holinka | ||||
11/2, 11/9, 12/10 | ||||
Patrik Závacký | ||||
7. - 8. | 7. místo | |||
Dominik Wojtucki | ||||
Dominik Wojtucki | ||||
11/2, 11/3, 11/9 | ||||
Patrik Závacký | ||||
Kolpak, Matěj | Gerstdorf, Adam | Janda, Mikuláš | Gerstdorf, Jan | Beneš, Bedřich | Pořadí | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kolpak, Matěj | Skupina o 9. - 13. místo | 11/3, 11/8, 11/4 | 12/10, 6/11, 11/3, 2/11, 6/11 | 11/6, 5/11, 8/11, 3/11 | 0/11, 0/11, 0/11 scr. | 12 |
Gerstdorf, Adam | 3/11, 8/11, 4/11 | Skupina o 9. - 13. místo | 6/11, 4/11, 4/11 | 11/8, 10/12, 7/11, 4/11 | 11/9, 11/13, 11/9, 6/11, 6/11 | 13 |
Janda, Mikuláš | 10/12, 11/6, 3/11, 11/2, 11/6 | 11/6, 11/4, 11/4 | Skupina o 9. - 13. místo | 11/7, 5/11, 9/11, 12/14 | 11/7, 7/11, 11/4, 14/12 | 10 |
Gerstdorf, Jan | 6/11, 11/5, 11/8, 11/3 | 8/11, 12/10, 11/7, 11/4 | 7/11, 11/5, 11/9, 14/12 | Skupina o 9. - 13. místo | 11/5, 11/9, 12/10 | 9 |
Beneš, Bedřich | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | 9/11, 13/11, 9/11, 11/6, 11/6 | 7/11, 11/7, 4/11, 12/14 | 5/11, 9/11, 10/12 | Skupina o 9. - 13. místo | 11 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.